Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 93, 94, 95 ... 119, 120, 121  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kumba pakiautomaatide süsteemi eelistad?
Itella SmartPOST
80%
 80%  [ 442 ]
Omniva Post24
15%
 15%  [ 83 ]
DPD
4%
 4%  [ 23 ]
hääli kokku : 548

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 01.02.2019 17:02:06 vasta tsitaadiga

No ütleme siis nii, et 10x40cm riiulike on elementaarne kõigile teenusepakkujatele, kui suuremat ei raatsi panna..... icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 01.02.2019 17:07:23 vasta tsitaadiga

Telli kuller järele kui mingi miljon pakki ja selline häda on icon_rolleyes.gif
_________________
Tahad autovaruosi hea hinnaga? Kirjuta mulle ja saad mu kaudu suurema soodustusega konto ühes tuntumas veebipoes.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.02.2019 17:09:02 vasta tsitaadiga

Süüa võiks ka pakkuda, 10 paki ladumise ajal võib kõht tühjaks minna.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 02.02.2019 16:54:43 vasta tsitaadiga

Tegelikult võiks seal teenindaja olla. Nagu kunagi tankimisel olid.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 03.02.2019 21:05:16 vasta tsitaadiga

http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/foto-lumi-lukkas-tallinnas-nomme-turu-omniva-pakiautomaadi-umber?id=85217299

pange ikka automaate välja räästa alla, kus nad laviini alla võivad jääda....
tagasi üles
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.02.2019 21:56:22 vasta tsitaadiga

Ärikliendina saatnud sadu pakke ja täna oli taas kerge ehmatav kogemus. Läksin oma kolme pakki teele panema. Valisin keskmise kapi aga viskas kõige suurema lahti, sest vabu kappe ei ole. Suures kapis oli ees veel kolm pisikest pakki ühelt ja samalt saatjalt (firmalt). Natukene analüüsides sain aru, et need pakid on ka saatmiseks pandud, et pole hullu. Lükkasin oma kolm pakki ka sisse ja kapp kinni. Kusagilt on kõrva jäänud, et nii peabki käima. Omniva ärikasum mis sugune.. kuus pakki ühe luugi taga.
Siiski jätab sita tunde sisse ja ega see päris õige värk ei ole. Mõtlesin, et küsiks Omniva käest selgitus.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 11.02.2019 23:03:33 vasta tsitaadiga

Üsna loogiline optimeerimine ju. Ega automaadi uste liigutamine raha eest ei ole, maksab paki teekond sorteerimisliinil ja seal käib ühekaupa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.02.2019 23:11:17 vasta tsitaadiga

Scott, kehv optimeerimine. Olen kuulnud, et SmartPost puhul saab ka äriklient mitu pakki ühte kappi panna, AGA kui mitu äriklienti pakke samasse kappi paneb, siis see ei ole enam hea. Kujuta nüüd ette olukorda, et pois11 poleks oma pakke sinna üldse pannud vaid oleks ees olnud pakid kaasa võtnud ja ühe alles jätnud. Kes siis kaotas paki ära? Omniva tõenäoliselt laiutab käsi, et nemad pole neid pakke näinud. pois11 võib ka käsi laiutada - oli juba pakk ees ja ei tahtnud sinna oma pakke panna. Kes jääb süüdi? Arvatavasti mitte keegi ja see kes pakid enne sinna pani, peab oma kuludega klientidega asjad ära lahendama.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.02.2019 23:38:15 vasta tsitaadiga

Kahtlane värk jah. Omniva vist eeldab, et äriklient on usaldusväärsem ja hiljem on võimalik juriidiliselt isikut ehk taga ajada. Pealegi kaamerad filmisid seljatagant kuidas ma võõraid pakke ühe kaupa uurisin. Aga midagi teha ka pole kui antud süsteem tõesti nii on välja ehitatud. Klient ise valib kumba postifirmat eelistab.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2019 14:05:57 vasta tsitaadiga

... meil ollakse harjunud strateegiaga, et kui keegi kisa ei tõsta ja hangu ahtrisse ei lükka, siis las lohiseb. Konkurents on formaalselt olemas, kuid enamjaolt tähendab see absoluutselt parimal juhul 2-3 tõsiseltvõetavat valikut. Mis ei paku aga alati reaalset alternatiivi, sest nii kitsal turul on kõik kõigiga kuidagi seotud ja kui tahaks mõnest loobuda, siis jääb ikka piisavalt partnereid, kes seda teha ei soovi ja logisev vanker veereb vanaviisi edasi ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salasource
HV kasutaja
salasource

liitunud: 31.01.2005




sõnum 05.03.2019 11:35:10 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Mõtlesin et proovin ka seda DPD pakutavat pakiautomaadi/pakipoe teenust.

2 nädalat oli vaikus, küsisin müüja käest pakikoodi, päringu peale ütlesid et uurivad asja ja vaatavad kaameraid. Täna siis öeldi et on kadunud. thumbs_down.gif

Huvitav kas süsteem neile endale ei anna märku kui mingi pakk 2 nädalaga pealekorje punktist terminali ei jõua?

Mul hakkab varsti üks nädal täis saama. Helistasin ka DPD-sse ja mingit selgitust ei osata öelda, peale selle, et võibolla kukkus pakilt silt maha või ei mahtunud pakiautomaati?! ja kas aadress on ikka õige. Jälgimisinfo näitab, et "DPD kuller korjab paki Pickup punktist" ja "Transiidis." viimased 5 päeva.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 05.03.2019 12:13:55 vasta tsitaadiga

Mul õnnestus DPD pakipunkti esimest korda kasutada. Läks probleemideta.

Mõni päev varem sai käidud Omniva automaadist pakki välja võtmas. Noh, ekraani silitamist ja meelitamist ja puhastamist ümberringi oli küllaga. Mitte kübetgi, ei reageeri. thumbs_down.gif
Helistasin lõpuks pakimasinal reklaamitud infonumbrile, et andke pakk automaadist välja, siis sai lõpuks asja tööle.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.03.2019 19:23:42 vasta tsitaadiga

Tegin ka just esimese pakisildi valmis DPD Pickup'i viimiseks.
Millegipärast trükitakse pakisildile ka saatja ehk minu e-posti aadress thumbs_down.gif

Kusjuures saatja andmete sisestamise aknas on selline jutt:
Miks on oluline sisestada saatja e-kirja aadress?
E-kirja aadressi kasutame ainult sihtotstarbeliselt – info edastamiseks Sinu tellimuse ja saadetise kohta.


icon_confused.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 11.03.2019 15:18:37 vasta tsitaadiga

Täiesti #&@% Itella. Tellisin Casekingist paki, saatmine 15 euri, mis teha, oli vaja ja Eestis just kui polnud seda saada. Reedel jõudis pakk Eestisse, täna läks kulleri autosse ja teele. Mingi hetk tegin kõne ka Itellasse, et teada, kas helistavad ette ka jne... Üks hetk vaatan, et pakk üle antud, teen kõne uuesti neile. Ja pakk üle antud uurime asja. Ühesõnaga ei mingit kõnet ega midagi. Allkiri oli mingisugune Peep, kes krt on Peep... a see viimane tundub mulle juba vähe häma olevat.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 11.03.2019 16:07:41 vasta tsitaadiga

see antakse dokumendinumbri alusel vähemalt üle, ehk siis itella peab olema teadlik, kes paki siiski sai.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 11.03.2019 16:18:03 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
see antakse dokumendinumbri alusel vähemalt üle, ehk siis itella peab olema teadlik, kes paki siiski sai.


Jah, kindlasti kontrollitakse kõigi vastuvõtjate dokumente. Kui dokumendi tagastust pole ei tee seda keegi.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2019 19:22:59 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
see antakse dokumendinumbri alusel vähemalt üle, ehk siis itella peab olema teadlik, kes paki siiski sai.
omnivas pekstakse lihtsalt mingi number sinna lahtri täiteks millel pole reaalsusega miskit pistmist...
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 11.03.2019 22:52:28 vasta tsitaadiga

Eelmisel-üleelmisel nädalal DPD kuller saatis mind dokumenti tooma, muidu pakki ei saa
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SiMka
HV kasutaja
SiMka

liitunud: 01.10.2005




sõnum 12.03.2019 03:23:34 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
see antakse dokumendinumbri alusel vähemalt üle, ehk siis itella peab olema teadlik, kes paki siiski sai.


Itella ega DPD pole kordagi dokumenti küsinud (isegi kui kord lunapakk oli). Ükskord DHL küsis, kuid siis oli ka, et kutsusin ta kusagile poe parklasse ja astusin kohe kaubikule ligi. ELS, UPS samuti. Paned mingi suvalise XXX terminali ja adjöö.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 12.03.2019 17:25:28 vasta tsitaadiga

Loo kokkuvõte selline: sain jahuti kätte, tüüp ütles, et käis ukse taga ja koputas, ootas 4-5 minti ja läks minema. Kuidas saab siis panna kirja, et pakk on üle antud?? Paar tundi hiljem helistas siis kuller mulle, et jõuab kohe, no ok. Küsisin, et mis Peep selle paki siis vastu võttis, vastas, et ei olnud mingit Peepu, et näpuga tõmbas üle ekraani...
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.03.2019 19:37:37 vasta tsitaadiga

Neil on see, et kõik käib kella järg.... pakk tuleb üleanda muidu jama (vist)

ver. a: ei viitsinud oodata ja tuleb hiljem icon_wink.gif
ver. b: tahtsi üle lasta...kuigi seda usun vähem

Mul omniva kuller käis 2 korda. Esimene kord oli mul vaja pooleli olev töö ära teha, et pakk saata. Teine kord jorises, kuna mul oli pakk ikka valmis tegemata. Siis küsisin, et tule homme, mis see põleb. Vastas, et terminaalis on tööd ette antud ja ennem ei olda rahu kui kõik on linnukesega. Beats me vb ajas niisama kelbast.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SiMka
HV kasutaja
SiMka

liitunud: 01.10.2005




sõnum 13.03.2019 00:15:46 vasta tsitaadiga

Kiirestri neh? Amazonis pandi siis uus pakk priorityga teele (vana DHL expressiga olevat dhl liinist mööda lasknud) - DPD, kaheksandal, jälgimiskood on siin: 15504450098215, kord pakki ei saanud ja rõhutan, PRIORITY. Eks näis reedega...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 13.03.2019 08:38:11 vasta tsitaadiga

sogar kirjutas:
Neil on see, et kõik käib kella järg.... pakk tuleb üleanda muidu jama (vist)

ver. a: ei viitsinud oodata ja tuleb hiljem icon_wink.gif
ver. b: tahtsi üle lasta...kuigi seda usun vähem

Mul omniva kuller käis 2 korda. Esimene kord oli mul vaja pooleli olev töö ära teha, et pakk saata. Teine kord jorises, kuna mul oli pakk ikka valmis tegemata. Siis küsisin, et tule homme, mis see põleb. Vastas, et terminaalis on tööd ette antud ja ennem ei olda rahu kui kõik on linnukesega. Beats me vb ajas niisama kelbast.


Kõigil tellimustel on täitmise ajad. Nüüd variant, et kuller käis valel ajal või sina ei tunne kella ja lasid kulleri üle!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 13.03.2019 10:29:12 vasta tsitaadiga

Green_Day kirjutas:
sogar kirjutas:
Neil on see, et kõik käib kella järg.... pakk tuleb üleanda muidu jama (vist)

ver. a: ei viitsinud oodata ja tuleb hiljem icon_wink.gif
ver. b: tahtsi üle lasta...kuigi seda usun vähem

Mul omniva kuller käis 2 korda. Esimene kord oli mul vaja pooleli olev töö ära teha, et pakk saata. Teine kord jorises, kuna mul oli pakk ikka valmis tegemata. Siis küsisin, et tule homme, mis see põleb. Vastas, et terminaalis on tööd ette antud ja ennem ei olda rahu kui kõik on linnukesega. Beats me vb ajas niisama kelbast.


Kõigil tellimustel on täitmise ajad. Nüüd variant, et kuller käis valel ajal või sina ei tunne kella ja lasid kulleri üle!


Siis nad peaksid täitmise ajast teatama ka ehk?! Ja kella õppisin juba väiksena tundma! icon_smile.gif

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 13.03.2019 11:22:23 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
Green_Day kirjutas:
sogar kirjutas:
Neil on see, et kõik käib kella järg.... pakk tuleb üleanda muidu jama (vist)

ver. a: ei viitsinud oodata ja tuleb hiljem icon_wink.gif
ver. b: tahtsi üle lasta...kuigi seda usun vähem

Mul omniva kuller käis 2 korda. Esimene kord oli mul vaja pooleli olev töö ära teha, et pakk saata. Teine kord jorises, kuna mul oli pakk ikka valmis tegemata. Siis küsisin, et tule homme, mis see põleb. Vastas, et terminaalis on tööd ette antud ja ennem ei olda rahu kui kõik on linnukesega. Beats me vb ajas niisama kelbast.


Kõigil tellimustel on täitmise ajad. Nüüd variant, et kuller käis valel ajal või sina ei tunne kella ja lasid kulleri üle!


Siis nad peaksid täitmise ajast teatama ka ehk?! Ja kella õppisin juba väiksena tundma! icon_smile.gif

Kuidas see kuller teadis tulla? Pidid ta ju tellima. Või pidi mingi varasem kokkulepe olema. Praegu tundub nagu mingi infotahk oleks puudu.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 93, 94, 95 ... 119, 120, 121  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.