Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  TELE2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 108, 109, 110 ... 153, 154, 155  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 26.07.2018 20:27:23 vasta tsitaadiga

No ei ole mul mingeid lambiäppe, millel sõnumi saatmise luba oleks.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 26.07.2018 20:45:16 vasta tsitaadiga

Ei ma lihtsalt tõin oma kogemuse. Kahjuks enam ei mäleta mis app oli, öeldi, et teeksin telefoni tühjaks. Vb mingi viirus vms.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2018 20:56:26 vasta tsitaadiga

isegi need Samoa kõned tulid kõigile operaatoritele, aga see teema paistab Tele2-spetsiifiline olema.
peab teistes teemades küsima...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 26.07.2018 21:39:58 vasta tsitaadiga

Kindlasti arutatud teema, aga infot napib internetis, et mis seisus on Tele2 võrgus VoLTE kõnede tegemisega? Telefon Samsung A8 2018, mis peaks toetama, aga jah, ei leia midagi ei telefoni seadetest, ega Tele2 lehelt.
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2018 22:02:36 vasta tsitaadiga

kui nad ei suuda isegi kõneeristust digitaalseid kanaleid pidi edastada, mis sa ise arvad kui edumeelsed nad VoLTE osas on? icon_lol.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2018 22:24:19 vasta tsitaadiga

Senimaani olen arvamusel et Volte on surnult südinud nähtus. Paljud telod toetavad aga mõne üksikuga saab kasutada ning võrkude vahel võib und näha 100%
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 26.07.2018 22:24:50 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
kui nad ei suuda isegi kõneeristust digitaalseid kanaleid pidi edastada, mis sa ise arvad kui edumeelsed nad VoLTE osas on? icon_lol.gif
Poleks uskunud! icon_confused.gif Küsin homme nende käest ise ka otse, et kaugel see asi on ja kas üldse...
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 26.07.2018 22:32:40 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Senimaani olen arvamusel et Volte on surnult südinud nähtus. Paljud telod toetavad aga mõne üksikuga saab kasutada ning võrkude vahel võib und näha 100%


say wut? pigem on see mõnes võrgus olevik ja teistele tulevik, kõne ja video käivad üle ip mitte läbi müsteeriliste vanade tehnoloogiate.
vaatamata ohtudele, et ip on maas ja midagi ei tööta, töötab kõik siiski igapäevaselt nii paremini.

Tele2 tegi hiljuti ju pressibriifingu kus ta pani kogu eesti liikluse kahte räkikappi. Küllap läheb edasiste uuendustega aega.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2018 22:44:33 vasta tsitaadiga

suht kindel, et saame kõik oma telefone korduvalt vahetada (kes tihedamalt, kes harvemini) enne kui VoLTE igapäevaseks saab. pigem jookseb enne VoL2TE peale...
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.07.2018 13:43:25 vasta tsitaadiga

Kassmees kirjutas:
Tartus Supilinnas. Mu tahvelarvuti Lenovo A3300-H toetab vaid 3G võrku. Kuid selle aparaadi kaudu ma jagan Tele2 internetti arvutile. Telefonis on lepinguline kõnepakett ja kuna juuli lõpuni saan sellel piiramatut netti kasutada, jagan arvutile netti sealt. Kuid kui see vabadus lõpeb, jääb mu telefoni taas vaid 5 giga kuumahtu ja siis pean netiskäimisega väga koonerdama. Pole kerge see netisõltlase elu icon_smile.gif Kui probleem ilmnes, siis alguses arvasin, et tahvel on kutu. Aga selgus, et mu vanemad 3G telefonilutsud ei püüa signaali ja nutitelefon kaotab 3G peale lukustamisel samuti ühenduse.

Nüüd tean, mis vea ma tegin - kui mulle tasuta nutitelefoniga lepingut moositi, ei taibanud ma nuruda kahe SIM-kaardiga aparaati.


Nüüd helistati Tele2 tehnilise toe poolelt. 3G pidavat toimima. Väideti, et tugijaama logide järgi istuvad mu mõlemad numbrid püsivalt 3G võrgus. Huvitav, Samsung Galaxy näitab mul enamasti 4G. Netikaardiga tahvel ei näe endiselt 3G peal mingit signaali. Võibolla see tahvel ei toetagi 900 MHz riba? Vana LG nutikas (Android 2.2) näeb 3G ja suudab nüüd taas seal nettigi minna. Samsung Galaxy hakkas samuti ka 3G all taas võrku nägema. Igatahes tehniline tugi andis alla ja soovitas esindusse pöörduda.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 27.07.2018 19:26:18 vasta tsitaadiga

TELE2 esinduse kutt tegi väljavõtte ja hakkas minu jutu peale asja uurima. Selgus, et tänase päeva sees on MobiGW Beeplay teenuse sulgenud ja vähemalt mingi osa klientide mobiiliarvetele lisatud nädalatasusid tühistatakse. Igavene pikk exceli tabel oli numbritest, millelt kasseeritud summad maha lähevad.
Ainult et minu numbrile oli märgitud ainult ühe nädalatasu tühistamine, kuigi neid oli mul seal juba kaks. Lisati siis käsitsi teine veel sinna.

Mulle tundub, et asi hakkas susisema tänu sellele teemale siin, sest Beeplay nimel on vargused toimunud juba vähemalt 20. juunist alates.

Kellel siin juba Beeplay peale summad välja on makstud, tõenäoliselt on nüüd paremad võimalused see tagasi saada kuidagi. Tasaarveldusena vms.

Ma arvan, et see logisev ahel sisuteenuse osutajast, vahendajast ja opekast tasub ikkagi lähemat uurimist, sest Beeplay on praeguse seisuga üksik erandjuhtum, millel sabast kinni saadi. Kui palju selliseid minevikus olnud on või tulevikus tulla võib, kui see ahel samal viisil ilma turvata edasi töötab, ei oska mina ennustada, aga võiks oletada, et edukas vargus inspireerib aktiivsemalt edasi tegutsema ja mida me nägime, on alles õied.
Et kaua me sellel rahapuul siin lollidemaal kasvada ja mingitel buratinodel seda raputamas käia laseme?

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.07.2018 00:58:09 vasta tsitaadiga

Tele2 ametlik kommentaar:
tsitaat:
Lühinumber 18977 on mobiilseid lisaväärtusteenuseid pakkuva ettevõtte MobiGW kasutuses, mis pakub omakorda makselahendust Beeplay’le.
MobiGW on palunud Beeplay’l kuni asjaolude täpse selgumiseni teenus maha võtta ning teenuse tellimise võimalus on peatatud.
Tele2 jaoks on klientide heaolu oluline ning igasuguste kahtluste vältimiseks teeme kõigile praeguseks teenuse tellinutele automaatsed tagasiarvestused.
Teenuse enda kohta käivate küsimuste puhul palume pöörduda MobiGW poole: nr 6999988 või support.ee@txthelper.com.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.07.2018 08:49:17 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Senimaani olen arvamusel et Volte on surnult südinud nähtus. Paljud telod toetavad aga mõne üksikuga saab kasutada ning võrkude vahel võib und näha 100%

VoLTE on pigem paratamatu võrgu uuendamisega kaasnev loomulik tulevik kui miski, mida pikisilmi oodata ja taga ajada. Üks aeg hakatakse lihtsalt 3G saatjaid maha korjama ja kogu kõnesidet 2G-sse fallback-ima hakata pole ka tuleviku perspektiivis mõistlik. Nii et kõne kolib lihtsalt IP peale. Mul Elisas olles on hetkel küll täiesti suva, üle mille see kõne käib. Ei tee oluliselt vahet ka, kas on parajasti HD-kõne või ei. Kõne sisu on olulisem ja arusaadavuselt on ka 2G kõne piisavalt hea. Mul vanematel siiamaani 2G nuputelefonid ja ma pole kunagi mõelnud, et kõne kvaliteet kõrvakriipivalt sitt oleks.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 28.07.2018 09:08:59 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Senimaani olen arvamusel et Volte on surnult südinud nähtus. Paljud telod toetavad aga mõne üksikuga saab kasutada ning võrkude vahel võib und näha 100%

VoLTE on pigem paratamatu võrgu uuendamisega kaasnev loomulik tulevik kui miski, mida pikisilmi oodata ja taga ajada. Üks aeg hakatakse lihtsalt 3G saatjaid maha korjama ja kogu kõnesidet 2G-sse fallback-ima hakata pole ka tuleviku perspektiivis mõistlik. Nii et kõne kolib lihtsalt IP peale. Mul Elisas olles on hetkel küll täiesti suva, üle mille see kõne käib. Ei tee oluliselt vahet ka, kas on parajasti HD-kõne või ei. Kõne sisu on olulisem ja arusaadavuselt on ka 2G kõne piisavalt hea. Mul vanematel siiamaani 2G nuputelefonid ja ma pole kunagi mõelnud, et kõne kvaliteet kõrvakriipivalt sitt oleks.

Täpsustus: Maailm liigub juba praegugi selles suunas, et 3G või 2G võrgud kinni panna.
Lisak on tulemas veel totram versioon kus "lähevad maha" kõik telefonid mis 4G&VoLTE-t ei oska.

Verizon tegi sellega juba alguse, eks näis, millal see trend nüüd USA-st Eestisse maabub. icon_cool.gif

Verizon has changed its activation process to block devices that do not support 4G networks with VoLTE, pretty much pulling the plug on a significant number of mobile phones, including older iPhones.

Verizon Begins Blocking Activation of iPhone 5s and Older
https://news.softpedia.com/news/verizon-begins-blocking-activation-of-iphone-5s-and-older-522027.shtml
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.07.2018 12:27:40 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
[

Verizon tegi sellega juba alguse, eks näis, millal see trend nüüd USA-st Eestisse maabub. icon_cool.gif
Võin kohe öelda, et seda ei juhtu. See mobiiliop kes peaks eestis julgema sellist lollust teha võib sisuliselt putka ka siin kinni panna.
Usas pohh, kliente miljoneid ja mõni miljon siia sinna suht suva.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvi16
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.07.2018 11:57:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tele2 ametlik kommentaar:
tsitaat:
Lühinumber 18977 on mobiilseid lisaväärtusteenuseid pakkuva ettevõtte MobiGW kasutuses, mis pakub omakorda makselahendust Beeplay’le.
MobiGW on palunud Beeplay’l kuni asjaolude täpse selgumiseni teenus maha võtta ning teenuse tellimise võimalus on peatatud.
Tele2 jaoks on klientide heaolu oluline ning igasuguste kahtluste vältimiseks teeme kõigile praeguseks teenuse tellinutele automaatsed tagasiarvestused.
Teenuse enda kohta käivate küsimuste puhul palume pöörduda MobiGW poole: nr 6999988 või support.ee@txthelper.com.




mulle ei kantud midagi tagasi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.07.2018 12:00:07 vasta tsitaadiga

arvi16, edastan TELE2-le su kommentaari, aga selleks vaja teada su numbrit
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arvi16
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.07.2018 12:47:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:

arvi16, edastan TELE2-le su kommentaari, aga selleks vaja teada su numbrit


lisasin numbri profiili
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.08.2018 14:09:31 vasta tsitaadiga

Tele2 on tubli, teeb 8€ äripaketi 18€-seks (kasutatakse vaid kõnede jaoks)
Panin numbri telia poole teele thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.08.2018 14:13:38 vasta tsitaadiga

Palju Telia pakkus?
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006




sõnum 02.08.2018 14:24:06 vasta tsitaadiga

Tuli ka ära.
5 giga oli enne ka netti, mingi eripakett tegelt.

Ma ei näe siin mingit uuendust peale hinna. lol.


Et saaksid muretult kasutada oma mobiilside teenuseid, oleme Sinu tänast lahendust uuendamas järgnevalt
Vana pakett Nuti 1.0
Vana kuutasu 7,99 €
Uus pakett Multipakett 3.0
Lisainfo Kuumaksu soodustus -4 Eur 12 kuud
Uus hind 10,99 €

Nädal tagasi helistati tehti pakkumine teliast

Maksimaalsete kiirustega 4G võrgus 12 GB andmemahtu, sellest 2,8 GB on võimalik kasutada ka EL-i riikides. Kõnelahenduse hind on 9.99€.
Võimalus pakkuda ka telefoni võimalusi. Kas siis tasuta riiulist või omavalitud telefonile saab kuni 120€ kliendihinnast soodamaks ja tuleks osamaksega.

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.08.2018 15:13:31 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Palju Telia pakkus?

Midagi ei pakkunud, võtsin hinnakirjast 8€ mobiilse äri paketi ja kõik (ilma interneeduseta)
Netti pole vaja, mingi 50MB anti tasuta kaasa
Tele2
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.08.2018 15:23:05 vasta tsitaadiga

Huvitav kas võib tähtajalise lepingu üles öelda kui mulle see nende uus pakkumine ei meeldi?
_________________
PS4 PSN: markomoisa
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.08.2018 15:29:04 vasta tsitaadiga

https://tehnika.postimees.ee/6027200/tele2-sulgeb-vanu-pakette-ja-tostab-margatavalt-hindu

krt, loodan, et Elisa oma eraklientide hindade kallale nüüd ei lähe! mul aprillini veel 6€ eest 30GB netti jne.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 02.08.2018 15:38:52 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
Huvitav kas võib tähtajalise lepingu üles öelda kui mulle see nende uus pakkumine ei meeldi?

Kui sul kohustusi on, siis ei pruugi arukas olla. Maksad ikka. Endal lasin kohustustel aeguda ja nüüd 1 pakett läheb kinni ja teine Teliasse (ei tehtud head hinda).
Ei mõista mida Tele2 saavutada soovib, aga kui püsiklienti narritakse, siis ei too "üleost" ka tagasi.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  TELE2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 108, 109, 110 ... 153, 154, 155  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.