Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Eesti Energia Kõu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
chain
HV vaatleja

liitunud: 27.11.2006




sõnum 05.08.2010 11:48:33 Eesti Energia Kõu vasta tsitaadiga

Olen tünga saanud EE Kõu lepinguga liitudes -
leping v2idetavalt ytleb et juhul kui arve jääb õigeks ajaks tasumata ning soovid maksta intressiga tagant järgi, maksad lisaks ka interneti teenuse eest mis on pärast teenuse piiramist tarbimata täiesti.
Internet on sul kinni pandud ja sa ei saa kuidagi interneti kasutada kuid maksad täiega. Kasuahned tõprad. See ei saa olla kuidagi normaalne. Ma ei kiida ennast et mul jäi arve tasumata. Soovisin maksta järgmisel kuul koos intressiga. Nüüd lõpetan nendega lepingu igaljuhul
Peale selle muidugi teenuse kvaliteedis ei saa kuidagi enne kindel olla kui ostad neilt seadmed ja liitud. Hiljem avastad et interneti kiirus on nagu kiviajal.

Järgnev e-mail ei sisalda absoluutselt mingit konfidentsiaalset materjali ning seetõttu ma avaldan selle lugejatele heas usus, et nad saaksid selgemat sotti Eesti Energia poliitikast.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Meie: 05.08.2010 10:06:32
Täname Teid kirja eest. Vastuseks Teie pöördumisele anname teada, et Teil
on tasumata arved alates maikuu eest. Teenus oli Teil võlgnevuse tõttu
piiratud alates 06.07.2010.

Televõrgu AS-i mobiilse internetiteenuse tüüptingimused sätestavad, et
juhul, kui klient on hilinenud temale osutatud teenuse eest tasumisega üle
14 kalendripäeva, on Televõrgul õigus teenuse osutamist piirata või
peatada.

Kui teenuse osutamise piiramine toimus kliendist tuleneva asjaolu tõttu,
siis on klient kohustatud teenuse eest tasuma täies ulatuses vastavalt
hinnakirjale.
Seega antud arved kuuluvad tasumisele.
Kui teenus peatatakse võlatõttu, siis enam kuutasu edasi lähe. Võlgnevus
antakse edasi Inkassosse.

Parimate soovidega

xxxxxxxx xxxxx

KÕU internetiteenused
Täpsem informatsioon aadressilt: www.kou.ee
Koduklientide arveldus e-teenuses:
https://eteenus.energia.ee/eraklient/main

Käesolev kiri võib sisaldada konfidentsiaalset informatsiooni ja on mõeldud kasutamiseks ainult selle adressaadile. Kui antud sõnum ei ole suunatud Teile, siis selle avaldamine, kopeerimine, levitamine või muul viisil kasutamine on rangelt keelatud ning võib olla ebaseaduslik. Kui saite selle kirja ekslikult, palun teavitage sellest koheselt informatsiooni saatjat ning kustutage kiri oma süsteemidest. The information in this communication may be confidential and is intended solely for the use of the addressee. If you are not the intended recipient you are hereby notified that any use, disclosure, copying, distribution or taking any other action in reliance on the contents of this information is strictly prohibited and may be unlawful. If you received this e-mail in error, please contact the sender and delete the material from your systems.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2010 12:16:28 vasta tsitaadiga

Pmst nagu ma aru saan siis teenust ei arvutata mitte kuukaupa vaid kui ühendust piirati näiteks 1 juuni kell 00:01 öösel siis oled jub ka juunikuu arve täis mahus võlgu.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chain
HV vaatleja

liitunud: 27.11.2006




sõnum 05.08.2010 12:37:45 vasta tsitaadiga

Jah, aga tegelikult on veel hullem. Kui ma nägin juunikuus et arvel kasutamata teenuse eest on raha nõutud, ei tasunud ma ka siis kuna ma mõtlesin et enne uurin mis kurat see on - tarbijakaitsesse pöördusin. Aga nad nii aeglaselt tegutsevad ju - vastust pole saand. Järgmisel kuul sain jälle arve kus oli Kõu kuutasu 300kr. Elu ka kiire olnd ja nüüd august juba. Hetkel nõuavad üle 1000kr. Netti ei ole ma kasutand maist saati kuna kinni on.
Loogiliselt võttes ju kui nt elekter pannakse võlgnevuse tõttu kinni, siis ju edaspidi pead maksma oma võla ära. Sel ajal kui elekter on kinni ei esitata arveid a la "eelmise 6 kuu keskmise mahus" elektri tarbimise eest. Kasuahnus täielik.
Hetkel vist on tark arve kohe ära tasuda ja siis tagantjärgi uurida kas saab neilt selle raha sisse nõuda vms. Ähvardavad inkassoga juba.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2010 16:05:58 vasta tsitaadiga

chain kirjutas:
Hetkel vist on tark arve kohe ära tasuda ja siis tagantjärgi uurida kas saab neilt selle raha sisse nõuda vms.
Jap, siis ei saa keegi vaadata ülalt alla a'la "mis mögised, ise oled alles võlgu". Muidu võiks ka tarbjale soodsaid keisse oll a'la kui 1 päev nett ei tööta siis ei maksa terve kuu eest. Kahjuks taolistel juhtudel on firmapoolt aint mokaotsast "vabandust ebameeldivuste pärast" ja kogu moos.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chain
HV vaatleja

liitunud: 27.11.2006




sõnum 05.08.2010 20:00:22 vasta tsitaadiga

TKA juhuslikult täna saatis ka vastuse lõpuks. Edaspidi soovitatakse hoolikalt lugeda läbi leping. Tüüpiline keiss.. lepingus oli ju kirjas ... kannatada saab ikka klient. Ei saa sinna TKA ega miski. Tuleb ise inimestele teada anda et nad ei satuks ohvriks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Eesti Energia Kõu
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.