Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Lenovo [ThinkPad] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 154, 155, 156  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.12.2008 20:36:41 vasta tsitaadiga

tahanteada, .... icon_confused.gif Probleem on ju Rescue & Recoverysse saamisega, mitte Windowsi.. icon_wink.gif

EDIT: sain sisse! banana_dance.gif
Nüüd järgmine mure. Kui üritan custom recoveryt teha, siis kaob kõik eest ära, ei tee midagi. Full factoryga viskab aga errori: "Product Recovery could not find file X:\Preboot\Utils\Convert.cmd"

icon_rolleyes.gif


EDIT: lugesin, et seda Service partitsiooni üle-üldse taastada ei saa (nagu ma tegin). Äkki seepärast? Praegu selline tunne, et XP all see installitud R&R on hoopis muu, kui see mis seal partitsioonil. Et ma praegu vales asjas sees, ja seepärast ei taasta.
On sel jutul tõepõhi all, et seda enam taastada ei saa? Järelikult mul nüüd asi pees, pean recovery plaadid ostma?
Ja kui see jutt õige oleks, et taastada ei saa, miks ma siis XP all sinna sisse saan?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gangrel
HV kasutaja
Gangrel

liitunud: 11.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2008 13:59:42 vasta tsitaadiga

Mul on Z61m. Masin on korralik aga üks tõrge on mul küll: nimelt mõnikord kui masinat käivitan siis millegipärast klaviatuur ei hakka tööle. Tavaliselt teen siis restardi ja asi korras aga millest see küll tuleneb: kas riistvaral või tarkvaral on mingi vigane detail või bug? ehk kellelgi sarnane jama olnud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hendrique
HV kasutaja
Hendrique

liitunud: 16.12.2003




sõnum 26.12.2008 18:41:31 vasta tsitaadiga

Rajareits, Algselt on kõvakettal kaks partitsiooni - 1) C: ja 2) Rescue & Recovery partitsioon, mis on peidetud.
1. Suurem osa R&R faile on peidetud partitsioonil, kuid mõned failid on ka C: peal. Selleks, et Rescue & Recovery töötaks, peavad kättesaadavad olema failid mõlemalt partitsioonilt. Seega, kui teed C:-le formati, ei tööta ka Rescue & Recovery, kuna neid faile, mis varem C: peal olid, ei ole enam alles. Et saada Rescue & Recovery tööle, peab seega C:-le installima Windowsi ning IBM/Lenovo supportist tõmmatud Rescue & Recovery failid.
2. Juhul kui peidetud Rescue & Recovery partitsioon on kustutatud, pole (legaalsete) koduste vahenditega võimalik enam R&R-i tööle saada. Kui tead kindlalt, et oled peidetud partitsiooni ära kustutanud, pead asja tööle saamiseks teenindusse pöörduma. Kui kahtled, võid proovida otsida peidetud partitsiooni. Vaata, kui suur on C: ketta maht ja võrdle seda ketta suurusega. Kui C: on sama suur kui ketas, on peidetud partitsioon läinud. Kui C: on väiksem kui ketas, võib R&R partitsioon alles olla.

EDIT: Service partitsiooni taastada tõesti ei saa, aga (mulle tundub, et) sa ei muutnudki R&R faile mitte Service partitsioonil vaid C: partitsioonil (ja C: partitsioonil saab R&R faile muuta/taastada). Service partitsiooni on raske kogemata "ära rikkuda", kuna Service partitsiooni muutmine/kustutamine on keerulisem (ja seega enamasti teadlik) tegevus.


viimati muutis Hendrique 26.12.2008 19:00:10, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.12.2008 18:54:38 vasta tsitaadiga

Hendrique, partitsioone on mul tegelikult neli: C, D, E ja F (Service).
Kõik partitsiooni on alles ja korras. Saan R&Ri ka ligi. Aga nagu öeldud, tuleb full factoryga mul error ("Product Recovery could not find file X:\Preboot\Utils\Convert.cmd") ning custom recoveryga lihtsalt ei toimu midagi. icon_rolleyes.gif
Selle vastu rohtu vaja.. Service Partitionil tõesti sellist faili pole. Mida teha?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 26.12.2008 19:07:03 vasta tsitaadiga

Rajareits: Aga kataloog, nimega "Utils" asub (tavaliselt) hoopis C:kettal, sealsamas kus asuvad ka draiverid. Nii, et kui kustutasid maha C:-ketta failid, siis läks ka draiverite kataloog koos Utils nimelise kataloogiga icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.12.2008 19:11:39 vasta tsitaadiga

tahanteada, mul Service kettal Utils kataloog olemas muidu.
Aga kui ta C kettal asub, siis miks mul lubatud on, et ketast võimalik taastada, kui C'd enam lugeda ei saa?

Mis teen nüüd siis?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.12.2008 01:33:54 vasta tsitaadiga

Hendrique kirjutas:
Rajareits, Algselt on kõvakettal kaks partitsiooni - 1) C: ja 2) Rescue & Recovery partitsioon, mis on peidetud.
1. Suurem osa R&R faile on peidetud partitsioonil, kuid mõned failid on ka C: peal. Selleks, et Rescue & Recovery töötaks, peavad kättesaadavad olema failid mõlemalt partitsioonilt. Seega, kui teed C:-le formati, ei tööta ka Rescue & Recovery, kuna neid faile, mis varem C: peal olid, ei ole enam alles. Et saada Rescue & Recovery tööle, peab seega C:-le installima Windowsi ning IBM/Lenovo supportist tõmmatud Rescue & Recovery failid.
2. Juhul kui peidetud Rescue & Recovery partitsioon on kustutatud, pole (legaalsete) koduste vahenditega võimalik enam R&R-i tööle saada. Kui tead kindlalt, et oled peidetud partitsiooni ära kustutanud, pead asja tööle saamiseks teenindusse pöörduma. Kui kahtled, võid proovida otsida peidetud partitsiooni. Vaata, kui suur on C: ketta maht ja võrdle seda ketta suurusega. Kui C: on sama suur kui ketas, on peidetud partitsioon läinud. Kui C: on väiksem kui ketas, võib R&R partitsioon alles olla.

EDIT: Service partitsiooni taastada tõesti ei saa, aga (mulle tundub, et) sa ei muutnudki R&R faile mitte Service partitsioonil vaid C: partitsioonil (ja C: partitsioonil saab R&R faile muuta/taastada). Service partitsiooni on raske kogemata "ära rikkuda", kuna Service partitsiooni muutmine/kustutamine on keerulisem (ja seega enamasti teadlik) tegevus.

Lükkaksin mõlemad väited tagasi:

1. Mitte ükski vajalik fail ei asu C: kettal. C: ketas ei puudu üldse asjasse ja Recovery töötab väga edukalt ilma selleta. Recovery konsool töötab ka ilma suppordist tõmmatud failideta.

2. Recovery partitsiooni taastamiseks on vajalik vastav CD/DVD komplekt. Selle võib osta IBM/Lenovo-st või teha koopiad sõbra plaatidest. Kõik on legaalne. Kuigi ei mõista mida on siin mitte-legaalsete vahendite all mõeldud... icon_rolleyes.gif

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.12.2008 01:35:08 vasta tsitaadiga

Hendrique, ära kustutamise koha pealt... Et XP setupi all näitas igatahes tühja ruumina seda.. MBR kadus ikkagi ära vist. Pidin undelete tegema partitsioonile (8 päeva võttis aega.. icon_biggrin.gif)

Aga ikkagi oleks vaja taastada ka.. Ei oska keegi nõu anda?
Eks esmaspäev helistan uuesti esindusse siis vist.. icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003




sõnum 27.12.2008 01:52:20 vasta tsitaadiga

Nii, mul selline probleem. Lenovo partitsioon on alles, aga mul oli Lenovo buutiv partitsioon ka ja see ei tööta! Kohe kui arvuti käima panna, siis saab sinisele nupule vajutada "Thinkvantage", enne oli mul seal, et F11 vajutades saab recovery mode minna. Nüüd seda enam pole. Kuna Lenovo partitsioon töötab ilusti, siis järelikult on probleemi allikaks SERVICEV003 partitsioon. Mis on vigane, failid on alles, aga ei tööta. Ma ei tea millega seda parandada ka. C ketta ma päästsin chkdsk, aga SERVICEV003 pole volume labelit ka enam! Mis selle vastu nüüd teha annaks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.12.2008 01:58:56 vasta tsitaadiga

X kirjutas:
Nii, mul selline probleem. Lenovo partitsioon on alles, aga mul oli Lenovo buutiv partitsioon ka ja see ei tööta! Kohe kui arvuti käima panna, siis saab sinisele nupule vajutada "Thinkvantage", enne oli mul seal, et F11 vajutades saab recovery mode minna. Nüüd seda enam pole. Kuna Lenovo partitsioon töötab ilusti, siis järelikult on probleemi allikaks SERVICEV003 partitsioon. Mis on vigane, failid on alles, aga ei tööta. Ma ei tea millega seda parandada ka. C ketta ma päästsin chkdsk, aga SERVICEV003 pole volume labelit ka enam! Mis selle vastu nüüd teha annaks?

Väga segane jutt... Milline partitsioon sul siis ei tööta, kas Windowsiga partitsioon või Recovery partitsioon?

Ainuke bootiv partitsioon ongi Lenovo Recovery partitsioon (muudab end automaatselt aktiivseks/booditavaks).

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003




sõnum 29.12.2008 15:32:53 vasta tsitaadiga

Assoo, vot ei tea. Võibolla siis Lenovo partitsioon ei ole enam buuditav. Asi lihtsalt selles, et kui ma arvuti kätte sain siis oli mul kohe alguses 3 partitsiooni:
1)S:SERVICEV003 2)C:PreInstalledWindows 3)Q:Lenovo.
Mille jaoks see esimene partitsioon on, polegi arusaanud. Igatahes hetkel on see partitsioon vigane ja sellest järeldasin, et äkki sellepärast ei saa Lenovo partitsiooni buutida!

Edit: Jah sul on ikkagi õigus, see SERVICEV003 on mingi vista enda bootable partitsioon. Sest ma sain SERVICEV003 tööle, aga arvuti buutmisel F11 ikka puudub. Kuidas ma selle tagasi saaksin? Lenovo partitsioon peaks iseenesest korras olema. Aga ta ei buudi enam!

Edit2: Sain selle probleemi selle abil toimima, F11 on olemas ja siis tuli ka rescue ja recovery ka uuesti installida! Kui suur muidu thinkpadi omanikel Lenovo partitsioon on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006




sõnum 29.12.2008 17:57:22 vasta tsitaadiga

4,52GB fat32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003




sõnum 31.12.2008 13:53:38 vasta tsitaadiga

Huvitav, et see fat32 on, endal küll NTFS algusest peale. Aga imelikul kombel pole mul enam thinkpad startup repairi, vaid selle asmel on võimalus taastada backupi!

Edit: Ega keegi pole leidnud võimalust kuidas takistada seda, et kui arvuti stand by panna siis hiire(USB hiire) liigutamise peale kohe tööle ei hakkaks. Jube tüütu! Ma biosist otsisin, aga midagi eriti ei leidnud.
Lahendus: Device manager-hiir-wake up computer, linnuke eest ära!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vahelduvool
HV kasutaja
vahelduvool

liitunud: 26.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.01.2009 03:31:41 Step by step õpetust T61 xp upgrade to vista vasta tsitaadiga

Tere!

Oli mõte xplt ära minna oma hiire pärast vistale. Seega sooviks õpetust, kuidas ma saaksin oma Thinki R&R teisele partatsioonile vista peale ehk kui vista peeti läheb, siis saan ma ta sealt taastada. Ise võhik veel Thinki ja selle lisade alal, aga ma õpin hoolega. Hetkel masinal xp peal. Ja kas sellisest asjast on tolku? http://thepiratebay.org/torrent/3948699/ThinkPad_T60p_Vista_Business_Restore_Disc või tuleks sellist asja kusagilt mujalt otsida nt Kernel?

Tänud! Ja Head Uut Aastat! thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ander
HV kasutaja
ander

liitunud: 01.03.2007




sõnum 02.01.2009 14:41:30 vasta tsitaadiga

Mina hävitasin tolle recovery partitsiooni üldse ära ning kasutan optilist meediat installatsiooniks. Aga see selleks.

Mure on ka. Nimelt T61 aku juurest on kuulda pininat, kui seinatoide puudub. Niipea, kui kontakt seinaga taas olemas, pinin katkeb. Ja see pinin pole nagu staatiline, vaid dünaamiline. Tundub nagu olevat selline feedback protsessori hõivatusest vmt.

Lisaks on probleemne X40 toiteadapter mis kipub ütlemata kuumaks minema. On kellelegi kogemust? Tuleohtu pole? Välja IBM hooldus vist ei vaheta, sest garantii ammu ammendunud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.01.2009 15:11:57 vasta tsitaadiga

ander, mul X60 piniseb samuti aku peal, ka idles. Garantiis öeldi, et toiteosas mingid vidinad asja süüdlaseks. Kui väga häirib, lubati välja vahetada, aga reaalset vajadust selle järgi polevat.

Vanem 72 vatine laadija läks minulgi väga kuumaks (üks lendas isegi õhku, aga see teine asi). Samas 56 vatine on meeldivalt jahe.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vahelduvool
HV kasutaja
vahelduvool

liitunud: 26.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.01.2009 16:15:39 vasta tsitaadiga

ander see pinin on tingitud toitemuundurist, mis on sul läpaka sees.
Sooviks ikka teada, kas selle piratebay kahe asjaga saab vista peale?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003




sõnum 03.01.2009 12:05:47 vasta tsitaadiga

Ma siin olen mõelnud, et miks mul vista partitsioon nii suur on, 25GB. Kuigi kõik programmid, mängud, mida vähegi mujale saab installida on teistel partitsioonidel. Mulle tundub ,et thinkvantage laeb mingeid downloaded faile sinna C kettale. Mitme gigabaidised on SWTools ja SWShare? On neid vaja? Mul jääb muidu 30GB partitsioon kitsaks, suuremaks hetkel on juba raske teha!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.01.2009 22:36:48 vasta tsitaadiga

X, C:/Program Files/Lenovo/System Update/session - seal (kui õieti panin), peaks olema igasugu tõmmatud updated, et siis neid installida. Peaks ta need ära kustutama, aga mul ta neid vahest ei tee.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2009 00:57:33 vasta tsitaadiga

oskab keegi öelda kas x200s-ga saab VGA (muud porti nendel ju pole ja X301 on vabsee DisplayPort) kaudu 1680x1050 välise monitori taha lükata?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2009 01:04:29 vasta tsitaadiga

lehm, kui mu X60 juba suudab, siis kindlasti. X200 dokil on ju samuti DisplayPort.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2009 11:17:24 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab öelda, miks ei suuda Lenovo ThinkPad T61 nVidia Quadro drivereid installida XP-d kasutades? Tirin Lenovo lehelt driveripaki alla, pakin lahti ja suunan masina sellest kaustast drivereid võtma. Installib kõik kenasti ära, aga pärast installi ütleb, et need driverid ei sobi ja seetõttu resolutsioon jääb kõige madalamale astmele. Device Manageris näitab kenasti kaardi mudeli ära ja pealtnäha on kõik korras. Display Properties alt aga ei saa muuta resolutsiooni ega värvisügavust. Nii hämmastav kui see ka poleks minu jaoks, suudab Windows Update need samad driverid ideaalselt installida. Tegemist juba kolmanda T61-ga, millel selline jama pärast formatit icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vahelduvool
HV kasutaja
vahelduvool

liitunud: 26.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2009 11:34:46 vasta tsitaadiga

Betamax Proovi läbi lenovo update-di, ehk aitab hetkel pole enda t61 sellist jama olnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2009 11:40:26 vasta tsitaadiga

Sain töö juures pärastlõunani X200 Tabletile näpud taha, üritan mingi lühiülevaate teha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2009 12:06:58 vasta tsitaadiga

kikas kirjutas:
Betamax Proovi läbi lenovo update-di, ehk aitab hetkel pole enda t61 sellist jama olnud.

Lenovo Update'ist hoian ma kauge kaarega eemale. Viimasel korral, kui seda ühe T42 peal kasutasin, oli tulemuseks koreakeelne Lenovo tarkvara icon_rolleyes.gif
Kui nüüd uue T61 saan jälle seadistada, siis võib selle Lenovo Update'iga proovida küll tegelikult - siis pole midagi kaotada peale poole tunni, mis kulub uuele formatile. Käigusolevatel masinatel seda küll kasutama ei hakka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Lenovo [ThinkPad] mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 154, 155, 156  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.