Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Lenovo s10e (4068-4WG) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 21.12.2008 04:53:05 Ülevaade: Lenovo s10e (4068-4WG) vasta tsitaadiga


Harjutamiseks kirjutan järgneva teksti ka sama masinaga.
Miks mul seda masinat vaja on? Otseselt ei olegi. Idee masina ostuks sain lihtsalt sellest, et konfiguratsioon ja hind tundusid paigas olevat ning välimuselt oli ja on ehk minu jaoks kõige sobilikum. Eelnevalt pole mingeid kogemusi olnud netbookidega v.a nende silmitsi uurimine poes. Ei osanud midagi oodata ja ostuotsuse tegin kiirelt ja spontaanselt.

Olles eelnevalt veelkord Klick`is masina üle vaadanud, tõttasin eemalolevasse Euronics`isse ja tõin ta siis ära hinnaga 5990.- . ( Klick sobib ainult vaatamiseks, olles eelnevalt piisavalt lugenud selle teeninduse kohta kui midagi peaks juhtuma. )

Spetsifikatsioonid:
Atom N270(1.6Ghz), 1GB RAM, 160GB 5400rpm HD, 10.1in 1024x576 LCD, Intel 950, Broadcom 802.11bg wireless, Bluetooth, 10/100 Ethernet, Camera 1.3mp, 6c Li-Ion, WinXP Home


Esimene mulje ja ehitus:
Karp on väga kena ja stiilne ning väike.



Karbist leiame s10e ise. Positiivselt vähe paberimajandust, aku ning laadija.
Samuti on näha et ventilaatoril pole alumist õhuvõtuava vaid ainult vasakul pool olevad ribid. Sellegipoolest on masina temperatuur maksimaalselt 50C mis on väga hea tulemus.




Masin ise näeb välja mõnusalt kandiline ja stiilne. Värvuseks valisin musta ning pean ütlema et valikut ei kahetse. Pind on matt ning puudub igasugu bling bläng (v.a hinged, vt edasi.)
S10e ehitus tundub väga jäik ja tugev. Ei mingit nagisemist või ekraani vetrumist. Samuti näpuga pressides ei leia ühtegi õrna kohta kui ehk vaid ekraani alumine keskosa. Vabalt ühekäe masin thumbs_up.gif.

Ka on masinale mälu lisamine või kõvaketta vahetamine tehtud lihtsaks: keera kaks kruvi lahti ja aina vaheta. Paningi endale juba sisse ühe 2GB-se pulga. Kuna emaplaadile on 512mb külge joodetud ja chipset suudab kasutada 2gb maksimaalselt siis 2gb-se pulga lisamisel jääb 512mb emaplaadile niisama tiksuma.




Ühendused:
Oi jah, ma oleks ära unustanud igasugused ühendusvariandid.
Kokku on Lenovon ainult kaks usb-d mis minu arust bluetooth olemasolul pole üldse halb nagu paljud tegelikult nutavad. Leian et täitsa piisav. Ise suudaks täitagi vaid kaks usb auku hiire ja printeriga, kuigi hiir tuleb nagunii bluetooth.
Esimene ja tagumine kül on igasugu ühendustest vaba. Seegi hea. Usb-d asuvad nii üks vasakul kui teine paremal. Lisaks VGA-le, mälukaardi lugejale, netikaabli augukesele, audio-mic ühendusele on lenovol üks väga märkimisväärne lisa veel: selleks on ExpressCard 34 pesa, kuhu saab vajadusel ühendada veel usb-sid, 3g kaardi, tv kaardi... mida hing ihaldab.



Aku:
Kuna olen varasemalt kokku puutunud vaid masinatega, mille kaal on alanud kahest kilost, oli s10e kaal ainult väga positiivne üllatus. Seda ka siis kui sai juurde lisatud 6rakuline aku millega koos on kaaluks ca 1.4kg. Mitmed ütlevad et kasutaksid pigem 3rakulist, kuna muidu punnitaks aku lisaosa tagant välja. Ka on 6rakuline kõrgem kui masina enda põhi ja selleks on aku küljes toetuskummid. Mind ennast suurema aku ehitus ei häiri ning väljanägemine tundubki niipidi huvitav, pluss pikem tööaeg.
Pean märkima et paaripäevase kasutusaja vältel märkasin aku ja masina vahel loksu. Uurimisel selgus et aku nagade ning arvuti enda luku vahele jääb väike tühik. Kuna selline loks ilmnes vaid ühelpool akut, liimisin sinna paberitüki mis täidaks seda tühikut. Nüüd seda tühikut pole

Aku kasutusajaks täistaktil, wifi/bt, full brightness ning pidev filmivaatamine on 3h 45min 9sekundit ja 89sajandikku. Minu jaoks on see väga rahuldav tulemus.

Kuigi tootja lubab kuni kuus tundi, oleme me siiski kõik teadlikud, et praktikas on need numbrid palju väiksemad. Ma ei hakanud kärbitud sätetel ajapuuduse tõttu testi tegema siis võin vaid oletada et wifita, pool brightnessi ja speedsteppinguga oleks aku aeg tublisti üle 4h. Isiklikult aku kasutusaja üle ei nurise, kuna masinat kasutan koolis, siis pole mul peale OOWriter`i ja muusika midagi vaja, ning nii saan toimetada kenasti 5h ligi. Samuti on varsti oodata ka kolmandate osapoolte 9rakulisi akusid kui kellelgi peaks vajaka olema.
Aku all võiks rääkida ka vast adaptrist, mis mingil kombel pidevalt piniseb. Teeb adapter häält nii laadides, kui võttes laadija järelt ära mille peale pinin tõuseb kõrgemale ja siis lõpuks vaibub. Natukene häirib aga niipalju kui tean, pole ma ainukene.
Samuti kui aku on masina küljes, ja tõsta massin kõrva äärde, on kuulda staatilist. Kuigi tal pole eeepc-le omane ca 10% drain, siis natukene ta masina küljes küll tühjeneb. Kui masina küljes pole, siis ma pole probleemi üle ööpäeva näinud.



Klaviatuur:
Tean et paljudel netbookidel on imepisikesed klaviatuuri ning niipalju kui näinud olen, siis alla Lenovo s10e klaviatuuri minu näpud ei kannataks kah.
Mugavuse kohta.. Tuleb tunnistada et ausalt on alguses keeruline, kuid siin ma juba olen ja kirjutan sama kiiresti seda ülevaadet nagu täisklaviatuuri peal. Ainukesed asjad mis veel harjumist vajavad on fn ja ctrl nupu vahetamine, mis teeb palju palju raskemaks copy-paste funktsiooni klaviatuuri abil. Ehk on ka võimalus need vahetada ära aga pole seda veel uurinud. Samuti tunnen natukene puudust parempoolsest nool-ülesse klahvist, aga hakkab juba sisse sööbiva vasaku kasutamine mis varem minu jaoks kui olematu oli icon_biggrin.gif.





Üks suur aps mis klaviatuuriga on tehtud, on see, et parempoolne ülemine nurk on kummis ja seega kasutamine tekitab seal piirkonnas rohkem heli. Selle parandamiseks võtsin masina lahti ning painutasin natukene ning nüüd on asi tiptop, ei mingit ärritavat lisaheli.




Puuteplaat:
Teame me kõik et netbookide toucpadid on imeväikesed ja leian ka üle neti nende peale kirumist. Isiklikust vaatest ma ei iriseks abosluutselt. Kas tõesti ei osata kasutada või mis on probleemiks? Mina saan Lenovo s10e touchpadiga sama hästi hakkama kui suurema masina omaga. Samuti ma ei pea väga rohkem touchpadi effektiivsust ja töötamist kommenteerima kui vaid ütlema et synapticst toode. thumbs_up.gif Touchpad on multitouch võimalustega, mis tähendab seda et mitmeid asju saab teha ka kahe näpuga: näiteks suurendada või vähendada veebilehte. Ma pean ise ütlema et see ei ole mugav, millegipärast korralikult ja täpselt ma seda võimalust kasutada ei saa. Kas zoomib liiga sisse või liiga välja.
Jällegi üks pluss mida võib leida, on kerimisriba, mis reageerib näpuringidele, ringi kiirusele ja raadiusele ja ka vastavalt sellele kerib kas lehekülge alla või ülesse.
Nuppude kohta niipalju, et valjud. Liiga valjud on nupud. Nende vaigistamiseks on küll viis, mida saab lahendada teibiga, kuid unustasin klaviatuuri parandades ära ja hetkel lahti võtta enam mina ei viitsi. Jällegi, ma ei leia end palju neid nuppe üldse kasutamas ning parema kliki teeb ära ka vastav klahv klaviatuuril.. Seega, milleks üldse netbookile parem ja vasak nupp?



Kõlarid:
Ma ausalt ei tea teiste netbookide kohta, kus nende kõlarid asuvad, kuid esmapilgul on s10e kõlarite asetsemine üsna kummaline. Nimelt eesotsas. Ehk muusika peksab sulle aga kõhtu. Samas ma saan aru et mujale neid hetkel sellel masinal tõesti mahutada ei annaks.
Kõlarite kuulatavuse ning võimsuse kohta ma ei oska muud öelda kui et netbook. Ma ei taha siinkohal iriseda, kuna see masin ei peagi omama muud kui midagi mis teeks piiks ja puuks. Plekise kõlaga aga suhteliselt tugeva kõlaga.



Ekraan:
Kuigi Euronics`is lipiku pealt võib lugeda AntiGlare, siis tuli teise kasutaja postitusest ja enda tuhnimisest välja, et tegu on ikkagi täisläikega ekraaniga. Eelistan läiget pigem matile, kuna sellega saan ekrsamad värvid ning parema ereduse. Euroopas on siis müügil 10.1 tolline LG paneeliga masin, kui ma ei eksi tootja suhtes. Isiklikult ma neid ameeriklaste lisapiksleid ka taga ei nuta ning ei karju et tahan kaa. Led taustavalgustus on nauditavalt ere ja kuigi olen kuulnud et võib silmadele hakata, siis nii mina kui neiu pole siiamaani kurtnud.
Samuti on okei ka värvid. Filmide vaatamine koos pinginaabriga pole probleem aga kui keegi sinu kukil istuks, tekib jama. Nimelt on vertikaalne vaadatavuse nurk tsipa väike, kahjuks.
Kuna tegu on led-idega, pole kuskil ekraanil tumedat nurka, kõik on võrdselt ere.
Ekraani kohta veel niipalju et ma olen igati rahul suurusega. Leian et see on just see mis mulle täpselt sobib. Ei suurem, ei väiksem. Just see. Ma ei kujuta ette mõne eepc kasutamist enam.

Ekraani alla tooks ära ka sellise lisavidina nagu seda on veebikaamera, mis isegi töötab e. seda kirjeldada väga pole vaja.

Hinged:
Oh jah. Eraldi panin kohe hinged, sest need on nii toredad. Sellised jäigad ja töötavad korralikult. Tegelikult ma tahtsin kiita neid metalseid ümmargusi otsi, mis lisavad selle 0.1% blingi mida see masin vajab et olla see mis ta um. Samuti leiab paremalt hingelt ka lukukoha.




Esimene käivitamine:
Lihtne nupuvajutus ning toimub esimene boot. Ei võta kaua aega ning juba ilmub desktop. Masin on Windowsiga, mitte et Eestis valida saaks.
Esimene mõte ja tegu oli kohe igasugune üleliigne jama maha lasta mis peal on:
Windows live messenger (uuema jaoks), windows live toolbar, windows live photo gallery, MS Office ja Adobe reader, ning muud üleliigset nagu ei tundunudki.
Peale oli vaja esmalt saada palju rohkem :
WLM + aPatch
wmp 11
foxit reader
open office 3.0
utorrent
ie7pro
koodekid
srs sandbox
antiviirus
keyscrambler
digitvstation

Ja oligi valmis. Ütlen veelkord, et väga mugav. Mitte midagi peale klaviatuuri ei takistanud minu surfamist nii arvutis kui internetis. Touchpad sai kohe ära konfitud vastavalt soovile ning kõik töötab nii nagu vaja.



Jõudlus:
Ainukesed kohad kus on tunda veidi nõrgemat jõudlust on muusika ning filmid. Nimelt, kas asi on koodekites (k-lite full codec pack) või mitte, siis kõige madalamal taktil ei õnnestu puhtalt muusikat maha mängida ei vlc, ei wmp-ga. Sama kehtib ka filmide kohta.
Ma otsisin abi ka et mängida maha 720p videot. Alguses eelmainitud koodekitega, oli tulemus 0, isegi slideshowd ei olnud. Hankisin siis torufoorumi õpetuse kaudu omale uued koodekid ja ainukesed parimad mis peaksid vabalt maha mängima 720p aga tulemuseks oli vaid selline pehme slideshow mis jäi häälele maha. Netist mina abi ei leidnud ja praeguseks ma kahjuks ka sellele abi otsimisest loobusin kuna ei ole häda HD-d vaadata ega pole ka aega.
Ei jää masinal jõudu vajaka tavaliste videofailide ja muusika mahamängimisel ega mitmete mitmete tabidega. Selle jaoks, milleks ta loodud on, on jõudu küllaga.

Siia alla kirjutaks ka veidi SplashTop Linuxist, mis peaks olema väga hea kui vaja kiiresti lugeda maili või kuulata muusikat. EI EI EI EI... jumal mis te teinud olete. See Ei ole kiire viis millekski. Ainukene mida suudab see asi genereerida on peaaegu kasutamatu hiire-tundlikkus mis lennutab sind ringi ning ülimalt suur latentsus. Nagu öeldud, selle ajaga suudan ma kergelt winxp bootida ja IE avada, kui sellega midagi. Asi pesitseb kõvakettal ja pole üldse see mida mina sooviskin.

Veidikene tegin ka mõned testid:



Mängude kohta mina kirjutama ei hakka kuna masin pole selleks.

Kokkuvõtteks:
Veel üks juures selles suures heinakuhjaks. Ja ma pean ütlema et vist parima hinna ja komponentide suhtega. Masinal on piisaval hulk ühendusi, suur aku, hea ekraan ja klaviatuur ning seda teistest soodsama hinna sees.
Muidugi märgiks ära veelkord paar ..aga.. nagu seda on klaviatuuri kumerus ja aku loks.
Paari sõnaga, tegu on ostmist väärt kaubaga.








natukene nigel tuli aga ärge pähe lööge.


viimati muutis Mario. 21.12.2008 14:39:08, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkz11
HV vaatleja

liitunud: 09.05.2005




sõnum 21.12.2008 11:28:23 vasta tsitaadiga

Endal sama isend ja peaks veel mainima, et touchpad on "multitouchi" võimalustega. Kohe alguses saab nagu iPhonelgi zoomida kahe näpuga ja kusagilt lugesin, et ta peaks viipeid ka tundma. Samuti on scrollimine hea. Nimelt paremas ääres ringe tehes läheb scrollimine edasi ja näppu ei pea meeleheitlikult ülevalt alla koguaeg tõmbama. 720P vaatamist ei ole ise ka tööle saanud aga samas kui ekraani kõrgus on 576 ei ole sellest vast väga lugu.
Algsel windowsi installil oli aga väga vana graafika driveri versioon. 7.xxx vist. Sellega ei saanud VGA-st 1680x1050 reso välja pigistada kuid drivereid uuendades sai selle ka korda.

Üldiselt olen väga rahul. Kotti lenovo kaasa ei andnud kuid netis on palju õpetusi kuidas ise üks valmis meisterdada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tizko
HV veteran
tizko

liitunud: 20.10.2003




sõnum 21.12.2008 12:53:38 vasta tsitaadiga

Mainiks veel, et Weebikaamera on sel isendil 1.3 MP-line.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 234
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 21.12.2008 13:12:18 vasta tsitaadiga

erkz11 kirjutas:
Endal sama isend ja peaks veel mainima, et touchpad on "multitouchi" võimalustega. Kohe alguses saab nagu iPhonelgi zoomida kahe näpuga ja kusagilt lugesin, et ta peaks viipeid ka tundma. Samuti on scrollimine hea. Nimelt paremas ääres ringe tehes läheb scrollimine edasi ja näppu ei pea meeleheitlikult ülevalt alla koguaeg tõmbama. 720P vaatamist ei ole ise ka tööle saanud aga samas kui ekraani kõrgus on 576 ei ole sellest vast väga lugu.
Algsel windowsi installil oli aga väga vana graafika driveri versioon. 7.xxx vist. Sellega ei saanud VGA-st 1680x1050 reso välja pigistada kuid drivereid uuendades sai selle ka korda.

Üldiselt olen väga rahul. Kotti lenovo kaasa ei andnud kuid netis on palju õpetusi kuidas ise üks valmis meisterdada icon_biggrin.gif

Aitäh mainimast, kirjutasin ka selle kohta. Paar asja võivad kahe silma vahele jääda.
Koti kohta niipalju et Eestist otseselt selle masina jaoks sleeve`i võimalik saada polegi mis on ilgelt niru. Mina õmblesin oma 13.3" sleevil kahelt poolt kokku niiet s10e läheks tihedalt sisse ega ei sõidaks seal. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otipoiss
HV kasutaja
otipoiss

liitunud: 07.05.2007




sõnum 21.12.2008 13:20:07 vasta tsitaadiga

Ma ei mõista ainult, et mis otsast läikiv ekraan sulle annab erksamad värvid ja parema ereduse?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002




sõnum 21.12.2008 13:24:27 Re: Lenovo s10e (4068-4WG) vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
Lenovo s10e 4068-4WG e. Marju
icon_question.gif

miks mitte Aino või Elmi?

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2008 13:35:11 Re: Lenovo s10e (4068-4WG) vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
Samuti tunnen natukene puudust parempoolsest nool-ülesse klahvist

Mida sa selle all mõtled? Shift'i? Pildi järgi on see ju täitsa olemas. Päris [nool üles] klahvist paremal.

MarioA. kirjutas:
Teame me kõik et netbookide toucpadid on imeväikesed ja leian ka üle neti nende peale kirumist.

Eee 901 oma ei anna kirumiseks põhjust. Tõsi, sellega harjununa Eee 701 näppides sooviks, et oleks 20a noorem. 8) S10 oma tundus ikka ka mikroskoopiline.

MarioA. kirjutas:
Nuppude kohta niipalju, et valjud. Liiga valjud on nupud. Nende vaigistamiseks on küll viis, mida saab lahendada teibiga, kuid unustasin klaviatuuri parandades ära ja hetkel lahti võtta enam mina ei viitsi. Jällegi, ma ei leia end palju neid nuppe üldse kasutamas ning parema kliki teeb ära ka vastav klahv klaviatuuril.. Seega, milleks üldse netbookile parem ja vasak nupp?

Poes S10-t näppides tundus ka endale see klõps maru vali. Eriti võrreldes Thinkpad'ide siidiselt käivate klahvidega. Kas touchpad mitme sõrmega tap'imist ei toeta? Mina Eee juures kasutan pidevalt ühe, kahe ja kolme sõrmega erinevate klahvide simuleerimist. Ei mäletagi enam seda rõvedat pärisklahvi klõpsu. Nii et minu poolest võiks ka need füüsilised nupud olemata olla.

MarioA. kirjutas:
Ma ausalt ei tea teiste netbookide kohta, kus nende kõlarid asuvad, kuid esmapilgul on s10e kõlarite asetsemine üsna kummaline. Nimelt eesotsas. Ehk muusika peksab sulle aga kõhtu. Samas ma saan aru et mujale neid hetkel sellel masinal tõesti mahutada ei annaks.

See asukoht on siiski parem kui Eee 900/1000 seeria põhjaalune variant. Filmi vaadates jääb esiserv enamasti näo suunas. Ideaalne paigutus on muidugi Eee 701-l, kuid see röövib paraku jälle kasulikku ekraaniruumi. Nii et S10-l on selleks täitsa okei asukoht.

MarioA. kirjutas:
Ekraani kohta veel niipalju et ma olen igati rahul suurusega. Leian et see on just see mis mulle täpselt sobib. Ei suurem, ei väiksem. Just see. Ma ei kujuta ette mõne eepc kasutamist enam.

Ära unusta, et Eee 1000 on sama suure ekraaniga.

Viisakas ülevaade üldiselt. thumbs_up.gif

tizko kirjutas:
Mainiks veel, et Weebikaamera on sel isendil 1.3 MP-line.

Mida sellega reaalselt peale hakata ehk eelis 0.3-se ees?

MelesMeles kirjutas:
MarioA. kirjutas:
Lenovo s10e 4068-4WG e. Marju
icon_question.gif

miks mitte Aino või Elmi?

Ei sobi vast Mario nimega kokku. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 21.12.2008 13:58:37 vasta tsitaadiga

kas BT toetab A2DP?
_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 21.12.2008 14:37:23 vasta tsitaadiga

otipoiss kirjutas:
Ma ei mõista ainult, et mis otsast läikiv ekraan sulle annab erksamad värvid ja parema ereduse?
tsitaat:
The matte finish anti-glare computer screen also has a disadvantage: It scatters the light coming out of the display, resulting in a less-crisp image for the viewer. The matte finish mutes clarity, color and contrast. Compared to a smooth-surface screen, the image is slightly “blurred,” which is itself fatiguing to the eyes.
Ja seda mitte mingi onu targa jutu järgi vaid ka omast praktikast.

Rex, on küll olemas jah. Ta nii pisike et unustasin korraks ära ja vasaku asukoht meeldis mulle rohkem. Tilulilu läeb ikka meelest icon_smile.gif . Minu viga.


a2dp on olemas. Pean ütlema et kui mõnel bluetoothil ka seda, pole on see kergelt juurge poogitav.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyTronic
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2008 15:57:31 vasta tsitaadiga

Oma masinale installisin vaid XviD ja CoreAVC koos Haali Media Splitteriga; 720p meedia jookseb nii, et aru ei saa, et midagi häda oleks. Mängudest nii palju, et klaviatuur eriti ei tööta kui mitu klahvi korraga alla vajutada. Näiteks S ja E klahvi all hoides ei tööta G, R ja B klahv.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nipi
HV vaatleja

liitunud: 04.11.2001




sõnum 21.12.2008 18:07:54 vasta tsitaadiga

Alguses kirjeldasid põhjust miks mitte Klickist osta. Klicki hoolduse nõrkus on pigem ajutine nähtus, varsti võib seegi olla olematu (ehk üldse ära kaduda). Kuid Lenovot ei ole muteada ükski müüjatest ise hooldand, nii et see argument eriti kriitikat ei kanna.

Skytronicu kommist võib mõista et asi isegi HD materjali suudab läbi käiata ja välisele monitorile normpildi ette manada. Ehk siis küsimus ikkagi optimaalse softikomplekti leidmises et mitte masinat ummistada.
Kas keegi seda pisiriista ka telekaardiga proovind on (USB)?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkz11
HV vaatleja

liitunud: 09.05.2005




sõnum 21.12.2008 19:51:28 vasta tsitaadiga

Telekaarti proovinud ei ole kuid MPC ja Coreavc-ga sain 720p pildi tööle. (MPC seadete all tuleb external filtritesse COREAVC lisada ja siis "prefer" ära märkida)
Mängude kohta ei oska muud öelda kui et World of Warcraft WotLK jooksis 15fpsiga ja vana hea Diablo 2-e sai "windowed mode"'s tööle.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vanquish
HV kasutaja
Vanquish

liitunud: 25.09.2004




sõnum 21.12.2008 23:15:54 vasta tsitaadiga

Kuidas masin on võrreldes Delli konkurendiga( Dell Inspiron Mini 9)? Oskab keegi kommenteerida. Muidu tundub igati ahvatlev masin olevat.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2008 23:23:36 vasta tsitaadiga

Vanquish kirjutas:
Kuidas masin on võrreldes Delli konkurendiga( Dell Inspiron Mini 9)? Oskab keegi kommenteerida. Muidu tundub igati ahvatlev masin olevat.

Suurem, kuuerealisem, ratsionaalsema välimusega, odavam.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2008 23:39:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:

(k-lite full codec pack)

kui tahad aknapleieritk indlasti kasutada, siis ffdshow+mwdiaplayer i kaustast "mplayer2".. kui aga aknaid kasutada ei taha siis mplayerq.hu.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2008 15:09:13 vasta tsitaadiga

Korralik ülevaade thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihlakas
HV kasutaja
Pihlakas

liitunud: 18.10.2004




sõnum 23.12.2008 01:45:12 vasta tsitaadiga

Ma lasin k-lite codec packi peale ja windows meidaplayer 9 -ga mangis ilusti 720p yle vga kaabli teleris. VLC playeriga oli probleeme.

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2008 13:31:03 vasta tsitaadiga

Nunii - endal ka nüüd sama mudel. Valget värvi.

Alguses kartsin, et valge on selline läikiv nagu osadel läpakatel olen näinud.

Aga seekord on selline matt valge. Minule sobib.

Aga seade ise on super. Ma algul kartsin, et asi on suurem. Agasee oli asjata muretsemine - masin on piisavalt pisike.


EDIT: teab keegi kuidas seda nõmedat heli ärasaab mis tekib siis kui akujuhtme küljest võtad?
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vanquish
HV kasutaja
Vanquish

liitunud: 25.09.2004




sõnum 23.12.2008 15:39:44 vasta tsitaadiga

Kas masin pmts midagi sellist nagu GTA VC vms jõuab vedada? St HP läpakas, mis on suht vana(celeron m ja 512 mb mälu) ja Int videoga(media accelerator 950 vms) saab gta SA-ga kah veel hakkama. Ma eeldan,et see minimasin peaks kah selleks siis võimeline olema, või mis?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2008 17:19:47 vasta tsitaadiga

Jõudu.

Tahaksin sellele Lenovole uuesti XP home peale lasta - just nii nagu mina seda tahan. Nuditud versioon nLite abil.

Aga kuskohast saab XP Home versiooni?

Endal ainult XP Pro.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkz11
HV vaatleja

liitunud: 09.05.2005




sõnum 23.12.2008 20:35:32 vasta tsitaadiga

Laadija piiksu saab ära kui windowsi heliseadetest PC BEEP ära muteda. GTA VC peaks töötama kui ta suudab resolutsiooni ära tunda. Paljud ei suuda...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Emper
HV kasutaja
Emper

liitunud: 29.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.12.2008 13:33:59 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:

...
Aitäh mainimast, kirjutasin ka selle kohta. Paar asja võivad kahe silma vahele jääda.
Koti kohta niipalju et Eestist otseselt selle masina jaoks sleeve`i võimalik saada polegi mis on ilgelt niru. Mina õmblesin oma 13.3" sleevil kahelt poolt kokku niiet s10e läheks tihedalt sisse ega ei sõidaks seal. thumbs_up.gif


Tuttava Lenovole sai Zerba'st vot selline hangitud:

TARGUS Laptop Skin 10.2"





6-rakuline aku jääb muidugi natuke punnitama ja masina sleeve'i saamiseks peab veidi hoolikamalt toimetama kuid mahub ära kenasti.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.12.2008 13:37:51 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:

Aga kust sa Pro said? Internetist ehk? Emule/torrent


Pro versioon on täiesti legaalselt saadud koos ühe teise lauaraaliga.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LenovoT61
HV vaatleja

liitunud: 25.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.12.2008 17:45:44 vasta tsitaadiga

Sai endalegi samasugune isend hangitud. Alguses oli ventilaator küllaltki lärmakas va low power settingus. Siis peaaegu hääletu. Kuid tõmbasin Lenovo kodukalt BIOS -i uuenduse ja üldiselt jäi masin vaiksemaks. Muid muutusi pole täheldanud.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 27.12.2008 23:03:13 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
... a2dp on olemas. Pean ütlema et kui mõnel bluetoothil ka seda, pole on see kergelt juurge poogitav.
kahtlen icon_rolleyes.gif
http://www.google.com/search?q=bth+ms_rfcomm+a2dp&sourceid=ie7&rls=com.microsoft:en-US&ie=utf8&oe=utf8
http://www.google.com/search?hl=et&rls=com.microsoft%3Aen-US&q=s10e+a2dp&lr=
link
http://search.lenovo.com/search/?cc=us&lang=en&q=a2dp&f0=url_string_http%3A%2F%2Fwww-307.ibm.com

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Lenovo s10e (4068-4WG) mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.