Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  HP Pavilion remonditeema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 51, 52, 53  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.02.2008 14:44:32 vasta tsitaadiga

Garantiid saad juurde osta lapakat ostes ja mingil teatud perioodil pärast seda. Maksab kena kopika.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.02.2008 14:55:27 vasta tsitaadiga

Doberman, küsiks täpsustavalt üle kas garantiid laiendati _tervele_ arvutile või ainult emaplaadile? Praegusest jutust selgub see, et nagu terve arvuti garantiid pikendati. Minu kõrva jäänud info on, et ainult emaplaadi oma pikendati ning kui mõni muu jupp lõpetab töölepingu, siis ServiceNet lööb ikka kirve selga...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freeloader
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.02.2008 18:16:37 vasta tsitaadiga

Nii: tuleb ringi vaadata ja maad kuulata...
Keegi tegelane müüs oma Pavilioni katkisena, emaplaadi viga, kolm piiksu jne. https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=358977
Keegi teine(hr. naga) teadis asja ja ütles, et see on nende mudelite tüüpviga, HP olla pikendanud garantiid ja AINULT emaplaadile(see mis otsad annab, muu ju töötab)
Siis mina, oma lolli peaga, kohe ServiceNet'i kõne ja küsisin asja kohta. Öeldi mudelite vahemik, millel garantii pikenes. Minu masin mahtus vahemikku! 8)
Kes ei viitsi viia sinna, kust ostis, viib otse ServiceNet'i.
Aga helistage küsige.

OÜ ServiceNet EE
Tööaeg E-R:9.00 - 17.00
Pärnu mnt. 142
11317 Tallinn
ESTONIA
Tel: +372 650 4949
Fax: +372 650 4948
e-mail: servicenet@servicenet.ee

ootan huviga tulemust...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Doberman
HV vaatleja

liitunud: 21.02.2008




sõnum 29.02.2008 16:32:09 vasta tsitaadiga

freeloader kirjutas:
Nii: tuleb ringi vaadata ja maad kuulata...
Keegi tegelane müüs oma Pavilioni katkisena, emaplaadi viga, kolm piiksu jne. https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=358977
Keegi teine(hr. naga) teadis asja ja ütles, et see on nende mudelite tüüpviga, HP olla pikendanud garantiid ja AINULT emaplaadile(see mis otsad annab, muu ju töötab)
Siis mina, oma lolli peaga, kohe ServiceNet'i kõne ja küsisin asja kohta. Öeldi mudelite vahemik, millel garantii pikenes. Minu masin mahtus vahemikku! 8)
Kes ei viitsi viia sinna, kust ostis, viib otse ServiceNet'i.
Aga helistage küsige.

OÜ ServiceNet EE
Tööaeg E-R:9.00 - 17.00
Pärnu mnt. 142
11317 Tallinn
ESTONIA
Tel: +372 650 4949
Fax: +372 650 4948
e-mail: servicenet@servicenet.ee

ootan huviga tulemust...


Helistasin samuti täna "ServisNet´i" ja uurisin maad - jah , tõepoolest pikendati emaplaatide garantiid 1 aasta võrra teatud mudelitüüpidel. Hea uudis kõigile, ka mulle, sest minu laptop´gi mahtus sinna.
Seeriamudelid mille emaplaadile garantii pikenes 1 aastavõrra:

Pavilion notebook PC series
dv9000 series with model numbers between dv90xx and dv93xx
dv6000 series with model numbers between dv60xx and dv63xx.

Presario notebook PC series
V6000 series with model numbers between V60xx and V63xx

_________________
Müün HP dv6003ea - kehtiv garantii (emaplaadil). Infot saad, kui kirjutad ps-i! Hind: tee pakkumine!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raiksman
HV veteran
raiksman

liitunud: 25.11.2003




sõnum 29.02.2008 18:03:17 vasta tsitaadiga

Siis peaksin ka minema icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 01.03.2008 16:47:34 vasta tsitaadiga

nimekiri
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raiksman
HV veteran
raiksman

liitunud: 25.11.2003




sõnum 01.03.2008 18:12:14 vasta tsitaadiga

Minu oma seal listis ei ole icon_sad.gif

kas need, kes said läpaka sinna viidud, oli sealse nimekirja all olev läpakas...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 02.03.2008 11:45:50 vasta tsitaadiga

pagan..panin lingiga nöps mööda. Euroopa laiendatud garantii alla kuulumise tingimused
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freeloader
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.03.2008 18:58:04 vasta tsitaadiga

jah, kännuämmelg, esimesel korral eksisid! Ma juba ehmusin, et mu oma ka nimekirjas pole...aga jah, asi käib meil S/N: numbri järgi...KÕIK KONTROLLIGE ÜLE OMA MASINAD...saate ka korda!!!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 02.03.2008 19:19:24 vasta tsitaadiga

see jah huvitav, et hp pole euroopas sama hp, mis ameerikas- viimases laiendati platejamade tõttu garantiid juba ammu, euroopas alles nüüd ja kindlale seeriavalimikule (ameerikas siis tootekoodi järgi). Eelmine kuu otsisin paaniliselt võimalust ühe kunde masin garantii korras remonditud saada (paar nädalat üle) ning hp poolt oli väga külm suhtumine, Servicenet vähemalt lubas vaadata
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkribu
HV vaatleja

liitunud: 17.07.2007




sõnum 05.03.2008 19:03:14 vasta tsitaadiga

mul oli ka selline jama. kolm piiksu ja garantiise minek. kui ma arvuti tagasi sain siis ma tegin windowsile formati. ja siis tahtsin hp kodulehelt driverid tõmmat. kõik muud hakkasid tööle aga heli driverit ma ei saa tööle. lööm mingi errori ette: Driver Installation Failed: Could not find the MEDIA device for this driver.

kas kellelgi on veel sellist jama olnud ja oskaks aidata.

Arvuti siis on HP pavilion dv6003ea
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raiksman
HV veteran
raiksman

liitunud: 25.11.2003




sõnum 06.03.2008 00:08:06 vasta tsitaadiga

sain enda oma viidud. no eks näeb, mis saab siis. Poolteist nädalat, nagu kõigil icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freeloader
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2008 17:38:40 vasta tsitaadiga

kuna siin on vaikne, nagu hauas, siis järeldan, et ma pole ainuke, kes riista ootab....et siis pärast kõik muljetama, kuidas ja kui palju, ja kui kaua,... ja mis peamine, kas pidama ka jäi?
olen kuulnud jutte, et pannakse mingi teist tüüpi, nö. "parandatud" variant, mitte see sama, mis läks algselt sisse(emakast käib jutt).Idee poolest ei tohiks enam seda viga juhtuda, mille pärast MEIE masinad katki on.

loodame, vaatame
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 06.03.2008 18:56:16 vasta tsitaadiga

niipalju, kui väljamaa teateid lugesin, ei paistnud küll kusagilt, et vastupidavam lahendus sisse pandud oleks.
Probleem pidi ju kontruktsiooniline olema- põhjasilla kiibistik kuumeneb liialt üle ning väidetavalt pidavat liialt lähedal oleva prose poolt koivad plate küljest lahti laskma . HP versiooni sellest epideemiast kuulnud pole, kuid fakt on see, et asi on ülekuumenemisega seotud (paar tükki garantii ajal pildi karmanisse visanud ning seal võis süüüks panna ühel juhul preilna kombe sängis puteerida(aparaat ei saanud läbi voodipesu põja alt jahutatud) ning teisel juhul oli tegu tolmuse keskkonnaga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaXakas
Kreisi kasutaja
MaXakas

liitunud: 16.02.2004




sõnum 06.03.2008 19:04:30 vasta tsitaadiga

Minu paavian on kaks korda olnud emaplaadi vahetuses, korra kadus wifikaart, teisel korral oli arvuti piiksudeta tumm, ainult power tuli taha sisse lülitades. Ei tea, kas praegu sees olevale mobole (piixumise probleemiga) see garantii pikendus laieneb või on see mingist uuemast "viga parandatud" seeriast? icon_evil.gif Pole ka aega töö kõrvalt läpatsit sinna serviisneti pommiauku viia icon_confused.gif

Kokku minu paavianil see minek oleks siis neljas garantiissse minek, vahepeal lakkas optiline drive töötamast, diagnoos oli "paigaldati optiline seade" icon_lol.gif Ei tea, mida ma siis enne riket ja remonti kasutasin icon_rolleyes.gif

_________________
There is no such thing as allkiri!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 06.03.2008 19:12:50 vasta tsitaadiga

kui Su masin sinna seeriasse mahub ning ametlikust garantiist üle aasta möödas pole- pole ju probleemi icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freeloader
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2008 19:24:19 vasta tsitaadiga

ok, kui ka saabki garantiis asi korda, aga sisse pannakse sama, P-sse minna võiv emaplate, siis oleks ju imelik müüa, kui potentsiaalset surnud masinat???
nagu siin soovitati et ruttu mõnele lollile maha müüa, kuni veel töötab...lolle pole nii palju kui on P-sse minevaid pavilione..

või on variant, et jääb töötama aastateks, kui temakest kuidagi ilusti hellalt kohelda... nagu ma aru sain peab olema jahe keskkond, teki sisse mähkida ei tohi! icon_idea.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Doberman
HV vaatleja

liitunud: 21.02.2008




sõnum 06.03.2008 21:15:14 vasta tsitaadiga

Minu oma käis oktoobris (2007) ServisNet´s emaplaati vahetamas. Siiani on kõik toiminud - kuigi jah, asetasin läpakale lisajahutuse (ventilaatori) juurde. Lihtsalt netis käia, msn-s suhelda või tekste/pilte töödelda, siis temperatuurid on väga madalad ( cpu- 36/37 C ja HDD- 38/42 C), aga mängima hakates kerkivad vastavalt siis 47 C ja 46 C. Ilma lisa jahutseta oleks cpu- ca. 51 C ja HDD- ca. 46 C.

Küsimus suurele ringile: kas keegi, kellel pole Pavilion dv60xx garantiiremondis käinud, oskab öelda, mis nimeline emaplaat sellel mudeli sees on??? Küsin seda sellepärast, et teada saada, kas on pandud sama nimetusega emaplaat või on asendus teist marki. Loodan, et saite mu segasest jutust aru.

_________________
Müün HP dv6003ea - kehtiv garantii (emaplaadil). Infot saad, kui kirjutad ps-i! Hind: tee pakkumine!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freeloader
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2008 21:46:04 vasta tsitaadiga

mina sain, aga oleks võind ennem enda omal kah margi üles kirjutada....oleks hea pärast võrrelda...missa varem ei tuld selle jutuga icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
segusilm
HV veteran
segusilm

liitunud: 20.03.2003




sõnum 07.03.2008 17:47:04 vasta tsitaadiga

freeloader, kui sa viisid garantiisse, siis kas nõuti kindlapeale ka ostudokumenti näha või aitas mudelinumbri ütlemisest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freeloader
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2008 19:04:23 vasta tsitaadiga

segusilm, taheti näha ja tehti isegi koopia, ostudokumendist...joon piima ära ja lähen enda omale järgi...tuli sõnum, et pidavat korras olema...



KÄES: ja isegi töötab!!! küsisin, kas pandi mingit teist tüüpi emakas, öeldi et "vist" küll. tegelt ei oleks loogoline kah, kui pannakse sama emakas...mis võibolla kliendini jõudmata P-sse võib minna...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 08.03.2008 15:35:54 hp 6xxx WIFI vasta tsitaadiga

Tervist , mul on selline probleem , et ma lasin vista maha ja xp peale mingi aeg wifi töötas , enne seda kui selle töötamine lõpetas tegevuse oli nii ,et vahel tegin resa siis tuli hp wifi assistant lahti ja wifi nupust sai tule siniseks panna aga hetkel see ei tööta. Keegi teab milles võib viga olla? Hetkel ei sa mingit moodi enam wifit käima. Kas viga võib selles olla ,et windows on petti läinud aja käigus ?
edit: divice mangaeri all ei näita wifi olemas olu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 08.03.2008 15:37:00 vasta tsitaadiga

ot driverid ikka wifi omad peal?
_________________
dell somm ding mi poi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 08.03.2008 15:46:43 vasta tsitaadiga

On jah , proovin mitu korda installida safe modis ka aga wifi sinna ei tule ja assitant k2ima ei l2he varem oli suvaliselt vahepeal peale resa tuli aga enam pole kaua aega tulnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 08.03.2008 15:50:23 vasta tsitaadiga

mina kunagist tömbasin vale mudeli driverid alla ja ka ei läinud käima
_________________
dell somm ding mi poi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  HP Pavilion remonditeema mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 51, 52, 53  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.