Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Fotoaparaatide remonditeema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 28.06.2019 21:22:49 vasta tsitaadiga

Fotoremont.ee peaks alati hädast välja aitama. Tiit tunneb vanemaid kaameraid ka arvatavasti.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 15.06.2020 13:54:13 vasta tsitaadiga

Kui saata objektiiv garantiikorras parandusse, kas piisab põhjustest: objektiiv ei suuda tihti lõpmatusse fokusseerida; AF.C'ga pulseerib fookus, kaotades nii liialt tihti fookust; tihti on nö väikene back-focus piltidel.

Käisin Photopointis sama objektiivi "tervet" varianti proovimas ja poe oma töötas märrgatavalt paremini. Lõpmatust ei testinud.

A7iii ja Samyang AF 85/1.4.

Minu kartus on see, et kes iganes objektiivi kätte võtab ja kontrollima hakkab, see leiab, et objektiivil ple midagi viga ja ma pean mitte millegi eest veel transpordiraha maksma. Mul endal võttis paar kuud aega, et viga(u) märgata. (Peamine põhjus - ma olin Pentaxiga harjunud, et lõviosa piltidest on nagunii fookusest väljas.) Samas, kui netirevüüd ütlevad, et hit-rate peaks olema seal 95% selle objektiiviga portreesid pildistades, siis mina seda numbrit küll kätte ei saa. Pigem 60-70% kanti.

Et, kes mida arvab siuksest olukorrast? icon_biggrin.gif monkey.gif

_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.06.2020 16:30:51 vasta tsitaadiga

Aga küsi sellest kohast kuhu garantiisse saadad. Meie võime arvata mida iganes aga nemad reaalselt tegelevad asjaga.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slinky
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.06.2020 20:49:08 vasta tsitaadiga

Garantii puhul mingit transaraha maksmist kartma ei pea. Sony garantiiga tegeleb Remondiekspert.ee, võid otse nende poole pöörduda, või siis saata läbi Photopointi (eeldusel, et sealt ostsid).
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 02.12.2020 14:13:33 vasta tsitaadiga

labidas kirjutas:
Kui saata objektiiv garantiikorras parandusse, kas piisab põhjustest: objektiiv ei suuda tihti lõpmatusse fokusseerida; AF.C'ga pulseerib fookus, kaotades nii liialt tihti fookust; tihti on nö väikene back-focus piltidel.

Käisin Photopointis sama objektiivi "tervet" varianti proovimas ja poe oma töötas märrgatavalt paremini. Lõpmatust ei testinud.

A7iii ja Samyang AF 85/1.4.

Minu kartus on see, et kes iganes objektiivi kätte võtab ja kontrollima hakkab, see leiab, et objektiivil ple midagi viga ja ma pean mitte millegi eest veel transpordiraha maksma. Mul endal võttis paar kuud aega, et viga(u) märgata. (Peamine põhjus - ma olin Pentaxiga harjunud, et lõviosa piltidest on nagunii fookusest väljas.) Samas, kui netirevüüd ütlevad, et hit-rate peaks olema seal 95% selle objektiiviga portreesid pildistades, siis mina seda numbrit küll kätte ei saa. Pigem 60-70% kanti.

Et, kes mida arvab siuksest olukorrast? icon_biggrin.gif monkey.gif


Poeks on e-Infinity.
Nad tegelevad halli turuga nagu ma nüüd olen aru saanud ehk kui saata garantiikorras parandusse, siis tegelikult toote originaaltootja seda ei puutu. Hämmastav. Seetõttu ka odavad hinnad sel lehel.
Anyway, minu saaga on nii kaugel, et objektiiv on tagasi nende "poes". Meilivestluses näitasin neile täpselt oma testitulemusi, et millega ma rahul pole.
Täna sain vastuse, et nende kohalik "repair agent" ei suutnud ühtegi viga tuvastada kopp.gif ning nemad samuti thumbs_down.gif
Vihale ajab icon_evil.gif

*Kusjuures Tiidu juures käisin ka. Ta ei tegele nii peenete asjadega.

_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
Kreisi kasutaja
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.12.2020 13:58:02 vasta tsitaadiga

E-Infin jah täiesti gray market, 0 support toodetele ametlikes hooldustes. Riskid olemas, aga kui lõpmatusse läheb, siis mulle senini sobinud sealt. AF pinget ei paku.
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 11.12.2020 20:55:40 vasta tsitaadiga

Eks manuaalidega on kergem. Oskavad ka tavatöökojad objektiive parandada, kui midagi vähe paigast.
Aga tõenäoliselt viimane tellimine e-infinityst. Saatekulusid maksavad kah ainult ühe otsa kinni. thumbs_down.gif Ehk garantiiremondi tulemus - ~3 kuud objektiivita, 25€ vaesem ja objektiiv on endiselt katki. icon_lol.gif
Tõenäoliselt viskan kuhugi müüki, kui tagasi kätte saan. Tavaoludes väga ei märka viga. (eks tavatöökojad pole ka fotograafid ega oska normaalselt testida objektiive. Eriti uuemaid objektiive. Vbl fokusseerisid 10 korda seina ja ongi korras. Minu kirjad ja testitulemused lükati heaga kõrvale. Kes teab.)
Ainus asi, mida saan veel proovida, on objektiivi tarkvara muutmine ja AF kalibreerimine, aga selleks pean mingi Samyang Lens Stationi muretsema/rentima.

_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 01.08.2021 13:41:53 vasta tsitaadiga


Link


võibolla sobib siia...
tagasi üles
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.10.2021 17:11:38 vasta tsitaadiga

Minu Nikon D500 katik andis peale 656k klõpsu otsad, vahetus remondieksperdi kaudu 279€.
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 171
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Fotoaparaatide remonditeema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.