Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Alan Wake märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
F3nya
HV kasutaja
F3nya

liitunud: 09.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.05.2010 23:24:37 vasta tsitaadiga

Tellisin täna shopto'st LCE, ja täna saatsid seda juba välja. Loodan, et esmaspäeval saan juba kätte icon_smile.gif
http://bit.ly/aK7zSo väga sexy see LCE on
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 14.05.2010 08:35:10 vasta tsitaadiga

Täna siis reliis. Ei tea kas on mõtet linna joosta ja ära osta? Tundub nagu selline päris ok pela olema .....aga kohati videoid vaadates jätab nagu külmaks icon_neutral.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kedq
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2005




sõnum 14.05.2010 08:43:10 vasta tsitaadiga

loodan et game.co.ukst saadetud preorder jõuab täna kohale
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003




sõnum 14.05.2010 11:43:34 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Täna siis reliis. Ei tea kas on mõtet linna joosta ja ära osta? Tundub nagu selline päris ok pela olema .....aga kohati videoid vaadates jätab nagu külmaks icon_neutral.gif


Kui sulle Silent Hill või Resident Evil on meeldinud siis osta icon_smile.gif

Kindlasti ära skipi story videoid ja siis on mäng kindlasti oma raha väärt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warsteine
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2004




sõnum 14.05.2010 20:49:57 vasta tsitaadiga

~4 tundi mängitud ja siiani peab ütlema, et täitsa ootuspärane thumbs_up.gif . Millegipärast on kõik kohad Forde täis icon_lol.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 16.05.2010 19:13:30 vasta tsitaadiga

Ok, asi olemas ja kohe proovima icon_cool.gif
Hiljem viskan oma kriitilise arvamuse icon_smile.gif
E: Teise episodi keskel kuskil ja muljed on päris head. Kuule ja patareisid pead koguma kuna muidu läheb karmiks icon_razz1.gif
Ainus asi kogu mängu juures mis hetkel häirib on hüppamine. Kuidagi väga kohmakas ja välja viimistlematta icon_rolleyes.gif

E2: Sai siis läbi mängitud ja otsast lõpuni koos väikeste söögi ja suitsu pausidega läks vast 12+ tundi kokku hardiga.
Hardiga tundus nagu suht fast foward. Igatahes ootan DLC/episoodi...selle saan siis exlucive contentina tasuta icon_cool.gif
Aga mäng ise on näha et selle kallal on kõvasti vaeva nähtud ja korralikude klappidega pimedas võtab kohati ikka väga jahedaks (sisenesin tühja ruumi patareisid ja kuule otsima, järsku selga keerates lendas kirves otsaette ilma ühegi hoiatuseta icon_confused.gif )

Aga youtubeis ringi tuhnides ja varemaid gameplay esitusi vaadates siis on näha et nad on kõvasti storyt muutnud mõnes kohas, voice acting isegi mõnes kohas täiesti teine.

Igatahes paar päeva pausi ja siis "Nightmare" kallale icon_cool.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV veteran
Ramones

liitunud: 09.07.2004




sõnum 16.05.2010 19:19:03 vasta tsitaadiga

Alustasin just Episode 2 ja esimesed kaks lehekülge on Max Payne sugemetega ning peale loeb sama näitleja, kes Max Payne-le hääle andis thumbs_up.gif icon_smile.gif Väga meeldiv üllatus igatahes.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 17.05.2010 01:01:32 vasta tsitaadiga

Sai ka siis läbi tehtud! icon_smile.gif

Ma arvan, et minu poolt täitsa 10/10 mäng. Vaeva oli kõvasti nähtud, vana hea Remedy käsi oli tunda (TV shoud, psüho/segane story, tegelased jms). Olles mitte mingi eriline õudukate fänn, tuli ikka võpatusi vahest ette icon_biggrin.gif Muidu polnud väga hullu aga kui need pilved hakkasid keerlema, siis läks nii pimedaks, et ... icon_razz1.gif
Nendele, kes vinguvad et mäng pole open world, ütleks et ei oleks saanud sellist atmosfääri ja story edasiviimist teha open world mängus.
Aga jah, supper nagu oleks head filmi vaadanud icon_smile.gif

WARNING! End Game Spoilers!
Üks küsimus lõpu kohta...
Spoiler Spoiler Spoiler


Kes pole veel näinud siis:
Bright Falls Episodes :The prequel to Alan Wake
Episode 1
Spoiler Spoiler Spoiler

Episode 2
Spoiler Spoiler Spoiler

Episode 3
Spoiler Spoiler Spoiler

Episode 4
Spoiler Spoiler Spoiler

Episode 5
Spoiler Spoiler Spoiler

Episode 6
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asdasd
HV kasutaja
asdasd

liitunud: 15.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.05.2010 09:50:58 vasta tsitaadiga

Kui keegi tahab seda edasi ärida mingi sõbraliku hinnaga, siis oleksin huvitatud.
Võin ka vahetada mõne mänguga oma repertuaarist.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 17.05.2010 12:09:19 vasta tsitaadiga

Mafia,
Ei saanud ise ka sellest kohast aru. Aga DLC ei ole kaugel nii et eks näeme thumbs_up.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 17.05.2010 14:45:27 vasta tsitaadiga

treilerite jne. järgi tundub Silent Hill kloon, läheb kuhugi kahtlasesse linna, kus vahetub ilm vahepeal järsult, viies sind täiesti teisse maailma.. ja ma ei tea.
_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 17.05.2010 14:51:20 vasta tsitaadiga

NekoRobin kirjutas:
treilerite jne. järgi tundub Silent Hill kloon, läheb kuhugi kahtlasesse linna, kus vahetub ilm vahepeal järsult, viies sind täiesti teisse maailma.. ja ma ei tea.

Ei tea mida see trailer sulle meenutab aga silent hilliga mina küll erilisi sidemeid ei leidnud icon_rolleyes.gif
Väga epic mäng oli ja iga xboxi omaniku must have thumbs_up.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warsteine
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2004




sõnum 17.05.2010 18:22:59 vasta tsitaadiga

NekoRobin kirjutas:
treilerite jne. järgi tundub Silent Hill kloon, läheb kuhugi kahtlasesse linna, kus vahetub ilm vahepeal järsult, viies sind täiesti teisse maailma.. ja ma ei tea.


Ilmselgelt tuleb vähem järeldusi teha traileritest ja kui ikka ei sobi, siis ära mängi - keegi ei käsi ju. Sellise üldistamise alusel võib paralleele luua ükskõik mis mängude vahel. Ilm ei vahetu lambist vaid imiteerib öö-päeva tsüklit, peategelane ei paisku kusagile paralleel-reaalsusesse ja süžee iva seisneb hoopis muus (ei hakka spoilima), sinu viimase lause osa kohapealt ütleks vaid üht - tundub, et sa tõepoolest ei tea. beer_yum.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.05.2010 18:25:48 vasta tsitaadiga

warsteine kirjutas:
NekoRobin kirjutas:
treilerite jne. järgi tundub Silent Hill kloon, läheb kuhugi kahtlasesse linna, kus vahetub ilm vahepeal järsult, viies sind täiesti teisse maailma.. ja ma ei tea.


Ilmselgelt tuleb vähem järeldusi teha traileritest ja kui ikka ei sobi, siis ära mängi - keegi ei käsi ju. Sellise üldistamise alusel võib paralleele luua ükskõik mis mängude vahel. Ilm ei vahetu lambist vaid imiteerib öö-päeva tsüklit, peategelane ei paisku kusagile paralleel-reaalsusesse ja süžee iva seisneb hoopis muus (ei hakka spoilima), sinu viimase lause osa kohapealt ütleks vaid üht - tundub, et sa tõepoolest ei tea. beer_yum.gif

ütleks sellepeale hoopis:
"NekoRobin,
O/V: PS3 Bluetooth headset, PS3 controller, Bluetooth keyboard (ps3ga ühilduv), Nintendo ja Sony konsoolide mängud"
Kommentaarid: 353 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 17.05.2010 21:40:05 vasta tsitaadiga

Endal sai ka läbi tehtud, Täitsa normaalne mäng ainult, et vaid mingi max 3 kuni 4 erinevat vastast icon_lol.gif kunagi polnud mingit rasket kohta mängus, mängisin Hard tasemega kuna kõige raskemaga ei saanud alguses mängida, st ei lubatud.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 17.05.2010 22:35:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Täitsa normaalne mäng

icon_lol.gif Selline suhtumine et "ah, nagu oli kah", minu jaoks jättis see mäng küll endast väga tugeva jälje. Ei tulegi kohe ette mis oli viimati mäng mida sai sellise pingsusega läbi mängitud (uncharted2 vast icon_rolleyes.gif )
Enivei, kas keegi Nightmare ka proovinud juba on? Mis teisiti on? Lasen nüüd seedida ja järgmine nv teen uuesti läbi icon_razz.gif
See ka meeldib selle mängu puhul et kui teda nüüd peakski hakkama paar päeva hiljem läbi tegema siis metses ringi tuiates oleks ikka sama elamuski mis esimene kord kuna lihtsalt liiga palju pidevat actionit tuleb peale ja ei suuda meelde jätta ehk siis "ah nüüd siis peaks see tulema ja pärast seda on siis see koht" effect puudub.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 17.05.2010 22:44:43 vasta tsitaadiga

xxlmaster, Uncharted 2 oli ikka mäekõrguselt üle kõiges, Alan Wake story on nii ja naa aga imo lubati ammu, et free world, tee mida tahad, mine kuhu tahad, ikka on tunnelid thumbs_down.gif Ning, mis kõige masendavamaks teebki selle on see, et mängus on vaid 3-4 eri sorti vaenlasi icon_lol.gif ja kõik on EASY kill, lihtsalt üks tahab 1000 kuuli, teine tahab 3 kuuli + neid ei peagi tapma, lihtsalt jookse otse minema valguse poole ja kogu moos. Nightmarega peaksid saama kõik need tekstid kätte, mis igalepoole maha jäetud on.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 17.05.2010 22:45:44 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, no u2 oli ainult ala 2 vastase tüüpi, hiljem tulid robo sõdurid ja kollid icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 17.05.2010 23:09:52 vasta tsitaadiga

Alan Wake on mäng ,mis pole ei mingi eriline action mäng ega ka mingi eriline õudukas. Ilmselgelt mõlema stiili fännid peavad pettuma. Vaid on täitsa selline segu, õudukast ja actionist, mida loomulikult seob väga tugev huvitav/sünge/psüho story. Ja mulle väga meeldib selline lähenemine thumbs_up.gif
Open Worldi kohapealt ma juba mainisin, et ei oleks sellist story ega atmosfääri elamust saanud sealt. Kui ta oleks GTA stiilis olnud, oleks kõik sotry ja thriller jne teema kõik kaduma läinud... Aga ma ei ütleks ,et ta täitsa tunnel on, võrreldes COD tunneliga on ta isegi rohkem open worldi poole icon_biggrin.gif
Minu poolest Xbox GOTY, kui mingit väga suurt AAA tiitlit see aasta veel ei tule icon_smile.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.05.2010 23:17:24 vasta tsitaadiga

PS. Kui tahate Freeroam thrillerit ostke Deadly Premonition.

Mina valin Alan Wake'i


Kas selle LCE'd saab kusagilt veel tellida? Jäin hilja peale omadega.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 17.05.2010 23:26:12 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas selle LCE'd saab kusagilt veel tellida? Jäin hilja peale omadega.

Kindlasti saab veel. isegi endal siin kohalikus poes veel olemas link
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.05.2010 23:29:31 vasta tsitaadiga

Ma kahjuks saamatu dibil ja ise ei suuda leida.

Norra põle kahjuks EL'iski ja siia nad ka ei saada.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 17.05.2010 23:36:09 vasta tsitaadiga

EvilKatarn, jah aga ma tulen ise varsti koju ja võin sulle ära tuua kui tõesti nii suur mure et kuskilt ei leia icon_wink.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warsteine
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2004




sõnum 17.05.2010 23:47:53 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
xxlmaster, Uncharted 2 oli ikka mäekõrguselt üle kõiges, Alan Wake story on nii ja naa aga imo lubati ammu, et free world, tee mida tahad, mine kuhu tahad, ikka on tunnelid thumbs_down.gif Ning, mis kõige masendavamaks teebki selle on see, et mängus on vaid 3-4 eri sorti vaenlasi icon_lol.gif ja kõik on EASY kill, lihtsalt üks tahab 1000 kuuli, teine tahab 3 kuuli + neid ei peagi tapma, lihtsalt jookse otse minema valguse poole ja kogu moos. Nightmarega peaksid saama kõik need tekstid kätte, mis igalepoole maha jäetud on.


Kui sa oleksid mängu ehituskulgu jälginud, siis sa teaksid, et sama ammu jäeti liivakasti kontseptsioon pooleli (olen ka seda siin teemas varem maininud). Ma usun, et iva ei seisne üldse vaenlaste sordi vähesuses, vaid sa tahad erinevaid taktikaid kuidas neid maha võtta...aga no mis sa ikka tahad kui peategelane on kirjanik, kes esimest korda relva käes hoiab icon_lol.gif. Valguse poole jooksmisega on nii nagu on, "gauntletites" pole sul eriti kusagile sibada, pead oma karistuse vastu võtma ja ellu jääma.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 18.05.2010 01:12:28 vasta tsitaadiga

10minti actionit minu poolt siis:


Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Alan Wake mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.