Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Imageshack on aeglane! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2007 16:43:28 Imageshack on aeglane! vasta tsitaadiga

vull kirjutas:
uvitav millal see aeg tuleb kui imageschakist linkimine ära keelatakse?
imo võiks sellega juba alustada icon_confused.gif

siis kui imageshack midagi illegaalset teeb ja see ära keelatakse icon_lol.gif
või lihtsalt siis kui kõigil eestlastel netiühenduse kiirus alla 1 Mbit´i keeratakse vms icon_biggrin.gif

EDIT: Tõstsin mõned postitused ilusate piltide alt eraldi teemaks
Max Powers


viimati muutis M00t 09.07.2007 16:44:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2007 16:44:02 vasta tsitaadiga

vull kirjutas:
uvitav millal see aeg tuleb kui imageschakist linkimine ära keelatakse?
imo võiks sellega juba alustada icon_confused.gif


Võiks küll. Mina ei jõua oodata kuni sealt lingitud pildid avanevad icon_mad.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Death
HV Guru
Death

liitunud: 06.09.2003




sõnum 09.07.2007 16:54:01 vasta tsitaadiga

Pmst kellelgi kusagilt linkida keelata pole vabale maailmale kohane aga protesti märgiks mina näiteks imageshaki linkidele ei kliki icon_smile.gif
_________________
"To be or not to be?" is a question of when, not if.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2007 16:55:43 vasta tsitaadiga

a on siis raske 5 sekundit oodata? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pringi
HV veteran
pringi

liitunud: 08.06.2006




sõnum 09.07.2007 17:01:05 vasta tsitaadiga

lu1de, mul on suht kiire nett (digiTV) ja mul läheb vahel ikka 10-15 sekki. on ju olemas alternatiivsed saidid, kuhu oma pilte laadida, ja peale klikates näeks neid koheselt.

See on nagu need 30 piirangud - kui sa sõidad 1 km 60 asemel 30-ga, võidad ca 1 minuti, on siis nii kiire tõesti?
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rat_013
HV veteran
rat_013

liitunud: 09.01.2005




sõnum 09.07.2007 17:09:56 vasta tsitaadiga

pringi kirjutas:
See on nagu need 30 piirangud - kui sa sõidad 1 km 60 asemel 30-ga, võidad ca 1 minuti, on siis nii kiire tõesti?
OT: lahe matemaatika icon_lol.gif icon_lol.gif
veidike teemasse, kuigi ka OT: ise kasutan tasu eest oma domeeni ja ka ei nuta.. pealegi on serveripind tänapäeval ju NII odav et paha hakkab icon_biggrin.gif

_________________
rat_013
#foursnow (winter driving experience) //
013 Graphics (design / prepress / production) //
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2007 17:22:02 vasta tsitaadiga

pringi kirjutas:
lu1de, mul on suht kiire nett (digiTV) ja mul läheb vahel ikka 10-15 sekki. on ju olemas alternatiivsed saidid, kuhu oma pilte laadida, ja peale klikates näeks neid koheselt.

See on nagu need 30 piirangud - kui sa sõidad 1 km 60 asemel 30-ga, võidad ca 1 minuti, on siis nii kiire tõesti?


WTF, alguses räägid, et sul on kiire net ja luide pilte näeb aeglaselt ning lõpus räägid, et poh, las olla, kannatame ära.

5p

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pringi
HV veteran
pringi

liitunud: 08.06.2006




sõnum 09.07.2007 21:07:04 vasta tsitaadiga

carlking, see oli selgitus sellele, et ega meil kiire ei ole, aga närvi ajab küll ja oodata ei viitsi. merivälja teel ei sõida keegi 30-ga... kui seal ment passiks, siis kasutaks küll teisi teid ja sõidaks mujalt.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2007 21:13:07 vasta tsitaadiga

proovige kasutada www.xs.to
seni pole alt vedanud, kiire kah
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2007 21:13:47 vasta tsitaadiga

Ma ei näe siin teemas mitte ühte viidet kiirele alternatiivile. Kui teile ei meeldi Imageshack siis palun pakkuge asemele tasuta alternatiive, mis töötavad regamiseta. Tühi kriitika ei tööta.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2007 22:18:09 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Ma ei näe siin teemas mitte ühte viidet kiirele alternatiivile. Kui teile ei meeldi Imageshack siis palun pakkuge asemele tasuta alternatiive, mis töötavad regamiseta. Tühi kriitika ei tööta.
just...
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoW
Piiratud kasutaja

liitunud: 15.06.2005




sõnum 19.07.2007 20:18:10 vasta tsitaadiga

Kiire alternatiiv? Spämmige TDR.ee serverit:

www.tdr.ee/pilt
www.noortele.ee/pilt
www.imgbay.com - Pirate bay pakutav asi icon_smile.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2007 00:39:36 vasta tsitaadiga

Imagest ei tule vähemalt pornot pakkuvaid lisalehti kaasa. Vastupidiselt mõnele "kiirele" leheküljele. Kui oleksin fotograaf ja peaksin omi töid pidevalt eksponeerima, siis ostaksin ka kindlasti serveriruumi. Aga mitte screenshottide jaoks.
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Death
HV Guru
Death

liitunud: 06.09.2003




sõnum 20.07.2007 09:16:35 vasta tsitaadiga

DonNiger, oma ruum on just igasuguse pudi jaoks kasulik. fotod on boonus. miski 25eek kuus(yhe suitsupaki hind) saab juba 500MB pinda.
_________________
"To be or not to be?" is a question of when, not if.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 20.07.2007 11:06:13 Re: Imageshack on aeglane! vasta tsitaadiga

ära tuleks keelata need popupidega avanevad pildid!
olen ise kasutanud imageshacki palju, aga nii et olen võtnud trumbnaili propertisest adre, selle img tagidesse, ja pastenud url adreks kust siis .th vahelt ärakustutanud
lehel väljapakutud lingid on saatanast!

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pringi
HV veteran
pringi

liitunud: 08.06.2006




sõnum 20.07.2007 14:53:32 vasta tsitaadiga

Death, mina saan planet.ee-st 9 EEKiga 1GB - see on 6 korda odavam, kui see suitsupaki hind, arvestades, et pinda on 2 korda rohkem.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2007 14:55:41 vasta tsitaadiga

tsitaat:

planet.ee-st 9


Ka võimalus. Mina kasutan virtuaal.com teenuseid ja 3 giga on 75 krooni kuus.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Death
HV Guru
Death

liitunud: 06.09.2003




sõnum 20.07.2007 15:21:06 vasta tsitaadiga

pringi, Palju sul andmebaase, meiliadresse ja muud pudi kasutada on?
_________________
"To be or not to be?" is a question of when, not if.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pringi
HV veteran
pringi

liitunud: 08.06.2006




sõnum 20.07.2007 15:41:56 vasta tsitaadiga

Death, meiliaadressi sain ka kaasa, kuid toda ei kasuta... ma kasutangi seda ainult serverina, pole õrna aimugi, mis kaasas on veell.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2007 15:52:36 vasta tsitaadiga

see on see endine msn.ee vä?
kunagi tegin endale kaa, aasta maksis 108 vist tol ajal. tegin ainult unikaalse msni aadressi pärast icon_razz.gif

muidu kasutan netpointi,49 krooni kuu, 2GB ruumi, 50GB andmemahtu, mille ületamisel ei kukuta kohe kisendama. MySQL andmebaase: 4
MySQL kasutajaid: 6 nendest kasutuses 3/2

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 22.07.2007 10:52:48 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
see on see endine msn.ee vä?
kunagi tegin endale kaa, aasta maksis 108 vist tol ajal. tegin ainult unikaalse msni aadressi pärast icon_razz.gif


Seesamune. *.msn.ee asemel on nüüd *.planet.ee

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
r3nx
HV veteran

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2007 15:34:12 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:

muidu kasutan netpointi,49 krooni kuu, 2GB ruumi, 50GB andmemahtu, mille ületamisel ei kukuta kohe kisendama. MySQL andmebaase: 4
MySQL kasutajaid: 6 nendest kasutuses 3/2


Sama siin icon_smile.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArQ
Kreisi kasutaja
ArQ

liitunud: 30.09.2004




sõnum 18.08.2008 15:48:36 vasta tsitaadiga

Tõstaks teemat! Täitsa närvi ajab massiline imageshack'i linkimine. On küll tasuta, aga 'Connection time-out' on ka vahva lahendus oma pilte levitada thumbs_up.gif
Alternatiiv? Kasvõi Netpoint'i tasuta 'Alustaja' pakett ja neid variante on ehk veel. Aga ärge palun kasutage kuskil maailma teises otsas asuvat serverit bow.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
capricorn
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2003




sõnum 18.08.2008 16:28:23 vasta tsitaadiga

aga kuidas on suhtumine imagevenue.com lehte, olete proovinud? selle hackiga olen ise ka pidevalt probleeme täheldanud aga http://www.imagevenue.com/ lehega pole siiamaani erilisi probleeme olnud
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2008 16:33:03 vasta tsitaadiga

capricorn kirjutas:
aga kuidas on suhtumine imagevenue.com lehte, olete proovinud? selle hackiga olen ise ka pidevalt probleeme täheldanud aga http://www.imagevenue.com/ lehega pole siiamaani erilisi probleeme olnud

Mingi aasta tagasi vahetasin ka ennast sinna ja 5+ koht tõesti võrreldes selle imagekräpiga thumbs_up.gif
Lisaks on olemas ka planet.ee 9.- eeku kuus pole just röövimine
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zorten22
HV veteran
zorten22

liitunud: 17.12.2004




sõnum 18.08.2008 20:28:41 vasta tsitaadiga

Imho võiks Imageshacki lausa ära keelata HV-s.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2008 20:30:28 vasta tsitaadiga

Eelista eestimaist - http://upload.pri.ee/
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArQ
Kreisi kasutaja
ArQ

liitunud: 30.09.2004




sõnum 18.08.2008 20:52:34 vasta tsitaadiga

zorten22 kirjutas:
Imho võiks Imageshacki lausa ära keelata HV-s.


thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2008 21:24:55 vasta tsitaadiga

zorten22 kirjutas:
Imho võiks Imageshacki lausa ära keelata HV-s.

Iseenesest väärt mõte thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 18.08.2008 22:23:14 vasta tsitaadiga

Üks hetk kirjutas:
Eelista eestimaist ... thumbs_up.gif
suva eesti pildialbumisse võib ju pildid panna ja foorumisse linkida,
olen märganud et nüüd saab ka php skripte sisalduvaid pildiaadresse img tagidesse toppida!
ja õppige ära img ja url tagide kasutamine! imageshackist ja analoogsetest saab ka ilma popupideta linke üles panna!
php skripy thumbnaili taga on tõesti saatanast ja see tuleks ära keelata!
statusbar ju nöitab, mis thumbnaili taga peidus ja mina enam saasta ei kavatse avada

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100


viimati muutis kfl 30.08.2008 00:44:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2008 23:35:15 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
zorten22 kirjutas:
Imho võiks Imageshacki lausa ära keelata HV-s.

Iseenesest väärt mõte thumbs_up.gif
tobe
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafiaa
HV kasutaja
Mafiaa

liitunud: 15.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2008 18:15:06 vasta tsitaadiga

hea kiire kohakene
http://tinypic.com/
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2008 19:40:22 vasta tsitaadiga

capricorn, mille poolest imagevenue.com parem on? Minu jaoks sama aeglane, pealegi viskab spämmi kordades rohkem. Võibolla asi minus vist, sest ei istu eesti juhtme taga.

kfl, php skripy thumbnaili taga on tõesti saatanast ja see tuleks ära keelata! thumbs_up.gif

_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2008 22:28:27 vasta tsitaadiga

Mis te halate? Selle aja peale kui Firefox oma uimerdamise lõpetab (30+ tabi stabiilselt lahti) on ImageShacis olev pilt juba lahti. Seega 2-3 sekki (seda kusjuures koorumsega, kujutan ette et koormuseta isegi kiirem). Pole palju ju. Pseudoprobleem.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2008 22:36:39 vasta tsitaadiga

kfl kirjutas:
olen märganud et nüüd saab ka php skripte sisalduvaid pildiaadresse img tagidesse toppida!


Eem, ehk räägid lähemalt? et pmst, mul enda kodukal pisike skriptike progetud, mis võtab uploaditud pildi ja vastavalt GET kaudu saadud muutujatele resize'ib asja ära. Et kas jutt käib siis sellisest asjast ja ma saan nüüd thumb'ide jaoks foorumis kasutada seda enda skripti vajadusel?

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2008 22:39:56 vasta tsitaadiga

jnt, ei jutt käib sellest asjast et kui sa proged php nt mingisuguse proge, mis väljastab enam vähem pildi kujul väljundi (nt pidevalt muutuv kellaaeg) siis saad seda lisada pildina (aka emblebed). Sry kirjavigade pärast.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2008 22:43:17 vasta tsitaadiga

d3t, jup ma mõtlengi seda, et php genereerib tegelt täiesti pildi headeriga faili, lihtsalt pilt on joonistatud php poolt. (täpsemalt siis vähendatud/suurendatud) Kunagi, kui proovisin, ei olnud väga võimalik seda kasutada, kuid kui nüüd on, siis see meeldiv üllatus. thumbs_up.gif
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
O
Kreisi kasutaja
O

liitunud: 22.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2008 22:52:45 vasta tsitaadiga

pildikuur seebiks! thumbs_up.gif
_________________
PS, kui teemades ei vasta
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArQ
Kreisi kasutaja
ArQ

liitunud: 30.09.2004




sõnum 03.09.2008 23:05:01 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Mis te halate? Selle aja peale kui Firefox oma uimerdamise lõpetab (30+ tabi stabiilselt lahti) on ImageShacis olev pilt juba lahti. Seega 2-3 sekki (seda kusjuures koorumsega, kujutan ette et koormuseta isegi kiirem). Pole palju ju. Pseudoprobleem.


Pigem on sinu 30 tabi pseudoprobleem icon_wink.gif
Varsti keegi ütleb, et Imageshack ei ole aeglane vaid internet on liiga kiire või midagi sellist.
Pealegi ei juhtu minul kahe sekundiga mitte midagi ja lõpuks on kena timeout, seda erinevate ühenduste puhul

_________________
No worries!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 21:06:18 vasta tsitaadiga

Mafiaa kirjutas:
hea kiire kohakene
http://tinypic.com/
yep, thumbs_up.gif
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxtor1
HV veteran
maxtor1

liitunud: 06.02.2007




sõnum 04.09.2008 21:26:52 vasta tsitaadiga

zorten22 kirjutas:
Imho võiks Imageshacki lausa ära keelata HV-s.

Nõus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2008 21:32:05 vasta tsitaadiga

Enda üleslaetud piltide jaoks võiks kasutada ka www.photobucket.com. Ainus miinus ÜLIlaiskadele inimestele on registreerimise vajadus.
Endal pole sellega probleeme tekkinud
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Imageshack on aeglane!
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.