Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Raid Offroad märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2006 19:44:34 Grand Raid Offroad vasta tsitaadiga

Ametlik



GRO kodulehel on üsna lubavad trailerid m4ngust, kuid peab mainima, et sellist vabadust pole ma rallimängudes veel näinud.
R44givad, et 30 sõiduki vahel valida, metsikult avarad maastikud ning nagu skriinidelt n4hagi, lisaks avarusele ka kenad maastikupildid. Tulemas arvutile ja järgmise põlvkonna konsoolidele. Kas tuleb midagi vapustavat, nii-öelda järgmise põlvkonna mäng või mitte.. eks aeg näitab.
Ajab igal juhul suu tilkuma. icon_smile.gif




Pealkiri tehtud lühemaks. Pikk pealkiri on ilus, aga lühem on veel ilusam.
Vana pealkiri: Grand Raid Offroad //Kas lõpuks võib minna Dakari rallit sõitma?
- Timberg
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ziim911
Kreisi kasutaja
ziim911

liitunud: 04.03.2003




sõnum 26.01.2006 19:46:59 vasta tsitaadiga

tundub huvitav olema
_________________
Wireless.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spikhoff
HV veteran

liitunud: 26.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2006 19:47:06 vasta tsitaadiga

päris kobe tükk rallit icon_biggrin.gif
aga jah, graafika poolepealt tundub ilus asi tulevat. Suht mõnus oleks vahest kõrbes ringi ajada, ronida väiksematest mägedest ülesse jne 8)
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2006 19:50:44 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif päris jõhker. nad võiks auto käsitsi parandamise ka siis juba sisse pookida, nagu päris ikka icon_biggrin.gif
2 trailer oli ülikõva, seal kõrbes ilge karjaga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2006 19:52:01 vasta tsitaadiga

Ongi, jumala next gen mäng tundub olevat küll icon_smile.gif. Et nagu tase edasi või mis ?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2006 19:53:10 vasta tsitaadiga

võiks nagu jah seda taset nats kergitada, on ju raud juba piisavalt kiire, et midagi taolist tegema hakata
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ziim911
Kreisi kasutaja
ziim911

liitunud: 04.03.2003




sõnum 26.01.2006 19:55:04 vasta tsitaadiga

samas usun et sellest tüdineb suht ruttu. mõni rada on nkn aint otse sõit icon_confused.gif
_________________
Wireless.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 26.01.2006 19:56:32 vasta tsitaadiga

Seal olid erinevad võistlustüübid kirjas - a la capture the flag etc.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 26.01.2006 20:12:46 vasta tsitaadiga

nex-gen my ...
Praktiliselt kogu vegetatsioon on sama tehnika peal mis CMR2's, autod ei tundu purunevat. Kaart on sisuliselt üks suur peaaegu lage plats kuhu on sisse pikitud mõned 2d puud/kaktused. Seda suudavad renderdada lõdva randmega ka paari aasta vanused mid-end kaardid, tõenäoliselt veelgi nõrgemad. Ainult autodel ning veel tundusid mõned keerukamad shaderid peal olevat.
Autode hüppevõimega oli samuti "kergelt" üle pingutatud.

Minu hetkearvamus: CRM2 remake kus üks sirge rada on asendatud suurema platsiga. Ainus asi mis on seal next-gen on toetatud platformid. Mäng ise minu arvates küll midagi väga erilist ei ole.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spikhoff
HV veteran

liitunud: 26.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2006 20:25:09 vasta tsitaadiga

Ho Ho, loodetavasti see pole 1:1 cmr2 rmx. Okei, kui esimest korda videot nägin siis meenutas tõesti mingil määral CMR icon_biggrin.gif
tsitaat:

Autode hüppevõimega oli samuti "kergelt" üle pingutatud.

See demo on nii nagu ta on, eriti tõsiselt ei saa neid kunagi võtta ju icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 26.01.2006 20:39:14 vasta tsitaadiga

Valdavalt puhutakse taolistes demodes asi suuremaks kui ta tegelikult on. Seega kui mäng tulekski selline nagu videos siis on isegi hästi läinud.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matzz
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2003




sõnum 26.01.2006 20:42:18 vasta tsitaadiga

Kui sihuke MP saab olema nagu 2 traileris siis oleks küll norm thumbs_up.gif
+ damage

Praegu paitab päris norm, aga jah next-gen see nüüd küll ei ole...
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 26.01.2006 20:44:22 vasta tsitaadiga

ee..võib-olla ma pole asjaga päris hästi kursis, aga seal on kirjas, et platvormideks on PC ja nextgen konsoolid, mitte et see ise miski kõva nextgen rallipela oleks ?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoZy
HV vaatleja
KoZy

liitunud: 02.04.2005




sõnum 26.01.2006 20:55:37 vasta tsitaadiga

Ma usun, et ei maksa kohe mõnest skriinist ja alguse trailerist jareldusi teha, kuid nii või teisiti on hea näha peaaegu uut genret.
Imo pole juba kõrberallisi tükk aega nähtud. Vähemalt positiivne idee liikumas. Aga mille jaks see foorum siis ikka on, kui 1teise arvamuste maha tegemine ja mängu lakke kiitmine. Mis seal ikka. Algus tundub kena, ongi uut "verd" khm.. "mootoriõli" mängumaailma vaja.


Edit :

http://www.bhmotorsports.com/GRO/screenshot/15866
http://www.bhmotorsports.com/GRO/screenshot/15864

jah , sarnasus colim mcrae 2-ega on hämmastav icon_rolleyes.gif

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2006 21:16:13 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Praktiliselt kogu vegetatsioon on sama tehnika peal mis CMR2's

imho meenutab graafika siiski rohkem Xpand Rally-t, Colin2-est on asi ikka väga kaugel, nii graafika kui "maastiku" poolest icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lambinick
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2004




sõnum 26.01.2006 21:37:11 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:

vanused mid-end kaardid


Mid-end 'i ei ole olemas, on high-end/low-end (parim järjekorras/kehvim järjekorras). Sõna mida sa tahtsid kasutada on keskmine, ehk siis midrange (järjekorras(seerias) keskmine).




=




viimati muutis Lambinick 26.01.2006 22:08:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2006 21:43:05 vasta tsitaadiga

muidu jah, puud on 2d "lehed" ja keeravad kaasa nagu colinis aga graafika kui selline on ikka tunduvalt parem
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 26.01.2006 22:51:42 vasta tsitaadiga

Asjad mis graafika paremaks teevad on esiteks rohkem puid ja muud vegetatsiooni, tekstuurid on kõrgema detailsusega ja tolmupilved ning kaardid on suured. Päris 1:1 tõesti CMR2'ga tegu pole kuid seda pole ma ka väitnud. Graafilise poole pealt on minu arvates tegu üsna vanamoelise asjaga. Mängu sisulist külge ei oska piltide ja paari promovideo järgi kommenteerida.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2006 23:18:14 vasta tsitaadiga

Tunudb muidu ypris norm treilerite j2rgi. Aga kas praegu on ka PC-le mingit sellist sarnast m2ngu millel on ka suur liikumis vabadus?
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2006 23:27:33 vasta tsitaadiga

purexpure kirjutas:
Tunudb muidu ypris norm treilerite j2rgi. Aga kas praegu on ka PC-le mingit sellist sarnast m2ngu millel on ka suur liikumis vabadus?
xpand rally, 4x4 evolution ja cabelas offroad....
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venturi
HV kasutaja
Venturi

liitunud: 06.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2006 23:28:32 vasta tsitaadiga

graafika ralli mängu kohta igati kena, tähtis selliste pelade juures imo, et juhitavus fun oleks ja et lõpuks pikemad katsed oleks, nii umbes 20-30 mintsased katsed , siis oleks bueno thumbs_up.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 26.01.2006 23:32:18 vasta tsitaadiga

Venturi kirjutas:
graafika ralli mängu kohta igati kena, tähtis selliste pelade juures imo, et juhitavus fun oleks ja et lõpuks pikemad katsed oleks, nii umbes 20-30 mintsased katsed , siis oleks bueno thumbs_up.gif


seda küll ja..maastiku pole aega vahtidagi, et kas puu on nüüd 2d või 3d.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoZy
HV vaatleja
KoZy

liitunud: 02.04.2005




sõnum 26.01.2006 23:58:02 vasta tsitaadiga

madness kirjutas:
Venturi kirjutas:
graafika ralli mängu kohta igati kena, tähtis selliste pelade juures imo, et juhitavus fun oleks ja et lõpuks pikemad katsed oleks, nii umbes 20-30 mintsased katsed , siis oleks bueno thumbs_up.gif


seda küll ja..maastiku pole aega vahtidagi, et kas puu on nüüd 2d või 3d.


seda pole jah aega vaadata aga autod on hea graafiga ja tundub ka reaalsem kui CMR2s
icon_wink.gif

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vops
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2006 13:07:22 vasta tsitaadiga

Imo on see küll täiesti tavaline graafika, võib olla isegi liiga vana juba, et nüüd välja tulla. Aknate asemel on mingid mustad tühikud, autod paljudes mängudes paremad.

St graafika küll midagi erilist pole.

Ehk tuleb vähemalt mäng ise lõbus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2003




sõnum 24.02.2006 23:37:37 vasta tsitaadiga

Hein võiks kah next genil olla nn. interaktiivne, et autoga üle sõidad, siis muru kukub pikali ja ei tõuse enam püsti. Ei kujuta ettegi, mis süsteemiga see muru seal on, et kas nagu particle effeks või on eraldi meshid või mingi grupp meshe, et põmst võiksid ju olla eraldi objektid ja siis on auto rattaga mingi collision vms, või kui on particles, siis force field on auto näiteks ja siis võiksid osad libled autole esivõre külge jääda ja siis oleks vaffa icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 25.02.2006 16:30:29 vasta tsitaadiga

Ja siis oleks iga uue kaadri näitamise vahel paar tundi icon_rolleyes.gif
_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 25.02.2006 18:14:35 vasta tsitaadiga

Praeguse tehnikaga võtaks tõesti pikema aja.

Mingi 16-way Celli masinaga ei tohiks probleemi olla seda softwares jooksutada kui praegu on mitte just kõige efektiivsemaid viise kasutades saavutatud selliseid tulemusi:
http://graphics.cs.uni-sb.de/Publications/2005/Ecosystems/Ecosystems_Teaser00.jpg
http://graphics.cs.uni-sb.de/Publications/2005/Ecosystems/Ecosystems_Teaser01.jpg
http://graphics.cs.uni-sb.de/Publications/2005/Ecosystems/Ecosystems_Teaser02.jpg
http://graphics.cs.uni-sb.de/Publications/2005/Ecosystems/Ecosystems_Teaser03.jpg
http://graphics.cs.uni-sb.de/Publications/2005/Ecosystems_EGWNP05.avi <- video, ~29MiB.

1.5 miljardit kolmnurka
48 2.4GHz opteroni võrgus 1280x960@4xAA, 1-2FPS. Ma tean et praeguseks eksisteerivad ~2-3x efektiivsemad ray tracingu implementatsioonid. Kui veel rakendada paari hiljuti avaldatud uurimustöös kirjeldatud algoritmi peaks saama asja veelgi mõned korrad kiiremaks. Korraliku keskmise 40FPS'i saamiseks selle efektiivsema implementatsiooniga peaks siis vaja minema kõigest mõned korrad rohkem võimsust kui neil seal oli. Cell pidi ray tracingus eriti efektiivne olema ning üksainus peaks olema umbkaudu sama efektiivne kui 10-20 tavaproset. Ehk siis nendest 16'st Cellist peaks üsna vabalt piisama nii joonistamiseks kui animeerimiseks icon_smile.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 25.02.2006 19:18:06 vasta tsitaadiga

Tore, et midagi Monster Trucki laadset jälle tuleb, aga mootor küll suht lahja, kuigi see blur päästab palju.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2006 12:39:01 vasta tsitaadiga

Ilus.. Jään ka ootama. Kellel on juba isu Dakari rallit sõita ja ei viitsi oodata siis võib proovida PS2 Paris-Dakar Rally 1/2
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 26.02.2006 12:55:40 vasta tsitaadiga

kui ma ei eksi, siis MotorsTV näitas üks öö selle mängu demot. Päris asjalik ja pull ralli.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2006 13:00:54 vasta tsitaadiga

Mulle tundub suhteliselt lahe, graafika saaks parem olla, aga ei nurise.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2007 15:40:16 vasta tsitaadiga

Mis selle mänguga siis juhtunud on, millal võiks release olla?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kevvu
HV veteran

liitunud: 22.08.2006




sõnum 17.03.2007 16:02:14 vasta tsitaadiga

Vaatasin ka trailerit ja mäng paistab ülikõva olevat,nüüd jääb ainuld loota,et mu kast selle välja veab juhul,kui ma uut arvutit ei saa. icon_lol.gif
_________________
BMW - nimisõna, Saksamaal valmistatav toode, mis tarbib ühte naftaproduktide vedelat segu ja pikendab ostja riista vähemalt poole võrra
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2007 01:17:05 vasta tsitaadiga

Kahju jah, et mingit infot ei ole tulnud selle mängu kohta icon_neutral.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 23.03.2007 01:12:30 vasta tsitaadiga

Ootame icon_smile.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2007 12:21:38 vasta tsitaadiga

"Digi"s lubati 4'ndaks kvartaliks seda mängu icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 11.04.2009 14:27:14 vasta tsitaadiga

Kas sellest mängust sai ka midagi? FUEL wikis oli öeldud et: "Fuel evolved from a game Asobo Studio announced in 2005, called Grand Raid Offroad" Ehk siis IGN artikli järgi Grand Raid Offroad ongi FUEL?
_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Raid Offroad
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.