Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Uudised »  Varia »  Hirmutavad pildid sigaretipakkidel jõuavad Eestile lähemale märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 20.01.2009 20:36:21 Hirmutavad pildid sigaretipakkidel jõuavad Eestile lähemale vasta tsitaadiga

link :: Tarbija24


Kanadas müüdavatel sigaretipakkidel on juba aastaid hoiatava kirja kõrval ka hirmutavad pildid. Peagi võivad pilthoiatused kasutusele tulla meile juba hoopis lähemal. Nimelt kaaluvad Norra võimud lähipäevadel sarnaste hoiatuste kasutuselevõttu. Suitsetajate hirmutamiseks võib koledatest piltidest küll kasu olla, kuid laste seas võivad need tekitada paanikat, kirjutas VG Nett. Loe edasi Tarbija24


Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.01.2009 20:48:13 vasta tsitaadiga

IMHO õige kah - narkomaania levikule piiripanek vajab vahel radikaalseid vahendeid.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3GHZ
HV kasutaja
3GHZ

liitunud: 29.02.2008




sõnum 20.01.2009 20:50:39 vasta tsitaadiga

Täiesti mõistetav, hirmutab lapsi ja äkki mõjub täiskasvanute peal ka.
See kiri seal peal, et ohustab seda ja toda, on kasutu.

_________________
Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.01.2009 20:55:51 vasta tsitaadiga

Oh noes ! Sellised koledad pildid ! Nüüd ma jätan küll kohe suitsetamise maha.

Usun ,et kõik suitsetajad annavad aru mida suitsetamine võib teha sinuga ja mingid rõvedad pildid küll kedagi suitsetamisest loobuma ei pane. Rikuvad kena Marbsi või Lucky paki ainult ära.

_________________
Tere.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006




sõnum 20.01.2009 21:00:09 vasta tsitaadiga

parem võiks mingid ilusad tsikid sinna peale panna, siis oleks lõbusam thumbs_up.gif
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.01.2009 21:01:29 vasta tsitaadiga

Totu user kirjutas:
Oh noes ! Sellised koledad pildid ! Nüüd ma jätan küll kohe suitsetamise maha.

Usun ,et kõik suitsetajad annavad aru mida suitsetamine võib teha sinuga ja mingid rõvedad pildid küll kedagi suitsetamisest loobuma ei pane. Rikuvad kena Marbsi või Lucky paki ainult ära.

Piisab ehk sellestki, kui järgnev põlvkond seda kui midagi rõvedat (mida ta ju tegelikult ongi), mitte kui midagi cooli ja täiskasvanulikku näeb...
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3GHZ
HV kasutaja
3GHZ

liitunud: 29.02.2008




sõnum 20.01.2009 21:01:35 vasta tsitaadiga

Totu user, mingil määral on sul õigus küll, et nii lähed poodi, võtad suitsupaki ja vaatad, ohhoo, kui vastikud pildid.
Nüüd see jääbki nii kaugele, vähesed loevad seda.

_________________
Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.01.2009 21:08:15 vasta tsitaadiga

3GHZ kirjutas:

Nüüd see jääbki nii kaugele, vähesed loevad seda.


Ma loen alati põnevusega mida uut kirjutatud on icon_biggrin.gif Midagi uut pole veel kahjuks teada saanud icon_neutral.gif


_________________
Tere.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.01.2009 21:15:08 vasta tsitaadiga

Totu user, sinu lingitud pildil on kuvand, millega tubakatootja soovib suitsetamist propageerida. Tohutud rahad, mis selleks hakkama pannakse... ja veel suuremad kasumid. Tegelikkuses on suitsetav naine eriti rõve vaatepilt.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.01.2009 21:27:06 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Tegelikkuses on suitsetav naine eriti rõve vaatepilt.


Selles on sul õigus.

_________________
Tere.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g3n1us
HV veteran
g3n1us

liitunud: 31.10.2004




sõnum 20.01.2009 21:28:42 vasta tsitaadiga

rex, su väljaütlemised on küll väga julged, ent eks suitsetajagi ole ka inimene. Täitsa usun, et too tegevus on siiski üpris teadlik otsus ja kuni ligimesi sellega ei kahjustata ei näe ma ka probleemi. Tervis on ju ikkagi väga isiklik asi - mees teab mis mees teeb.

Mis piltidesse puutub, siis tulgu mis tahes, maha ei kavatse selle tõttu kindlasti jätta. Siiani arvamus olnud, et kui millegagi juba alustad, siis vea lõpuni välja. icon_neutral.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.01.2009 21:32:16 vasta tsitaadiga

mind, kui ~10a suitsetanut, absull ei koti mis pilt seal paki peal on või mis nägu mu kopsud on icon_rolleyes.gif sisikond on niigi rõve, see, kas suitsetaja või mitte-suitsetaja oma, ei tee enam mingit vahet. isegi, kui see pilt peaks roppumoodi vastu käima hakkama, ei jäta sellepärast maha. ostan suitsukarbi ja kasutan seda...
sellised hoiatused ja asjad on meerikamaal vajalikud, et keegi jälle tubakafirmasid lüpsta ei saaks. meil siin vist pole nii rumalaid inimesi kes ei tea suitsu kahjulikkusest. ja kui ka on, siis need on niiiiii rumalad, et kohtusse ikka minna ei taipa icon_razz.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.01.2009 21:37:37 vasta tsitaadiga

Suvel. Seisin bussipeatuses ja ootasin bussi. Kõrval seisis tõsiselt hot chick. Chick pani sigareti ette ja küsis kerge vene aktsendiga kas mind häirib ,kui ta suitsetab. Ma olin suhteliselt hämmeldunud ja vastasin ,et ei häiri. Point on selles ,et enamus suitsetajad (arukad inimesed) arvestavad ,siiski teistega. Isegi minul kui suitsetajal ei meeldi suitsuhaisu sees viibida..
_________________
Tere.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3GHZ
HV kasutaja
3GHZ

liitunud: 29.02.2008




sõnum 20.01.2009 21:46:02 vasta tsitaadiga

Totu user, oma on ikka parem. icon_lol.gif
_________________
Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.01.2009 21:48:54 vasta tsitaadiga

Totu user kirjutas:
rex kirjutas:
Tegelikkuses on suitsetav naine eriti rõve vaatepilt.


Selles on sul õigus.

no naistele on ju spetsiaalsed nahkfiltriga sigarid

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006




sõnum 20.01.2009 21:50:53 vasta tsitaadiga

ai, endal peaaegu sama seis mis seal pildil, tõesti kirjast üksi on vähe kasu suitsupakkil
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.01.2009 22:19:06 vasta tsitaadiga

g3n1us kirjutas:
rex, su väljaütlemised on küll väga julged, ent eks suitsetajagi ole ka inimene. Täitsa usun, et too tegevus on siiski üpris teadlik otsus ja kuni ligimesi sellega ei kahjustata ei näe ma ka probleemi. Tervis on ju ikkagi väga isiklik asi - mees teab mis mees teeb.

Mis piltidesse puutub, siis tulgu mis tahes, maha ei kavatse selle tõttu kindlasti jätta. Siiani arvamus olnud, et kui millegagi juba alustad, siis vea lõpuni välja. icon_neutral.gif thumbs_up.gif

Ma ütlen ausalt ära, et ma ise ei ole kunagi regulaarselt suitsetanud. Tatikana kuskilt pätsatud Rumba või Tallinna salaja sõpraderingis kimumine on loomulikult läbi tehtud. Õnneks ei jäänud külge. Olen selle üle tõsiselt õnnelik ja ei tunne, et ma oleks millestki elus ilma jäänud.

Muidugi on suitsetaja ka inimene. Ka narkomaan on ju inimene. Minu jaoks ei erine sõtluvsuitsetaja narkarist. Narkar aga tundub sulle, kui suitsetajale ju midagi sellist, millega sa end ühte patta panna lasta ei taha, eksole? Minu, kui objektiivsest kõrvalvaatajast mittesuitsetaja jaoks ei ole vahet - mõlemad on oma sõltuvuse orjad; mõlemad on valmis ostma pigem pakki suitsu või uut doosi kui pätsi leiba; mõlemad on selle nimel tihti valmis ka kuriteoks. Ma olen rämedalt läbi sõimanud inimesi, kes on minult suitsuraha küsinud. Mida kurat veel?

Mees teab, mis mees teeb... - jäta maha siis! Ei saa? Jube nälg on? Kas siis mees ikka teab, mis mees teeb või laseb end sõltuvusest juhtida? Heroiinisõltlasel on ju ka hea olla, miks ta peaks maha jätma? Keda ta sellega kahjustab, kui ta end täis kusnuna (tooks võrdluseks suitsetaja konihaisu, mida ta ise ei tunne) kuskil trepi all vedeleb?

Keda sa sellega kahjustad? Lapsi plaanid kunagi saada? Või on sul juba mõni? Arvad, et nikotiin geneetikat ei mõjuta? Või et lastel on tore olla kodus, kus vanemad pidevalt tossavad? Ah et sa tossad köögis ja mitte midagi ei jää kuskile tunda? Mis sa arvad, palju mul selliseid sõpru on, kes nii väidavad? Mis sa arvad, kas ma tunnen nende elamises konikat, kui ma juba esikusse sisse astun? Tõsiselt on lastest kahju. Samuti on ebameeldiv äsja suitsetanud inimesega kasvõi ühes autoski viibida, autos suitsetajast rääkimata.

PS. Ma ei ole üheski seltskonnas kartnud oma arvamust "suitsetaja ei erine minu jaoks narkarist" välja öelda. Enamasti võtab see inimesed veidi kohmetuks. Ma ei tea, kas jõuab kuskile kohale ka või ei...
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.01.2009 22:23:38 vasta tsitaadiga

see tuletab meelde et reedel tahtsid kaks neljanda klassi poissi suitsu mult osta. icon_rolleyes.gif
Ise suutsin suitsetamise külge saada suvel töötades, kuna kõik töökaaslased suitsetasid ja ma ei viitsinud üks tööd rügada.
nüüd üritan maha jätta. icon_sad.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.01.2009 22:49:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mõlemad on selle nimel tihti valmis ka kuriteoks

tohoh icon_eek.gif ainuüksi suitsu pärast küll keegi kuritegu sooritama ei hakka icon_rolleyes.gif või kui hakkab, siis see on juba nii põhja käinud inimene, kes selle teo korda saadaks nii ehk naa, suitsu või millegi muu pärast.
ikka räme üldistus!
ma võin ju ka öelda, et suitsu pärast virisejad virisevadki virisemise pärast ja on muidu rõvedad looduslapsed icon_rolleyes.gif
suits on ikkagi legaalne asi ning narkaritega päris ühte patta ei maksa panna.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 20.01.2009 23:00:00 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Muidugi on suitsetaja ka inimene. Ka narkomaan on ju inimene. Minu jaoks ei erine sõtluvsuitsetaja narkarist.


Sa oled söömisest ja hingamisest sõltuvuses. Räme narkar ikka!

_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Marek Säde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 20.01.2009 23:04:08 vasta tsitaadiga

rex - 100% sinuga nõus. Mind ennast ajas täiega närvi sõjaväes suitsetamine. Nö ametlik propageerimine ja mittesuitsetajate diskrimineerimine. Nimelt oli peale igat sööki noorsõduritel "suitsupaus" väljas kindlaksmääratud kohas. Ka mittesuitsetajad pidid sellest osa võtma, suitsetama küll ei pidanud aga seal juures pidi ikka olema ja passima külma käes. Ma hakkasin hiljem nöökima neid, et kuulge homme tulete kõik minuga peale igat sööki sinna männi alla triipu tõmbama, et ikka koostöö jne, et ega ise ei peagi ju tõmbama aga juures peate ikka passima. Vahiti natuke imelikult mind ja ühe korra sain esseed kirjutada ropendamise pärast aga mis teha, idiootidega pole mõtet tegelikult vaielda. Ning mis te arvate, mitu mittesuitsetajat noort hakkas suitsetama selle suitsupausi tõttu, ma arvestasin, et pooled kui mitte rohkem. Nonsenss. icon_evil.gif
_________________
Tehingud Soomes, müük ja ost ja saatmine/toomine pisikese % eest. Küsi järgi!


viimati muutis Marek Säde 20.01.2009 23:07:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blas
Kreisi kasutaja
blas

liitunud: 27.01.2002




sõnum 20.01.2009 23:06:18 vasta tsitaadiga

On ajaloos ka suitsetamise eest surmanuhtlusega nuheldud, mõni on siin ka nii kuri, et võtaks asja au sisse. Iga sõltuvus ei ole narkomaania-nõrk demagoogia:) ja mõistlik inimene saab ka väljaspool elamist tossatud ja kohe kindlasti ei mürgita oma lapsi.
_________________
The truth is out there
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.01.2009 23:12:11 vasta tsitaadiga

Ma olen oma arvamuse öelnud ja ei näe erilist mõtet siin teemas ilmselgelt suitsusõltlaste kaasfoorumlastega vägikaigast vedama hakata. Minu arvamus on üsnagi tavalise neutraalse mittesuitsetaja vaatevinklist, ma pole mingi radikaal, kes selle nimel loosungiga tänavale läheks.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003




sõnum 20.01.2009 23:12:36 vasta tsitaadiga

Linnapea kirjutas:
rex - 100% sinuga nõus. Mind ennast ajas täiega närvi sõjaväes suitsetamine. Nö ametlik propageerimine ja mittesuitsetajate diskrimineerimine. Nimelt oli peale igat sööki noorsõduritel "suitsupaus" väljas kindlaksmääratud kohas. Ka mittesuitsetajad pidid sellest osa võtma, suitsetama küll ei pidanud aga seal juures pidi ikka olema ja passima külma käes. Ma hakkasin hiljem nöökima neid, et kuulge homme tulete kõik minuga peale igat sööki sinna männi alla triipu tõmbama, et ikka koostöö jne, et ega ise ei peagi ju tõmbama aga juures peate ikka passima. Vahiti natuke imelikult mind ja ühe korra sain esseed kirjutada ropendamise pärast aga mis teha, idiootidega pole mõtet tegelikult vaielda. Ning mis te arvate, mitu mittesuitsetajat noort hakkas suitsetama selle suitsupausi tõttu, ma arvestasin, et pooled kui mitte rohkem. Nonsenss. icon_evil.gif


Hea et meil vastupidi oli. Konitajaid koiniti nagu jaksati teised ei pidanud midagi kaasa tegema ja suitsetajad koristasid ise ka oma s***a kui just vigaseid ei kasutatud.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marek Säde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 20.01.2009 23:15:54 vasta tsitaadiga

kui sa mõtlesid mind blas, siis ma ei ole kuri mõistliku suitetaja vastu, kuid neid viimaseid on väga, väga vähe. Surmanuhtlust ma ei poolda. Sõltuvus ei võrdu narkomaania, kuid tõsiselt kahjulik tegevus nii enda kui teiste suhtes on taunitav ja nii on ka suitsetamine. Mul käis küll mõte läbi peast kui poes neid sigareti pakke vahtisin, et palju mõjutaks see suitsetamist või nende pakkide mitte ostmist, kui pakil oleks suurelt kirjutatud mõrvar, piinaja, haisukott, nõrk, haige, ilma iseloomuta, loll jne. Vabandan suitsetajate ees, kuid nii ma mõtlesin... icon_neutral.gif
_________________
Tehingud Soomes, müük ja ost ja saatmine/toomine pisikese % eest. Küsi järgi!
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Uudised »  Varia »  Hirmutavad pildid sigaretipakkidel jõuavad Eestile lähemale mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.