Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Postal 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002




sõnum 16.04.2003 10:28:38 Postal 2 vasta tsitaadiga

jah, kõige läbi aegade vägivaldsem 3d shooter on valmis saanud. tegemist on väga haige mängustiiliga kus vägivald on vägagi rõhutud. pidi saama näiteks olema nii et saad kassi kula otsa s**aauku pidi toppida ja summutina kasutada, kedagi bensuga üle valada ja põlema panna jms. lastele igaljuhul mitte just eriti sobiv asi.
ka demo on kodulehel kättesaadaval
tsitaat:
Features
• A psychological thriller with a punch line ending
• Epic’s Unreal Warfare Engine
• Gary Coleman: Special Guest Star
• Liquid Dynamics: Pours, drips, runs and puddles
• AI: Sophisticated AI supports people and animal interactions
• POSTAL 2 is about humor with absurd, over-the-top, violent content



Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.04.2003 10:36:53 vasta tsitaadiga

Lisaks veel, et saab meeste otsa põit kortsu lasta.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sun
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003




sõnum 16.04.2003 10:45:59 vasta tsitaadiga

Recommended System Requirements
• 1.2 GHz Pentium 3 or AMD Athlon processor
• 384MB of RAM
• 64MB GeForce 3 or Radeon 8500-class video card

Mnjah...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.04.2003 10:50:35 vasta tsitaadiga

Peris head pilli soovib teine. Peaks enda masinaga kah asja ära proovima. Saab vast ühe lõuatäie naerda icon_lol.gif.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 16.04.2003 15:12:03 vasta tsitaadiga

Naerda sai küll, kui aga esmane fiiling üle läks, asendus see pettumusega, liiga pikk mäng, et ühe korraga läbi mängida. Teist korda aga ei tulnudki, maha lasin enne.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.04.2003 15:16:14 vasta tsitaadiga

muide, seal on asi eriti ropp. Oled varem näinud mängudes, et saab väikeseid lapsi tappa??? Igatahes seal oli mingi tore pisike neegri poiss, kelle ma siis labidaga maha nottisin ja pärast ta peaga jalkut tagusin. Julm, haige, vägivaldne on sobivad sõnad selle mängu iseloomustamiseks.

P.S. alla 21 eluaasta mäng rangelt keelatud!!! icon_evil.gif


viimati muutis IceUul 16.04.2003 15:18:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 210 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002




sõnum 16.04.2003 15:17:34 vasta tsitaadiga

mnjahh, minul just on pettumuseks uute mängude puhul just see et tänapäeva shuuterid on liiga lühikeseks läinud. eriti sel juhul kui ei kavatse seda võrgus mängida siis see raha mis selle alla paned on suht mõttetu. kurvaks teebki just see et lühikeste mängude tendents jätkub ka edaspidi kuna nende tootmine läheb järjest kallimaks ja väljaandjad tahavad rohkem pappy saada icon_sad.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002




sõnum 16.04.2003 15:19:13 vasta tsitaadiga

IceUul kirjutas:
muide, seal on asi eriti ropp. Oled varem näinud mängudes, et saab väikeseid lapsi tappa??? Igatahes seal oli mingi tore pisike neegri poiss, kelle ma siis labidaga maha nottisin ja pärast ta peaga jalkut tagusin. Julm, haige, vägivaldne on sobivad sõnad selle mängu iseloomustamiseks.


irw, mida sa siis väikest last kohe labidaga icon_eek.gif


viimati muutis mutabor 16.04.2003 15:27:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.04.2003 15:21:34 vasta tsitaadiga

mutabor kirjutas:
IceUul kirjutas:
muide, seal on asi eriti ropp. Oled varem näinud mängudes, et saab väikeseid lapsi tappa??? Igatahes seal oli mingi tore pisike neegri poiss, kelle ma siis labidaga maha nottisin ja pärast ta peaga jalkut tagusin. Julm, haige, vägivaldne on sobivad sõnad selle mängu iseloomustamiseks.


irw, mida sa siis väikest last kohe pabidaga icon_eek.gif

irw, proovisn algus ka teisi toredaid viise tema tapmiseks, aga sellega otsustsin asja lõpule viia. P.S. laps hakkas ise minuga ropendama ja kui ma talle jalaga näkku virutasin selle eest, siis tuli raip mind torkima oma särtsukaga icon_razz.gif
Kommentaarid: 210 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2rv
HV kasutaja
Keelatud avatar

liitunud: 26.02.2003




sõnum 16.04.2003 17:06:04 vasta tsitaadiga

mulle ei meeldinud see, et väga tihti pidi loadima... see tüütas ikka kiiresti ära.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002




sõnum 16.04.2003 23:37:26 vasta tsitaadiga

niih, sai siis veidi proovitud use ka... peaks mainima et see vägivalla küsimus on suhteline, kõik need trikkid võid kasutada aga ei pea. mina ei leia et asi oleks vägivaldsem kui näiteks SoF seeria. võibolla siis see kassi värk on natuke liig icon_smile.gif
samas aga väga huvitav olukord, tegelikult missioonid on ülimalt rahumeelsed - võta palgatsekk välja, tee see rahaks, siis mine poodi osta piima. siis mine käi kirikus ja tunnista oma patud üles, siis käi raamatukogus ja vii raamat ära ja siis yrita saada mingisuguse kuulsuse autogrammi. kõlab nagu lastemäng ju tegelt icon_biggrin.gif
see loadimine on jah, nac jamasti, linn on jaotatud mitmeks jupiks ja iga ala peab laadima. samas aga majades sees saab käia, rahvast suht palju tänavatel jne. ja ilmselt selle tiheda loadimise tõttu mäng on suht sujuv, mul oli kõik maximumis ja 1024x768x32 ja ei mingit hakkimist(athlon xp 1600+, 512mb ram, gf4 ti4200 64mb).
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.04.2003 14:26:34 vasta tsitaadiga

Nüüd jõudsin minagi asja ära proovida. Mulle meeldis nii umbes 1h ja siis uninstall. Asi on selles et võib olla lõbus igas asju õhku lasta ja inimesi sihtida, aga viskab kopa ette nii ruttu et ei saa arugi. Minu arvamus et sucks game. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 17.04.2003 15:21:38 vasta tsitaadiga

kakuke kirjutas:
Nüüd jõudsin minagi asja ära proovida. Mulle meeldis nii umbes 1h ja siis uninstall. Asi on selles et võib olla lõbus igas asju õhku lasta ja inimesi sihtida, aga viskab kopa ette nii ruttu et ei saa arugi. Minu arvamus et sucks game. thumbs_down.gif
ühinen, kuna ei leidnund midagi revolutsiooniliselt uut ning see tükeldamine ja hakkimin tüütab väga kiirelt ära thumbs_down.gif thumbs_down.gif
_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002




sõnum 17.04.2003 15:24:12 vasta tsitaadiga

kakuke kirjutas:
Nüüd jõudsin minagi asja ära proovida. Mulle meeldis nii umbes 1h ja siis uninstall. Asi on selles et võib olla lõbus igas asju õhku lasta ja inimesi sihtida, aga viskab kopa ette nii ruttu et ei saa arugi. Minu arvamus et sucks game. thumbs_down.gif


mul oli sama mulje GTA3'st, viskas koppa ette paari tunniga, ainus mis lahe oli et sai oma musa autoga sõites kuulata. missioonid olid suht lamedad, story nagu selline oli nõrk jne. niipalju ongi et saad autoga linna peal kihutada ja inimesi kurikaga peksta. eks see postal 2 ka viskab mul varsti yle arvatavasti, kuid lõpuni ma ta ikkagi ära teen, ta ei olegi eriti pikk mäng, nagu tänapäeva mängud enamasti. samas peaks tõdema et see postal 2 on professionaalselt tehtud mäng eriti arvestades et selle kallal töötas ainult mingi 10 inimest. 'credits' on ühe lehekülje pikkune, siis kui enamus mängudel on see mitukymmend lehte tavaliselt. samuti on mängu sees hea huumor eriti kui teada natukene sellest mis asjadele päris elust vihjetakse. aga noh, igaljuhul ma leian et see mäng pakub rohkem meelelahutust kui nii mõnigi üleshaibitud hitt mis viimasel ajal välja tulnud on.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tobler
HV kasutaja
tobler

liitunud: 21.12.2002




sõnum 17.04.2003 15:29:37 vasta tsitaadiga

issand milline uudis:D
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.04.2003 14:48:27 vasta tsitaadiga

njah, yldiselt tahaks täisversiooni proovida, mapi vaadates on seal terve hunnik kohti kus möllata, pangad ja raudteejaam ja miskõik seal oli...
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tobler
HV kasutaja
tobler

liitunud: 21.12.2002




sõnum 20.04.2003 23:22:25 vasta tsitaadiga

oman seda täisverssi , pole just eriline mängija aga see mäng hakkas külge peale esimese mehe labidaga maha koksamise:) .
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2003 23:26:21 vasta tsitaadiga

really sick game
samas mängu tegijatel fantaasiast puudu pole tuld thumbs_up.gif

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 21.04.2003 01:07:47 vasta tsitaadiga

ime ka et hästi ei jookse , graafika pole ju midagi erilist, oma ajst ikka tõesti väga maas, üldiselt demo järgi mõttetu mäng! (N)
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2003 01:12:48 vasta tsitaadiga

tobler kirjutas:
oman seda täisverssi , pole just eriline mängija aga see mäng hakkas külge peale esimese mehe labidaga maha koksamise:) .



hankisin ka täismängu, ysna mitmex tunnix jäin arvuti taha suisa, samas ära tyytas kah...pidevad laadimised ja asjad, samas nalja saab küll
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tolknaz
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2002




sõnum 21.04.2003 08:39:37 vasta tsitaadiga

Seda, et graafika omast ajast kõvasti maas oleks ma küll ei ütleks. Ja vähemalt ühes asjas on Postal 2 kõige arenenum mäng, mida mina näinud olen. Nimelt kus mujal olete te näinud laipade ja muude objektide niivõrd reaalset füüsikat. Laibad ei jää näiteks trepil trepiastmete sisse vaid ikka trepi peale rippu jne.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002




sõnum 21.04.2003 09:29:25 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
ime ka et hästi ei jookse , graafika pole ju midagi erilist, oma ajst ikka tõesti väga maas, üldiselt demo järgi mõttetu mäng! (N)


graafika on oma ajast maast? pfff, graafika on täiesti tänapäeva kohta normaalne. unreal warfare mootori peal asi ja kui see on ajast maas siis tuleks natukene selgemaks endale teha misasi tänäpäeval aktuaalne on.
mõttetu mäng või mitte, see on kuidas kellelegi, selle üle vaielda pole mõtet.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 21.04.2003 11:27:40 vasta tsitaadiga

no vaata neid autosid natuke, kõigil toonklaas või et läbi ei paista ja enamus ühesugused sapikad, tahtsin öelda et asjal on liiga vähe reaalsust graafiliselt eriti peale Mafiat ja Splinter cell jne. mis ületavad igati seda graafiliselt
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002




sõnum 21.04.2003 11:34:53 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
no vaata neid autosid natuke, kõigil toonklaas või et läbi ei paista ja enamus ühesugused sapikad, tahtsin öelda et asjal on liiga vähe reaalsust graafiliselt eriti peale Mafiat ja Splinter cell jne. mis ületavad igati seda graafiliselt

irw, kas sa ei pannudki tähele et autod on just täpselt nagu splinter cellist üle võetud? just autod olidki suureks pettuseks ka splinteris, kus oli täpselt samasugused klaasid ja kus kõik muu oli väga kõrgel tasemel. see on väga vaieldav milline graafika parem, kas Mafia oma või Postal2, liiga erinevad maailmad on nendes mängudes ja Mafias juba mängu enda sisu pärast ei saanud autodele vähe tähelepanu pöörata, väga suur osa mängust olid ise roolis ju.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tobler
HV kasutaja
tobler

liitunud: 21.12.2002




sõnum 21.04.2003 14:55:32 vasta tsitaadiga

ehm , splinteris olid küll autod viimase peal... vähemalt seal vene osas Lada oli tipp tasemel..kõik läiked ja ymarused olid olemas... Postal2 oli aga see auto nagu pildi pealt võetud textuuridega, ei paistnud eriti ilus.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Postal 2 mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.