Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Lenovo [ThinkPad] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 154, 155, 156  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.12.2008 01:13:22 vasta tsitaadiga

Näen seda Opera alt (open file vms, siis saan arvutis ringi browsida). Arvad, et siis näitab valesti? Miks ma siis ikkagi restoreda ei saa?

Jutust sain aru küll, aga järeldusi sellest teha ei oska.. icon_redface.gif

EDIT: iga kord peale R&Ris käimist näitab Acronise Disk Director Suite, et Service part on C (aktiivne). Muudan sealt õige ketta uuesti C'ks, siis ka jääb (nii kauaks kui jälle R&Ri lähen).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramm
Kreisi kasutaja
Ramm

liitunud: 04.10.2004




sõnum 14.12.2008 10:04:09 vasta tsitaadiga

Lenovo Thinkpad T400 on see viga, et üks äär on laiem kui teine(tunduks nagu ekraan poleks keskel).
Lisaks ma ei saa aru milleks oli vaja X200 mudelil ekraani ääred nii massiivseks teha..

Väike võrdlus X200s ja X301

LAIUS (cm) 29.50 - 31.80
KÕRGUS (cm) 3.53 - 2.34
SÜGAVUS 21.00 - 23.10

Laiuse poole pealt pmst ainult 2cm laiem,X200s tundub nagu telliskivi(vaadates kõrgust) olema x301 juures kuigi see 13,3" ekraaniga.

Hetkel ise mõtlen mida soetada kas X301 või Toshiba Portege R600-10x,mida olen oma silmaga näinud ja ainult kiita saan.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006




sõnum 14.12.2008 10:10:48 vasta tsitaadiga

T61 14" widel on samuti ekraan veidi "paremal pool",
aga veaks seda nagu ei pea.Ja lenovo poolne põhjendus oli vist selline, et seal paksemas ääres on antennid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.12.2008 10:13:40 vasta tsitaadiga

Ramm, off-center ekraan pole sugugi ainult T400 pärusmaa, see oli juba T61-lgi ja väidetavalt omab eelist parema WiFi levi suhtes.
Teatud osal 12,1" laiekraaniga masinatel on ekraani raamid tavalisest massiivsemad kuna arvuti suurus oleneb kasutatava klaveri suurusest, mis sellise suurusega masinatel kipub kitsaks jääma. Lenovo nähtavasti tegi klaveri suuremaks, seega arvuti üldine laius ja seega ka ekraani korpus läks laiemaks, ekraani suurust aga jäi samaks...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.12.2008 00:41:58 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
EDIT: iga kord peale R&Ris käimist näitab Acronise Disk Director Suite, et Service part on C (aktiivne). Muudan sealt õige ketta uuesti C'ks, siis ka jääb (nii kauaks kui jälle R&Ri lähen).


Mida teha, et ta seda siis ei muudaks?
Keegi?

EDIT: kuigi andmeid "päästes" näitab ta C'na ikka õiget ketast.

EDIT2: anyone?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 15.12.2008 08:21:38 vasta tsitaadiga

Rajareits: Eks Sa jäädki niikauaks mässama, kuni viitisd endale ülemineku hankida ja ketta teise arvuti külge ühendada. Tundub, et Sinult nõutakse 2-e, erinevat füüsilist ketast, mitte ühte füüsilist ketast, koos mitme loogilise (tarkvaralise) kettaga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.12.2008 19:56:58 vasta tsitaadiga

tahanteada, võib küll nii olla. Aga miks? Ja miks see peaks mind üldse segama?

IBM hooldusest öeldi, et peaks tegema full factory recoveryt', mitte custom.. A nüüd ma ei saa R&Ri sisse enam.. icon_evil.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hendrique
HV kasutaja
Hendrique

liitunud: 16.12.2003




sõnum 16.12.2008 00:44:11 vasta tsitaadiga

Rajareits, minul oli kunagi samalaadne probleem T43p-ga, lõpuks tegin C:-le formati ja pärast seda ei pääsenud üldse enam R&R-i. Mina lahendasin asja nii: 1) BIOS-is esimene buutimis prioriteet: DVD, 2) Suvaline Win XP plaat sisse ja install, 3) Supportist tõmmata System Update ja kõige uuem Rescue & Recovery, 4) restart Windows ja buutimise ajal sinine Access IBM nupp. Pärast seda toimis R&R nii nagu vaja (restore to factory state).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.12.2008 02:50:08 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
IBM hooldusest öeldi, et peaks tegema full factory recoveryt', mitte custom.. A nüüd ma ei saa R&Ri sisse enam.. icon_evil.gif

Kas sul on ikka vaja seda 60 päevast Nortoni triali, google desktoppi, maintenance managere ja productivity centereid vaja? Arvan, et mitte. Ja isegi kui oleks, siis System Update kaudu saab samade programmide uuemad versioonid.

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.12.2008 08:58:13 vasta tsitaadiga

VR53, muidugi ei ole, aga kui ta sealt kaudu töötab, siis mis mul muud üle jääb?
Hendrique, tänud, teen proovi. Praegu jälle oskamatusest kustutasin üldse Service Partitioni ära, nüüd läheb nii umbes nädal, enne kui seda taastada saan (Acronise Recovery Experdilt sellist ülimat kiirust poleks küll oodanud).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2008 12:13:10 vasta tsitaadiga

Garantiikorras vahetati ära T61p adapter 20V 90W 4,5A. Mure aga järgmine, et adapter piniseb päris koledalt ja kuumaks läheb ka. Kui normaalne see pinin on ja peaks äkki uuesti ümber vahetama?
_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hendrique
HV kasutaja
Hendrique

liitunud: 16.12.2003




sõnum 18.12.2008 12:26:33 vasta tsitaadiga

taifunk kirjutas:
Garantiikorras vahetati ära T61p adapter 20V 90W 4,5A. Mure aga järgmine, et adapter piniseb päris koledalt ja kuumaks läheb ka. Kui normaalne see pinin on ja peaks äkki uuesti ümber vahetama?

Kas piniseb ainult siis kui voolu ei tarbi (arvuti välja lülitatud või voolujuhe tagant ära) või kogu aeg? Vaevu kuuldavat pininat olen ise ka mõnede adapterite juures kohanud, aga kui pinin häirivalt vali on, siis soovitaks garantiisse helistada ja küsida. Ma usun, et IBMi teenindus ei hakka kägu ajama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2008 12:33:22 vasta tsitaadiga

Piniseb aint siis kui tarbimine ikka taga. Kusjuures kohati jääks nagu vaiksemaks isegi.
_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2008 14:20:54 vasta tsitaadiga

Minu uus Aceri adapter ja näiteks ka enamus Ordide adaptereid pinisevad. Küll mitte eriti tugevalt, aga vaikses toas on kuulda. Ja kui vooluvõrgust eemaldada, siis kõlaks adapterist nagu hääbuv sureva kärbse pinin icon_lol.gif
Ahjaa, osad adapterid lähevad tulikuumaks just siis, kui neid tagurpidi või külili hoida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2008 14:25:35 vasta tsitaadiga

No eelmine adapter sellist pininat ei teinud, just seepärast häirib.
_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2008 14:32:04 vasta tsitaadiga

Siis küsi kindlasti esindusest selle kohta icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003




sõnum 19.12.2008 15:09:10 vasta tsitaadiga

Tere!
Küsimus Lenovo T400 kohta!
Kuidas recoveri partitsiooni DVD-le kirjutada? Ja kas see mahub ülde DVD-le või on vaja dual layer DVD? IBM esinduses tarkvara vea tõttu, pandi mul uus windows, aga recovery partitsiooni tehti mul 20GB. Peab ta nii suur olema, kui failide suurus on seal nii 5GB? Ja mis partitsioon on: SERVICEV003, ca 2GB suur lisaks vista tavalisele C kettale? Ja siis veel üks küsimus, et recovery and backup settingutes on kirjas veel mingisugune iga kuu aja järel backupide tegemine? Kas ta teeb kõigest, mis arvutis on iga kuu aja järel backupid automaatselt?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2008 17:09:06 vasta tsitaadiga

Kui tegu XP-ga, siis piisab 1CD ja 2DVD. Dual Layer kohta ei tea, arvatavasti ikkagi 1CD ja 2DVD-DL. Kui Vista, siis vist läheb 1CD + 3DVD. Igakuine backup tehakse ainult sinu soovil ja soovitud asjadest, seda saab muuta Windowsist. Ise seda automaatset backuppi ei kasuta.
_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003




sõnum 20.12.2008 13:39:12 vasta tsitaadiga

Selge pilt, aga milleks cd juurde vaja, selleks et ei peaks DVD raiskama? Ja milleks neid DVD nii palju läheb, kui partitsioon ise on 5GB? Kuid ikkagi kui palju peaks siis recovery partitsioonile ruumi jätma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2008 18:40:10 vasta tsitaadiga

Ei, lihtsalt esimene peab CD olema, bootimise põhjusel tõenäoliselt. Partitsioon ise on ~5GB, aga DVD maht on ~4.5GB ja kumbagi DVD-d ei panda ääreni täis. Recovery partitsiooni suurust ei pakuta kuskil muuta, see tehakse automaatselt.
_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003




sõnum 20.12.2008 22:05:18 vasta tsitaadiga

VR53 kirjutas:
. Recovery partitsiooni suurust ei pakuta kuskil muuta, see tehakse automaatselt.

Ma sellest nüüd hästi aru ei saa. Kas recovery paritisiooni üleüldse my computeri all on võimalik näha? Sest minul on mingi lenovo partitsioon my computeri all olemas, mis oli 20GB suur ja vähendasin seda poole võrra?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2008 22:16:55 vasta tsitaadiga

X kirjutas:
Ma sellest nüüd hästi aru ei saa. Kas recovery paritisiooni üleüldse my computeri all on võimalik näha? Sest minul on mingi lenovo partitsioon my computeri all olemas, mis oli 20GB suur ja vähendasin seda poole võrra?

Üldjuhul ei ole näha, aga kõike saab korraldada. Pole kunagi olnud vajadust neid partitsioone muuta, seega ei oska kommenteerida.

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003




sõnum 22.12.2008 16:32:10 vasta tsitaadiga

Nii mul on valida, kas Create recovery media või Create product recovery media? Kumba ma peaksin valima? Mis neil vahet on?

Edit: Nii valisin create product recovery media, sest Lenovo lehel oli midagi sellist kirjas! Aga ma kirjutasin 1 CD ära ja siis avastasin, et mul ei ole DVD. Seega lõpetasin tegevuse ära. Kui ma nüüd uuesti tahan kirjutama hakata, kas siis ma pean uuesti selle 1 CD laskma kirjutada või saab kohe DVD peale üle minna?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.12.2008 13:51:46 vasta tsitaadiga

Hendrique, sain nüüd lõpuks Service Partitioni taastada. Aga sinna sisse ikka ei saa, tegutsedes samat moodi kui Sina.. Ütleb ikka, et NTLDR is missing.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 24.12.2008 14:12:20 vasta tsitaadiga

Rajareits: See tekst näitab, et Sul on Windowsi käivitusfailid kas puudu või on need vigased. Või on küll installitud, kuid Windows ei tunnista neid enda omadeks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Lenovo [ThinkPad] mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 154, 155, 156  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.