Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Arutlused ja ettepanekud ärifoorumi teemal märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 19.12.2021 00:21:27 vasta tsitaadiga

No ma ei tea, põhimõtteliselt on ju lihtsam müüa asju juba Facebook Marketis.
Selge on see, et mõnes mõttes on HV müügiteemade reeglid keerulised ja mingid väiksed apsud on korduvalt tekitanud lisategevusi mingite teemade uuesti algatamisel ja kirjutamisel ja miks mitte ka upitamisel.
Ma saan teema algatajast veidi ka aru aga olgem ausad, need reeglid mis on loodud, ei hoia asju tegelikult ohjes.

Kuna müügiteema tekitaja ei saa peale teatud aega oma teemat muuta, midagi lisada, ja kui keegi huvi ei näita, siis teema vajub kusagile postituste põhja ja selle leidmiseks peab olema huviline, kes otsib konkreetselt vastava teema listist kusagilt tagant mingit asja või teab otsingust võlusõna kasutada.
Seetõttu on foorumis tekkinud ka teatud skeem kuidas oma teema käima ajada, sõprade abil. Müügiteemades on tihti näha midagi sellist:

Anti:
thumbs_up.gif
Jüri:
thumbs_up.gif
Mari:
icon_arrow.gif

ja nii see asi käibki.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2021 02:49:58 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ja selle leidmiseks peab olema huviline, kes otsib konkreetselt vastava teema listist kusagilt tagant mingit asja või teab otsingust võlusõna kasutada.

Filtrid on olemas. Kahjuks ei oska seda ka müüjad kasutada, valides 'kõlarid' asemel esimese ettejuhtuva 'ahjud', näiteks. Ja siis imestatakse, miks nii leige huvi

pois11, vahele jääd, siis AM. Samasuguste korduvate rikkumiste pärast banaan
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 19.12.2021 07:31:41 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Sa ei saa teha mitut sarnast posti järjest

Parem muuda oma eelmist posti!

Kas see tekst on aegade algusest kirjavigane olnud?

Arusaadav, et postituse sisus on kasutajatest sõltuv mittenormatiivne keelekasutus, aga foorumi enda tekstid võiks olla siiski korrektsed. Seega foorumis tehakse postitusi, mitte ei püstitata poste.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 21.12.2021 20:47:02 vasta tsitaadiga

Põhimõtteliselt kvalifitseerub siia alla:
post3 ‹-i 21› ‹s› Sõnaveeb

1. postisaadetis(ed). Hommikune, õhtune post. Värske post. Post tuleb sortida, laiali kanda. Posti pole veel toodud, post pole tulnud. Post ei käi korralikult. *Me saime oma posti: paar kirja ning paki ajalehti. F. Tuglas.
▷ Liitsõnad: ameti|post, hommikupost; rämpspost.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 21.12.2021 22:07:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:
arvutitehnika alafoorumi müügiteemat saab muuta esimese 24h jooksul, edaspidi teavitada teema muutmiseks Ärimodesid või kasutada päises asuvat nupukest.
See on juba päris ammu tehtud pettuste ja kuritarvitamiste vältimiseks.


Neid pettusi oli algusaegadel päris palju, kus kustutati postituse sisu ja või kardinaalselt vahetati sisu ära.
Selleks need piirangud ongi.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.01.2022 22:24:46 vasta tsitaadiga

Well..ajad on muutunud icon_smile.gif ma arvan. täna on see ikka päris ebamugav ja minumeelest suht ebavajalik reegel. just hiljuti tahtsin ka ise ühe teema sisusse väikse lisa teha ning lihtsalt küsitud hinda madalamaks muuta. suht absurdne üllatus oli, et sellise asja jaoks tuleb eksta kellegi poolde pöörduda. pöördumine oli küll edukas ja muudatus tehti väga kiiresti ära, kuid mulle ei jõua kohale milleks taolist asja vaja on. alati on võimalik vaadata, mis on olnud algses postituses kui mingit suurt petmist kahtlustatakse

aga mis ma tegelikult küsida tahtsin, mis point on sellel "teemasid ärifoorumite arhiivis" piirangul uue teema tegemise juures? mul oli korra teema, nüüdseks juba kuskil 2 nädalat tagasi. ühtegi posti seal ei olnud ja nagu see viimasel ajal tavaliselt on siis eseme müüsin loomulikult hoopis muude kanalite kaudu. panin koheselt ka selle teema kinni. täna tahan teha uut teemat ja ei saa seda teha sest mul on "aktiivne teema arhiivis" icon_neutral.gif kaua ma seda teema "arhiivist" kadumist nüüd siis ootama pean ja mis selle point üleüldse on? saan aru, et päriselt aktiivseid teemasid tuleb piirata aga milleks selline asi.
lõppkokkuvõttes kõik taolised piirangud ja tihtipeale üsna absurdsed reeglid lihsalt ajavad inimesed ju siit müümast minema. kellele see siis lõppkokkuvõttes kasulik on...okei, tasuta saad teha 1 teema korraga. fine, aga kuskil arhiivis istuv teema ei ole mõistlik argument selle üheainsagi teema tegemise piiramiseks

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.01.2022 22:32:08 vasta tsitaadiga

Põhjus on... raha?
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 03.01.2022 22:43:17 vasta tsitaadiga

Wiltz, võta seda nii, et kui on eksitud tasuta äriteema reeglipunkti vastu, siis tuleb teha tasuline teema.
Tasuta teemad on pigem erandiks, ja kehtivad "vaestele üliõpilastele", kellel pole üldse raha toetada portaali mille kaudu äritsetakse.
Mis puudutab Arvutitehnika 24h muutmispiirangut, siis sellest onn piisavalt räägitud. Pane kohe alguses piisavalt hea AH hind, et pakkumisi tuleks thumbs_up.gif

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.01.2022 22:43:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kaua ma seda teema "arhiivist" kadumist nüüd siis ootama pean

Samas ärifoorumis saab uue tasuta teema teha kahe nädala pärast peale staatuse muutmist (mitte kuulutuse vormistamise hetkest)

_________________
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.01.2022 23:37:19 vasta tsitaadiga

Oot, ei saanud nüüd päris täpselt aru, mis reeglite vastu eksimisest jutt käib?

Ma ei olnud kursis, et tasuta teemad mingiks erandiks on. Senise põhjal on jäänud mulje, et HV portaalis on TASULISED teemad mõeldud nendele härradele, kes tegelevad siin nö. igapäevase äritsemisega ehk teisisõnu HV foorumi abil kasumi või elatise teenimisega vähemal või rohkemal määral (hence, mitmete teemade korraga üleval hoidmine on tasuline, mitmete asjade korraga müümine on tasuline ja kõik muu mis seal on...). Mina müün siin ehk mõne asja paari aasta jooksul. Või no kui veel täpsem olla siis viimasel ajal ma pigem teen siia mõne kuulutuse paari aasta jooksul ja ei mäletagi enam hästi, millal siin actually midagi reaalselt ära müüsin icon_smile.gif See pole nüüd kriitika, vaid lihtsalt reaalsus. Pigem panengi siia kuulutust viimasel ajal rohkem selle mõttega, et äkki mõnele foorumlasele on just sellist asja vaja ning pigem müüks siis siin nö. mõnele vanale tuttavale kui marketpleissis suvalistele isikutele.

Aga no kui igasugune müümine siin kindlasti tasuline peab olema siis kas ei oleks mõttekam see teha üheselt ja selgelt tasuliseks alati ja kõigi jaoks? sellist asja nagu vaene üliõpilane nagunii enam ei eksisteeri, me oleme ikkagi viies rikkaim riik maailmas ning pappi on kõigil nagu muda icon_biggrin.gif ja ühtlasi saaks siis konkreetselt ja üheselt ära kaotada igasugused imelikud piirangud ja ajablokaadid. muidugi tekib küsimus, et kui suurt teenustasu nii väiksel turul pakkumise eest siis õiglane küsida on, kuid eks see jääb juba spetside välja mõelda

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 03.01.2022 23:40:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kas ei oleks mõttekam see teha üheselt ja selgelt tasuliseks alati ja kõigi jaoks?

oleme kaalunud seda ja kaalume seda edaspidigi thumbs_up.gif
Aga seniks, reeglitepäraselt tehtud tasuta teemad on endiselt võimalus beer_yum.gif

P.S. Remarki korraks igaks juhuks mainime, et me pole avalik-õiguslik asutus, et peaksime tasuta teenust osutama icon_biggrin.gif

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2022 04:13:52 vasta tsitaadiga

Ei ma seda ei väidagi, et peab tingimata tasuta teenust osutama. Aga samas olgem ausad ja nentigem fakti, pea kõigis sellist tüüpi asjaarmastajate foorumites on tegelikult igasuguse äritegevus (kui seal selline tegevus juba kord toimub ja võimaldatud on) ikkagi tasude vaba, täielikult! võibolla küll tõesti mingeid eraldi tasulisi "boonusteenuseid" pakutakse vahel ka, kuid see on juba täiesti eraldi ja teine teema ning selliste teenuste pakkumise vastu ilmselt pole kellelgi mitte midagi.


Ja see tasuta teenuse pakkumine ning kõik sellega seonduv on tänasel päeval ikka hoopis teistsuguse tähendusega kui ta oli võibolla 10-15a tagasi. Foorum ju eksisteerib (mitte 100%, aga suures osas) tegelikult ikkagi tänu foorumlastele, või ütleme siis nii, et foorumil on SISU tänu foorumlastele, kes on seda sisu siia aastate jooksul loonud (tasuta) ja loovad igapäevaselt edasi (tasuta). Isegi arvuti ja muu kraami müügiteemad on tegelikult sisu, lisaks kõigele muule lõputule sisule siin foorumis. ja sisu teatavasti saab tänapäeval igat miljonit moodi müüa ning selle pealt raha teenida icon_smile.gif sisuloojad selle eest siin raha ei saa, ega ka küsi...isegi mitte siis kui nad postitavad midagi tihemini kui iga 2 nädala tagant icon_biggrin.gif Aga nojah, eks on nagu on ja jääb nagu jääb. Ma otseselt tasuta teenust küsima ei tulnudki, küll aga jäi mulle siiski siiani selgusetuks, et mis teema siis ikkagi selle 2 nädalat arhiivis laagerdumisega on? Kas see ongi lihtsalt mingi selline artificial "limiit", et pahatahtlikud ja kasumiahned kasutajad ei saaks HV foorumi tasuta teenust ära kasutades teha muudkui üksteise järgi oma ühte tasuta teemat või sellel on reaalselt ka mingi päris tehniline/muu hea põhjus?
Mulle tundub see lihtsalt üsna ebamõistlikult pikk aeg ja ma suurima tõenäosusega ei viitsi hakata ootama või arvestama, et millal see nüüd siis täis tiksub, et siis proovida uuesti oma vaese üliõpilase müügiteemat teha. Müügiteema tegemise eest maksta ka ausalt öeldes väga ei ihka sest 99,9% tõenäosusega see tehinguni nagunii ei vii. Ja quite frankly - 2e teema alustamise eest nii väiksele auditoorimile on tänasel päeval ikka pisut absurdne pakkumine. See muidugi vaid isiklik hinnang. Kindlasti oleneb ka väääga suurel määral sellest, et kes ja mida täpselt parasjagu müüa tahab ja kui likviidse kaubaga tegu on.

Aga minu soovitus - kui tasuline siis tasuline, olgu tasuline. Kuid olgu siis tasuline nii, et asi on selge ja lihtne tasujale ja ei rakenduks mingisuguseid imelikke piiranguid. Lähed oma teemat tegema, seal on kenasti EURODES kirjas konkreetne summa ning selle summa saab konkreetselt maksta ilusti pangalingiga ära sealsamas teema tegemise juures. See HV krediidi süsteem on natuke nagu ajast ja arust minumeelest, ning pisut naljakas ka. Mul on küll näiteks hetkel kehvivat krediiti, aga täpselt natuke vähem kui teema tegemiseks vaja on. Seega, ma olen kunagi investeerinud, kuid mitte saanud oma investeeringut sihipärast ja lõpuni ära kasutada. Nüüd peaksin ma aga ühe müügiteema tegemiseks investeerima oluliselt rohkem kui tegelikult puudujääva krediidi näol tarvis oleks.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 04.01.2022 09:17:49 vasta tsitaadiga

Wiltz, seda, kas peaks samariitlusega tegelema, on täiesti eraldi (filosoofiline) teema, millesse ma ei laskuks.
See teema on konkreetseteks ärifoorumitega seonduvaks mõeldud.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online

sõnum 04.01.2022 10:24:37 vasta tsitaadiga

Wiltz, kui sulle su oma teksti kohaselt tasuline ärifoorum sobib, siis miks sa praegu oma probleemi lihtsalt tasulist teemat tehes ära ei lahenda?
selle tegemisele pole ju piirangut, ainult maksma pead (nagu aru sain, siis eurosid HV-krediidiks tegema)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2022 16:37:10 vasta tsitaadiga

Mis ajast tasuline teema kaks euri on?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 04.01.2022 16:43:22 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mis ajast tasuline teema kaks euri on?

ei olegi
Arvutitehnika tavateema 9 krediiti, ehk 0,6 €
ID-kaardiga ostes sealt veel tinglikult 10% maha.
Hulgiteemad per ese tulevad veelgi odavamad.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2022 17:32:27 vasta tsitaadiga

Wiltz, kellele sa seda SISU ikka müüd kui igaüks võib seda tasuta lugeda? Sisu meelitab juurde rohkem kasutajaid ja võimaldab reklaami pealt rohkem teenida.
HVF on läinud seda teed, et on vaid mõned tagasihoidlikud reklaamid mis ei häiri ning siis on mingi hulk tasulisi teenuseid. Mõni teine keskkond on läinud seda teed, et on viluvaid, hüppavaid ja mööda ekraani ringi sõitvaid reklaame täis, kuid kõik on kasutajatele tasuta. Mulle meeldib isiklikult HVF lähenemine rohkem.
Kui paned müüki asja, mille puhul ise ka ei usu et diiliks läheb, siis on kaks varianti:
1. hind on vale
2. müüd seda vales kohas ehk HVF kasutajad ei ole selle toote sihtgrupp
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2022 23:55:56 vasta tsitaadiga

napoleon, ma ei oska sellele ilmselt piisavalt hästi vastata (et kellele täpselt)...kuid eks kogu see internet tänapäeval ju suures osas misiganes "sisu" müümise peal püsti seisab, või ei? kellele ja kuidas täpselt seda sisu müüa, see on ikkagi sisu nö. omaniku ja haldaja teha ning välja mõelda. vanasti öeldi sellise asja kohta ka bisnessplänn icon_smile.gif Tanel on bisnessplännide tegemise osas igati hästi haritud indiviid ka, selles mul pole mitte mingisugust kahtlust. HV portaal ja foorum kui selline on ikkagi all things considered üks paras tiigrihüpe meie väikses konnatiigis ja igati kiiduväärt ettevõtmine algusest peale.

Kui sisu kellelegi müüa pole (ehk kasutajaid, vaatajaid, klikkijaid on piisavalt vähe) siis paraku pole samas kohas ka äritegemise "võimalust" justkui väga kellelegi müüa, või on minu loogikas kuskil mingi suur viga?
Mis puudutab neid välja pakutud kahte varianti siis, no ühelt poolt justkui võiks sul olla õigus. aga teiselt poolt, kui täpselt samad asjad, täpselt samade hindadega (nii mõnigi kord ka kõrgema hinnaga!) lähevad mujal praktiliselt eranditult alati müügiks, kusjuures tihtipeale ka väga kiirelt, siis mis järelduse nüüd tegema peaks? minu järeldus on lihtne, aga seda ma juba eelnevalt kirjeldasin nii et ei hakka kordama.
Vales kohas müümise kohta ütleks nii, et mine tea jah, äkki tõesti. teisest küljest - ma müün peaaegu eranditult ja alati mingisugust tehnikat. kui HV foorumis ei ole tehnikahuvilised kasutajad siis kus veel? tegelikult muidugi see ära müümine või mitte müümine, siin konkreetses foorumis on minu jaoks täiesti teisejärguline küsimus. päeva lõpuks mind tõesti ei huvita eriti, kas ma müün midagi maha marketis, ostas, okidokis, ebays või HV foorumis. küsimus on pigem selles, et hv'l justkui on potentsiaali olla väga mugav, usaldusväärne ja "fuss free" müügikanal - kuid kahjuks see pot. on mumeelest aja jooksul suures osas potist alla lastud kõigi nende piiramiste, keelamiste, meeletute reeglite ja mingis mõttes siis ka selle "pseudotasuta" kompotiga.

Äriteema tegemine otseselt võttes ei maksa vist tõesti päris 2e (ei viitsinud välja arvutama hakata, palju ta puht tehniliselt täpselt maksab), kuid kui ma nüüd korra vaatasin seda krediidi värki ning lugesin neid juhendeid ning hindasid siis mulle vaatas sealt vastu umbes selline reaalsus: teema tegemiseks on vaja krediiti, x summa. Kuna mul HETKEL piisavalt krediiti kontol ei ole siis järelikult pean ostma seda juurde.
Krediiti saab juurde osta 1eurose "kupüüri", 2eurose, siis oli veel vist 5eurose jne. Küll aga on MINIMAALNE "tellimus" HV krediidi ostmisel vääringus 2eurot. Seega - väga lihtne järeldus ütleb, et tasuline äriteema tegemine läheb mulle täna ja praegu maksma ei vähem ei rohkem kui 2 eurot. See, et mul pärast seda krediiti üle jääb...no väga kena, aga esiteks pole mul õrna aimugi millal mul taas võiks seda vaja minna ja teiseks pole ma isegi kuigi kindel, et üldse kunagi võiks vaja minna. Seega ma ei võtaks seda just erilise investeeringuga. Ja lõppude lõpuks - kui on VÕIMALIK teha müügiteema krediiti kasutamata siis ma ju ikkagi teen selle järgmine kord krediiti kasutamata icon_smile.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 05.01.2022 00:05:16 vasta tsitaadiga

Paraku jah ei ole väiksemate summadega opereerimine pangalingi suurte tasude tõttu võimalik.
Pangalingi tasude tõttu polnud meil ka läbi pangalingi autentimist.
Samas vaata seda teistpidi. Müüd ostas mingi 100 eurose asja maha, maksad 10 eur, oli vist nii?
Müüd siin 100 eurose asja maha, on 2 eur ikkagi 5x vähem maksta (tegelikkuses kulub 0,6 eur).
Teisalt saad ka tasulisi lisateenuseid juurde osta (kes veel ei tea, suurem osa rahvast käib HV-s, mitte foorumis) icon_wink.gif
Rääkimata sellest, et saad ostetud HV krediiti ka tulevikus kasutada icon_smile.gif

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2022 00:21:48 vasta tsitaadiga

Ma näen et ühe euri eest saab ka osta aga... ei saagi aru kas on liiga kallis või liiga ebamugav?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 05.01.2022 00:23:24 vasta tsitaadiga

elukaz, 1 eur eest ei saa osta, liiga kallid tasud nii väikese summa pealt.
Kogu ostukorvi summa min. 2 eur.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2022 00:24:16 vasta tsitaadiga

Mis see roheline plärakas seal siis sümboliseerib?

Edit: jõudis kohale, kui muud nänni ka osta siis saab euri eest krediiti juurde panna.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.


viimati muutis elukaz 05.01.2022 00:26:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 05.01.2022 00:25:25 vasta tsitaadiga

elukaz, saad osta näiteks 1 eur krediiti ja 2 eur VM+ teenust.
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oliver989
Kreisi kasutaja
oliver989

liitunud: 26.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.01.2022 18:29:24 vasta tsitaadiga

Mingit alla AH pakkumiste reeglit oleks vist vaja.
See on lihtsalt uskumatu kuidas mingid vennad arvavad, et võiksid kohe poolmuidu neile müüa, isegi siis kui AH ja OK on märgitud.
Ma veel mõistaks, kui mitu nädalat keegi pole asja vastu huvi tundnud, aga juba esimesel päeval tulevad tegelased "teemat upitama" oma nalja pakkumistega.
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 190
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 31.01.2022 18:29:58 vasta tsitaadiga

oliver989, aga ignoreeri lihtsalt ja võta kui tasuta upitamisena thumbs_up.gif
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Arutlused ja ettepanekud ärifoorumi teemal mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.