Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 90, 91, 92  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
janar74
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2004




sõnum 27.05.2009 18:59:55 vasta tsitaadiga

MotorHead kirjutas:
Nii minu N91 jama siis järgmises faasis. Viisin Mati Mobiiliärisse. Nemad vist omakorda Nokia esindusse. 2 nädalat vaikust, siis kannatus katkes ja helistasin. Mati ütles, et "peaplaat" pekkis. Küsisin, et mis peaplaat siis. Tema jälle, et see kõige suurem. Ütles et Nokia-s enam keegi neid ei jooda ja korda ei saa. Kahtlen kas emaplaat läbi vaid midagi muud. Kui järgi lähen küsin täpsemalt.

Senikaua aga, ehk kellelgi sarnast kogemust "peaplaadiga"?



Emaplaadiga kogemusi ikka. Tundub nagu Sim`iga miski koormab telefoni ära ja teeb restarti. Julgeksin alustada Sim`ic vahetusest ja muidugi olemas ka SelfTest, aga vajab juba mõnigate remondivahendite olemasolu. Jaf/Ufs, oleksin täitsa nõus pilgu peale viskama.

_________________
Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!

Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone!
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hqs
HV Guru
hqs

liitunud: 13.12.2002




sõnum 29.05.2009 13:56:53 vasta tsitaadiga

Tundub, et minu SE K750'l on eile/täna vibroalarm maha koolend - kuna selle olemasolu on mulle eluliselt tähtis (ei saa tööl helinat peal hoida), siis kas sellist asja ka kuidagi remontida saab/tasub või peaksin kohe poodi uue telefoni järgi tormama? icon_mad.gif
_________________
O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat!
Kommentaarid: 449 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
S a
HV vaatleja

liitunud: 15.04.2009




sõnum 29.05.2009 16:07:54 vasta tsitaadiga

S a kirjutas:
Mul on Sony Ericsson W760i, telefon ostetud jaanuari lõpus, peale 3-4 nädalat kasutamist pidin enda süü tõttu telefoni remonti viima ( elisa ise suutis totaalse jama kokku keerata ja telefoni ära kaotada, õnneks sain ikkagi peale kuu + 1 nädal ootamist telefoni tagasi ). Õnneks tehti telefon tasuta korda.


Nüüd 2 nädalat peale telefoni kätte saamist on tekkinud uus jama. Telefoni pesa, kuhu ma torkan kõiksugused juhtmed ( akulaadimine, usb, kõrvaklapid jne ), ei taha korralikult tõõtada. Akut laeb korralikult õnneks. USB on aga väga katkendlik ja kõrvaklappidega muusika kuulamine on võimatu, et kogu heli ( kõik kanalid ) läbi tuleks tuleb klappide otsa auku tugevasti suruda, muidu tuleb läbi vaid osa helist.

Oskab keegi aidata, või pean ma sammud jälle elisa esinduse poole seadma thumbs_down.gif ?


// probleem klappides endas ei ole, olen proovinud mitmete erinevate paaridega.


Oskab keegi veel midagi öelda ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reingsm
HV kasutaja
reingsm

liitunud: 14.04.2007




sõnum 29.05.2009 21:08:50 vasta tsitaadiga

hqs kirjutas:
Tundub, et minu SE K750'l on eile/täna vibroalarm maha koolend - kuna selle olemasolu on mulle eluliselt tähtis (ei saa tööl helinat peal hoida), siis kas sellist asja ka kuidagi remontida saab/tasub või peaksin kohe poodi uue telefoni järgi tormama? icon_mad.gif

saatsin PS
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janar74
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2004




sõnum 31.05.2009 15:33:44 vasta tsitaadiga

S a kirjutas:
S a kirjutas:
Mul on Sony Ericsson W760i, telefon ostetud jaanuari lõpus, peale 3-4 nädalat kasutamist pidin enda süü tõttu telefoni remonti viima ( elisa ise suutis totaalse jama kokku keerata ja telefoni ära kaotada, õnneks sain ikkagi peale kuu + 1 nädal ootamist telefoni tagasi ). Õnneks tehti telefon tasuta korda.


Nüüd 2 nädalat peale telefoni kätte saamist on tekkinud uus jama. Telefoni pesa, kuhu ma torkan kõiksugused juhtmed ( akulaadimine, usb, kõrvaklapid jne ), ei taha korralikult tõõtada. Akut laeb korralikult õnneks. USB on aga väga katkendlik ja kõrvaklappidega muusika kuulamine on võimatu, et kogu heli ( kõik kanalid ) läbi tuleks tuleb klappide otsa auku tugevasti suruda, muidu tuleb läbi vaid osa helist.

Oskab keegi aidata, või pean ma sammud jälle elisa esinduse poole seadma thumbs_down.gif ?


// probleem klappides endas ei ole, olen proovinud mitmete erinevate paaridega.


Oskab keegi veel midagi öelda ?



Kontrolli et pistik oleks puhas, ilma oksiidita, kui puhas siis ilmselt joodetest lahti, uus pistik ja jälle ok. Sobib K550 oma. Kui abivaja siis PS!

_________________
Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!

Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone!
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008




sõnum 01.06.2009 16:33:55 vasta tsitaadiga

Tere, mul on jama Sony Ericsson C702...ükski asi ei tööta, kõrvaklapid, akulaadija, USB-juhe. olen proovinud seda fastpordi pesa puhastada..ei midagi..
Palju maksaks uus pesa? või on veel teisi variante?
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ridariass
HV veteran
ridariass

liitunud: 16.04.2003




sõnum 08.06.2009 10:21:35 vasta tsitaadiga

Sony Ericsson W580i, on nii kukkunud korduvalt ja ilmselt ka vett saanud. Probleem selline, et suvalistel hetkedel, enamasti seoses klapi liigutamisega viskab pildi läbuseks, föön ise jääb tööle, aga ekraanil pilt 5-kordne näiteks ja kokkusurutud. Peale restarti korras jälle mõneks ajaks ja nii kogu aeg. Softiuuendusest abi ei olnud. Kas ja mis oleks seal võimalik veel remontida?
Tänud ette juba.

_________________
There is no patch for human stupidity...
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
axe
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.06.2009 22:09:05 vasta tsitaadiga

Selline kole lugu juhtus, et Samsung SGH-X500l läks mingisugune ekraanikaabel vist katki, st et sisemine ekraan ei tööta, välimine töötab. Kas mõni hea inimene oskab abi pakkuda ja kui oskab, siis palju parandus maksta võiks?


Kristjan.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jewely
HV vaatleja

liitunud: 06.10.2007




sõnum 09.06.2009 18:51:08 vasta tsitaadiga

Tere, Probleem siis selline,et täiesti ootamatult muutus Samsung E250 ekraani display valgeks, seega on ta järelikult katki. Teab äkki keegi soovitada korralikku parandajat? Abi oleks ka,kui oleks teada ka paranduse eest küsitav hind icon_smile.gif Ette tänades!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reingsm
HV kasutaja
reingsm

liitunud: 14.04.2007




sõnum 10.06.2009 00:00:05 vasta tsitaadiga

ridariass kirjutas:
Sony Ericsson W580i, on nii kukkunud korduvalt ja ilmselt ka vett saanud. Probleem selline, et suvalistel hetkedel, enamasti seoses klapi liigutamisega viskab pildi läbuseks, föön ise jääb tööle, aga ekraanil pilt 5-kordne näiteks ja kokkusurutud. Peale restarti korras jälle mõneks ajaks ja nii kogu aeg. Softiuuendusest abi ei olnud. Kas ja mis oleks seal võimalik veel remontida?
Tänud ette juba.

lintkaabli viga selline pildi kadumine klappi liigutades, võid minu juurde remonti tuua

axe kirjutas:
Selline kole lugu juhtus, et Samsung SGH-X500l läks mingisugune ekraanikaabel vist katki, st et sisemine ekraan ei tööta, välimine töötab. Kas mõni hea inimene oskab abi pakkuda ja kui oskab, siis palju parandus maksta võiks?


Kristjan.

PS



Jewely kirjutas:
Tere, Probleem siis selline,et täiesti ootamatult muutus Samsung E250 ekraani display valgeks, seega on ta järelikult katki. Teab äkki keegi soovitada korralikku parandajat? Abi oleks ka,kui oleks teada ka paranduse eest küsitav hind icon_smile.gif Ette tänades!


PS
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zikipizike
HV vaatleja

liitunud: 12.06.2009




sõnum 12.06.2009 11:05:34 vasta tsitaadiga

Tere, minu uus Sony Ericsson T700 viibis natuke aega pesumasinas, umbes 5 min, kui välja võtsin, võtsin kohe lahti, panin kuivama. Nüüd enam pilti ette ei võta. Kas on nüüd lõplikult katki või annab ka midagi teha, nt parandada? Mul on jube kahju, alles sain kingiks ju icon_sad.gif Loodan, et suudate aidata!
Aitäh,
Siki
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina2t
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.04.2005




sõnum 12.06.2009 19:28:13 vasta tsitaadiga

zikipizike
tehnika ja vesi kokku juhtuvad on enamasti kurb saatus jah
ainuke võimalus oleks võtta lahti ja ise piiritusega ära puhastada või lasta telefonipoes keemiline pesu teha. Suur tõenäosus on siiski et ta on juba praegu surnud või selle vee kahjustuse tõttu viskab sul pildi ära paari kuu pärast.
(mul oli üks juhtum samas kus vee tõttu oli aku ära surnud, proovi muud akut sõbralt või kellegilt. Samas minu telefon suri kuu pärast üldse ära vee kahjustuse tõttu)
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janar74
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2004




sõnum 12.06.2009 20:13:00 vasta tsitaadiga

zikipizike kirjutas:
Tere, minu uus Sony Ericsson T700 viibis natuke aega pesumasinas, umbes 5 min, kui välja võtsin, võtsin kohe lahti, panin kuivama. Nüüd enam pilti ette ei võta. Kas on nüüd lõplikult katki või annab ka midagi teha, nt parandada? Mul on jube kahju, alles sain kingiks ju icon_sad.gif Loodan, et suudate aidata!
Aitäh,
Siki


Kui kiirelt keemiline pesu teha on alati võimalus tööle veel saada icon_wink.gif Muidugi kuidas ta tööle hakkab selgub hiljem. On olnud olukordi kus telefon töötab veel aastaid kuid ka selliseid mis paar tundi. Üritada tasub thumbs_up.gif

_________________
Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!

Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone!
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zikipizike
HV vaatleja

liitunud: 12.06.2009




sõnum 12.06.2009 22:15:28 vasta tsitaadiga

Mingi tüüp tsekkis üle, ütles, et ei saa. Mõtlesin, et äkki tasub veel Elisa teenindusse ka viia, vähe kindlam. Aga muidu, ta ütles, et aku on terve. Ei tea, ei taha jääda ilma oma telefonist icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitbull
HV kasutaja
bitbull

liitunud: 03.01.2002




sõnum 13.06.2009 23:23:38 vasta tsitaadiga

6210 navigatoril laadimisprobleem. Laeb kuidagi jube kiirelt `täis`ja toimib ka siis ainult pool päeva - akud absoluutselt korralikud ja töökorras. Kuhu see laadimismoodul jääb ja kas see on vahetatav ehk parandatav probleem.
Teisel sama mudeli telefonil gps peale niiskuse saamist ei funka, st. käivitades näitab koha ära kus asud aga liikumist ei fikseeri enam. Samuti sinihammas ei tööta üldse. Kas ka need moodulid on eraldi vahetatavad näpuvahel ja jootmata või mida teha?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
janar74
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2004




sõnum 16.06.2009 18:47:15 vasta tsitaadiga

bitbull kirjutas:
6210 navigatoril laadimisprobleem. Laeb kuidagi jube kiirelt `täis`ja toimib ka siis ainult pool päeva - akud absoluutselt korralikud ja töökorras. Kuhu see laadimismoodul jääb ja kas see on vahetatav ehk parandatav probleem.
Teisel sama mudeli telefonil gps peale niiskuse saamist ei funka, st. käivitades näitab koha ära kus asud aga liikumist ei fikseeri enam. Samuti sinihammas ei tööta üldse. Kas ka need moodulid on eraldi vahetatavad näpuvahel ja jootmata või mida teha?


6210 laadimine- Nii suht keeruline öelda, milles täpselt viga, alustada võiks voolutarbimise mõõtmisest ootereziimil ja kõneajal (maksimaalne voolutarve 400mah üle selle siis peab midagi väga palju soojust eraldama) see oleks selline lihtne test, kui laadija ja aku korrasolek on 100%

6210 GPS - ei ole eraldi moodulit, ainus asi mida lihtsalt proovida teha on alustada tarkvara uuenduset(Täielikust tehase resetist kui juba on kõige uuem tarkvara), GPS antenni vahetus, kontaktide puhastus, edasine juba ossiga töötamine, kui on võimalused olemas võin juhendada.

6210 sinihammas - Kui suudab sisse lülitada BT on hea kui ei siis BT/FM mooduli vahetus(joodetav), kontrollida võiks BT/FM Asic jooteid ja sellega seonduvate komponentide külmjooteid.

Parimate Soovidega,

Janar

_________________
Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!

Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone!
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Brook
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2009




sõnum 24.06.2009 01:04:23 vasta tsitaadiga

Probleem Vertu'ga ! Hiinast aasta tagasi toodi Vertu, siis kõik toimis, kuid jäi sahtli vedelema aastaks ning enam pilti ette ei viska. Panen laadija taha, ikka midagi. Kas probleem akus, et ta täitsa kotis või ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janar74
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2004




sõnum 24.06.2009 12:46:15 vasta tsitaadiga

Brook kirjutas:
Probleem Vertu'ga ! Hiinast aasta tagasi toodi Vertu, siis kõik toimis, kuid jäi sahtli vedelema aastaks ning enam pilti ette ei viska. Panen laadija taha, ikka midagi. Kas probleem akus, et ta täitsa kotis või ?


Aku võib tõesti nii pikapeale täisesti tühjaks vajuda. Hoia laadijat kauem sabas ~30min. Täiesti tavaline, et niikaua võib aega võtta. Või siis ergutada akut otse toiteblokist.

Br Janar

_________________
Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!

Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone!
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Brook
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2009




sõnum 24.06.2009 18:07:49 vasta tsitaadiga

janar74 kirjutas:
Brook kirjutas:
Probleem Vertu'ga ! Hiinast aasta tagasi toodi Vertu, siis kõik toimis, kuid jäi sahtli vedelema aastaks ning enam pilti ette ei viska. Panen laadija taha, ikka midagi. Kas probleem akus, et ta täitsa kotis või ?


Aku võib tõesti nii pikapeale täisesti tühjaks vajuda. Hoia laadijat kauem sabas ~30min. Täiesti tavaline, et niikaua võib aega võtta. Või siis ergutada akut otse toiteblokist.

Br Janar


hoidsin akut ~8h taga, endiselt midagi !
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reingsm
HV kasutaja
reingsm

liitunud: 14.04.2007




sõnum 24.06.2009 22:51:18 vasta tsitaadiga

Võta telefon ja laadija kaasa ning astu minu juurest õismäelt läbi, üsna kindel et saan aidata thumbs_up.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tfu
HV vaatleja

liitunud: 03.11.2007




sõnum 27.06.2009 18:36:12 vasta tsitaadiga

Telefoniks nokia e71, kui telefoni nuppe näppida ja menüüdes liikuda siis poolele ekraanile s.t. keskelt pooleks ja paremale poole tekivad sellised valged õrnad triibud ja jäävad virvendama nagu telekal pilt oleks eest ära, eriti hästi on see näha kui lülitada telefon kaamera peale. Kas keegi on varem sellist probleemi täheldanud ja milles võiks asi olla?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janar74
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2004




sõnum 27.06.2009 19:12:23 vasta tsitaadiga

tfu kirjutas:
Telefoniks nokia e71, kui telefoni nuppe näppida ja menüüdes liikuda siis poolele ekraanile s.t. keskelt pooleks ja paremale poole tekivad sellised valged õrnad triibud ja jäävad virvendama nagu telekal pilt oleks eest ära, eriti hästi on see näha kui lülitada telefon kaamera peale. Kas keegi on varem sellist probleemi täheldanud ja milles võiks asi olla?


Viga ilmselgelt Lcd`s. Kindel saab olla muidugi kui katsetada uue displayga aga 90% tõenäosusega display kutu.

_________________
Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!

Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone!
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krahv
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.06.2009 20:08:50 vasta tsitaadiga

Ericsson T39m ja mikrofon ei tööta, oskab keegi midagi soovitada?
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janar74
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2004




sõnum 29.06.2009 19:40:44 vasta tsitaadiga

Krahv kirjutas:
Ericsson T39m ja mikrofon ei tööta, oskab keegi midagi soovitada?
Klapi ja telefoni vaheline ühendus kutu, aitab klapi vahetus, aga kust seda leida ei oska aidata, tegu suht vana mudeliga, aga alati võib asja uurida icon_wink.gif
_________________
Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!

Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone!
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
poles
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2006




sõnum 30.06.2009 15:06:29 vasta tsitaadiga

Ericsson T39m ja mikrofon ei tööta, oskab keegi midagi soovitada?
Mis värvi telefon on?Võib olla saan aidata,kui see vana telefon armas on.kuni 200 võib minna.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 90, 91, 92  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.