Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Õpilaste arvutioskus on nigel märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 06.12.2008 15:03:32 vasta tsitaadiga

heheh aga kas pole nii, et arvuti (ehk siis tegelikult tarkvara) on abivahend oma mõtete ja ideede väljenduseks. seega kui pole mõtteid siis pole ka vahet mis tasemel see arvutikese näppimine on... võibolla on enda väljendamise abivahend üldse mingi idiootlik tantsimine. nagu mesilastel.
_________________
on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 06.12.2008 15:09:21 vasta tsitaadiga

oicu kirjutas:

Huvitav kui terve klass kirjutab kirjandit sülearvutiga, kuidas nad mõelda saavad? see klõbistamine häirib keskendumist ju?


See on harjutamise asi. Klobistamine ei hairi kui sa oled juba ara harjunud. koik need probleemid mida te mainite on enamjaolt harjutamine, praktiseerimine. Te tahate koik kiiresti ja kohe ilma praktiseerimiata. Kui ma alustasin arvuti taga kirjutamist siis idee ei jooksnud aga harjutasin pikalt. nuud tuleb koik kiirelt, sama nagu paberil.

Arvuti kasutamine on nuhtlus õigekirja pealt ning käekiri halveneb ka. Arvuti parandab ning pakub variante, samas paljud inimesed ei viitsi enam isegi arvutiga kontrollida. Ise ka selle ohver. Ja sellest on juba raske lahti saada.

_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.12.2008 15:14:29 vasta tsitaadiga

tahanteada, seoses pimekirja ja 10 sõrmega... Ise kriban kodus täissuuruses et klaviatuuri peal ja koolis mini suuruses en klaviatuuri peal... kriban umbes-täpselt 6 sõrmega vaid kokku ja ma saan kõik kirjutatud vähemalt 3x kiiremini, kui teised pastakaga paberile. icon_wink.gif Mai kujuta ette, mis saaks, kui ma üks päev võtaks kätte ja õpiks ära 10 sõrmega kribamise... icon_biggrin.gif
_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarantel
HV veteran
tarantel

liitunud: 08.03.2003




sõnum 06.12.2008 16:12:53 vasta tsitaadiga

bbbb kirjutas:
heheh aga kas pole nii, et arvuti (ehk siis tegelikult tarkvara) on abivahend oma mõtete ja ideede väljenduseks. seega kui pole mõtteid siis pole ka vahet mis tasemel see arvutikese näppimine on... võibolla on enda väljendamise abivahend üldse mingi idiootlik tantsimine. nagu mesilastel.
Üsna seosetu ja mitmeti mõistetav jutt Sul. Aga mismõttes on mesilaste tants idiootlik? See on nende suhtlemine, millega hea saagipuu leidnud mesilane ostutab tarule selle suuna, koguse ja kauguse.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004




sõnum 06.12.2008 17:50:31 vasta tsitaadiga

Nii pikk teema koha tekkis sellise uudise peale. Vormistamis oskus on kindlasti õpilastel suht nigel aga me tegime küll juba mingi 3 aastat tagasi enamus esseesid arvutis ja mata ülesannete lahendamine käis ka vahest nii. Ei ütleks ,et meil nii edasiarenenud kool oli aga kõik said hakkama, nii õpetajad kui õpilased 8)
_________________

3D Portfolio
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 06.12.2008 18:05:07 vasta tsitaadiga

tarantel,
saa mu jutust aru kuidas tahad icon_wink.gif

_________________
on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 06.12.2008 21:17:05 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
tahanteada, seoses pimekirja ja 10 sõrmega... Ise kriban kodus täissuuruses et klaviatuuri peal ja koolis mini suuruses en klaviatuuri peal... kriban umbes-täpselt 6 sõrmega vaid kokku ja ma saan kõik kirjutatud vähemalt 3x kiiremini, kui teised pastakaga paberile. icon_wink.gif Mai kujuta ette, mis saaks, kui ma üks päev võtaks kätte ja õpiks ära 10 sõrmega kribamise... icon_biggrin.gif

Ma kirjutan ka väljaspool kooli kuue näpuga.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurman
Kreisi kasutaja
Laurman

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.12.2008 21:43:21 vasta tsitaadiga

Ma sooviksin ka koolis läppariga konspektida, kuna käekiri eelnevate aastatega nii jubedaks läinud,et ainult trükitähtedest võib midagi välja lugeda. Aga niipea kui koolis läppari välja võtad siis lähevad õpetajad kaunis härga täis ja käsevad arvuti panna sinna kust ta tuli. Konspektimis kiirus oleks palju suurem ja käesõbralikum.
Wifi võrguga koolis probleeme pole (mul vähemalt) koodivaba ja kiirust piisavalt.
Aasta alguses sai igasse klassi ka Pentium I-II arvutid millega õpetajad saavad ekooli kasutada ja tüdrukud vahetunnil rates-orkutis käia. Enamjaolt öösel sikutab see torrentit icon_lol.gif
Mingi hankega saadi pooltele õpetajatele sülearvutid..

Arvutitunnis on meie neiudel ja ühel IT geeniusel väga raske hindeks üle kahe saada. On siis tõesti Excel ja Word nii keeruline?
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 06.12.2008 23:44:14 vasta tsitaadiga

Minu arust tunnis läppariga olla on suht mõttetu sellest konspekteerimisest ei tule midagi välja.Meile kutsekas it teisel kursal on üle poolte läpparid laual käib msn/rate/orkut. Üks sõber on kes kirjutab vahel harva konspekti ja ise asi on palju ta seda hiljem kasutab.Mul on ka läppar olemas ja lauaarvuti ka ühikas kuid tundi ma pole läpparit võtnud kunagi.Hetkel veel need rate/orkut/msn vennad saavad kuidagi hakkama aga järmine kursa neist enam asja ei ole ma arvan. Kui neil juba enamusel on juba andme baaside ja mu sellisega juba probleemid.Paljud magavad ka meil tunnis kui on loengu tund ja ollakse eelmise päeva nolifest väsinud. Tavaliselt olen ka mina vähemalt 0200 või siis umbes 0300 ni üleval aga mingit probleemi ei ole tunnis magamisega ja kirjutan konspekti ise asi kas iga kord kõik vajaliku kirja panen aga mis endale vajalik tundub saab ka kirja paberile. BTW: wifi on meil igal pool koolis.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.12.2008 00:36:48 vasta tsitaadiga

Ega ei imesta selle uudise üle. Endal kh kursusel arvutitunnid on siis vähemalt 60% istub kuskil rates, msnis, niisama netis või mängib RUNET thumbs_down.gif Mõne teadmine vaid rates käimisega piirdubki (ei suuda arhiivigi lahti pakkida kui winrar jne peaks ngliskeelne olema icon_eek.gif ). Ja siis peaksid suutma veel maastikuehituse alaseid plaane suutma arvutiga teha icon_question.gif Ega asi ongi nii et tuleks vist tundide ajaks mingi kooli LAN võrk jätta et ei saaks rate jne minna või midagi. Hetkel on nii et ei viitsita teha ja lebotatakse niisama arvutite taga ja siis kui tähtaeg kutsub makstakse mõnele oskajale väheke raha kes nende eest asja ära teeb...
Aga sellest tekstitöötlusest: Põhikoolis ise pidin seda jura õppima 3 aastat jutti. Ja iga aasta algusest jälle sama asja icon_evil.gif Ega kopa viskas ette küll ja ei saanud suht paljud selle ajagagi asja selgeks.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 07.12.2008 01:40:25 vasta tsitaadiga

Ma pean viimased kolm aastat paindiga tsillima thumbs_up.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 07.12.2008 12:24:34 vasta tsitaadiga

Selleks ,et wordi töö oleks korralikult vormistatud on tegelikult ikka tükk aega pusimist ja kui töö mida ma tegema pean on 20lehte mahult siis ma seda ilmselt ühe päevaga rahuldavale hindele ei tee. Meil kui on vormistud vead saad kohe ma ja töö tagasi. Wooooooooooo teisipäevaks vaja see töö ära teha ja 2 lehte valmis 20nest.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.12.2008 12:37:49 vasta tsitaadiga

dsg, heipa, ära viska kõiki arvutisse konspekteerijaid ühte lahtrisse! Muidugi on neid, kes hoopis mängivad arvutiga tunnis jms, kuid need on need, kes lendavad välja. Samas, see ei tähenda, et kui mul arvuti on tunnis laua peal, siis ma sellega tingimata mängin/tegelen muude asjadega! Ei tahaks nüüd ennast näiteks tuua, kuid... No mul on vist kõige viisakam konspekt terves klassis ja see on tehtud arvutiga. Point ongi selles, et see ON tehtud arvutiga. Kammoon, ka paberile võib mõni konspekteerimise asemel joonistada ja värki. Kas see tähendab, et kõik, kes paberile konspekteerivad, on mõttetud vennad ja lendavad koolist välja? Seega ära palun lahterda kõiki vaid mõne näite alusel. icon_wink.gif
_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 07.12.2008 14:29:46 vasta tsitaadiga

OT: Pimekirja oskust (ja vigade vähesust - rohkust) saab igaüks ka ise kontrollida.
Vaata õhtul näiteks kas AK-d või Reporterit ja siis samal ajal trüki arvutisse see, mida nad räägivad. Samal ajal vaatad ekraanile, mitte klaviatuurile. Ning sisestus ei kesta mitte 1-2 minutit, vaid 20-30 minutit (või rohkem) järjest.

Ja pärast, ülelugemisel (soovitavalt väljatrüki lugemisel) on hästi näha, et kas on vigu või mitte. Ja kunagi, aastaid tagasi, eksisteerisid ka tabelid, kus oli antud lubatud vigade arv vastava hinde saamiseks.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 07.12.2008 17:30:22 vasta tsitaadiga

tahanteada, nüüd vastukaaluks ürita see tekst üles kirjutada, käsitsi. Vaatame, kes parema tulemuse saab.
Kommentaarid: 157 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.12.2008 18:42:50 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Julgen sellele väitele väga tugevalt oponeerida. Arvutist sõna otsides on see lühiajaline lüngatäide. Sõna pannakse konteksti, mille jaoks see otsiti ja ununenud ta juba ongi. Sõnaraamatust sõnu otsides jääb meelde väga palju kõrvalisi sõnu, raamat seletab ja näitlikustab reeglina põhjalikumalt, kui webipõhine.

festart engest sõnaraamat on märksõnaks mis lükkab paberkandjal olevad sõnaraamatud sirgeimat teed pidi ahju

_________________
Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mareq
HV vaatleja

liitunud: 16.04.2003




sõnum 07.12.2008 20:11:47 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:

Cos, sin ehk veel, kuid ma ei leia et ma kasutaks keskkooli matemaatikat kunagi, samuti ma ei suuda nuputada ühtki praktilist eesmärki kus neid teadmisi kasutada tulevikus kui ma ei soovi hakata matemaatikuks peale gümnaasiumi. - muidugi arendab matemaatika kui tunnina mõtlemist, kuid info mis sealt tuleb, leiab mitte-matemaatikul väga vähe rakendust... väga.


OT: Ma arvan, et ma väga ei eksi väites, et 99% inseneeriast toetub gümnaasiumi matemaatikakursusele. Seda isegi hoolimata sellest, et kui mina seda läbisin siis integraale juba ei õpetatud. Kes teab, ehk on nüüdseks juba trigo ja tuletised ka kõrvale jäetud ja õpilased õpivad usinalt 9. klassi protsentülesandeid.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarantel
HV veteran
tarantel

liitunud: 08.03.2003




sõnum 07.12.2008 21:52:53 vasta tsitaadiga

teretalv kirjutas:
festart engest sõnaraamat on märksõnaks mis lükkab paberkandjal olevad sõnaraamatud sirgeimat teed pidi ahju
OMG maailm ei ole inglise keel icon_eek.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guest1902
Kreisi kasutaja
guest1902

liitunud: 05.11.2005




sõnum 07.12.2008 22:52:58 vasta tsitaadiga

mareq, nii see küll päris pole. Integraal tuleb 12. sisse meil muidu... Ja mis seal ikka rasket on icon_biggrin.gif Ja neid tuletisi/integraale ei lähe mitte ainult matemaatikas,vaja, sest füüsikas on suht vajalik vist. Lingvistikat on ka üritatud matemaatikasse panna (glotokronoloogia), bioloogia ka ei saa ilma enam. Isegi gümnaasiumi õppeained jätavad pinnapealse mulje...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 07.12.2008 23:08:27 vasta tsitaadiga

tarantel kirjutas:
teretalv kirjutas:
festart engest sõnaraamat on märksõnaks mis lükkab paberkandjal olevad sõnaraamatud sirgeimat teed pidi ahju
OMG maailm ei ole inglise keel icon_eek.gif

aga kui nüüd aus olla siis on see selle maailma osa keel millest enamik inimesed hoolivad meie riigis.
(btw mina ise küll ei arva et inglise keel oleks ainuke.)

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj Muff
HV vaatleja
Dj Muff

liitunud: 30.09.2006




sõnum 08.12.2008 10:17:09 vasta tsitaadiga

Siis kui isegi veel sai koolis käidud. Hmm, küll sai õpitud uusi asju juurde, kuid enamus tunnist vahtisin sõna otses mõttes lakke. Kuna õpetaja ei lubanud muuga tegelda ja ise osates 85% asju juba, mida tunnis võeti. Üldse KK sai lõpetatud kiituskirjaga arvutiõpetuses. Aga noh, kui vaadates oma klassikaaslasi, siis jah oli neid suht palju, kes olid arvuti kasutamisega väga hädas. Oma esimest kodust arvutit sain näppida 98ndal aastal, olin siis mingi 4ndas klassis. Alates sellest sai ise seda uurima hakatud ja ütleks, et olen hetkel üle keskmise arvutikasutaja. Vabalt võin ise arvuti ka juppidest kokku panna ja uue tarkvara pimepeast peale lasta icon_razz1.gif No muidugi on ka selle aja jooksul mõndagi läbi aetud ja tarkvara peesse keeratud, kuid kuidas muidu õpib, kui ära ei proovi, mis juhtub 8)
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.12.2008 16:08:01 vasta tsitaadiga

Elrak kirjutas:
mareq, nii see küll päris pole. Integraal tuleb 12. sisse meil muidu... Ja mis seal ikka rasket on icon_biggrin.gif Ja neid tuletisi/integraale ei lähe mitte ainult matemaatikas,vaja, sest füüsikas on suht vajalik vist. Lingvistikat on ka üritatud matemaatikasse panna (glotokronoloogia), bioloogia ka ei saa ilma enam. Isegi gümnaasiumi õppeained jätavad pinnapealse mulje...

Kus koolis sa õpid?
Juba "meie ajal" ei olnud enam integraalidest haisugi, võis lisaks iseseisvalt õppida ränga huvi korral (Lõpetasin gümnaasiumi 2006)
Aga ka füüsika mahtu järjest kärbitakse...Ja insenerid saavad maa pealt nii otsa icon_razz1.gif
Kommentaarid: 397 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 332
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheDJ
HV veteran

liitunud: 02.02.2003




sõnum 08.12.2008 17:18:53 vasta tsitaadiga

Steff. kirjutas:
Mnjaa samas mina käin Tallinnas gümnaasiumis, meil seinte peal misiganes need ka poleks Smartboardid vms. Kahes klassis, ja need õpetajad kasutavad neid päris tihti. Ise kirjutan kah suht tihti sülearvutiga koolis konspekti jms. Kuid meil oleneb see õpetajast, mõni lubab teine mitte. Ning olen täheldanud et kui klassis juhtub wifi olema siis ei tule konspekti kirjutamisest miskit välja. Tahestahtmata satud surfama thumbs_down.gif
Kuid samas arvuti tunnis kogen seda pidevalt, et inimesed küsivad töö ajal mida teha tuleb. Samas aga pärastööd rahulikult istuvad ja mängivad selle asemel et kuulata. Kuid samas mõnele polegi rohkemaks arvutit vaja kui ainult reit ja msn jne.
Arvan et seda küll ei peaks riik toetama, ennem võiks investeerida natukene arvutiklassidesse. P4 ja 256mb Rami ei ole just kõige tänapäevasem lahendus. icon_exclaim.gif

Irw jahm, 256 rami on Win XP´le suhtkoht löök allapoole vööd...miinimum suhtkoht...Dual Core ja 1GB ram oleks juba enamvähem seeditav tööks.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.12.2008 18:33:52 vasta tsitaadiga

Ka mina oleksin selle poolt, et saaks vähemalt konspekteerida tunnis (st. siis ilma igasuguse WiFi'ta). Hetkel on seis selline, et kuna tunnis sülearvutit ei lubata kasutada - teen kogu konspekti tunnis läbitud materjali kohta kodus ning arvutiga. Tulemuseks on palju mugavam õppimine kuna käsikirjas tehtud konspekti on minu puhul raske lugeda ja see võtab ka mõttetult kaua aega.
_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarantel
HV veteran
tarantel

liitunud: 08.03.2003




sõnum 08.12.2008 21:22:47 vasta tsitaadiga

Mõttetult kaua aega võtab kahekordne töö tegemine. Pluss asja juures on loomulikult see, et muuseas ka midagi kahe kõrva vahele jääb. Äkki tuleks orienteeruda sellele, et oma käekirja parandada.

Üks on selge: Sa kas oskad arvutil kirjutada, või mitte, see on teisejärguline. Aga käsitsi Sa pead oskama kirjutada.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Õpilaste arvutioskus on nigel mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.