Avaleht
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  Targa kodu ehitamine märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 186, 187, 188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 07.10.2017 22:00:28 vasta tsitaadiga

Mul ka mõned Fibaro switchid, HeatIt termostaadid ja SmartThings hub kodus. Ilmselt peab prooviks Google Home Mini ära tellima... Ühesõnaga panin ka rea siia, et teemat jälgida.

Ühtlasi hea teada, et eestis ka mingi pood tekkinud kes neid asju müüb, hinnad on küll kahjuks suht tüüpilised eesti hinnad. Kas need asjad mis näitab et laos on, on ka reaalselt kohapeal olemas? Lubatud tarneaja järgi arvaks, et ei ole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 07.10.2017 23:35:29 vasta tsitaadiga

Lauri_s, see oligi küsimus, et mis nende kahe Alexa Fibaro skilli vahe on? http://manuals.fibaro.com/knowledge-base-browse/fibaro-skills-in-amazon-alexa/
Igatahes tulesid saan juhtida ja dimmerdada, Harmony kaudu ka telerit, digiboksi jmt. juhtida hetkel.

JazZ, oled sa hinnavaatleja või mis, et hindade üle virised? Lisaks, et Fibaro ja natuke ka muude z-wave brändide edasimüüjaid on eestis juba kümnetes, ametlik esindus ja know-how ainult 1, keda tean (indome), vast veel mõni tegeleb paigaldusega.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 07.10.2017 23:52:22 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
JazZ, oled sa hinnavaatleja või mis, et hindade üle virised? Lisaks, et Fibaro ja natuke ka muude z-wave brändide edasimüüjaid on eestis juba kümnetes, ametlik esindus ja know-how ainult 1, keda tean (indome), vast veel mõni tegeleb paigaldusega.

Kui asjad kohapeal on, siis ei virisegi. Kui miskit kiiresti vaja, siis ostaks ka heameelega siit, aga indome lubatud tarneaeg tundub kahtlaselt pikk.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 07.10.2017 23:56:54 vasta tsitaadiga

JazZ, pidasin silmas HV hinnakirjadest heade hindade otsimist. Need heade hindadega toodete pakkumised käivad lainetena, ehk alati pole huvitavat saada, aga kui aega oodata siis saad isegi 50% soodsamalt näiteks outlet asju.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri_s
Kreisi kasutaja
Lauri_s

liitunud: 10.06.2004




sõnum 08.10.2017 07:54:04 vasta tsitaadiga

JazZ, jah meil asjad laos olemas suures osas ning kui laoseisu näitab siis nii ka on. Kuna oleme maaletoojad siis hoiame ladu sees puhtalt ka oma edasimüüjate tarbeks. Tänaseks oleme eestis tegutsenud 5,5a ning meie kaudu on eestis nutikaks tehtud ca 800 majapidamist. Hinnad on meil mitte tüüpilised eesti hinnad vaid sellised on soovituslikud edasimüügihinnad ning maaletoojana on meie kohustus ka seda järgida mitte amazoni vms epoe kombel hinnasõda pidada, kus lõpuks ükaki osapool enam nende müümisel mõtet ei näe.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 08.10.2017 12:05:22 vasta tsitaadiga

Lauri_s, täiesti arusaadav. Igaljuhul tore et siit kohapealt ka miskit võtta on. Minu jaoks isiklikult loeb küll kohati tarneaeg rohkem kui hind. Samas ma ei saa aru miks lubatud tarneaeg 3-7 tööpäeva on kui asjad kohapeal on? Reaalsuses võiks Smartpostiga järgmisel päeval paki kätta saada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri_s
Kreisi kasutaja
Lauri_s

liitunud: 10.06.2004




sõnum 08.10.2017 12:30:52 vasta tsitaadiga

Saabki järgmisel päeval, tarneaeg on informatiivne ja pigem mõeldud selleks kui kohapeal tõesti pole. Meie epood ja ka web on hetkel läbimas uuenduskuuri, kui need tehtud käime ka sisupoole üle mõlemas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 08.10.2017 12:53:58 vasta tsitaadiga

JazZ, ma saan öelda oma kogemusest, et nad vist töötavad öösel ka. Peale tööpäeva tellitud toode oli juba hommikul smartpostis ootamas. thumbs_up.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 08.10.2017 14:55:54 vasta tsitaadiga

Selge ja tore, aga öösel töötamisest pole kasu kui kodulehel vale/vananenud info on. Ma ei oleks sealt poest midagi tellinud kui lubatud tarneaeg nii pikk on, mujalt saab lihtsalt oluliselt kiiremini ja ka odavamalt. Nüüd kui ma tean et kiiresti saab, jätan kindlasti selle variandi meelde.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 08.10.2017 15:04:24 vasta tsitaadiga

ot:
JazZ, ära lase ennast mesimagusast reklaamjutust mõjutada icon_cool.gif , saad veel heas usus tünga, sest mis peab p..sse minema see sinna ka läheb.

Veebipoest tellimiseks tuleb alati varustada ennast mõttega, et kaup võib saabuda "tulevikus". Kiiresti saad ,kauba olemasolul, füüsilisest poest.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri_s
Kreisi kasutaja
Lauri_s

liitunud: 10.06.2004




sõnum 08.10.2017 16:39:41 vasta tsitaadiga

Kodulehel olev info ei ole aegunud, kuvatakse üldjuhul ikka reaalaja infot. Tarneaja osas on sul õigus, mõistlik ära muuta. Kunagi sai pandud selliselt ja nii on ta tänaseni jäänud. Asjad mis laos olemas paneme eranditult järgmisel tööpäeval posti ikka.
Jägaja, asi võib olla selles et tütarlaps kes meil poes klientidega suhtleb ning ka veebipoe tellimusi haldab, võtab oma tööd väga tõsiselt. Olen näinud korduvalt kuidas smartposti pakk viiakse samasse automaati kuhu klient selle tellis, nii ei pea isegi homseni ootama vaid sms tuleb paar minutit hiljem kui pakk sisestatud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 08.10.2017 17:36:26 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
ot:
JazZ, ära lase ennast mesimagusast reklaamjutust mõjutada icon_cool.gif , saad veel heas usus tünga, sest mis peab p..sse minema see sinna ka läheb.

Veebipoest tellimiseks tuleb alati varustada ennast mõttega, et kaup võib saabuda "tulevikus". Kiiresti saad ,kauba olemasolul, füüsilisest poest.

Ei tule, tuleb lihtsalt valida e-pood mis oma lubatud tarneaegadest kinni peab. Siin Pärnus ei saa ma reaalsetest poodidest küll midagi. Kohapeal lihtsalt ei ole midagi ja kui tellida, siis kasvõi näiteks Euronicsi puhul jõuab asi aeglasemalt Tallinnast siia kui ise teiseltpoolt maakera tellides.

Lauri_s kirjutas:
Kodulehel olev info ei ole aegunud, kuvatakse üldjuhul ikka reaalaja infot. Tarneaja osas on sul õigus, mõistlik ära muuta. Kunagi sai pandud selliselt ja nii on ta tänaseni jäänud. Asjad mis laos olemas paneme eranditult järgmisel tööpäeval posti ikka.
Jägaja, asi võib olla selles et tütarlaps kes meil poes klientidega suhtleb ning ka veebipoe tellimusi haldab, võtab oma tööd väga tõsiselt. Olen näinud korduvalt kuidas smartposti pakk viiakse samasse automaati kuhu klient selle tellis, nii ei pea isegi homseni ootama vaid sms tuleb paar minutit hiljem kui pakk sisestatud.

Minu aegunud/vana info märkus oligi kodulehel näidatud tarneaja kohta.
Huvitav et teil seal pealinnas SmartPost nii toimib. Meil siin ääremaal korjatakse pakiautomaadist pakk, sõidutatakse Tallinna ja siis hommikul samasse pakiautomaati tagasi. Ma viimasel ajal küll pole seda jälginud, aga varem oli küll nii.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 08.10.2017 18:07:34 vasta tsitaadiga

OT
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri_s
Kreisi kasutaja
Lauri_s

liitunud: 10.06.2004




sõnum 08.10.2017 19:44:29 vasta tsitaadiga

Siis toimib nii kui kohapeal maksad mitte ei kasuta ettevõtte kontot.

JazZ kuidas sa samsungi smarthubiga rahul oled? Äkki räägid paari sõnaga mis ta endast kujutab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 08.10.2017 20:58:49 vasta tsitaadiga

Lauri_s kirjutas:
Siis toimib nii kui kohapeal maksad mitte ei kasuta ettevõtte kontot.

JazZ kuidas sa samsungi smarthubiga rahul oled? Äkki räägid paari sõnaga mis ta endast kujutab.

Selge, see seletab, ma ainult ettevõttena saatnud pakke.

SmartThings hub'iga olen igati rahul, ei oska siiani enamat tahta. Peamine põhjus miks ma selle valisin on see, et see on üsna avatud, näiteks võimalus ise device handler'eid mudida või teiste valmis tehtud äppe/funktsioone kasutada. Teisest otsast vaadates ilmselt ei soovitaks seda eestis kasutamiseks kui ei viitsi ise nihvida, jube keeruline on aru saada mis seadmed on out of the box toetatud. Näiteks Fibaro EU suitsuanduri tööle saamiseks pidin ise ametlikku device handler'it mudima natuke, sest andmebaasis on UK või hoopis mingi vana versiooni device handler. Aga kui on tahtmist ja viitsimist, siis on igati normaalne variant minu meelest. Muud ei oska nagu selle kohta midagi rääkida, kui Sul konkreetsemaid küsimusi on, siis võin vabalt vastata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 09.10.2017 00:39:24 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
ot:
JazZ, ära lase ennast mesimagusast reklaamjutust mõjutada icon_cool.gif , saad veel heas usus tünga, sest mis peab p..sse minema see sinna ka läheb.

Veebipoest tellimiseks tuleb alati varustada ennast mõttega, et kaup võib saabuda "tulevikus". Kiiresti saad ,kauba olemasolul, füüsilisest poest.
Kui kohe vaja, siis olen käinud Indome füüsilisest poest ostmas. Saab veel kiiremini kui järgmiseks päevaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 09.10.2017 09:04:54 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, kuis uue koha parkimisega on, vanas poes oli tänav paaril korral täis ja sõitsingi minema, ilma poodi saamata.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002




sõnum 09.10.2017 09:08:57 vasta tsitaadiga

jägaja, uues kohas on otse poe ees Indome klientide parkla. 3 kohta vist oli kui õigesti mäletan. Reeglina ei ole parkimisega probleeme.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri_s
Kreisi kasutaja
Lauri_s

liitunud: 10.06.2004




sõnum 17.10.2017 14:16:48 vasta tsitaadiga

Kuna täna on uutel autodel juba Androidid peal ning vanematele saab osta maki androidi toega, on väga lihtne ka nutikodu juhtimine sinna üle viia icon_smile.gif

Proovisin eile Fibaro rakenduse peale laadida enda auto makile, paraku resolutsioon ei olnud kõige parem ning tahvli rakendust ei saanud üldse peale ja telefoni oma on "paigast ära". Aga tänu widgetitele saab põhilised asjad esilehele siiski välja tuua.

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002




sõnum 24.10.2017 12:37:11 vasta tsitaadiga

See Eesti keele lisamine Google'sse on juba üksjagu aega võtnud aga jätkuvalt jääb asi selle taha et ei ole piisavalt inimesi kes viitsiksid kätte võtta ja hääle sämpleid saata. Kamoon rahvas. Paneme nüüd õla alla ja teeme ära.

tsitaat:
You can participate in this project only once but we still need more unique voices to help us improve the Speech Recognition system for Estonian, so if you know other native speakers anywhere in the world that might be willing to participate in the project, please feel free to encourage them to register here: http://datacollection_et-EE.register-lionbridge.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 24.10.2017 14:06:08 vasta tsitaadiga

Millest te järeldate et neid hääle näiteid Google Home/Assistant jaoks kogutakse? Kas see on kirjas kuskil? Ma pakuks pigem et Google Translate jaoks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012




sõnum 24.10.2017 14:15:02 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
Millest te järeldate et neid hääle näiteid Google Home/Assistant jaoks kogutakse? Kas see on kirjas kuskil? Ma pakuks pigem et Google Translate jaoks.


Eks need ole suuresti ikkagi üks ja sama asi, milleks teha midagi topelt? Tehakse keele osa ära, siis on variante kus seda rakendada küll ja veel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002




sõnum 24.10.2017 14:30:15 vasta tsitaadiga

JazZ, https://geenius.ee/eksklusiiv/google-asus-oma-tehismoistusele-eesti-keelt-opetama-et-varsti-telefonidega-emakeeles-vestelda-saaks/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 24.10.2017 15:45:49 vasta tsitaadiga

Ma ei leia sealt geeniuse uudisloost ka kuskilt allikat, seega mulle paistab see lihtsalt kirjutaja arvamusena. Seega mina endiselt ei suuda uskuda et Google'il on huvi assistendile Eesti keelt õpetada, lihtsalt ei tundu hetkel reaalne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 30.10.2017 15:03:07 vasta tsitaadiga

Mul olukord järgmine. Keldris on gaasikatel Vitopend 100. Tollel on sees relee, mis käivitab gaasipõletit. Selle küljest tuleb kolme soonega juhe üles esikusse seina peale. Selle külge on hetkel ühendatud tempanduriga termostaat. See saab hetkel toitevoolu ise nendelt katla juhtmetelt ja vastavalt toatempile siis lülitab põletit sisse ja välja. Kas sellise lahenduse jaoks oleks ka midagi nutikamat saada hetkel juba? Nu mis oleks ka nö wifis ja siis eemalt saaks äpi abil kruttida. Või selliseid asju veel pole tehtud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  Targa kodu ehitamine mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 186, 187, 188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.