Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Sony Ericsson W200i USB modem linux keskkonnas. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003




sõnum 06.11.2008 21:10:09 Sony Ericsson W200i USB modem linux keskkonnas. vasta tsitaadiga

Tervist!

Selline probleem vaatluse all, kus vajadus kõnealuse telefoni usb data modemi funktsioon linux keskkonnas toimima panna. Windows (xp sp2) op.süsteemi all töötab, nagu ka dokumentatsioon ette näeb. Linuxile ametlikku tuge pole, kuigi olen ebamäärased kasutajate leiutised, asi linux keskkonnas käima saada, välja googeldanud. Need aga ei tundu andvat palju garantiid.

Tunduvalt on lehekylg ubuntuforums vastavas teemas probleemi k4sitletud ja isegi lahendus pakutud, kuid aru ma sellest juhendist seal ei saa, kuna pole öeldud millist faili või kus ja millega muuta tuleb. Samuti leidsin neti avarustest lehe: http://digitalife.wordpress.com/2007/07/31/using-your-mobile-phone-as-a-gprs-modem-with-ubuntu-linux-via-dku-2-usb-cable/ . See lehekylg pidi sisaldama kindlat lahendust w200i telefonile, kuid millegi pärast ei saa sinna kuidagi ligi, isegi pärast kasutajaks regamist. Vist on leht maas..

Kas kellelgi on kogemusi antud teemaga?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Silver?!
HV veteran

liitunud: 26.04.2004




sõnum 15.11.2008 23:56:08 vasta tsitaadiga

mhmm. Mu lapsel sama telefon. Tegin su jaoks kiire õpetuse valmis. Minul hakkas asi igatahes Opensuse 11.0 peal väga vähese kruttimisega tööle.

Viimasel ajal käin ma siin väga harva, kui leiad õpetusest mõne vea või ei hakka asi ikkagi tööle, siis palun kirjuta õpetuse kommentaaridesse.[/url]
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003




sõnum 13.12.2009 23:31:09 vasta tsitaadiga

Tänud Silver?!. Ilge jama, ei saa enam linpus linuxit tööle, ning sinu õpetust katsetada. Kui asja korda saan annan tagasisidet. Muidu bootloaderi probleemi olen käsitlenud siin.

EDIT:

Alates Ubuntu 9.04-st töötab telefoni abil neti saamine arvutis out of the box.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Sony Ericsson W200i USB modem linux keskkonnas.
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.