Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Logitech DiNovo Mini märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
itimees
Kreisi kasutaja
itimees

liitunud: 20.02.2002




sõnum 24.03.2009 00:47:15 Ülevaade: Logitech DiNovo Mini vasta tsitaadiga


Logitech DiNovo Mini klaviatuur

Sissejuhatus
HTPC ehitus on täies hoos, ning saabus aeg valida mingi pult või klaver või muu jurakas, mille abil oma uue sõbraga suhelda. Esimese hooga sai mõeldud, et tavaline juhtmevaba klaveri-hiire kooslus oleks variant, aga see oleks siiski liiga kohmakas lahendus. Teise mõttena käis läbi mingi pult, sai isegi ATI Remote Wonder soetatud. Oli tore küll, aga natuke vähe võimalusi. Ja siis, ühel päikesepaistelisel kevadpäeval avastasin enda jaoks Logitechi DiNovo Mini. See oli armastus esimesest silmapilgust, kuna vastas põhimõtteliselt kõigile mu nõudmistele ja nägi sealjuures väga stiilne välja. Paar päeva guugeldamist ja otsus oli tehtud. Aasta õlleraha arvelt olen nüüd värske Mini omanik.


Esmamulje ehk Out-Of-The-Box

Kuna kodutöö oli mul tehtud, siis teadsin enam-vähem, mis mind karbis ees ootab. Ikkagi kiskus naeratus näole, kuna tegemist on ikka kuradima nunnu asjaga. Esimene test oli lihtne - torkasin kaasasoleva Bluetooth-vastuvõtja arvuti külge ja vaatasin mis juhtub. XP tundis kohe kõik ära ja paar sekundit hiljem võisin klaviatuuri ja touchpad'i kasutama hakata.

Lähem tutvus
DiNovo Mini tundub pihus väga mugav ja kõik nupud (välja arvatud ESC) on seal, kust neid alateadlikult pöidlaga otsid. Paremal ülanurgas olev suur ümmargune latakas on eriti lahe. Teda saab kasutada puuteplaadina nagu läpakal, või siis lülitada ümber noolenuppudeks. Kaasasolev SetPoint-tarkvara laseb häälestada ka paar (võiks rohkem olla) funktsiooniklahvi oma suva järgi. Mis esimese hooga ei tööta, on lisanupud (play, stop, volume jne), aga selleks on ka lahendusi. Ka Windows7 betal ja Vista Home Premiumil ei olnud probleeme seadme tuvastamisega ja MediaCenteriga sujus kõik väga mugavalt, isegi meedianupud töötasid. Nagu ma aru saan, ongi see klaver loodud eelkõige Windows MediaCenteri kasutajatele.
Kuna enamalt jaolt kavatsen oma uut mänguasja rakendada XBMC keskkonnas, siis sai seda osakonda veits lähemalt uuritud. Esmamulje on igati hea - defineerisin "hotkey" XBMC käivitamiseks ja seal noolenuppudega navigeerimine pole probleem, kuigi aeg-ajalt tekib väike "lag". Ei teagi, mis seda põhjustab, eriti tundub "streikivat" alla-noolenupp. Hetkel siiski ei tööta XBMC all lisa- ehk meedianupud. See on arendajate poolt arvesse võetud ja lähiajal on loota täielikku DiNovo Mini tuge. Ajutise lahendusena võib katsetada nuppude ümbermappimist näiteks HIPiga.
Veel üks suur eelis IR-pultide/klaverite ees on muidugi see, et otsenähtavus seadme ja arvuti vahel pole vajalik. Levi lubab tootja 10-30 meetrit, minu 2-toalises korteris pole igatahes ükski nurk "levist väljas".


Kokkuvõtteks
Olen aeg-ajalt emotsiooni ajel kokku ostnud igasugu jama, aga seekord tunnen, et raha läks õigesse kohta. Mini teeb seda, mida ta lubab ja natuke rohkemgi veel. Ta on oma suuruselt võrreldav telekapuldiga, aga ükski pult ei oska kõike seda, mida Mini. Kogu selle seest-suurem-kui-väljast-paketiga harjusin igatahes üllatavalt kiiresti.
Kui otsida midagi, mille kallal viriseda, siis võiks kogu pakett olla pihus vähe kindlam. Praegu ei julge nagu eriti kõvasti midagi vajutada, sest naginat ja kriginat kostab rohkem kui oleks osanud oodata. Otseselt midagi ei logise, aga natuke ebakindla mulje jätab küll. Eks elu näitab, kuidas asi ka reaalsele kasutusele vastu peab. Pleksiklaasist kaas muidugi jätab meelde kõik popcornist ja krõpsudest rasvased sõrmejäljed, aga ka sellele on Logitechi insenerid (või siis müügimehed) mõelnud - karbist leiame ka väga šiki DiNovo logoga pühkimislapi.

+ Suurus(ehk siis pigem väiksus/kompaktsus) ja välimus
+ XP/Vista/Win7 tugi
+ Sobib ka Macile, Linuxile ja PS3-le (kahjuks pole võimalust neid testida)
+ Täielik QWERTY klaviatuur (fi/swe) + lisanupud
+ Bluetooth/levi
+ Kõik nupud on valgustatud
+ Väidetav aku kestvus kuni kuu aega (eks me näe)
+ Ei vaja eraldi patareisid, laetav seinast nagu mobiiltelefon. Vajadusel aku vahetatav.
+ Põhimõtteliselt saab kasutama hakata kohe karbist võttes ilma mingit lisasofti või draivereid installimata. Soovitav on siiski Logitechi SetPoint peale lasta.

- Koostekvaliteet võiks parem olla
- Eesti layouti me vist niipea ei näe. Täpitähti on küll võimalik, aga ebamugav kasutada.
- Mõnikord peab mõnda nuppu kõvemini vajutama, aga eks see ole harjumuse ja tunnetuse asi
- Sepa kätega ehk väga jämetate näppudega pisut ebamugav
- Võiks saada rohkem defineerida nuppe oma suva järgi (samas selleks on programme nagu HIP). Osad vajalikud nupud, nagu ESC vajavad kahte klahvivajutust (esc=fn+tab)

+/- Hind on küll langenud, aga siiski suht krõbe (995.-)
+/- Nuppude valgustus kustub vast liiga kiirelt - alguses tahab harjumist, samas säästab akut.

Hinne: 9/10

Mõned pildid


Lingid.
Toote koduleht
Hinnavaatlus
ONOFF
Youtube tutvustused
Googeldus
XBMC

Selline sai siis minu esimene ülevaade. Kui midagi olulist rääkimata jätsin, siis küsige!

_________________
kust joovad need kellel kaevu ei ole
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elka
HV kasutaja
elka

liitunud: 30.12.2005




sõnum 24.03.2009 01:42:32 vasta tsitaadiga

seda mobiiltelefoniga kasutada ei saa?
_________________
ei toeta õigekirja
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.03.2009 01:54:16 vasta tsitaadiga

elka kirjutas:
seda mobiiltelefoniga kasutada ei saa?

ilmselt mitte. vähemasti teised Logi BT jubinad on nii pirtsakad, et suhtlevad ainult oma dongle'ga.

natuke üllatav on nurin koostekvaliteedi üle. ise pole antud riista käppinud aga eeldasin, et ikka sama masti toode nagu diNovo Edge - alumiiniumraamiga ja peale kaht aastat väntsutamist ikka ei mingit naginat icon_smile.gif
eesti layout'i võib ilmselt ootama jäädagi. pole seda Edge'l, vaevalt Mini'gi selle saab. eesti on nii väike turg sellistele nišitoodetele, pole majanduslikult mõttekas...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.03.2009 03:06:36 vasta tsitaadiga

Vaatasin ja uurisin, ning ilmselt ka uni süüdi, aga... kas sellel lahtikäival kaanel on ka mingi otstarve või? Antenn!?
Iseenesest paistab tore väike 'mänguasi' olevat aga see kaaneteema rikub asja ära minu jaoks.
(kui see nüüd tõesti ainult kaitselätakas on, peaks seda vast ideeliselt ka eemaldada saama?) icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.03.2009 09:52:40 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
elka kirjutas:
seda mobiiltelefoniga kasutada ei saa?

ilmselt mitte. vähemasti teised Logi BT jubinad on nii pirtsakad, et suhtlevad ainult oma dongle'ga.

... mis see jubin telefoni puhul siia puutub ? Klaverit saab kasutada küll ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetu mees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003




sõnum 24.03.2009 10:38:23 vasta tsitaadiga

Krt küll, aasta aega olen sellest jubinast unistanud, maksis siiani 2000 kandis. Eelmisel nädalal ostsin uue juhtmeta klaveri hiire komplekti 900.- eest. Oi kuidas ma põlen praegu, lööks selle klaveri põlve peal pooleks....arrrggghhh
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 516
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.03.2009 11:18:45 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
arm2004 kirjutas:
elka kirjutas:
seda mobiiltelefoniga kasutada ei saa?

ilmselt mitte. vähemasti teised Logi BT jubinad on nii pirtsakad, et suhtlevad ainult oma dongle'ga.

... mis see jubin telefoni puhul siia puutub ? Klaverit saab kasutada küll ...

mul pole õnnestunud ühtki Logi BT jubinat paaritada millegi muuga, kui originaal-dongle'ga. kahtlen, et telefoniga see kuidagi õnnestuks icon_rolleyes.gif samuti ei välista varianti, et eksin...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.03.2009 11:37:51 vasta tsitaadiga

... ma pakun, et küsimus oli klaveri telefoniga paaritamise kohta ja selleks pole mainitud USB-BT jubinat üldse tarvis ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
itimees
Kreisi kasutaja
itimees

liitunud: 20.02.2002




sõnum 24.03.2009 11:57:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:

seda mobiiltelefoniga kasutada ei saa?

Minul ei õnnestunud (Nokia 5300)

tsitaat:

Vaatasin ja uurisin, ning ilmselt ka uni süüdi, aga... kas sellel lahtikäival kaanel on ka mingi otstarve või? Antenn!?
Iseenesest paistab tore väike 'mänguasi' olevat aga see kaaneteema rikub asja ära minu jaoks.
(kui see nüüd tõesti ainult kaitselätakas on, peaks seda vast ideeliselt ka eemaldada saama?) icon_rolleyes.gif

Kaas on jah rohkem iluasi ja mingil määral nuppude kaitseks. Ära teda niisama lihtne võtta ei ole, seal sees on ilmselt ka mingi varjatud lüliti või andur, sest kaane avades löövad nupud põlema.

_________________
kust joovad need kellel kaevu ei ole
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.03.2009 12:09:30 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... ma pakun, et küsimus oli klaveri telefoniga paaritamise kohta ja selleks pole mainitud USB-BT jubinat üldse tarvis ...

oled sa seda ise üldse proovinud teha? arvutiga paaritades näitab miskit lambikat PIN'i, mis tuleb sisse toksida. aga telefon ei näita mitte essugi, ehk peab huupi pakkuma mis PIN klaverile just seekord meeldib? proovisin just diNovo Edge ja Samsung G600 paaritada - telefon isegi näeb klaverit, aga paaritada ei saa (PIN'i ju ei tea). aga võrreldes MX5000'ga edasiminek sellegipoolest - see ei suhelnud, ega olnud leitav mitte millelegi muule, kui omaenda dongle'ile. ei näinud teda telefon, ei näinud ka arvuti MSI pulgaga...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 24.03.2009 12:14:29 vasta tsitaadiga

ennäe, päris vinge junn tundub olevat. Plaanin vaikselt autoarvuti ehitamist, selline pisike juntsu full scale klaviatuuri asemel oleks väga viis thumbs_up.gif
hind ka ei tapa teps mitte.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.03.2009 12:26:00 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
DigeBeni kirjutas:
... ma pakun, et küsimus oli klaveri telefoniga paaritamise kohta ja selleks pole mainitud USB-BT jubinat üldse tarvis ...

oled sa seda ise üldse proovinud teha? arvutiga paaritades näitab miskit lambikat PIN'i, mis tuleb sisse toksida. aga telefon ei näita mitte essugi, ehk peab huupi pakkuma mis PIN klaverile just seekord meeldib? proovisin just diNovo Edge ja Samsung G600 paaritada - telefon isegi näeb klaverit, aga paaritada ei saa (PIN'i ju ei tea). aga võrreldes MX5000'ga edasiminek sellegipoolest - see ei suhelnud, ega olnud leitav mitte millelegi muule, kui omaenda dongle'ile. ei näinud teda telefon, ei näinud ka arvuti MSI pulgaga...


... oleneb, mis telefonist käib jutt, Windows Mobile või Symbian platvormil telefonid-pihuarvutid peaks töötama, olen proovinud. PIN'i annad ise ette ja klaveril pead selle tõepoolest pimesi sisse toksima aga töötab thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sonex
HV kasutaja
sonex

liitunud: 27.09.2005




sõnum 24.03.2009 16:31:37 vasta tsitaadiga

Tätsa tore klaviatuur. Lasnamäe On-Offi jäi veel 1 komplekt, seega kiirustage icon_razz.gif

Postitatud uuelt Logitech DiNovo Mini klaverilt.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.03.2009 21:00:27 vasta tsitaadiga

Mulle ei jõdunud kohale selle mõte, kodu arvutil on olemas suur ja mugav klaviatuur, Läpakatel on omad olemas. Autosse on veel mõeldav.
Aga, miks te seda ostate ? Loll küsimus vb, aga no tõesti ei mõista :S
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sonex
HV kasutaja
sonex

liitunud: 27.09.2005




sõnum 24.03.2009 21:08:21 vasta tsitaadiga

Daaaa icon_biggrin.gif

Äkki sõna "mediacenter" ütleb sulle midagi ?

itimees kirjutas:
Nagu ma aru saan, ongi see klaver loodud eelkõige Windows MediaCenteri kasutajatele.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
electron
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2004




sõnum 25.03.2009 08:54:48 vasta tsitaadiga

JediMihkel kirjutas:
Mulle ei jõdunud kohale selle mõte, kodu arvutil on olemas suur ja mugav klaviatuur, Läpakatel on omad olemas. Autosse on veel mõeldav.
Aga, miks te seda ostate ? Loll küsimus vb, aga no tõesti ei mõista :S


Pole vist eriti mugav ega esteetiline hoida elutoa laual teleka puldi kõrval tavalist hiirt ja suurt klaviatuuri, et HTPC`d juhtida? Mul endal oli täpselt samasugune probleem, et tavalised puldid jäävad funktsioonidelt lahjaks ja suurt klaverit ka nagu hästi ei taha kasutada. Seega lähiajal vist omalegi sellise muretsema peaks.

_________________
Tuleb lihtsalt täiega panna!!!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004




sõnum 25.03.2009 09:41:30 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
mul pole õnnestunud ühtki Logi BT jubinat paaritada millegi muuga, kui originaal-dongle'ga. kahtlen, et telefoniga see kuidagi õnnestuks icon_rolleyes.gif samuti ei välista varianti, et eksin...
Kas mõndadel on oma BT dongle kaasas? Sel pole ju eriti mõtet, et ainult omaga toimib, kui on ainult sisemine bluetooth või eesmärk vabu USB porte juurde saada. Kui ostsin Logitech'i BT hiire V740, polnud sellega mingit oma donglet kaasaski ja sülearvuti sisemisega hakkas kohe tööle.
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.03.2009 12:15:43 vasta tsitaadiga

nojah, see ju läpatsi hiir, sellega ongi õiget teed mindud ja kõikesöövaks tehtud. lugesin manualist, et mu diNovo Edge peaks ka "võõrast" BT sööma. aga MX5000 sõi ainult kaasatulnud pulka. sellest komplektist mul MX1000 siiani kasutuses ja tee või tina, aga ei seedinud midagi muud, kui oma icon_neutral.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriitik
HV vaatleja

liitunud: 06.03.2006




sõnum 25.03.2009 15:52:09 vasta tsitaadiga

Mul küll õnnestus mx5000 paaritada targuse Bt plunniga. Nii hiir kui klaver hakkasid tööle, ainult setpointiga ei suhelnud. Hiir samuti siiani töös, aga klaver va sunnik hangus ära kui Winamp mängima panna või MSN midagi klaviatuuri ekraanile tahtis kirjutada. ja klaver vedeleb nüüd riiulis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.03.2009 16:42:41 vasta tsitaadiga

vbl mul siis MSI junn vigane icon_confused.gif või oli klaver vanem rev. vmt.
see klaver muidu suri mul lihtsalt maha, enam ei lülitunud sisse ja kõik. sain garantiist uue komplekti ja müüsin maha, ei viitsinud enam ajusid peenestada icon_razz.gif sellest ajast saati diNovo Edge ja elu on lill 8)

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hendrique
HV kasutaja
Hendrique

liitunud: 16.12.2003




sõnum 25.03.2009 16:52:29 Re: Logitech DiNovo Mini vasta tsitaadiga

itimees kirjutas:
Levi lubab tootja 10-30 meetrit, minu 2-toalises korteris pole igatahes ükski nurk "levist väljas". .../.../... Kui midagi olulist rääkimata jätsin, siis küsige!


Logitech lubab levi raadiuseks siiski kuni 10 meetrit (33 jalga), aga kas keegi diNovo Mini omanikest on ka ise testinud, kuidas reaalne levi on? Mitme meetri kaugusel saatjast on levi veel korralik ja alates mitmest meetrist enam mitte?
Huvitab, kuna mul oleks vaja klaviatuuri, millel 6-7 meetri kaugusel saatjast oleks levi kindlasti veel hea. Võiks arvata, et 7 meetrit on iga bluetoothiga kukepea, kuid kahjuks kogemused näitavad, et ei ole.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ponier
HV kasutaja
ponier

liitunud: 07.11.2001




sõnum 25.03.2009 17:16:13 vasta tsitaadiga

electron kirjutas:
Pole vist eriti mugav ega esteetiline hoida elutoa laual teleka puldi kõrval tavalist hiirt ja suurt klaviatuuri, et HTPC`d juhtida?

Mul vedeleb diNovo Edge diivanil ja on väga esteetiline, eraldi hiirt pole vaja icon_smile.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetu mees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003




sõnum 25.03.2009 18:11:36 vasta tsitaadiga

Käisin Sikupillis asja otsimas. Arvuti näitas, et üks on veel poes olemas, üles seda aga ei leitud.
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 516
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helbeke
HV kasutaja
Helbeke

liitunud: 05.01.2002




sõnum 25.03.2009 23:16:40 vasta tsitaadiga

Peaks mainima, et sa jood aastas liiga vähe õlut.
_________________
i like my sugar with coffe and cream
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chismatic
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.03.2009 23:37:26 vasta tsitaadiga

Mõttetu mees kirjutas:
Käisin Sikupillis asja otsimas. Arvuti näitas, et üks on veel poes olemas, üles seda aga ei leitud.


loe ylevalt poolt sonex-i kommentaari icon_wink.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Logitech DiNovo Mini mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.