Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Turvalisus ja privaatsus »  AssaPauk märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 26.09.2008 19:04:42 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
Igastahes mul nod32 midagi ei leidnud ja sas'iga lasin ka masina üle ja polnd midagi... äkki see avast teeb seal lehel false positive'i? icon_rolleyes.gif


Ei tee:
Hello.

This file is already detected and it's not false.

Please quote all when answering. Do not forget to include you registration data.
-----------------
Regards, Ostroverkhov Vladimir
Virus Analyst, Kaspersky Lab.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.09.2008 19:10:14 vasta tsitaadiga

ilmselt on selles masinas mingi katkine nöötkolkmkendkaks.. way to go.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.09.2008 19:13:29 vasta tsitaadiga

Ega väga ei usu, et kolmes masinas suisa ühtmoodi katki on ja et ka SAS ei leia midagi, kuid mine sa tea... vb proovingi Avasti järgi. icon_razz.gif
_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
isiklik
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2003




sõnum 26.09.2008 19:25:48 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
isiklik: Kell a 18:15 tegin Avasti kodulehel päringu uue parooli saamiseks:
Paar minutit hijlem tegin oma GMaili postkasti lahti ja nüüd võid ise lugeda mis mail postkastis oli:

register@register.avast.com to me show details 6:18 PM (0 minutes ago)

Nii, et pole mõtet vaielda ega heietada, et Avast saadab parooli kuni 24 tunni jooksul
8)


Tahad vaielda? No vaidleme!

Loe tähelepanelikult PAKSUKS tehtud sõnumit. Kõik selle teksti koppisin üks-ühele avasti kodulehelt.

Registration of avast! 4 Home Edition

Your registration was sent to ALWIL Software. If the entered e-mail address was correct, you should receive an e-mail with the activation key within 24 hours...

The activation key expiration is not limited, but the program updates will only be available for the next 14 months. After this period, it is necessary to re-register.

IMPORTANT NOTICE: The free registration of avast! 4 Home Edition is performed by a robot which sends the message containing the license key to the email address you entered in the registration form. The mail is sent from: register@register.avast.com and the mailbox specified for reply is: support@avast.com; please make sure these addresses will not be stopped by your anti-spam software.

If you have any technical problem, mail to support@avast.com

If you don't have avast! Home Edition installed yet, please visit download page

If you like avast!, please be so kind and give a notice to users of CNet, ZDNet and/or other popular sites by using the links in the left-hand side column...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.09.2008 19:29:59 vasta tsitaadiga

isiklik, tulevad need registrationid hetkega. korduvalt kasutajatele reganud ja kasutanud installimiseks ka enne saadud keysid. ainuke piirang mis nende keydega on, et hapuks läheb key aasta pärast alates välja andmisest. ole hea ja vaata oma späm/ junk üle.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
isiklik
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2003




sõnum 26.09.2008 19:36:40 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
isiklik, tulevad need registrationid hetkega. korduvalt kasutajatele reganud ja kasutanud installimiseks ka enne saadud keysid. ainuke piirang mis nende keydega on, et hapuks läheb key aasta pärast alates välja andmisest. ole hea ja vaata oma späm/ junk üle.


Mulle tuli kah praegu hetkega, aga vaidlus sai alguse kaugel tagapool, kus ma kirjutasin, et kahele kliendile üleeile ja eile installisin avastit. Ja siis ma näitasin klientidele kuidas saab registreerida. Proovisime registreerida nende e-mailidele, aga isegi 10 minuti pärast ei olnud veel võtit tulnud ja siis ma ei saanud aru milles on pull ja proovisin veel registreeruda ja siis lõpuks lugesin seda teksti, kus kirjutati, et võtme saab 24 tunni jooksul.

Andke andeks, mina ei ole seda 24 tunni värki välja omast peast mõtelnud! Nii on see seal kirjas ja siia kirjutasin ka sellest mida ma lugesin.
Kas nüüd lõpuks on arusaadav?
Ma võin ju roheliseks ka värvida, kui keegi veel aru ei saa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.09.2008 19:39:45 vasta tsitaadiga

isiklik, jajah. pane omale key igaks juhuks pulgale. alati saab uuendada kui karjuma hakkab icon_smile.gif mul nt. on.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
isiklik
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2003




sõnum 26.09.2008 19:42:27 vasta tsitaadiga

Mul on pulgal peale key veel väga palju asju. icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.09.2008 19:50:59 vasta tsitaadiga

mul kah. ja " kile on ka produktide jaoks alati kaasas"
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 26.09.2008 20:05:58 vasta tsitaadiga

isiklik: Ära siis kasuta mailiaadresse, millede mailiserverid "molutavad ja mõtlevad, et kas on tegu spämmiga või mitte". Seega pole mõtet Avasti peale turtsuda, kui Su oma ISP mailiserver "nägusid teeb".

See, et Avastil on kiri "kuni 24 tundi", tean ma oma a 4 või 5 aastat juba. Ehk siis niikaua, kuni olen Avastit kasutanud. Ja selle aja jooksul olen Avastilt uut koodi küsinud sadades kordades. Ja mitte kordagi pole kulunud aega koodi saamiseks üle mõne minuti.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
isiklik
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2003




sõnum 26.09.2008 20:39:50 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
isiklik: Ära siis kasuta mailiaadresse, millede mailiserverid "molutavad ja mõtlevad, et kas on tegu spämmiga või mitte". Seega pole mõtet Avasti peale turtsuda, kui Su oma ISP mailiserver "nägusid teeb".

See, et Avastil on kiri "kuni 24 tundi", tean ma oma a 4 või 5 aastat juba. Ehk siis niikaua, kuni olen Avastit kasutanud. Ja selle aja jooksul olen Avastilt uut koodi küsinud sadades kordades. Ja mitte kordagi pole kulunud aega koodi saamiseks üle mõne minuti.


Ma ei mäleta, et oleks avasti peale turtsunud, keegi süüdistas mind valetamises (võibolla olid see sina), et avast saadab võtme kohe. Kui ma kliendile seda ütlen, siis ma võin satuda täbarasse olukorda, kuna KOHE võtit ju ei tulnud. Kui ma ütlen kliendile 24 tunni jooksul saab võtme, nii nagu kirjas on, ma ei pea ju jääma sinna ööpäevaks ootele. Võibolla tuleb võti mitme tunni pärast, tõesti see oleneb paljudest asjaoludest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 26.09.2008 20:53:14 vasta tsitaadiga

Mis te kurat kaklete selle Avasti key üle. Tehke 1 beer_yum.gif parem. Kui on lubatud kuni 24h jooksul, siis hädaldama peaks hakkama, kui selle aja möödudes pole muffigi saabunud. Tavapraktikas muidugi on loetud minutite jooksul kohale jõudnud.
Vihjeks veel (eeldatavasti teada asi), et sama key'd saab paljudele produktidele sisestada. Ei pea igale versioonile eraldi tellima.

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meybo
Kreisi kasutaja
meybo

liitunud: 17.08.2002




sõnum 26.09.2008 21:13:29 vasta tsitaadiga

Kas see teema mitte juba mitu lehekülge tagasi sujuvalt AV-de võitlustandriks ei muutunud? icon_rolleyes.gif
_________________
www.meybo.ee
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.09.2008 21:19:46 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
ilmselt on selles masinas mingi katkine nöötkolkmkendkaks.. way to go.


"nöööd koldkükaks... pole katki"

Soovitav oleks vaid antiviiruseid OSTA või kasutada freewaret...
Mitte neid crackida...whatever, mis "kätte juhtub" failidega...mis lubavad teha "sust jumala taevas"...
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
isiklik
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2003




sõnum 26.09.2008 21:22:54 vasta tsitaadiga

Lemmy kirjutas:
Mis te kurat kaklete selle Avasti key üle. Tehke 1 beer_yum.gif parem. Kui on lubatud kuni 24h jooksul, siis hädaldama peaks hakkama, kui selle aja möödudes pole muffigi saabunud. Tavapraktikas muidugi on loetud minutite jooksul kohale jõudnud.
Vihjeks veel (eeldatavasti teada asi), et sama key'd saab paljudele produktidele sisestada. Ei pea igale versioonile eraldi tellima.


Seda ma tean jah. beer_yum.gif joon juba ka.

http://kolyan.net/index.php?newsid=7195
Vaadake lõpuni, täitsa armas viirus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 26.09.2008 21:40:44 vasta tsitaadiga

isiklik kirjutas:

http://kolyan.net/index.php?newsid=7195
Vaadake lõpuni, täitsa armas viirus.

Oojaa, on küll armas viirus, endalgi võiks selline olla icon_lol.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meybo
Kreisi kasutaja
meybo

liitunud: 17.08.2002




sõnum 26.09.2008 23:07:19 vasta tsitaadiga

Väide, et lehel www.tallmac.ee asub mingi viirus, on täielik pullikaka. Arvutit kaitseb Eset Smart Security (täiesti töötav, ei ole katkine), mis ei teinud piiksugi. Midagi kahtlast enda arvutis samuti toimumas ei näinud. Sai süsteem üle skännitud Avira Premium Security Suite'iga, mis samuti väidetavat viirust ei leidnud, küll aga tegi hunniku valehäireid mitmete tuntud programmide failide peale.
_________________
www.meybo.ee
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003




sõnum 26.09.2008 23:21:22 vasta tsitaadiga

käisin seal nii IE kui FF 'iga. Nod32 uusim ja Avira ei näidanud mitte piixugi icon_neutral.gif (enne oli nod32 peal nüüd avira)
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 26.09.2008 23:23:44 vasta tsitaadiga

Lord Ami kirjutas:
jnt kirjutas:
Igastahes mul nod32 midagi ei leidnud ja sas'iga lasin ka masina üle ja polnd midagi... äkki see avast teeb seal lehel false positive'i? icon_rolleyes.gif


Ei tee:
Hello.

This file is already detected and it's not false.

Please quote all when answering. Do not forget to include you registration data.
-----------------
Regards, Ostroverkhov Vladimir
Virus Analyst, Kaspersky Lab.


et kaspersky vennad tegid nalja siis?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003




sõnum 26.09.2008 23:24:55 vasta tsitaadiga

automaat vastus? ei tahaks uskuda et keegi masina taga istub terve ööd/päevad ja vaatab ükshaaval faile üle icon_rolleyes.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 26.09.2008 23:30:27 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
Lord Ami kirjutas:
jnt kirjutas:
Igastahes mul nod32 midagi ei leidnud ja sas'iga lasin ka masina üle ja polnd midagi... äkki see avast teeb seal lehel false positive'i? icon_rolleyes.gif


Ei tee:
Hello.

This file is already detected and it's not false.

Please quote all when answering. Do not forget to include you registration data.
-----------------
Regards, Ostroverkhov Vladimir
Virus Analyst, Kaspersky Lab.


et kaspersky vennad tegid nalja siis?


Ei teinud.
Tõesti, KLAB "viirusetuvastajad" kontrollivad neid faile üksipulgi läbi.Karantiinist saadad ja saad vastuse umbes paari tunniga.Vahepeal isegi paari minutiga icon_biggrin.gif
Angel, neid on seal mitmeid.Pole kindel, aga vähemalt 10 erinevat isikut.

Nt:
Hello,

setup_1_2_.exes - not-a-virus:FraudTool.Win32.AntiSpyWarePro.c

New potentially risk software was found in this file. It's detection will be included in the next update. Thank you for your help.

Please quote all when answering.

Sophos:
Good morning,

Thanks for your submission to Sophos Support.

The file downloaded from the website -setup_1_2_.exe- resulted in the creation of a new threat identity:
Troj/FakeVir-FZ

Detection for that file has been released to the databanks. For more information, you can go to the description below:
http://www.sophos.com/security/analyses/viruses-and-spyware/trojfakevirfz.html

Please do not hesitate to contact me if I can be of any further assistance.


Regards,

Karin Cowell
Sophos Technical Support

...
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 26.09.2008 23:40:21 vasta tsitaadiga

Lord Ami: Ära liiga naiivne ja Kaspersky-t pimesi ülearu uskuv ka pole 8) Kaspersky-t saadab vähemalt iga aasta paar - kolm skandaali või skandaalikest, kus olematu, süütu pisipraht keeratakse suure lärmiga suure kella külge. Tekitades sellega - järjekordse paanika, mille käigus inimesed pimesi poodi Kaspersky Antiviirust ostma tormavad... Ja siis firmajuhid - koos marketingimeestega - hõõruvad käsi, löövad tooste kokku uue müügiedu puhul ja nuputavad, kuidas inimesi uuesti poodi meelitada icon_wink.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003




sõnum 26.09.2008 23:48:37 vasta tsitaadiga

see ammu teada et firmas on kaks osakonda.. üks teeb viiruseid ja teine teeb vastumürki. Kui kumbki neist hätta jääb siis aidatakse üksteist. Äri on vaja ju ajada 8)
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.09.2008 23:48:54 vasta tsitaadiga

tahanteada, skandaalid või mitte, kav töötab suht stabiilselt.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 26.09.2008 23:52:21 vasta tsitaadiga

See oli siiski nagu näide icon_smile.gif ja ka väike tõestus.
Saatsin sama lehe ka ESETile.Vaatame kas ESETi produktid ka seda lehte viiruselevitajaks peavad icon_smile.gif

//
Aga tegelikult ka.Jätame selle teema rahule ja kolima AV vs AV omasse icon_smile.gif?
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Turvalisus ja privaatsus »  AssaPauk mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.