Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Uudised »  Varia »  Hirmutavad pildid sigaretipakkidel jõuavad Eestile lähemale märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003




sõnum 22.01.2009 11:50:36 vasta tsitaadiga

väikest statsi suitsetamise kohta:
http://en.wikipedia.org/wiki/File:Male_Smoking_by_Country.png
http://en.wikipedia.org/wiki/File:Female_Smoking_by_Country.png

pean tõdema, et olen suitsetanud ~13-14a. saati (hetkel kohe 20 saamas). seega - üksjagu tehtud arvestades fakti, et päevas läheb kolmveerand või terve pakk keskmiselt.
aga väited, et suitsetamine on sõltuvus on eelkõige sinus endas kinni. hetkel resideerun eestimaal ning ostan poest suitsu, kuna finants võimaldab seda. samas ma olen aastas nii 4-5 kuud ka soomes, kus ma ei tõmba mitte üht kössi ka! lihtsalt sellepärast, et asi on liiga kallis minu jaoks. nii et mõnes mõttes ei pea paika ka see fakt, et tõstetud aktsiisis ei pidurda suitsetamist. kui siin eestimaal hinnad peaksid veel oma 15-20 krooni tõusma, siis kohe kindlasti enam ei tõmbaks. võiks ju nädalas paar pakikest osta, aga ei - põhimõtte pärast enam ei ostaks siis icon_smile.gif pole vaja, kuidas seda öeldaksegi, surmale rohkem maksta ning riigikassat kahjulike produktie pealt suurendada
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ents75
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2005




sõnum 22.01.2009 12:15:06 vasta tsitaadiga

my 5 cents...
Mul on suht ükstapuha mida täiskasvanud inimene oma tervisega teeb. Rõhk sõnal "oma"... Paraku väga tihti kaasneb ühe toreda suitsetajaga kas siis 1 või mitu toredat passiivset suitsetajat, kes ei saa seda kuidagi mõjutada. Olgu see siis laps, koduloom või kesiganes. Minu isa-ema kossutasid kui ma olin väike ja ma arvan, et mulle võis sellest isegi tol hetkel kasu olla, sest võibolla just tänu sellele ma ka kunagi suitsetanud ei ole. Lihtsalt nii vastik oli pidev konihais köögis, tuhatoos köögilaual ja kollased seinad. Eelnev lause on küll võibolla ülevõimendatud aga mulle kui lapsele see tollest hetkest sellisena meelde on jäänud. Passiivset suitsetamist on kahjulikumakski peetud kui aktiivset sest sa allud suitsule ebakorrapäraselt ja sellised doosid on tervisele kahjulikumad...Seda eriti kasvavale organismile. Krt seda teab kas see nii on aga fakt jääb faktiks, et mitte kellelgi ei ole õigust rikkuda mitte kellegi tervist.

Suitsetavad naised. Jälle - nii kaua kui nad minu elu või tegemisi ei puuduta.... las mürgitavad. Kui asi läheb intiimsemaks, siis minu seisukoht on selline, et tuhatoosi ma igapäevaselt ei laku, miks peaksin suudlema suitsetavat naist? Big turnoff minu jaoks.

Suitetamine tööl. Suitsetagu oma ruumis. Kui see aga hakkab takistama vajaliku info liikumist või hakkab näpistama suuri "lisavahetunde" tööajast, siis on ju midagi paigast ära. Kui kodanikud käivad päevas ca 15-20 korda suitsupausil a 10 minutit siis ei saa päris öelda et las mees mõtleb seal tagaruumis...

Need kes siin mittesuitsetajaid üldises plaanis kiusajateks ja isegi tõprateks nimetavad... Teie vaesekeste inimõigusi siin küll nüüd ei piirata. Selliste baariseaduste ja piirangutega kaitstakse kõikide õigust puhtale siseõhule. Mul on ka vahest kange tühjendamise isu baaris... ma ei lähe seda vajadust rahuldama kõrvalistuja laua kõrvale vaid selleks ettenähtud ruumi. Kas suitsetaja ei saaks oma vajadusi rahuldada selleks ettenähtud ruumis?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002




sõnum 22.01.2009 12:19:53 vasta tsitaadiga

Pigem on iva selles, et võiksid olla nö. suitsetajate baarid. Silt uksele ja asi tahe.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001




sõnum 22.01.2009 12:21:49 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Right, let me guess. Rahvas väidab, et kuna kanepi kõik koostisained on pärit "puhtast loodusest" siis tegu on igati hea ja toreda asjaga icon_lol.gif

kanepi suitsetamine on aint sellepoolest ohutum, et kopse sa sellega omal ära ei riku, kuna lihtsalt ei tõmmba päevast päeva suurtes kogustes.
kui mingi psüühika probleemi omale saad on teine asi.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 22.01.2009 12:31:30 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
kanepi suitsetamine on aint sellepoolest ohutum, et kopse sa sellega omal ära ei riku, kuna lihtsalt ei tõmmba päevast päeva suurtes kogustes.
Samas kui seda kord juba tõmmata siis kopsu mineva sodi hulk on kordades suurem.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 22.01.2009 12:34:38 vasta tsitaadiga

Mina olen siiamaani elus ja ei ole ka midagi juhtunud. Olen siiamaani arvamusel, et arvutimängude mängimine on kordades ohtlikum, sest esiteks neid saab osta toolilt tõusmata ja tarbida otse samas kohas tunde järjest. Aga suitsetaja peab käima poes, et pakki saada, kanepipoiss peab üldse kuskile kaugemale ja varjatud kohta minema, et kraami saada. Suitsetaja peab toodangu tarbimiseks jälle ennast liigutama ning minema suitsunurka (mis suvel on mõnusalt värskes õhus). Ho Ho, mitu korda sina päevas värske õhu käes teed pause mängimise vahel?
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 22.01.2009 12:38:52 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Ho Ho, mitu korda sina päevas värske õhu käes teed pause mängimise vahel?
Mängimise vahel on üldjuhul ainult poeskäigud olenevalt tujust kas ~0.5km või ~1.5km kaugusele. Muidu igapäevaselt käin rattaga ~4km kaugusel tööl icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003




sõnum 22.01.2009 12:41:08 vasta tsitaadiga

No see võrdlus küll ei päde. Sama hästi võib ju öelda, et narkar peab ka palju kündima, et doosi saada.
Esmalt siis peab asju varastama ja müüma ning pärast veel diileri juurde kõndima.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 22.01.2009 12:49:19 vasta tsitaadiga

Max Powers, narkarid ongi elujõulisemad... oled sa näinud sädet nende silmis?
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 22.01.2009 12:51:20 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Mina olen siiamaani elus ja ei ole ka midagi juhtunud. Olen siiamaani arvamusel, et arvutimängude mängimine on kordades ohtlikum, sest esiteks neid saab osta toolilt tõusmata ja tarbida otse samas kohas tunde järjest. Aga suitsetaja peab käima poes, et pakki saada, kanepipoiss peab üldse kuskile kaugemale ja varjatud kohta minema, et kraami saada. Suitsetaja peab toodangu tarbimiseks jälle ennast liigutama ning minema suitsunurka (mis suvel on mõnusalt värskes õhus). Ho Ho, mitu korda sina päevas värske õhu käes teed pause mängimise vahel?


Et arvutimängud on ohtlikumad, sest suitsetajad käivad väljas värsket õhku hingamas? thumbs_up.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.01.2009 12:53:19 vasta tsitaadiga

kui sellised pildid tulevad siis on see küll puhtalt hammaste pesematusest. Lihtsalt haige mida välja ei mõelda icon_confused.gif Inimese enda teha kas suitsetab või ei. Tema tervis juu...
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 22.01.2009 12:54:46 vasta tsitaadiga

Traf, ei ole unustatud need uudised, kui mingi vend laamendas GTA arvutimängus ringi ja pärast läks tänavale ning lasi inimesi maha. Ei ole asjata mõndades maades keelatud märulimänge... Ma pole veel kuulnud uudist, et suitsunälgas olev alaealine oleks kägistanud poemüüjat kuna viimane talle suitsu ei müü.
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003




sõnum 22.01.2009 12:55:06 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


See ehmataks lapsi isegi paremini
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001




sõnum 22.01.2009 12:55:24 vasta tsitaadiga

suitsetav mängur on siis kindel surmalaps.

carlking kirjutas:
Ma pole veel kuulnud uudist, et suitsunälgas olev alaealine oleks kägistanud poemüüjat kuna viimane talle suitsu ei müü.

mitte, et mul po**ui ei oleks aga ma pole kuulnud, et arvuti taga magama jäänu maja maha põletaks, mida on aegajalt suitsetades magamajäänu kohta kuulda.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss


viimati muutis Nu 22.01.2009 12:58:19, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 22.01.2009 12:56:12 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Pigem on iva selles, et võiksid olla nö. suitsetajate baarid. Silt uksele ja asi tahe.

.... siis oleks kõik baarid lihtsalt samas seisus mis ennem. Ma arvan ,et kõik laseks suitsetajad sisse jälle ikkagi.

ents75,

Hea näide tühjendamisek kohta
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.01.2009 12:57:07 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Traf, ei ole unustatud need uudised, kui mingi vend laamendas GTA arvutimängus ringi ja pärast läks tänavale ning lasi inimesi maha. Ei ole asjata mõndades maades keelatud märulimänge... Ma pole veel kuulnud uudist, et suitsunälgas olev alaealine oleks kägistanud poemüüjat kuna viimane talle suitsu ei müü.

Väga asjalikult öeldud thumbs_up.gif
Alkohool on palju ohtlikum eriti talvel. Ise pole kunagi kuulnud senini, et inimene tarvitas liikses koguses tubakat ning jäi välja magama ja külmus surnuks icon_lol.gif
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 22.01.2009 13:05:17 vasta tsitaadiga

Jann1 kirjutas:
carlking kirjutas:
Traf, ei ole unustatud need uudised, kui mingi vend laamendas GTA arvutimängus ringi ja pärast läks tänavale ning lasi inimesi maha. Ei ole asjata mõndades maades keelatud märulimänge... Ma pole veel kuulnud uudist, et suitsunälgas olev alaealine oleks kägistanud poemüüjat kuna viimane talle suitsu ei müü.

Väga asjalikult öeldud thumbs_up.gif
Alkohool on palju ohtlikum eriti talvel. Ise pole kunagi kuulnud senini, et inimene tarvitas liikses koguses tubakat ning jäi välja magama ja külmus surnuks icon_lol.gif


Hämmastav, milliseid väiteid tuuakse enda orjastaja kaitsmiseks. Alhoholi ja arvutimängude ohtlikumaks tembeldamine ei tee suitsetamist mitteohtlikuks!
Pealegi, sellest laamendamisest rääkides, kui ühe juhtumi põhjal (arvutimängureid on kümneid, sadu miljoneid) tehakse üldistusi, siis see näitab pigem seda, et mingeid reaalseid argumente kaitseks välja tuua pole.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sirius
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2004




sõnum 22.01.2009 13:08:19 vasta tsitaadiga

Traf kirjutas:
Jann1 kirjutas:
carlking kirjutas:
Traf, ei ole unustatud need uudised, kui mingi vend laamendas GTA arvutimängus ringi ja pärast läks tänavale ning lasi inimesi maha. Ei ole asjata mõndades maades keelatud märulimänge... Ma pole veel kuulnud uudist, et suitsunälgas olev alaealine oleks kägistanud poemüüjat kuna viimane talle suitsu ei müü.

Väga asjalikult öeldud thumbs_up.gif
Alkohool on palju ohtlikum eriti talvel. Ise pole kunagi kuulnud senini, et inimene tarvitas liikses koguses tubakat ning jäi välja magama ja külmus surnuks icon_lol.gif


Hämmastav, milliseid väiteid tuuakse enda orjastaja kaitsmiseks. Alhoholi ja arvutimängude ohtlikumaks tembeldamine ei tee suitsetamist mitteohtlikuks!
Pealegi, sellest laamendamisest rääkides, kui ühe juhtumi põhjal (arvutimängureid on kümneid, sadu miljoneid) tehakse üldistusi, siis see näitab pigem seda, et mingeid reaalseid argumente kaitseks välja tuua pole.

Kuidas oleks "freedom of fucking choice?"
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 22.01.2009 13:09:33 vasta tsitaadiga

Aga teeme katse: sina mängid nädal aega mingit rasket ja närviajavat arvutimängu ja mina suitsetan päevas 5-6 sigaretti ning nädala pärast istume maha ning vaatame Teletupse. Ma võin kindel olla, et esimesena vihastad sina selle lolluse peale mida nad seal teevad.
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 22.01.2009 13:11:59 vasta tsitaadiga

Jann1 kirjutas:
Inimese enda teha kas suitsetab või ei. Tema tervis juu...
Selles kogu point ongi, et paljud suitsetajad segavad teisi icon_wink.gif
carlking kirjutas:
Traf, ei ole unustatud need uudised, kui mingi vend laamendas GTA arvutimängus ringi ja pärast läks tänavale ning lasi inimesi maha
bullshit Näita mulle kasvõi üksainus juhtum kus vastava tegelase mõistus korras oleks.
clarking kirjutas:
sina mängid nädal aega mingit rasket ja närviajavat arvutimängu ja mina suitsetan päevas 5-6 sigaretti ning nädala pärast istume maha ning vaatame Teletupse
Davai, teeme ära. Hetkel ei tule meelde millal viimati oleks kellegi-millegi peale vihastanud. Vast kusagil põhikoolis oli midagi icon_lol.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 22.01.2009 13:12:48 vasta tsitaadiga

Sirius kirjutas:
Kuidas oleks "freedom of fucking choice?"

Üks asi on valik, kas sa suitsetad ja mitte ja hoopis teine asi panna küsimuse alla inimesed, kes seda halvustavad, sest sa lihtsalt haised ja kahjustad ka nende tervist.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArQ
Kreisi kasutaja
ArQ

liitunud: 30.09.2004




sõnum 22.01.2009 13:12:51 vasta tsitaadiga

Näete siis ... suitsumehed viskavad siin vaikselt huumorit, aga veendunud suitsuvastased aktivistid erutuvad ja üritavad täie tõsidusega vastu panna icon_lol.gif
_________________
No worries!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sirius
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2004




sõnum 22.01.2009 13:14:26 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Jann1 kirjutas:
Inimese enda teha kas suitsetab või ei. Tema tervis juu...
Selles kogu point ongi, et paljud suitsetajad segavad teisi icon_wink.gif

http://www.youtube.com/watch?v=xPhje8wepyg

vaat ja õpi midagigi. doh.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 22.01.2009 13:15:00 vasta tsitaadiga

ArQ kirjutas:
Näete siis ... suitsumehed viskavad siin vaikselt huumorit, aga veendunud suitsuvastased aktivistid erutuvad ja üritavad täie tõsidusega vastu panna icon_lol.gif



Ma pole isegi suitsumees, aga teaduse huvides olen kõigeks võimeline

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sirius
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2004




sõnum 22.01.2009 13:16:32 vasta tsitaadiga

Traf kirjutas:
Sirius kirjutas:
Kuidas oleks "freedom of fucking choice?"

Üks asi on valik, kas sa suitsetad ja mitte ja hoopis teine asi panna küsimuse alla inimesed, kes seda halvustavad, sest sa lihtsalt haised ja kahjustad ka nende tervist.

Tänaval suitsetamise koha pealt ära isegi hakka ajama oma möla kahjustavast mõjust., mis puutub baaridesse siis mis faking pärast ei või mina omabaarist teha mida ma tahan? luban suitsetada või ei luba? Mis see valitsuse asi on?
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Uudised »  Varia »  Hirmutavad pildid sigaretipakkidel jõuavad Eestile lähemale mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.