Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  TELE2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 110, 111, 112 ... 153, 154, 155  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2018 20:31:18 vasta tsitaadiga

Tele2-l mingi pakkumistenuiamise meil ka on olemas?
vanasti Telial oli pakkumistesoovid@telia.ee ja see töötas hästi kuni Surströmming oma "ühe-vitsaga-lööme-nii-uusi-kui-vanu" hinnatõusupoliitikaga tuli (12 a klient ja hakati taha raiuma like there's no tomorrow...).
sealt läksin Elisasse üldmeililt pakkumist küsides, ja suhtlus toimus rangelt ainult meilitsi! aga varsti hakkab Elisa 2a soodusaeg (praegu 6€ 30GB neti eest, tõuseb 11€ peale) läbi saama. hakkaks Tele2 juba varakult töötlema icon_cool.gif
Elisa ema arve juba tõstis 100% kallimaks - mu nimel ja maksan ning tõusis 1€ pealt 2€ peale icon_lol.gif aga Telias hakkas peedistamine täpselt samamoodi - kõigepealt mindi ema Diili kallale, ning siis jõuti paketi haldajateni (ennustasin seda toona ja selle juhtumise hetkeks olin juba Elisas mõlema numbriga).
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2018 20:55:00 vasta tsitaadiga

Mulle tuli pakkumine siit: myyk@tele2.ee
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2018 20:59:00 vasta tsitaadiga

mulle aga pakkumine@tele2.ee

Viimatise info põhjal on nn letialused pakkumised kaotatud

_________________
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2018 21:29:08 vasta tsitaadiga

olge te mõlemad tänatud beer_yum.gif CC-n nad mõlemad ja vaatab mis saab icon_biggrin.gif äkki saab isegi veits sisemist konkurentsi tekitada icon_razz.gif
letialused paketid ei kao iial, alati üritatakse konkurendilt üle võtta. kes seda ei ürita, feilib lihtsalt. või siis on kartellikokkulepe, millesse järelevalveorganid liiga sallivalt ei suhtu...

ja kui mõni Tele2 esindaja peaks seda teemat lugema just SIIN - mul mõned kuud aega ning pakkumise võib privasse panna icon_cool.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2018 21:31:52 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:

ja kui mõni Tele2 esindaja peaks seda teemat lugema just SIIN - mul mõned kuud aega ning pakkumise võib privasse panna icon_cool.gif
vaevalt icon_biggrin.gif
Muidu oleks pooled HV kasutajad või sees

_________________
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2018 21:47:31 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
arm2004 kirjutas:

ja kui mõni Tele2 esindaja peaks seda teemat lugema just SIIN - mul mõned kuud aega ning pakkumise võib privasse panna icon_cool.gif
vaevalt icon_biggrin.gif
Muidu oleks pooled HV kasutajad või sees

see tegelt aastaid kummastanud, et ükski operaator pole tahtnud HV turgu realiseerida. s.t tehagi mingi kollektiivpakkumine. HV ju mõnes mõttes on justkui "ametiühing" icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 14.09.2018 22:04:18 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
mulle aga pakkumine@tele2.ee

Viimatise info põhjal on nn letialused pakkumised kaotatud


Vähemalt augustis alguses veel kirjutati mulle ühe eurine pakett välja. icon_smile.gif

_________________
Kulli või kirja... Iso kulli
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 15.09.2018 07:48:58 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Keda peaks huvitama tilganäppijatest turg? icon_lol.gif
tsitaat:

see tegelt aastaid kummastanud, et ükski operaator pole tahtnud HV turgu realiseerida.

Ilmselgelt paremad kui Põllumehed - üle 5a taas lubati ühe asja pärast maha lüüa kui korda ei saa icon_lol.gif
Ei tasu sellistele olematu hinnaga müüa, ise põhjustavad probleemi kuna kasutusjuhendit ei loeta ja kõik hoiatused on kui hane selga vesi. Midagi selgitada neile ei saa.
Eks siis opekatel ka sellistega alati teema, kas üldse pakkuda edasi - enamasti mingit tänu ei järgne.
Et nagu tuleks klienti hoida turu väiksust arvestades...
//
Samas mingit head hinda nad küll enam ei tee jah. Telia tegi parema, vähemalt elukaaslasele.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
190318
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2018




sõnum 15.09.2018 07:49:36 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:

see tegelt aastaid kummastanud, et ükski operaator pole tahtnud HV turgu realiseerida. s.t tehagi mingi kollektiivpakkumine. HV ju mõnes mõttes on justkui "ametiühing" icon_biggrin.gif


Ja kui kasumlikuks Sa seda HV turgu pead operaatorile? icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005




sõnum 15.09.2018 12:49:05 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Ja T2 puhul tasub ära minema hakata elisasse, sel puhul pidid kohe for sure liigutama hakkama.


Hakkavad ka Teliasse liikumise peale, ainult et...pakkumine tehti kehvem kui Telia oma ja isegi mu ees ja perekonnanime ei vaevutud õieti kirjutama. icon_lol.gif


Teliast pakuti mulle 5GB 10 euroga icon_biggrin.gif. Miks ma peaks selle võtma kui tele2 snäpp on 7 euroga saadaval. Alles 2 päeva tagasi helistati ja pakuti 5,99. Nüüd juba väitsid, et alla 5GB nad pakkuda ei saagi LOL ja see 5.99 oli väidetavalt "diili" pakkumine ja sellega Telia1 pakkumine ei rakenduvat. Kui esimest korda küsisin pakkumist, et see telia1 saada, siis pakuti küll 6 euro eest ja ei olnud mingist diilist juttu.

Panen numbri sulgemise avalduse sisse, eks näis kas üritavad veel midagi pakkuda.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.09.2018 13:25:48 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Teliast pakuti mulle 5GB 10 euroga

3.99€, kolm numbrit selle hinnaga telias

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005




sõnum 15.09.2018 13:27:19 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Teliast pakuti mulle 5GB 10 euroga

3.99€, kolm numbrit selle hinnaga telias

See on juba päris hea jah.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.09.2018 13:27:27 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:

see tegelt aastaid kummastanud, et ükski operaator pole tahtnud HV turgu realiseerida. s.t tehagi mingi kollektiivpakkumine.

HinnaVaatluses osalevad nii Telia kui TELE2, Elisa pole toru võtnud.
Foorumi potentsiaal on veel kasutatamata, aga ehk jõuab selleni, näete ju, et reklaami ostetakse.

_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.09.2018 13:30:40 vasta tsitaadiga

T2 nüüdseks 2x seda piiramatu andmemahu kuud teinud. Tulemused sellele on järgmised, et saad sama raha eest kõvasti vähem andmemahtu? icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.09.2018 14:14:35 vasta tsitaadiga

Vaatasin, et mul on tele2 kõnepakett 2€ mis kehtib aastani 02.01.2113. Imelik küll.. kunagi kui selle sain siis anti 24 kuuks.
Andmeside 15GB eesti ja 4GB välismaal on teine 2,8€ aga selle tähtaega ei leia iseteenindusest kusagilt.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 07.10.2002




sõnum 09.10.2018 15:17:08 vasta tsitaadiga

Pointless firma. Aastaid olin klient, kuid pidevalt mingid jamad. Nüüd hakaksid taas septembris näkku panema ja kolisin Teliasse üle. Praeguseni kaklen Tele2-ga viimase arve pärast - kõik paketti hinnad tõsteti järsku mitme kordseks. Üllatuslikult kohe peale seda, kui said teada, et Teliasse minema lähen. Ütlesid, et lõppes 24kuuline pakkumine - mina näitasin neile pakkumist, kus polnud sõnagi 24kuust - siiani ostivad nemad allkirjastatud lepinguid, kus oleks näha see 24kuud. Mina saatsin nad oma arvega pikalt - seni, kuni lepinguid ei esita - midagi ei maksa.
S***a maik jääb sellest firmast maha...

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005




sõnum 09.10.2018 15:32:11 vasta tsitaadiga

Spott kirjutas:
Pointless firma. Aastaid olin klient, kuid pidevalt mingid jamad. Nüüd hakaksid taas septembris näkku panema ja kolisin Teliasse üle. Praeguseni kaklen Tele2-ga viimase arve pärast - kõik paketti hinnad tõsteti järsku mitme kordseks. Üllatuslikult kohe peale seda, kui said teada, et Teliasse minema lähen. Ütlesid, et lõppes 24kuuline pakkumine - mina näitasin neile pakkumist, kus polnud sõnagi 24kuust - siiani ostivad nemad allkirjastatud lepinguid, kus oleks näha see 24kuud. Mina saatsin nad oma arvega pikalt - seni, kuni lepinguid ei esita - midagi ei maksa.
S***a maik jääb sellest firmast maha...

Mul oli täpselt samamoodi, oli 5 euri kuus hind, siis järsku tuli arveks 11 euri, küsisin et mis toimub, öeldi ka et aegus. Siis vahetasin kohe paketi snäpi vastu (mis peaks olema 7 euri kuus). Nüüd tuli arve 8.40 eelmise kuu eest ikkagi. Kuigi netti sai kasutatud ainult 3GB midagi 5 asemel. Puhas röövimine.
Igatahes panin numbri kinni ära icon_lol.gif Teistel pereliikmetel lasen ka sealt ära minna kui need 2-3 euri kuus soodukaperioodid läbi saavad.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.10.2018 16:52:58 vasta tsitaadiga

mul tööjuures levi kehvemaks jäänud. Mitte et meil seal metallkastis varem oleks ülim levi olnud aga nüüd peab välistele seintele veel lähemal olema... Kohtades kus varem sai vabalt netti brausida enam ei saa icon_neutral.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.10.2018 07:25:55 vasta tsitaadiga

salatoimik, näita parem cellmapper app-i ekraani. siis on konkreetne levi tugevus ja mast/sektor/sagedus näha.
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 13.10.2018 10:24:08 vasta tsitaadiga

Kuidas nende odavamate pakettidega on, liigub ja ainus võimalus neid saada on number liikuma panna?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Online

sõnum 13.10.2018 11:19:43 vasta tsitaadiga

Kevvare kirjutas:
Kuidas nende odavamate pakettidega on, liigub ja ainus võimalus neid saada on number liikuma panna?

Tundub jah.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FurioN
HV kasutaja
FurioN

liitunud: 08.03.2006




sõnum 17.10.2018 12:36:07 vasta tsitaadiga

Kas Tele2 netipulga sees olevat SIM kaarti on võimalik kuidagi nutitelefonis kasutada? Mõtlesin, et see oleks ideaalne lahendus, et mitte eraldi mobiilse interneti eest maksta, aga kahtlen selles. Kuigi võiks toimida nii. Kui Dual SIM kaart, siis üks kaart helistamiseks (nt Telia poolt) ja teine kaart interneti kasutamiseks (Tele2 poolt).
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.10.2018 13:01:29 vasta tsitaadiga

Kui veel Elisas olin, kasutasin sama lahendust: ühel simil kõned-sõnumid, teisel net
_________________
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 29.07.2002




sõnum 17.10.2018 15:00:39 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
Tele2-l mingi pakkumistenuiamise meil ka on olemas?
vanasti Telial oli pakkumistesoovid@telia.ee ja see töötas hästi kuni Surströmming oma "ühe-vitsaga-lööme-nii-uusi-kui-vanu" hinnatõusupoliitikaga tuli (12 a klient ja hakati taha raiuma like there's no tomorrow...).
sealt läksin Elisasse üldmeililt pakkumist küsides, ja suhtlus toimus rangelt ainult meilitsi! aga varsti hakkab Elisa 2a soodusaeg (praegu 6€ 30GB neti eest, tõuseb 11€ peale) läbi saama. hakkaks Tele2 juba varakult töötlema icon_cool.gif
Elisa ema arve juba tõstis 100% kallimaks - mu nimel ja maksan ning tõusis 1€ pealt 2€ peale icon_lol.gif aga Telias hakkas peedistamine täpselt samamoodi - kõigepealt mindi ema Diili kallale, ning siis jõuti paketi haldajateni (ennustasin seda toona ja selle juhtumise hetkeks olin juba Elisas mõlema numbriga).


Kõige lihtsam panna number liikuma ja siis kohe helistavad sulle nii see kes sind ära ei taha lasta ja kui ka see kelle poole liigud. Mingite e-mailide põrgatamisest ma aru ei saa. Räägid telefonis ära ja saadavad sulle lepingu või lahed iseteenindusse. Suheldes palju lihtsam

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 17.10.2018 15:48:08 vasta tsitaadiga

Aga kui telefoniteel mingi kokkulepite, siis paluge kindlasti paketikirjeldus meilipeale saata. Pärast saab sellega lehvitada, kui nad jälle midagi muudavad.
_________________
Kulli või kirja... Iso kulli
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  TELE2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 110, 111, 112 ... 153, 154, 155  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.