Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  TELE2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 95, 96, 97 ... 153, 154, 155  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 14.12.2017 13:40:01 vasta tsitaadiga

Ma oleb ikka täheldanud mõnda letialust pakkumist vähe teisenimetus alt, mis täpselt sama avalikupaketiga. Ainult, et hind on soodsam.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 14.12.2017 22:00:15 vasta tsitaadiga

Mille järgi Tele2 oma pakkumisi keeleliselt teeb ? Nimelt mingi paar kuud tagasi helistas mulle tele2 mingi müügiinimene(?), minu vastusele : jaa-kuulen, tuli nagu kuulipildujast mingilt tibinalt vene keeles, et tema helistab rahvusvahelisest firmast bla-bla-bla tal on super pakkumine ... Esimene üllatus möödas ütlesin eesti keeles, et te helistate firma numbril ja mulle pole mõtet midagi pakkuda. Vastuseks tuli ainult mökk-mökk. Tundus, et eesti keel tal eriti tugev(kui üldse) ei ole.
Täna siis helistas mulle tele2-e robot ja jälle vene keeles. icon_rolleyes.gif Tele2 on oma klienditeeninduse ukrainasse üle viinud ?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 14.12.2017 22:05:19 vasta tsitaadiga

Kusjuures, imestasin Jänes, ise ka, et helistasin mingiaeg oma küsimusega Tele2 ja vastati vene keeles, enne, kui jõudsin ise veel rääkima hakata! icon_eek.gif . Küsisin, et kas eestikeelset teenindust ka saab, siis hakkas rääkima küll. Ise võtsin musta reede pakkumise 2.99 kaheks aastaks. Algatuseks piisab! Saab netti, saab kõnesi ja sõnumeid kah. Välismaal ei käi väga. niiet piisab!
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 15.12.2017 10:14:43 vasta tsitaadiga

Tiiger15 kirjutas:
Kusjuures, imestasin Jänes, ise ka, et helistasin mingiaeg oma küsimusega Tele2 ja vastati vene keeles, enne, kui jõudsin ise veel rääkima hakata! icon_eek.gif . Küsisin, et kas eestikeelset teenindust ka saab, siis hakkas rääkima küll. Ise võtsin musta reede pakkumise 2.99 kaheks aastaks. Algatuseks piisab! Saab netti, saab kõnesi ja sõnumeid kah. Välismaal ei käi väga. niiet piisab!
Ilma lisainfota on see 2.99€ sama hea, kui ostsin liha ja maksin 2.99€
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 15.12.2017 12:14:00 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Tiiger15 kirjutas:
Kusjuures, imestasin Jänes, ise ka, et helistasin mingiaeg oma küsimusega Tele2 ja vastati vene keeles, enne, kui jõudsin ise veel rääkima hakata! icon_eek.gif . Küsisin, et kas eestikeelset teenindust ka saab, siis hakkas rääkima küll. Ise võtsin musta reede pakkumise 2.99 kaheks aastaks. Algatuseks piisab! Saab netti, saab kõnesi ja sõnumeid kah. Välismaal ei käi väga. niiet piisab!
Ilma lisainfota on see 2.99€ sama hea, kui ostsin liha ja maksin 2.99€


Arvan, et see pakett:

Tele 2 varuks väga soodne pakett uutele liitujatele. Maksab see 2 eurot ja 99 senti kuus ja sisaldab 5 GB internetti, 1200 minutit kõnesid ja 1000 tasuta SMSi.


http://kasulik.delfi.ee/article.php?id=80273578
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 15.12.2017 15:21:33 vasta tsitaadiga

Noh musta reede rong on juba läinud kah. icon_lol.gif Aga tõesti selline pakkumine, nagu Henry, kirjutas!
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 31.12.2017 20:20:10 vasta tsitaadiga

Miks on nii, kui telefoni võtan lennureziimist maha, tulevad smsid kohale just selle kellaajaga. Räägime Tele2st.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.12.2017 20:27:44 vasta tsitaadiga

Henry, sest telefon ei tea millal on tegelikult saadetud ja paneb smsile telefonisse saabumise kellaaja.
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010




sõnum 19.01.2018 13:46:36 vasta tsitaadiga

on ehk kegi viimaselajal liitunud ja tähtalise lepinug sõlminud? Pakutakse tasuta telefone 2 aastase tähtajalise lepinguga, enamasti ikka odavamaid telefone... Mis on hetkel parimad telefoni pakkumised mis on teile tehtud?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.01.2018 13:54:17 vasta tsitaadiga

Õudsad tingimused on Tele2el, kui võtad selle järelmaksukohustuse siis ei saa seda varem ära ka maksta. Leppetrahvi tahavad kaela väänata siis icon_biggrin.gif
_________________
PS4 PSN: markomoisa
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.01.2018 14:00:19 vasta tsitaadiga

Aga antud juhul pakutakse telefon tasuta, mitte järelmaksule.
Kohustusliku lepingute ennetähtajalise lõpetamise puhul on igal operaatoril krõbedad leppetrahvid.

Tavaliselt kui minnakse ühe numbriga üle, pakutakse ~100-eurost lutsu. Mulle pakuti kahesajast ..
.. ja kui telefoni müük (~150€) kahe aasta peale jagada, tuleks piiramatu paketikasutus alla 8€/kuu. Mulle sobib.

_________________


viimati muutis Anna tooli 19.01.2018 14:14:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010




sõnum 19.01.2018 14:06:35 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
Õudsad tingimused on Tele2el, kui võtad selle järelmaksukohustuse siis ei saa seda varem ära ka maksta. Leppetrahvi tahavad kaela väänata siis icon_biggrin.gif


Tean, mul on kohe 2 aastat täis ja juba nad uurivad kuidas ma nende teenusega rahul olen icon_biggrin.gif, väga vastutulelikud nad ei ole minuga olnud ,kui mul on mõni mure olnud!
Kui nad pakuksid vähemalt 300 eurist teli for free, Piiramatu net on ilmselt hetkel juba taas tavaline jms sis ehk mõtleks... samas vaatan mis teised võrgud pakuvad!
Tegelikult on ju telefon olemas, tunnen lihtsalt huvi mis telefone praegu jagataskse, kindlasti on võimalik ka midagi paremat saada kui esimeses pakkumises tuleks icon_biggrin.gif
Algselt sain ka mingi 200 eurise fööni ,kuid mingi J3ga ma ei plaani leppida icon_biggrin.gif
Samas nii kui ma olin nõus elisast tele 2 üle minema tegi elisa kordades parema pakkumise nii telefoni ,kui paketi suhtes icon_sad.gif Siis oli aga kahjuks hilja seda enam muuta, nii et sellel korral tahaks vähe parema diili sõlmida icon_smile.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 19.01.2018 15:16:01 vasta tsitaadiga

Mind huvitaks ka, mida Tele2 tegelikult pakub. icon_biggrin.gif Mul hakkab soodusperiood lõpema. Võtsin nendega ühendust, küsivad rohkem aga mahud jääksid samaks.
Tasuta telefonidest - mingi aeg tagasi sai ühe nriga 100-150e soodustust telefoni hinnast. Sellega on üks hea asi veel, peaks op lepingut muutma, on kliendil leping üles öelda trahvita ja võib seadme endale jätta.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.01.2018 20:11:04 vasta tsitaadiga

Mõmmik123 kirjutas:
Samas nii kui ma olin nõus elisast tele 2 üle minema tegi elisa kordades parema pakkumise nii telefoni ,kui paketi suhtes icon_sad.gif Siis oli aga kahjuks hilja seda enam muuta, nii et sellel korral tahaks vähe parema diili sõlmida icon_smile.gif

Kuidas see "Siis oli aga kahjuks hilja seda enam muuta" täpsemalt välja nägi, kui number ei olnud ilmselt veel reaalselt liikuma läinud? Su enda süümepiin, kuna Tele2 oli sulle juba kulleriga SIM-i saatnud?
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 19.01.2018 20:19:37 vasta tsitaadiga

Mul sahtlis mitu telia ja tele2 sim'i. Alati elisa neid üle pakkunud lõpus icon_lol.gif
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.01.2018 21:55:12 vasta tsitaadiga

Sama siin icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010




sõnum 19.01.2018 23:27:19 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Mõmmik123 kirjutas:
Samas nii kui ma olin nõus elisast tele 2 üle minema tegi elisa kordades parema pakkumise nii telefoni ,kui paketi suhtes icon_sad.gif Siis oli aga kahjuks hilja seda enam muuta, nii et sellel korral tahaks vähe parema diili sõlmida icon_smile.gif

Kuidas see "Siis oli aga kahjuks hilja seda enam muuta" täpsemalt välja nägi, kui number ei olnud ilmselt veel reaalselt liikuma läinud? Su enda süümepiin, kuna Tele2 oli sulle juba kulleriga SIM-i saatnud?


Tele 2 saadud telefon oli juba karbist välja võetud, Kuna endal oli ka siis korralik telefon olemas läks telefon kohe müügiks ja selleks hetkeks juba ostja olemas!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 25.01.2018 15:16:34 vasta tsitaadiga

Tegin numbri üleviimise avalduse ja Tele2 pakkus:

Multipakett 4.1 soodushinnaga 2.99€ 24 kuud (tavahind 17.99€):

Piiramatud kõned ja sõnumid nii Eestis kui ka Euroopa Liidu riikides
12GB maksimaalse 4G võrgu kiirusega internetti, millest 4GB saate kasutada Euroopa Liidus


Multi Piiramatu paketi sooduskuutasuga 5.99€ 24 kuud (tavahind 21.99€):

Pakett sisaldab:

Piiramatus mahus kõnesid ja sõnumeid nii Eestis kui ka Euroopa Liidu (EL) riikides
Piiramatus mahus 4,5G kiirusega internetti (millest saab 7GB kasutada EL riikides)

ja jäin nende võrku edasi! icon_smile.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.01.2018 15:41:29 vasta tsitaadiga

Head pakkumised. Kaua nende klient oled olnud?
_________________
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.01.2018 20:11:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tegin numbri üleviimise avalduse ja Tele2 pakkus:

Multipakett 4.1 soodushinnaga 2.99€ 24 kuud (tavahind 17.99€):

Piiramatud kõned ja sõnumid nii Eestis kui ka Euroopa Liidu riikides
12GB maksimaalse 4G võrgu kiirusega internetti, millest 4GB saate kasutada Euroopa Liidus


Multi Piiramatu paketi sooduskuutasuga 5.99€ 24 kuud (tavahind 21.99€):

Pakett sisaldab:

Piiramatus mahus kõnesid ja sõnumeid nii Eestis kui ka Euroopa Liidu (EL) riikides
Piiramatus mahus 4,5G kiirusega internetti (millest saab 7GB kasutada EL riikides)

ja jäin nende võrku edasi!

paar kuud tagasi pakuti mulle sama aga tähtajatult, samut jäin edasi.
samuti pole mul mingeid levi ega interneti probleeme mida paistab osadel olema , autos spotify streamib ja ei kaku ega midagi
klient olen olnud q-gsmi aegadest saati
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 25.01.2018 22:46:23 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
Head pakkumised. Kaua nende klient oled olnud?


Tele2 klient olen olnud ikka aastaid.
Ma enne kui alustasin numbriäraviimist, küsisin neilt pakkumist, siis tuli neilt küll nigel pakkumine.
Nii, et tõelised pakkumised tulevad siis, kui number hakkab võrku vahetama. icon_biggrin.gif
Ja leping on ikka tähtajatu. See soodushinna periood vms.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.01.2018 10:59:13 vasta tsitaadiga

Samas kui helistati mulle, et üle meelitada, ei suudetud küll sellist pakkumist teha.
Hetkel 4€ Diili paketis mis kehvemate näitajatega kui ülaltoodud pakett. Oleksin ilusti sellise pakkumisega Tele2 kliendiks hakanud.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
einarkole
HV vaatleja

liitunud: 27.01.2018




sõnum 27.01.2018 02:53:11 vasta tsitaadiga

Tele2 hakkab VoLTE kõnesid pakkuma väidetavalt 1 veebruarist.Huvitav mis telefonid toetavad ja on kellelgi kogemusi Telia põhjal
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.01.2018 09:58:02 vasta tsitaadiga

einarkole, väga huvitav areng. Tele2-l on spetsiaalsed võrgu profiilid olemas XZ Premium/XZ1/XZ1C telefonides aga jaanuari kuu seisuga confides IMS seadistusi sealt minu silm ei leia(uuendus tuleb tavaliselt nädalaid pärast 1.). Samsung S8 seeria Oreo beta periood on nüüd läbi ja lõplik versioon peaks loodetavasti järgmine nädal tulema, nii et võibolla on need 2 seotud. Samuti on võimalus, et Huawei uuemad mudelid(p10, mate 10 jne), millel on VoLTE profiilid olemas väga paljude operaatorite jaoks generic firmwares. Ning alati on võimalik, et sama nimekiri iOS seadmetest saab VoLTE toe.
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.01.2018 13:51:14 vasta tsitaadiga

einarkole kirjutas:
Tele2 hakkab VoLTE kõnesid pakkuma väidetavalt 1 veebruarist.Huvitav mis telefonid toetavad ja on kellelgi kogemusi Telia põhjal

P10 töötab Telias küll. Ainuke probleem on, kui helistab Samsungi VoLTE tel siis lühinumbri asemel näitab pikka. Sony kõne näitab lühikest. icon_biggrin.gif Kutsuma hakkab tuntavalt kiiremini.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  TELE2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 95, 96, 97 ... 153, 154, 155  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.