Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  TELE2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 107, 108, 109 ... 153, 154, 155  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 24.07.2018 20:40:37 vasta tsitaadiga

Dogbert, äkki saadad neile päringu, mis toimub?
https://www.teatmik.ee/et/personlegal/12585425

Kontaktandmed
Telefon 56668968
E-post gw@mobigw.mobi
E-post janek.pello@mobigw.mobi
E-post mobigw@mobisolutions.com


_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 24.07.2018 20:48:42 vasta tsitaadiga

Saatsin info@beeplay.net juba päringu pärast tänase sõnumi saamist.

Ei tea, kas Elisa või Telia pakuvad mingisugust turvet sisteenuse pakkujate puhul, erinevalt TELE2-st? Et ei saa ainult teenusepakkuja-poolselt suvalist numbrit teenusega liita?
Mina oleks nõus sellise lisaturbe eest veidi rohkem maksma ka, kui TELE2 mulle 7 € eest kuus mitte mingit kaitset varaste eest ei paku, vaid rõõmsalt raha neile vahendab.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.


viimati muutis Dogbert 24.07.2018 20:56:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJope
HV veteran
DJope

liitunud: 15.06.2003




sõnum 24.07.2018 20:53:26 vasta tsitaadiga

Ma rääkisin päeval ka kienditeenidajaga, et mina seda sisuteenust kinnitanud pole, seega pole ka mingit alust raha nõudmiseks, ei Tele2'l minult, ega petufirmal Tele2'lt. Mainisin ka, et ma pole esimene kelega selline asi juhtus ja arvatavasti ei jää ka viimaseks. Selle peale pidi kuhugi mingi avalkduse tegema ja kursis hoidma.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 24.07.2018 21:04:34 vasta tsitaadiga

DJope kirjutas:
Mul Sony XZ1C, rootiitud pole ja sõnumeid tohivad saata ainult google rakendused, ehk ühtegi kahtlast asja ei tohiks nagu olla. Android turvapaigad on ka juuli 2018 seisuga.
Magic, sa saatsid ise STOP sõnumi?

Toona saatsin ise. Esialgu küsisin aru, mis värk on... vaidlus tundus mõttetu, rääkisin elisaga läbi ja nemad väitsid, et neil seda jama olla poleks saanud. Seega panin numbri liikuma.
Kui number oli liikuma panud järgnes ka arve tühistamine ja 2X soodsam hind.
Samas sain neil väljavõtte ja kirjutasin põjenduse miks asi ei klapi. Sellel ajahetkel ei saanud telefoni kasutada. Aga seda ei saa ju tõestada.
//
Mulje jäi, et teenusepakkujatel on sellega seoses ärihuvi. Elisas oli see välistamise teenus tasuline.
Selle jäi ka liitumata ja sain ka natuke ebamäärase vastuse tuleviku osas st. kui netis saad kinnitada mitte sms-ga.
//
Samas mul olnud üle 2a vaikus.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 24.07.2018 23:43:20 vasta tsitaadiga

IMHO, selle kohta peaks mingi ühisavalduse tegema AKI-le või Sideametile võib-olla? Et nad asja tõsiselt võtaks ja mobiilioperaatoritele ettekirjutuse teeks sellise jama välistamiseks. Et ikkagi arveid ei saaks suvalistele numbritele kaela määrida, vaid iga numbri omanik peab sisuteenusega liitumiseks kinnitussõnumi saatma teenusepakkujale, mitte ei piisaks teenusepakkuja enda algatatud sõnumist.

Selline olukord on ju absurdne - mingi lambifirma saadab sulle "arve" teenuse eest, mida sa pole neilt tellinud ega ka mitte teenust saanud, lihtsalt sinu telefoninumbri järgi, mis suurel osal inimestel on lausa avalik ja infokataloogidest leitav. Et keegi tundmatu tellis neilt teenuse ja käskis arve saata selle telefoninumbri omanikule ja nüüd see numbriomanik muudkui maksab.

VÕS järgi ei ole ju teenuselepingut teenuse pakkujaga sõlmitud, kui side on olnud vaid ühepoolne. Tegemist on otseselt ebaseadusliku tegevusega, ebaseaduslike arvetega, mida mobiilioperaator kliendile esitab. Ja juhul kui sellise sisuteenuse kasutamise puhul loetakse sõlmitud lepinguks lepingut mobiilioperaatoriga, siis peaks operaator vastutama oma arvetes esitatud teenustasude seaduslikkuse eest 100%, mitte kõrvale põiklema "vabandustega" et nemad ei saa midagi teha.
Või oskab keegi juristiharidusega või muidu VÕS-iga lähedalt tuttav AHV selle kohta midagi kommenteerida?

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 25.07.2018 08:37:24 vasta tsitaadiga

Nende tingimustes on enamasti kirjas, et sinu poolne sõnum on aluseks, kui seda pole ei saa nad ka raha.
Mina toona sõnumit ei leidnud ja seega oli mul rohkem õigust. Lisaks sai kuidagi selle kellaaja kontrolli teha ja ka see ei klappinud.
Nagu öeldud ainuke võimalus oligi, et keegi oli teadlikult mingise äppi selle sisse progenud ja see vargsi saatis sõnumi.
Ega ilmaasjata ei öelda, et tänane moblade android moblade OS on paras porr (auklikum kui windows).
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 25.07.2018 18:57:48 vasta tsitaadiga

Nüüd siis võib arvata, et ka info@beeplay.net kontaktaadress on fake:


Reporting-MTA: dns; googlemail.com
Received-From-MTA: dns; xxxx
Arrival-Date: Tue, 24 Jul 2018 06:20:08 -0700 (PDT)
X-Original-Message-ID: <0eccd2dc-7a4b-6470-1e58-04c92d8da596@gmail.com>

Final-Recipient: rfc822; info@beeplay.net
Action: delayed
Status: 4.4.1
Diagnostic-Code: smtp; The recipient server did not accept our requests to connect. Learn more at https://support.google.com/mail/answer/7720
[beeplay.net 185.21.102.180: timed out]
Last-Attempt-Date: Wed, 25 Jul 2018 08:39:14 -0700 (PDT)
Will-Retry-Until: Fri, 27 Jul 2018 06:20:09 -0700 (PDT)


Üllatus-üllatus icon_lol.gif

Toredad ettevõtted meil ikka tegelevad nende "sisuteenustega" ja opekad muudki "vahendavad".

Ma ei tea kas täna jaksan, aga homme katsun hakata AKI-le avaldust koostama elektroonilise kanali kuritarvitamise kohta. Spämmerite kohta tehtud avaldustele on reageeritud positiivselt, see on mitu kraadi kangem kraam kui spämm.

Praeguse seisuga ma ei tahagi enam MobiGW-ga otse suhelda ja nende mistahes vastus mind ei huvita.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJope
HV veteran
DJope

liitunud: 15.06.2003




sõnum 25.07.2018 20:03:43 vasta tsitaadiga

Mida MobiGW sulle rääkis?

Mulle nad väitsid:
tsitaat:

Täname ühendust võtmast!

MobiGW pakub Beeplay teenusele makselahendust, aga meie firma ei ole teenuse omanik/haldaja - palun andke täpsemalt märku, kuidas saame Teile abiks olla?

Parimat
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 25.07.2018 20:49:31 vasta tsitaadiga

Ma ei ole MobiGW-ga kontakti võtnud veel. See vastus tundub selgust toovat sellesse, miks see telefoninumber MobiGW-le kuulub. Beeplay.net omanik ühesõnaga ei olegi veel teada.

Ma mõtlen veel selle peale, kas ma sellise varguse vahendajaga suhelda tahan. Nendepoolne süsteem ju saadab välja liitumisteateid suvalistele numbritele.

Ma arvan ikkagi, et lasen AKI-l seda asja uurida. Mäda tundub olevat terve ahel:

varas -> vargale sisuteenuse pakkumise vahendaja -> ebaturvalise sisuteenustega arveldamise süsteemiga mobiilioperaator, kes arvestab liitumiseks sisuteenuse pakkuja-poolse sõnumi, mitte eranditult kliendipoolse sõnumi teenusepakkujale -> pankade automaatsed e-arvete tasumise süsteemid.

Inimene, kellel e-arved tasutakse automaatselt, ei pruugi sellisest puugist teadlik ollagi. Samuti ei märka väikest igakuulist lisasummat mobiiliarvel mobiilsete sisuteenuste aktiivsed kasutajad (mobiilne parkimine näiteks). Läheb see ju arve peal kõik kokku ühe summa alla, ainult eraldi tellitud väljavõttel peaks see eristatav olema.

Tundub olevat nutikas süsteem mobiiliklientide massiliseks lüpsimiseks, millest meie hetkel näeme vaid jäämäe tippu.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 25.07.2018 21:39:44 vasta tsitaadiga

Uuri jah thumbs_up.gif
Kõik su mõtted väga õiged.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.07.2018 21:53:06 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Inimene, kellel e-arved tasutakse automaatselt, ei pruugi sellisest puugist teadlik ollagi.

Tundub olevat nutikas süsteem mobiiliklientide massiliseks lüpsimiseks, millest meie hetkel näeme vaid jäämäe tippu.

Asi, mispärast ma leian alati selle aja, et kõik arved üle vaadata ja mitteautomaatselt maksta...
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJope
HV veteran
DJope

liitunud: 15.06.2003




sõnum 26.07.2018 09:38:57 vasta tsitaadiga

BeePlay "landing page"
link
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 26.07.2018 14:21:12 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Dogbert kirjutas:
Inimene, kellel e-arved tasutakse automaatselt, ei pruugi sellisest puugist teadlik ollagi.

Tundub olevat nutikas süsteem mobiiliklientide massiliseks lüpsimiseks, millest meie hetkel näeme vaid jäämäe tippu.

Asi, mispärast ma leian alati selle aja, et kõik arved üle vaadata ja mitteautomaatselt maksta...


Mina ka.

Et vargaks on siis Šveitsis registreeritud firma. Väga usaldusväärne muidugi. icon_neutral.gif

Beeplay landing page'i ma elusees näinud seni ei ole. Ei ole seda ka mobiilis avanud (ei tea misjaoks?). Pealegi minu brauseri turvaseadetes on deaktiveeritud ligipääs telefonile, mikrile ja asukohale, vaid kaamera ja storage õigused on. Seega on võimatu minu telefonist seda brauseri kaudu aktiveerida.

Hetkel koostan AKI-le avaldust.

Muide, TELE2 on juba mu kuuarvele lisanud kahe nädala beeplay tasu, st et minu kuuarve on juba hetkel sisuliselt kahekordne.
Detailset väljavõtet jooksva kuu teenustest TELE2 iseteenindus ei paku, kasutajatoe chatis öeldi, et väljavõtet on võimalik saada vaid esindustes isikut tõendava dokumendi alusel. Homme käin Haapsalus nädala toidukraami poetuuril, üritan siis väljavõtte ka saada ja selle avaldusele lisada.

Lisan siis Beeplay landing page'i ja selle omanikuinfo ka avaldusele.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 26.07.2018 14:36:25 vasta tsitaadiga

väljavõtet sai varem ka e-kirjaga icon_razz.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 26.07.2018 14:43:05 vasta tsitaadiga

Uus andmekaitseseadus ei lubavat.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2018 15:09:24 vasta tsitaadiga

mis sajandis me elame, et kõneeristuseks tuleb esindusse minna? icon_eek.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 26.07.2018 15:15:00 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
mis sajandis me elame, et kõneeristuseks tuleb esindusse minna? icon_eek.gif

Money talks, bullshit walks sajandil.
Ma võiks ju üritada digiallkirjastatud avaldust saata neile, et nad mulle ID-kaardiga krüpteeritud väljavõtte saadaks, aga isegi kui nad sellise 21. sajandi tehnoloogilise uperpalliga hakkama on võimelised saama, ei saaks ma seda kätte mingil juhul varem kui homme.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvi16
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2018 17:40:53 vasta tsitaadiga

tsitaat:


Tere,


Tänan Teid pöördumise eest.

Sisuteenused on kõikvõimalikke lisaväärtust pakkuvad teenused, mida klient saab kasutada mobiiltelefoni vahendusel (nt helinaid, taustapilte, horoskoope, mänge jne). Kõnede eristusel on tellitud sisuteenus nimetatud lisaväärtusteenuseks.


Paraku ma ei saa Teile anda rohkem informatsiooni tellitud sisuteenuse kohta, kuna kõnekaart on anonüümne kaart ning me ei saa identifitseerida Teid kui kõnekaardi omanikku.

Sisuteenuseid pakuvad kolmandad osapooled ja Tele2 on vaid teenuse vahendaja tagamaks kliendile võimaluse kasutada kolmandate osapoolte poolt pakutavaid teenuseid ning seda võimalust pakuvad kõik operaatorid. Seepärast ei vastuta Tele2 teenusepakkuja poolt pakutud teenuse eest. Kõik pretensioonid sisuteenuste kohta tuleb esitada teenusepakkujale.

Tele2 poolt tagasiarvestuse tegemiseks alus puudub.

Soovitan oodata sisuteenuse pakkuja BEEplay vastust ja loodan, et saate nende poolt pretensioonile lahenduse.

Lisaküsimuste korral aitan Teid meeleldi.


Heade soovidega,




saatsin beeplayle emaili ka nagu kästi , tuli tagasi ,et "Your message wasn't delivered. Despite repeated attempts to deliver your message, the recipient's email system refused to accept a connection from your email system." icon_lol.gif

kõneeristust näen muidu minusmart lehelt, seal on lihtsalt see 3,20€ suvalisel hetkel maha arvestatud aga mingit sõnumit või kõnet ei näita, et oleks tehtud selleks
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2018 17:42:54 vasta tsitaadiga

Ja nüüd saadagi Tele2-le küss, et kuidas krt peaks sa beeplayga ühendust saama kui selline vastus tuleb meilile.
Ma üldiselt ei hakkaks jändama, tarbijakaitse + delfi ja on mure 3 päevaga korras.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvi16
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2018 17:57:37 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Ja nüüd saadagi Tele2-le küss, et kuidas krt peaks sa beeplayga ühendust saama kui selline vastus tuleb meilile.
Ma üldiselt ei hakkaks jändama, tarbijakaitse + delfi ja on mure 3 päevaga korras.


sai ikka päris mitu kirja kirjutatud, jutt oli ikka sama mõttetu, viimasele kirjale ka ei vastatud thumbs_up.gif

telefon muidu galaxy s7, stock rom ja rämps appe peal ei ole, pealegi telefon istus laadija otsas terve öö ja hommikul tuli see sms
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2018 18:19:13 vasta tsitaadiga

kõige kiirem vist tõesti Delfi/PM vihje, vbl ka viide siinsele teemale ( https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9884596#9884596 ) ja küll asjad liikuma hakkavad.
huvitav, et teiste operaatorite teemades pole sest piuksugi. jälle mingi Tele2 spetsiifiline feature nagu esinduses väljavõtte järgi käimine?

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 26.07.2018 18:50:20 vasta tsitaadiga

oh rahvas, mitmekümndendat korda kuulen siin teemas, et Tele2 saadab imelike asjade eest arved mida klient pole tellinud. Küllalt ei saa juba?
mina jätaks arvest selle osa maksmata ja teavitaks teenusepakkujat, et mina pole sellist teenust tellinud. kui neil on tõendid minu tellimusest, olen nõus arutama.

seniks võiks aru saada, et arve tuleb tasuda siiski Tele2le, mitte kellelegi teisele ja kui operaator on sellse scami lubanud, siis ta peab ka vastutust kandma.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 26.07.2018 19:54:08 vasta tsitaadiga

Võiks seda suurt turvaauku vaadata natuke laiemalt kui oma isikliku mätta otsast. Koostangi AKI-le sekkumistaotlust märgukirja vormis, milles isiklikud soovid piirduvad MobiGW-le ettekirjutuse tegemisega minule edaspidi igasuguste soovimatute tasuliste teenuste liitumisteadete saatmise lõpetamiseks. Koopia kavatsen ka CERT Eestile saata.

Isikliku kahju osas esitan TELE2-le nõude Beeplay teenustasude tühistamiseks, kui neil ei ole mulle esitamiseks tõendeid, et olen selle teenuse tellinud. Keeldumise korral pöördun Tarbijakaitsesse ja kolin teise operaatori juurde.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 26.07.2018 20:04:30 vasta tsitaadiga

Mul oli sarnane värk ~6.a tagasi. Mingi app minu teadmata oli sõnumi saatnud sarnasesse kohta. Lõpuks tühistati ja sain kõik raha tagasi Elisa kaudu, või noh kõneaega sama summa väärtuses. Kasutasin laadimisega kõnekaarti siis.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2018 20:14:28 vasta tsitaadiga

Kellel juhtunud on sheerige välja mis custom äppe te kasutate mis ple telo default ja vaatame kas koorub ühine äpp välja. icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  TELE2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 107, 108, 109 ... 153, 154, 155  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.