Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  ei oska kasutada telefoni märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
samsungime
HV vaatleja

liitunud: 24.03.2009




sõnum 24.03.2009 16:33:27 ei oska kasutada telefoni vasta tsitaadiga

icon_rolleyes.gif Kas keegi oskab öelda, kas ja kuidas Samsung sgh m610 -ga saab sms-i saata viitega. ses mõttes, et kirjutan sõnumi valmis, aga telefon saadab ise mingil etteantud ajal ( järgmine päev, 5 tunni pärast, vms) siis sõnumi ära, et noh nagu äratuseks teisele või nii. Mulle tundub, et peaks saama, ma justkui oleks varem teinud, aga enam ei oska icon_sad.gif , a võib-olla selle telefoniga pole teinud ka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mati29
Kreisi kasutaja
mati29

liitunud: 23.03.2005




sõnum 24.03.2009 16:46:30 vasta tsitaadiga

Viivituse tellimiseks tuleb lühisõnumi saatmisel talitada järgnevalt:

* Kirjutage SMS-lühisõnumi ette viivituse tellimise kood * V X #
X asemel kirjutage sõnumi edastamise viiteaeg tundides (1-167 tundi). Ärge unustage tühikut V ja numbri vahel!
* Saatke lühisõnum ära (vajadusel salvestage ka sõnumimällu).
* Määratud aja pärast saadetakse sõnum tekstikeskusest saajale.

link

_________________
Number profiili! Keskmine EKRE valija toetab Eesti alkotootjaid ja Soome riiki maksudega, meie riiki ka laevapiletite kaudu.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
samsungime
HV vaatleja

liitunud: 24.03.2009




sõnum 24.03.2009 18:56:34 vasta tsitaadiga

Oot. Aga kas siis ei tule mingit lisateenuse hinda juurde maksta. st kas niimoodi tellides jääb sms-i hinnaks ikka see mis tavalise sõnumi puhul?
Ja see pole nagu päris see, mida ma mõtlen. Kas ei saa kuidagi kuupäevaliselt ja kellaajaliselt paika panna sõnumi lähetuse aega, võib-olla on see kuidagi Kalender või Memo all telefonis siiski olemas?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  ei oska kasutada telefoni
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.