Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  SEB versus Swedbank ja muud pangad (Uus küsitlus: Millist autentimisvahendit panka sisenemiseks peamiselt kasutad?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 461, 462, 463  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millist autentimisvahendit panka sisenemiseks peamiselt kasutad?
ID-kaart
14%
 14%  [ 39 ]
Mobiil-ID
27%
 27%  [ 75 ]
Smart-ID
54%
 54%  [ 146 ]
Digi-ID
0%
 0%  [ 2 ]
Paroolikaart
0%
 0%  [ 1 ]
PIN-kalkulaator
2%
 2%  [ 6 ]
hääli kokku : 269

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Button
HV kasutaja
Button

liitunud: 24.04.2006




sõnum 15.11.2008 03:22:00 vasta tsitaadiga

eluaegne seb.i klient, netipangandus väga mugav, aga
vahepeal käisid küll närvidele tiheda helistamisega, pakkudes erinevaid investeerimis jne võimalusi,
ja siis ikka iga paari nädala tagant ikka helistasid ja küsisid, et mul on vana krediitkaart aegunud, et automaatselt on uus tehtud, et võite järele tulla, saatsin neid ikka mitu korda viisakalt pikalt, sest noh, olin juba suht ammu uue kaardi ise tellind ja kätte ka saand juba, aga ikka tahtsid seda mulle sokutada, ei tea, kus neil siis see infosulg oli.

swedbank,hmm ei oskagi midagi öelda, pole aktiivselt ise kasutand, eks tema suurim plus teiste pankade ees on kõige tihedam sularahaautomaatide võrk.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 15.11.2008 10:28:09 vasta tsitaadiga

swedil pole küll virtuaalset, küll aga ajendas see mind reaalset krediitkaarti hankima, millest ka mitmel korral abi on olnud
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 15.11.2008 11:41:27 vasta tsitaadiga

Ra* kirjutas:

Küll aga ei saa ma aru, miks peaks keegi Samposse või mujale minema...(. teine/lisa konto lisaväärtuste saamiseks on midagi muud)
Jah okei, kui pakutakse mingite paremaid intresse, laenu soodsam kohati võtta vms.Mingeid erilisemad teenused jne....
Kuid tavakasutaja jaoks(võibolla väikekliendi jaoks), mis loeb: kui hea on neti pank, kui palju peab igapäevaste teenuste eest maksma, kui palju on automaate jne. ?!
Sampo/Norde automaate vähe, sampo netipank õhtuti vist üldse ei tööta?, pangakontereid tunduvalt vähem jne?!



kuule ära aja jama mingite müütide näol, kui sa konkreetsete teenustega ja tingimustega kursis pole.

Esiteks on Sampo netipank mingites edetabelites olnud stabiilselt esiotsas (teisel kohal) ja mõlemat kasutanuna mina küll aru ei saa mille pagana pärast Swedbanki oma esimene on. Ahjaa, seal vist oli mingi telefonitugi kiirema vastamisega. Mis neil muud üle jääb, kui inimesed on muudkui sunnitud helistama, kuna ei leia vajalike toimingute jaoks õiget kohta üles.

Teiseks pangaautomaadid - vähemalt Tallinnas on kõikides kaubanduskeskustes olemas. Lisaks on võimalik valida erinevaid lepinguid ja tingimusi, mul näiteks 5x kuus ka suvalisest automaadist raha väljavõtmine tasuta. Ehket mul on tasuta võimalik raha välja võtta KÕIKIDEST automaatidest. Seega kordades rohkem võimalusi, valin lihtsalt lühima järjekorraga masina. Ja senise kogemuse järgi võtan ma kuus kokku sularaha välja üldse 2-3 korral.

Kolmandaks - just teenuste kirves hind oli mulle üheks argumendiks pangavahetuselt.

Ja mis tähendab netipank õhtuti ei tööta? Päris segane jutt juba. icon_rolleyes.gif

Heh, ja näide elust enesest. Tahtsin seda postitust kirjutades veenduda, kui palju swedil on Tallinnas kontoreid rohkem kui Sampol. Esiteks ei leidnud üles ja selleks, et arvu teada saada, peab Swedis tegema n klõpsu rohkem. Sampos viis avalehelt kolmas klõps soovitud infoni. Ja teiseks tuli Swedil üsna kähku ette error, nii et ei saanudki arvu teada.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002




sõnum 15.11.2008 11:42:55 vasta tsitaadiga

Mul arve kunagise Hoiupanga aegadest, nüüd siis aegade muutudes sai saadud Hansapanga kliendiks ja nüüd siis lausa Swedpanga nime alla...
Mingil hetkel sai ka SEB arve avatud, seal siiski ainult mõned toimingud teha saanud ja paar krooni arvel protsente kogumas.
Firmat luues oli alguses plaan pangaks Sampo valida mõnede soodsate pakkumiste tõttu, kuid kuna lepingutel oli peenes kirjas nii mõndagi ebasobivat, siis sai kõva häälega öeldud neile, mis ma neist arvasin ja ikkagi Swedpanka arve tehtud.
Siiani siis Hansapanga/Swedpanga klient olnud ja midagi paha nagu pangale ette ei saa heita. Usutavasti jään ka edaspidi nende kliendiks.

_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.11.2008 12:48:41 vasta tsitaadiga

Kunagise Hoiukassa aegadest olen kah olnud Hoiupanga, Hansapanga ja nüüd Swedbank'i klient. 95% tehingutest saab seal tehtud. Samas on mul praeguse SEB'i konto, sest aastaid 10 tagasi sai nende kaudu ISIC kaart võetud.
Pole sel uuel Swedbank'i süsteemil eriti häda midagi. Ainuke asi, mis häirib ja seda juba eelkäijatest saadik, on see, et konto väljavõtet pole seal võimalik normaalselt printida või pdf-iks teha. PDF-printerit kasutades tehakse print loomulikult kogu lehest koos vasakpoolsete menüüdega ning teadagi ei mahu sedasi lehele mitte miskit ära.

_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 15.11.2008 13:05:49 vasta tsitaadiga

Dijital, üleval ääres on prindi vms nupp icon_wink.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.11.2008 13:12:39 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Dijital, üleval ääres on prindi vms nupp icon_wink.gif

vot see on küll kaval nipp icon_razz.gif. tänud.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.11.2008 12:39:54 vasta tsitaadiga

vaatasin praegu, et SEB's enam ei olegi Saldo+ paketti. nüüd mingid uued ja (vähemalt minu jaoks) mõttetud paketid. õnneks ma olen vanast järjest veel Saldo+ ja enne 1. mai 2011 ei saa sundida muud paketti valima icon_biggrin.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oicu
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2006




sõnum 19.11.2008 12:44:53 vasta tsitaadiga

mina kasutan swedbanki. midagi väga kurta ei saa.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
connor
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2003




sõnum 19.11.2008 13:02:38 vasta tsitaadiga

Võttes kunagi laenu oli parim teenindus swedbänk siis seb siis sampo ja siis nordea. Muudega kogemusi pole.
Olles mõlema panga klient on kunagised SEB'i automaatide jurad (50% ajast oma kogemuse järgi audis) väga halva mulje jätnud, sarnast probleemi nii laialdaselt pole swedbänkil näinud.
Samuti oli pettumus see SEB'i 1h konsultatsioon või raha kätte kust raha pidi ootama 3 kuud... icon_razz.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sosssepp
HV veteran
sosssepp

liitunud: 12.05.2003




sõnum 19.11.2008 13:12:12 vasta tsitaadiga

SEB kasutaja, kuna ajad, mil mul laenu tarvis oli, oli SEB ainus pank, kes minu tolle aja finantsolukorra juures kõrge kaarega ei last. Swed oli viimane, kellelt vastus laekus ning nende vastus oli kõige negatiivsem. Õppelaenu (Hoiupanga) ajast Swedis ka kontod olemas, kuid nüüdseks seal juba aastaid üksikud kroonid arvel vedelevad.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.11.2008 14:30:07 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal kasutan väga palju Krediidipanga teenuseid. Teenindus meeldib jne. Ja poes maksan ka enamasti KP kaardiga.
SEB'i U-net on alles jäänud. Kaardid likvideerisin. Swedbank'i hoian nii kaua kuni nad mulle kaardihooldus tasu peale ei pane.
Siiamaani olen ilma hakkama saanud thumbs_up.gif

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 181 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.11.2008 20:57:50 vasta tsitaadiga

Swedbanki Eesti internetipank sai maailma ühe parima erakliendi internetipanga tiitli.

Tuntud finantsalane väljaanne Global Finance kuulutas välja maailma mastaabis parima internetipanga konkursi võitjad. Swedbanki Eesti erakliendi internetipank sai konkursil kaks auhinda – Kesk- ja Ida-Euroopa regiooni kõigi pankade seas parima internetipanga tiitli ning maailma parima erakliendi internetipanga tiitli nende pankade seas, mis ei kuulu maailma 50 suurima finantsettevõtte hulka.

Allikas: Kuldkliendi uudiskiri

_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.11.2008 21:58:35 vasta tsitaadiga

Kontod Swedis, Sebis ja Sampos. Sampo teenindus on seinast seina, olen ka paari blondiini otsa sattunud. Veel hullem on olnud Sebi oma. Kas mulle ainult tundus nii või mõni teenindaja lihtsalt ei ole huvitatud klientide püüdmisest. Kodulaenu puhul mu teiste pankade esialgseid pakkumisi nähes öeldi pead vangutades, et jaa, Sampos on tõesti parem. Kui oli hiljuti vaja üht pisemat laenu, siis Sebi teenindaja, vanem kurja olemisega naisterahvas ei kuulanud soovi äragi, vaid torises, et miks ma kodupangast ei küsi.
Kodulaen on Swedist, eri põhjustel. Ühtlasi, Swedi netipangaga olen väga rahul ning olen olnud nimetet panga klient lapsest saati.

edit: ühes asjas on küll Seb püüdlik - pidevalt helistavad, et lastele mingi kogumisfondi teeks.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3GHZ
HV kasutaja
3GHZ

liitunud: 29.02.2008




sõnum 19.11.2008 22:29:54 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ühes asjas on küll Seb püüdlik - pidevalt helistavad, et lastele mingi kogumisfondi teeks.

No krt, kõigepealt võtavad Sinu raha, nüüd tahavad laste oma ka. icon_lol.gif

_________________
Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2008 11:44:59 vasta tsitaadiga

Olen nii Swed kui ka SEB panga klient. Ainuke asi, mis mind SEB-is veel kinni hoiab on nende virtuaalne krediitkaart. Seda on väga mugav kasutada tavalise arvelduskontoga netist ostude tegemiseks. Teab keegi, kas Swed ka analoogset asja pakub? Siis lõpetaks SEB-iga kohe diilid ära. icon_rolleyes.gif
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 20.11.2008 11:57:15 vasta tsitaadiga

Skeptik, miks?
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2008 12:14:56 vasta tsitaadiga

strohher kirjutas:
Skeptik, miks?

Sest ma ei näe mingit mõtet enda jaoks asjata mitme panga klient korraga olla icon_rolleyes.gif
mugavam ju kui kõik ühes on

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 20.11.2008 12:16:23 vasta tsitaadiga

Arusaadav. Pigem mõtlesin oma küsimuse all seda, et miks eelistad sa ühte panka teisele?
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ojapoiss
Kreisi kasutaja
ojapoiss

liitunud: 09.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2008 12:22:04 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
strohher kirjutas:
Skeptik, miks?

Sest ma ei näe mingit mõtet enda jaoks asjata mitme panga klient korraga olla icon_rolleyes.gif
mugavam ju kui kõik ühes on


Aga odavam on mitmes olla... 1-s pangas antakse ühed soodustused... teises teised...
Ise olen Swedpanga, SEB Panga, Sampo Panga ja Krediidipanga klient... Nordea ei meeldinud mulle Rakvere klienditeenindajad ja selle pärast Nordea klient ei ole... Firmal küll on Nordeas ka arve aga isikliku arvet pole...
Põhipangaks võib vist lugeda SEB Panka kuna sealt on kodulaen ja palk jookseb sinna... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2008 12:28:32 vasta tsitaadiga

strohher kirjutas:
Arusaadav. Pigem mõtlesin oma küsimuse all seda, et miks eelistad sa ühte panka teisele?

võibolla harjumusest ja ka sellest, et Swed nati suurem ja laiemalt levinud on icon_rolleyes.gif

heh, olen Viasat-i klient ja nad tegid sellie nõmeda triki, et edastasid mu kontakid Sampo-le, kes mind nüüd pidevalt oma pakkumistega pommitab, a la et tule kontorisse, tegime sulle juba mingid kaardid ja värgid valmis. ei tea pole viitsinud isegi süveneda neisse, kuna viskan spämmi tavaliselt kohe prükkarisse. icon_lol.gif

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 20.11.2008 12:29:20 vasta tsitaadiga

Selge. Ise olen SEB klient, võibolla harjumusest ja ka sellest, et seda juba Hoiupanga ajast. Meeldivad tasuta ülekanded ja U-net. Kontorisse on vähe asja olnud, uutel kaartidel ainult järel käinud. Ahjaa, häirib ehk see, et kutsutakse teatud aja tagant investeerimisnõustamisele.
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2008 12:31:11 vasta tsitaadiga

ma ka Hoiupanga ajast... kunagi kui neil need esimesed hele-kollased plastikkaardid veel olid icon_biggrin.gif
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ojapoiss
Kreisi kasutaja
ojapoiss

liitunud: 09.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2008 12:32:14 vasta tsitaadiga

strohher kirjutas:
Selge. Ise olen SEB klient, võibolla harjumusest ja ka sellest, et seda juba Hoiupanga ajast. Meeldivad tasuta ülekanded ja U-net. Kontorisse on vähe asja olnud, uutel kaartidel ainult järel käinud. Ahjaa, häirib ehk see, et kutsutakse teatud aja tagant investeerimisnõustamisele.

Kas Hoiupank mitte Hansapanga (Swedpanga) osaks ei saanud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 20.11.2008 12:34:28 vasta tsitaadiga

Õnneks või kahjuks olen senini olnud ainult SEB klient. Automaate leidub praktiliselt sama palju kui SWEd'i omi, mõnel nurgal ühe, mõnel teise, enamuses mõlema omad. Samas sularahaga eriti ei tegele ja automaate üldjuhul tarvis pole. Tasuta ülekanded ja unet on üsna korralikud, eri kontorites olen teenindusega igati rahule jäänud. Kui midagi pakutakse ja ütle et ei huvita siis ei hakata ka pinda käima.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  SEB versus Swedbank ja muud pangad (Uus küsitlus: Millist autentimisvahendit panka sisenemiseks peamiselt kasutad?) mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 461, 462, 463  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.