Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  videokonverentsi videostreamile nt. powerpointi slaidiesituse lisamise võimalikkusest. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.12.2008 22:41:29 videokonverentsi videostreamile nt. powerpointi slaidiesituse lisamise võimalikkusest. vasta tsitaadiga

õhtuk.
Tekkis diskussiioon sellise asja võimalikkusest, et toimivas videokonverentsi keskkonnas näitab 1 osapool lisaks oma kõneleja näolapile või pildile konverentsiruumist ka nt powerpointi esitlust. mõningad katsed guugeldada andsid kas erinevaid videokonverentsilahendusi või erinevaid jubinaid slaidiesitluse tegemiseks aga mitte soovitud asja. et kas keegi on midagi sarnast näinud, uurinud, toimima pannud..
tänud.

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856 või https://www.yaga.ee/mox-fulder Umbes 25 arvutit kohe olemas.
Kommentaarid: 1130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 716
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  videokonverentsi videostreamile nt. powerpointi slaidiesituse lisamise võimalikkusest.
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.