Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Arutlused ja ettepanekud ärifoorumi teemal märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 44, 45, 46  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 24.06.2009 22:15:38 vasta tsitaadiga

OT: Uskuda v6ib, et selliste keeldude - "Ei tohi raha kulutada tehnika ostuks" - arv kasvab pa"rast 01 juulit k6vasti suuremaks. Selline paratamatu ka"itumine taolises majanduslanguses.

Ise olen ma"rganud ta"iesti tuntavalt, et kuidas to"id tahetakse ja"rjest rohkem tasuta saada, kuna raha pole.

Postitatud mobile device
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 24.06.2009 22:16:17 vasta tsitaadiga

Aga see aitaks vaid nende vastu kes lihtsalt ei oska äri ajada. Pahatahtlikke tegelasi see ikkagi ei piira. Kui "vaenulik" on siis uuele kasutajale kasvõi paaripäevane äriteema piirang anda? See aitaks vältida petturlust ja hinna upitamist/võltspakkumisi.

EDIT: tahanteada, see probleem eksisteeris juba palju varem ja ei pruugi otsest seost omada selle väidetava "surutisega"


viimati muutis RPG16 24.06.2009 22:17:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 202 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.06.2009 22:17:14 vasta tsitaadiga

* Mõttetu ja kohatu läbustamine teemades. ---See on modede probleem.Kui moded ei jõua ,ei suuda,ei taha - siis peab administraator oma pea tööle panema ,kuidas neid motiveerida.
* Topeltkasutajate loomine ja nii hinna upitamine.----Sellised asjad on üsnagi läbinähtavad kogenud kasutajale.kahtluse korral saad lasta mõnel model ip kontrollida.
* Petturlus mida tuleb ikka ja jälle ette, hoolimata hoiatustest.---- petturlus tuleb ka siis ,kui kasutajal on juba id kaardi login,-keelame id kaardi omanikud ka ära?
* Ebaprofessionaalsus äri tegemisel (pakkumistest alt hüppamine, viivitused, kauba seisukorraga hämamine a'la "minu arvates see ei ole viga")

Viimane,
vaata sellise raske masu aeg paneb minu meelest kõikide aususe ja head tavad proovile.Seda on näha kohe . Mitte ainult HV-s ,ka mujal meie ümber.
Hetkel tuleb mõelda kuidas äritegevust lihtsustada,mitte aga pidureid peale tõmmata.
Lihtsam variant on sul endal eirata uusi kasutajaid.

_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 24.06.2009 22:20:02 Re: Keelata uutel kasutajatel postitamine ärifoorumisse vasta tsitaadiga

RPG16 kirjutas:
Võibolla tundub nüüd liiga resoluutne aga mulle on küll kopa ette visanud probleemid uute kasutajatega äriteemades. Probleemideks siis:
* Mõttetu ja kohatu läbustamine teemades.
* Topeltkasutajate loomine ja nii hinna upitamine.
* Petturlus mida tuleb ikka ja jälle ette, hoolimata hoiatustest.
* Ebaprofessionaalsus äri tegemisel (pakkumistest alt hüppamine, viivitused, kauba seisukorraga hämamine a'la "minu arvates see ei ole viga")

Neid põhjuseid on veelgi, kui meenub, siis lisan.
Ehk siis kõigil "Uus Kasutaja" staatusega kontodel ärifoorumisse (va. ostuabi) igasugune postitamine keelata.

-Mõttetu ja kohatu läbustamise vastu aitab aktiivne vastutöö, nagu kasutaja teavitamine, et selline käitumine on sobimatu. Kergelt annab võrrelda sellega, kui keelaksime sugu tegemise, kuna jõmpsikad vinguvad, lällavad, situvad ja oksendavad. Pikapeale sureme nii välja või aktiivsete kasutajate teke aeglustub jõudsalt.
-Paratamatu on see, et probleemid jäävad. Las hinna upitajad olla. - neid ei ole sadades ja ma pole kunagi "uue kasutaja" pakkumisi tõsiselt võtnud, vaid alati väikese skeptilisusega.
-Petturlus on tugevalt vähenenud. Kindlasti ei saa midagi olema 100% vaba varastest, kuid ID-kaart ja pangalink seotuna teemade loomisega on seda ringi kitsamaks tõmmanud.
-Inimesel on õigus pakkumisest tagasi astuda. Igasugused teised suulised väljendusviisid kauba seisukorra kohta on väga varieeruvad


ja nii edasi.


viimati muutis Mario. 24.06.2009 22:21:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metrika
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2008




sõnum 24.06.2009 22:20:12 vasta tsitaadiga

ise sellist asja ei poolda,see et ma nüüd HinnaVaatluses peamiselt lugeja rollis olen ja vähe postitan,hakkaks siis tähendama,et asju ma siit endale osta või müüa ei saa ?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.06.2009 22:21:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mõttetu ja kohatu läbustamine teemades. ---See on modede probleem.Kui moded ei jõua ,ei suuda,ei taha - siis peab administraator oma pea tööle panema ,kuidas neid motiveerida

läbustamine teemades on ikka kogenematute noorte kasutajate probleem, altruistlikele modedele lisakohustuste pealesundimine on thumbs_down.gif
Miski (HV) mõjuvõim ei suudaks palgata ja motiveerida niipalju modesid, et ärifoorumid steriilised oleksid. Pealegi esineb alatasa nuttu ja hala, miks jälle mingi postitus kustutati jne.
Peaksite juba oksjonikeskkonna poole vaatama, kui ei soovi foorumiga kaasnevat paratamatut kommenteerimisvõimalust.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 24.06.2009 22:24:00 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:

Peaksite juba oksjonikeskkonna poole vaatama, kui ei soovi foorumiga kaasnevat paratamatut kommenteerimisvõimalust.


Kõik öeldud. Punane.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.06.2009 22:24:54 vasta tsitaadiga

Liitsin sarnased teemad kokku.
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 24.06.2009 22:28:27 vasta tsitaadiga

Lõpuks tõlgendati mu tõstatatud probleemid hoopis teisiti ja välja tuli mingi hala surutise ja liiga tegemise kohta icon_rolleyes.gif
Ei hakka uuesti ka sama teksti kirjutama.
Kommentaarid: 202 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.06.2009 22:29:00 vasta tsitaadiga

metrika kirjutas:
ise sellist asja ei poolda,see et ma nüüd HinnaVaatluses peamiselt lugeja rollis olen ja vähe postitan,hakkaks siis tähendama,et asju ma siit endale osta või müüa ei saa ?

nagu juba ülevalpool kirjutasin, siis sellist piirangut ei tule

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
metrika
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2008




sõnum 24.06.2009 22:44:12 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
metrika kirjutas:
ise sellist asja ei poolda,see et ma nüüd HinnaVaatluses peamiselt lugeja rollis olen ja vähe postitan,hakkaks siis tähendama,et asju ma siit endale osta või müüa ei saa ?

nagu juba ülevalpool kirjutasin, siis sellist piirangut ei tule

sellest ma sain aru jah,kuid väljendasin oma arvamust lihtsalt icon_razz.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.06.2009 22:53:52 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:

läbustamine teemades on ikka kogenematute noorte kasutajate probleem, altruistlikele modedele lisakohustuste pealesundimine on thumbs_down.gif
Miski (HV) mõjuvõim ei suudaks palgata ja motiveerida niipalju modesid, et ärifoorumid steriilised oleksid. Pealegi esineb alatasa nuttu ja hala, miks jälle mingi postitus kustutati jne.


Motiveerimine ja pealesundimine on kaks eri asja.Aga see näikse tundlik teema olema.
Paha ei teeks ka aadrilaskmine.


MarioA. kirjutas:
Tanel kirjutas:

Peaksite juba oksjonikeskkonna poole vaatama, kui ei soovi foorumiga kaasnevat paratamatut kommenteerimisvõimalust.


Kõik öeldud. Punane.

Kui irooniline et just sina seda mainid icon_wink.gif ära siis unusta järgmine kord uut äriteemat tehes seda endale meelde tuletamast.
Minul isiklikult pole selle vastu midagi erilist.Seda saab võtta ka kui teema tasuta upitamist.
v.a need juhud kui keegi üritab suuska lasta enda ost/myygi teemas ja seal oma asju myya-osta.

_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.06.2009 23:02:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Motiveerimine

moded teevad oma tööd enamasti altruismist, kuid neil on ka teatud hüved ja eelised Vaba Mikrofon ja ärifoorumi kasutamisel
tsitaat:

Paha ei teeks ka aadrilaskmine.

võib-olla tõesti, kuid uute modede kaasamine ei ole niisama lihtne, ja alati on oht, et modeks soovitakse saada vaid hüvede ja eeliste pärast, elik kuritarvitatakse neile antud õigusi ja võimalusi.
Totaalne pidev kontroll tehtud töö üle on aga väga aeganõudev ja seega praktiliselt võimatu.

On mõeldamatu nõuda, et moded kõiki (äri)teemasid läbi loevad. Kui nähakse probleemi, siis on tavaliselt ka adekvaatselt ja õigeaegselt reageeritud.
Modedele teadaandmiseks on olemas lausa vastavad teemad.

Aga konstruktiivsed ettepanekud (äri)foorumi paremaks korraldamiseks on alati oodatud thumbs_up.gif

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.06.2009 23:07:28 vasta tsitaadiga

Kuidas oleks teha liitumiskuupäev punaseks kui see on alla näiteks 3 kuu?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 24.06.2009 23:13:32 vasta tsitaadiga

alliance kirjutas:


MarioA. kirjutas:
Tanel kirjutas:

Peaksite juba oksjonikeskkonna poole vaatama, kui ei soovi foorumiga kaasnevat paratamatut kommenteerimisvõimalust.


Kõik öeldud. Punane.

Kui irooniline et just sina seda mainid icon_wink.gif ära siis unusta järgmine kord uut äriteemat tehes seda endale meelde tuletamast.
Minul isiklikult pole selle vastu midagi erilist.Seda saab võtta ka kui teema tasuta upitamist.
v.a need juhud kui keegi üritab suuska lasta enda ost/myygi teemas ja seal oma asju müüa-osta.

Tuletangi meelde ja sellepärast teengi ka vastava märke teemasse. icon_biggrin.gif thumbs_up.gif Siiani töötab piisavalt hästi, et ma ei peaks punaselt tsiteeritu järgi toimima.

Me ei saa olla liigselt paranoilised. Kurjategijatest pätte ja vargaid on siiski rahvaarvuga võrreldes vähe. Ei ole vaja teha liitumiskuupäevi punaseks, roheliseks ega siniseks. Nii tunneb ennast ebamugavalt iga uus kasutaja, kuna kõik vaatavad tema poole ja teda. Ärifoorumi akviitsust on piisavalt ohverdatud turvalisuse kasuks ja leian, et piir on peagi käes. icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.06.2009 23:45:58 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:

tsitaat:

Paha ei teeks ka aadrilaskmine.

võib-olla tõesti, kuid uute modede kaasamine ei ole niisama lihtne, ja alati on oht, et modeks soovitakse saada vaid hüvede ja eeliste pärast, elik kuritarvitatakse neile antud õigusi ja võimalusi.
Totaalne pidev kontroll tehtud töö üle on aga väga aeganõudev ja seega praktiliselt võimatu.




Siinkohal väike soovitus,ära vaata neid kes avaldavad soovi modeks saada.Vaata ringi ja tee ise ettepanekuid.
tsitaat:


RPG16
Lõpuks tõlgendati mu tõstatatud probleemid hoopis teisiti ja välja tuli mingi hala surutise ja liiga tegemise kohta



Vilets eneseväljendamisoskus on elus alati hädaks kaelas.Kuid sul on suurepärane võimalus seda asja proovida parandada ja paremini selgitada.

_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.06.2009 23:48:18 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Siinkohal väike soovitus,ära vaata neid kes avaldavad soovi modeks saada.Vaata ringi ja tee ise ettepanekuid.

seda on loomulikult korduvalt tehtud ja ka edukalt icon_wink.gif
Aga tänan siiski soovituse eest 8) thumbs_up.gif

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 24.06.2009 23:51:45 vasta tsitaadiga

Väljendus oli minu arvates vägagi selge ja üheseltmõistetav, jääb vaid müstikaks kuidas sealt mingi majandussurutis järsku välja loeti icon_rolleyes.gif
Aga no lasta siis olla nagu on, lihtsalt halb on ka moderaatoreid tüüdata koguaeg ühtede ja samade probleemidega, hakkavad pidevalt silma kui ärifoorumis pakutavaid kaupu uurida.
Kommentaarid: 202 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.06.2009 00:03:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:
* Ebaprofessionaalsus äri tegemisel (pakkumistest alt hüppamine, viivitused, kauba seisukorraga hämamine a'la "minu arvates see ei ole viga")


Tanel siin enne mainis et kauba seisukorra salgamise teema on viimaseaja trend.Ärieetika kui selline on tuntavalt langenud just viimane aeg.
Mitte ainult HV-s.

_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.06.2009 00:05:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tanel siin enne mainis et kauba seisukorra salgamise teema on viimaseaja trend

sa ajad vist kellegi teisega segamini icon_question.gif icon_rolleyes.gif

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.06.2009 00:10:56 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=5183701#5183701
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.06.2009 00:19:51 vasta tsitaadiga

alliance kirjutas:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=5183701#5183701

jep, õigus jah, aga see oli küll teise lõime kontekstis pea 2 nädalat varem väljaöeldud

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.06.2009 13:30:20 vasta tsitaadiga

natuke offtopic, aga tekkis küsimus, et kus oli välja toodud see, et kui paned müügiteemale alghinna, siis pead olema nõus selle hinna eest oma kaupa ka loovutama ?
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.06.2009 13:42:52 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
natuke offtopic, aga tekkis küsimus, et kus oli välja toodud see, et kui paned müügiteemale alghinna, siis pead olema nõus selle hinna eest oma kaupa ka loovutama ?

see kuulub elementaarse ärieetika alla, reeglites vist seda kirjas pole, kuna äritsemine siin foorumis pole nii karmilt reglementeeritud nagu oksjonikeskkondades (a'la piirhind jne)
Mina isiklikult hoiduks äritsemisest kasutajatega, kes ärieetikast suurt lugu ei pea ja ma olen ka neutraalsetega "kostitanud" mõningate kasutajate profiile (teistele hoiatuseks).
Ka kasutajakommentaaridest võib nii mõndagi välja lugeda.

Mis puudutab veel alg- ja ostuhinda, siis reeglites on üheselt välja toodud:

tsitaat:
Ebamäärased, nn. "1 kroonise alghinnaga oksjonid", üldised müügiteemad ja hulgitellimused (välismaalt) ning nende propageerimine on keelatud!
Kui müüja on paika pannud "ostakohe" hinna, siis esimesena selle hinna pakkunu saab eesõiguse kauba ostmiseks. Hilisem hinna tõstmine pole lubatud!

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.06.2009 14:32:01 vasta tsitaadiga

miks mu müügiteema [katkestatud] ja arhiivis on?
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Arutlused ja ettepanekud ärifoorumi teemal mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 44, 45, 46  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.