Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  XCOM: Chimera Squad märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006




sõnum 01.05.2020 07:51:37 XCOM: Chimera Squad vasta tsitaadiga

XCOM: Chimera Squad
https://xcom.com

Kuidagi märkamatult ja suurema kärata välja tulnud uus Xcom.
Mulle isiklikult meeldib see rohkem kui Xcom 2, baas majandamist on vähem, kaardid on väiksemad aga mitme astmelised.

Steamis on hetkel 10€ saadaval
https://store.steampowered.com/app/882100/XCOM_Chimera_Squad/
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.05.2020 08:14:35 vasta tsitaadiga

eilseni ole see vist isegi tasuta proovimiseks saadaval
_________________
Arvutite ja videokaartide hooldus ja remont
LAUARVUTID
Kommentaarid: 1710 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 1218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
camu
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2005




sõnum 01.05.2020 22:40:34 vasta tsitaadiga

Sai läbi. Tore väike mänguke jah.
Pikkus ka piisav, et üle ei viskaks. Difficulty curve kohati väga ränk.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 03.05.2020 17:15:53 vasta tsitaadiga

sacred coil investigationi viimane missioon - seebiks.
aga üldpilt on xcom lite. 9 raha eest mängu küll icon_smile.gif


_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006




sõnum 04.05.2020 22:12:21 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
sacred coil investigationi viimane missioon - seebiks.

Sellega oli küll palju pusimist aga kui kohe esimesena sai selle BellusMar maha sai (mul õnnestus see kui Blueblood'i kohe esimesena kasutada) siis oli natukne lihtsam juba.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 04.05.2020 22:17:22 vasta tsitaadiga

bugbrake kirjutas:
Sellega oli küll palju pusimist aga kui kohe esimesena sai selle BellusMar maha sai (mul õnnestus see kui Blueblood'i kohe esimesena kasutada) siis oli natukne lihtsam juba.
boss ei olnud kunagi probleem, ülejäänud rahvas küll.
oleneb randomist ka. kui esimesse satsi andromedon ja mec ei spawni, on kohe palju lihtsam. uste efektid varieeruvad ka.
ma paneks prioriteediks guardiani ja alles siis bossi. guardiani shieldid võtavad liiga palju lisalaske oma peale.

generaatoritele kohe peale lennata on kindlasti hea mõte, muidu jäädki neid reinforcemente tapma - ja esimese korraga tulevad andromedon ja kaks chryssalidi.

oleneb ka, mis järjekorras võtta investigationeid. see esimesena on väga pita. endgame tiimiga oleks olnud lihtsam. mitte lihtne aga lihtsam.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 09.08.2020 12:06:24 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
sacred coil investigationi viimane missioon - seebiks.
aga üldpilt on xcom lite. 9 raha eest mängu küll icon_smile.gif



See läks mul "suht" libedalt. Aga 1 missioon oli enne seda? Gatekeeperiga, mis toimus mul rongijaamas. Miskit 11 spectral zombiet lonkas lõpuks platsil ja lisaks pressisid külgedelt kohe purifirerid peale.
See oli lõbus, lõpuks jäi Godmother 1HP-ga alles, juba oli lootust, et Untouchable veab välja kui Necromancerid maha saab. Aga ei jopanud:P
Teise korraga õppisin vigadest, vedasin liini laiali, nii et purifirer ja granud ei saanud ligi kõigile korraga. Terminal ravis tagaliinist, ning Godmother noppis eest.

Üldiselt peale algust kus esines väga lapselikku dialoogi ning raskusaste käis nagu ameerika mägedel väga lihtne-väga raske joones, loksus stiil mängu keskel paika ja oli päris lõbus.
Dialoogid andsid kohati isegi mängumaailmale sisu juurde ning karakterite omavaheline nokkimine oli ka elavdav.
Kui breachidel juba lisaboonuseid sai kasutada, siis oli täitsa mõistlik. +15 aim, nõrgestad, Godmother lõpetab ära ja saab Untouchable ja sealt edasi hakkab juba lahti hargnema.
Koomiksi stiiliga harjus ka ära. Kuna üldine toon oligi natuke lõbusam kui XCOM-le kohane, siis käis küll.

Mäng ise oli ka loogilisem, vastased surusid külgedelt, tugevdasid küljed ära ja surusid vastu, siis panid vastased ka punuma. Palju 100% omadusi aitas ka mängu nauditavamaks muuta, kui oli vaja mingi mängu pööret tegev lüke teha. Sai ka Normaliga tehtud ja kui surma said, siis sai ainult ennast kirutud, mitte RNGeesust. Järgmine kord panid strateegia paremini paika ja suhteliselt lihtsalt sai läbi tehtud.

Patchwork muutus lõpuks ikka jah ülitugevaks- pool meeskonda pani magama ja teise käiguga Serial peale, siis oligi mäng pmst tehtud;) Samas oli ka vastaste laineid lõpmatult palju(seni kuni mingi missiooni osa ära lõpetasid), seega kohati mõistetav miks selline area spell kaasa anti...
Ja üldine tempo oli ka lihtsavõitu, mul vist ainult korra viskas 1 pulga üldisele linna paanikaastmele juurde.

Lõputiitrid olid ka head, mis selle viimase dialoogiga seal mõeldi?

Üldiselt võib rahule jääda, 10€ eest 30h+ head mängu. Pole üldse paha. Alguse paarist kehvast missioonist ja dialoogist tuleb end lihtsalt läbi vedada...
Ja HUD on väga raskelt harjutav. Vb konsoolikate jaoks tehtud, aga ma kirusin ikka kuni mängu keskpaigani, enne kui ära harjusin enam-vähem.
Samas need boonuste kogumised olid päris kasulikud. Sai saata niisama aega surnuks löövad meeskonnaliikmed Intelit koguma või treeningutele lisaomadusi koguma.

Kohati oli tobe, et ma hakkasin kohe raha koguma, aga mängu lõpuks istus arvel 1000+ ja midagi polnud peale hakata. Intel on põhiline valuuta siin.
Ning relvad nii uuringutega saadavad kui ka poest(k.a. Scavenger Market) olid väga lahjad. Missioonidest saadavad olid väga asjalikud. Lõpu meeskonnast oligi kõigil eriomadustega relvad käes.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  XCOM: Chimera Squad
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.