Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Mac või PC märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 52, 53, 54  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mac või PC
Mac
22%
 22%  [ 148 ]
PC
77%
 77%  [ 504 ]
hääli kokku : 652

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 26.10.2012 16:24:23 vasta tsitaadiga

http://news.cnet.com/8301-13579_3-57420479-37/tim-cook-knocks-idea-of-macbook-ipad-combo-device/

Enustan, et hiljemalt 3a pärast on apple'i läpakad touch-interfacega icon_smile.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2012 16:32:37 vasta tsitaadiga

Pigem märksa kiiremini ning väga erinevatelt tootjatelt.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 26.10.2012 17:24:10 vasta tsitaadiga

Teistelt tuleb kindlasti kiiremini kuid mu väide käis konkreetselt osx (ning tulevikus üsna tõenäoliselt ios) jooksutavatest apple'i toodetud läpakatest icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margus1000
Lõuapoolik
Lõuapoolik
margus1000

liitunud: 28.05.2003




sõnum 28.10.2012 17:07:17 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Teistelt tuleb kindlasti kiiremini kuid mu väide käis konkreetselt osx (ning tulevikus üsna tõenäoliselt ios) jooksutavatest apple'i toodetud läpakatest icon_smile.gif


Läpakad on Applel hetkel juba kõik touch-interfacega. Ainsad kaasaegset touchpad-i omavad läpakad. Läpaka ekraan puutetundlikuks? See idee on kööbakas ja ma võin seda täie kindlusega väita, olles nii pliiatsiga kui lihtsalt puutele reageerivate ekraanidega läpakaid kasutanud väga kaua ja palju. Klaver all ja puudutamine üleval, juba see on ergonoomiliselt ebamugav ja tobe idee. Touchpad on kohe klaveri juures ja isegi sel puhul on shortcutid mugavamad. Tõsta käsi ekraani juurde - inimesed on laisad ja laiskus on produktiivsuse alus. (labidamehed ja tellisetassijad - ruttu vinguma icon_lol.gif ) Teine häda on hinged. Hinged peavad olema sel puhul jäigad, aga liiga jäigad hinged ... või jälle liiga pehmed ... Kes läpakatega rohkem kokku on puutunud, teavad küll. Siis peaks olema ühest tükist seade, mis on avatud läpaka kujuga ja kokku ei käigi. Kolmas asi on kaal. Air-i mõõtu masina lükkab jäigema hinge puhul kergesti kõikuma. Siis peaks läpaka "base" olema raskem, et seda jama üleval hoida.
Seega puuteekraan läpakal on isegi tobedam idee kui seda on puuteekraan vertikaalse ekraaniga lauaarvutil. Hiina ime, mis ei arvesta arvuti kõige tähtsama jupi - kasutajaga.

_________________
God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 28.10.2012 17:47:01 vasta tsitaadiga

margus1000, ja sina omakorda lähtud sellest, et puuteekraan peaks olema ainus kasutajaliides. Nii mõnigi kasutaja on pärast Windows 8 tableti kasutamist end lauaarvuti monitori nühkimas avastanud, ju siis on mugav.
Kommentaarid: 157 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus1000
Lõuapoolik
Lõuapoolik
margus1000

liitunud: 28.05.2003




sõnum 28.10.2012 18:38:36 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
margus1000, ja sina omakorda lähtud sellest, et puuteekraan peaks olema ainus kasutajaliides. Nii mõnigi kasutaja on pärast Windows 8 tableti kasutamist end lauaarvuti monitori nühkimas avastanud, ju siis on mugav.


Ei ole ju mugav. Ei ole. Näita mulle seda "nii mõndagi kasutajat". Ma tahaks sellist inimest oma silmaga näha, kes kunagi lauaarvutiga hiirt ei ole kasutanud. Või kes on Win8 tabletit kasutanud aga ei ole lauaarvutit kasutanud. Selline käitumine saab olla ainult juhul, kui inimene ei ole kunagi hiirest midagi kuulnud ega seda kasutanud (mida ma tegelikult ei usu). Pikemat aega kätt või käsi üleval hoida - seda ei nimeta mugavaks isegi Chuck Norris. Samas Win 8 on niipalju uuenduslikum, et mitte ainult ei ole põlised Windowsi kasutajad ekraani nühkinud. Teated räägivad kasutajatest, kes (mugavuse huvides) on ekraani rusikaga löönud ja arvutikasti ennastki jalahoobiga kostitanud, seega, kõik on võimalik.
Jutt algas Macbookidele puuteekraanide võimalikkusest. See et selline asi on tehniliselt võimalik, ei tähenda, et see oleks tõenäoline. Puuteekraan läpakal on niivõrd ebamugav ja seega vähetõenäoline. Isegi kui ta ei oleks ainuke sisend, siis milleks toppida läpakasse tehnoloogiat, mida enamus kasutajatest kasutada ei taha? Ennemini teevad nad touchpadi suuremaks või teevad kogu randmetoest touchpadi. Hiina imedega Apple ei tegele ja checklist whores - see on täiesti omaette punt.

_________________
God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can, and wisdom always to tell the difference.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sven
Kreisi kasutaja
Sven

liitunud: 27.04.2007




sõnum 30.10.2012 11:27:25 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
http://news.cnet.com/8301-13579_3-57420479-37/tim-cook-knocks-idea-of-macbook-ipad-combo-device/

Enustan, et hiljemalt 3a pärast on apple'i läpakad touch-interfacega icon_smile.gif


Et siis teevad midagi sellist? Axiotron Modbook - http://www.modbook.com/.

Kui läpaka kaant annaks väänata teistpidi kokku ei oleks erilist probleemi...
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 09.06.2014 20:25:15 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.03.2022 22:54:16 vasta tsitaadiga

Päris head videod:
Spoiler Spoiler Spoiler


Äratundmisrõõmu üksjagu icon_lol.gif

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 01.04.2022 17:07:56 vasta tsitaadiga

Mul võttis jämedalt 2a. et PC lauakast loobuda iBooki ja Macbooki kõrvalt. Aasta võis olla 2007-08
Kommentaarid: 649 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.04.2022 17:11:21 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Mul endal kulus siis samamoodi 2 katset ja 2 aastat… icon_biggrin.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.04.2022 18:03:24 vasta tsitaadiga

Alari A., mida igatsed PC poolelt?
_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.04.2022 20:19:25 vasta tsitaadiga

Ma pole ca poolteist aastat kodus Windowsiga lauaarvutit kasutanud, töömasin on ka pool aastat õun olnud. Ei mõtle isegi must-valgelt, et nüüd on Windowsiga lõpp, mäkk on über või mis iganes muud sellist. Pigem lihtsalt õunavärk on selline, mis sobib mu peakujuga paremini. Praeguseid arenguid vaadates Windows ei tõmba mõnda aega ka, st kui vaadata Win10/11 suunda, kui ikka peale värsket installi on start menüüs TikToki ikoon, siis on midagi mu silmis väääga valesti.

See on OT, aga linux sobib endiselt serveritesse ülihästi, töölauale - ei, ei. See on lihtsalt kurb, aga nii on. Kodus tahaks ikka rahulikult arvutit kasutada, mitte tegeleda ikka ja jälle millegi käimahäkkimisega. Ning seda mäkiga saab, asjad tegelikult ka lihtsalt töötavad. Ega hädasid on igalpool, minu jaoks on õunamaailmas neid lihtsalt kõige vähem. Mõne teise jaoks on olukord teisiti.

Pealegi ei saa üle ega ümber elevandist keset tuba - M1. Kui tööl oli palju videokõnesid, siis paar tundi, heal juhul napilt kolm ning aku tühi Windowsiga läpakaga (korralik äriklassi masin). M1'ga on päeva otsa videokõnesid, vahele ka muud tavalist kontorivärki ning õhtul kella viieks on 45% akut alles. Rääkimata sellest, et kadunud on undav ventilaator ja mune küpsetav arvuti. Seda siis jällegi minu kasutusprofiili juures, kus näiteks Lenovo T460/x280 lärmasid ja kuumutasid, MacBook Air on hääletu ja vahel õrnalt soe, reeglina jahe.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 01.04.2022 20:23:36 vasta tsitaadiga

Võrdled 2016. a PC-d 2020. a Maciga.
Kommentaarid: 865 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 653
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.04.2022 20:36:41 vasta tsitaadiga

x280 on aastast 2018 siiski. Ega mul oli vahepeal 2019. aasta MBP 15'' ka, Intel siis. 1,5h Zoomi ja aku tühi, samal ajal masinat süleshoida oli ebamugav. Või kui vaatan tööl uusi Inteliga aparaate - ikka on samamoodi, et vaikses kontoris kuuled, kuidas tööle tulles arvutid tükk aega tööd teevad. Või kui on päev otsa kontorist väljas aku pealt tööd, siis lõunast hakatakse seinakontakte otsima.

Aga ega ma kedagi siin veenma hakka. Igaühe oma asi.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV veteran
Ramones

liitunud: 09.07.2004




sõnum 01.04.2022 20:42:04 vasta tsitaadiga

Üldiselt nõustun eespool lingitud video kokkuvõttega, et main töömasinaks kasutaks ikkagi windowsit aga on the road läppariks tundub macos paljuski parem valik. Ise kasutan viimased 2a tööalaselt ringi liikudes macbooki ning see tundub paljuski olema etem valik kui windowsiga läppar. Kontoris ja kodus lauataga tundub aga siiski windows PC palju parem nii töö kui meelelahutusvahend.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Online

sõnum 01.04.2022 20:44:35 vasta tsitaadiga

Mina müüsin m1 macbook pro maha, kuna see asi küpsetab korralikult mune kui ei lase maci enda programme. Rosetta kaudu asju ajades undab ja läheb ikka päris kuumaks.

Päevotsa ei pea macbook pro m1 aku mitte kuidagi vastu. Muidugi oleneb kellel kui pikk päev ka. 9h ja teams kõned + muud asjad ning aku tühi.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 01.04.2022 21:02:28 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Alari A., mida igatsed PC poolelt?

Ei igatse midagi. Üsna ammu omasin PC´d
EDIT: Gentoo linuxi stage 1 ehitamist. PC mul oli aga Wini ei kasutanud.
Kommentaarid: 649 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.04.2022 23:05:16 vasta tsitaadiga

Dirty Harry kirjutas:
x280 on aastast 2018 siiski. Ega mul oli vahepeal 2019. aasta MBP 15'' ka, Intel siis. 1,5h Zoomi ja aku tühi, samal ajal masinat süleshoida oli ebamugav. Või kui vaatan tööl uusi Inteliga aparaate - ikka on samamoodi, et vaikses kontoris kuuled, kuidas tööle tulles arvutid tükk aega tööd teevad. Või kui on päev otsa kontorist väljas aku pealt tööd, siis lõunast hakatakse seinakontakte otsima.

Aga ega ma kedagi siin veenma hakka. Igaühe oma asi.


No ei saa võrrelda neid masinaid selliselt ikkagi - võrrelda saaks M1 AMD vastetega põhimõtteliselt. Inteli ahjudega, eriti vanadega - no ei ole adekvaatne :]

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.04.2022 08:45:25 vasta tsitaadiga

Võrdlen seda, mis mul võrrelda on. 2019. aasta tipp-mäki pealt läksin 2020. aasta kõige lahjema mäki peale üle. See hüpe oli meeletu. Peale seda pole mingit huvi ka vaadata teiselepoole aeda, kuna kasutajakogemus on meeletult hea ja kõrvalt nähtud 2022. aasta windowsiga aparaadid ei erine mu silmis varasematest märkimisväärselt. Aga jällegi - ei hakka kedagi ümber veenma, ei suuda ausalt üteldes oma ükskõiksust vaos hoida.

EDIT: pealegi on see niikuinii õunade ja apelsinide võrdlemine, sest M!'ga käib kaasas ka palju selle jaoks optimeeritud tarkvara. Seega ongi väga palju asju tehtud uutmoodi, mille tulemuseks on siis muuhulgas kõvasti pikem aeg, mille jooksul saab arvutit aku pealt kasutada. Millalgi jäi silma, et ThinkPad X13s peaks tulema ARM'iga, saab näha, kuidas see koos ARM64EC'ga töötab. Loodan parimat.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 02.04.2022 20:06:06 vasta tsitaadiga

Dirty Harry kirjutas:
kui ikka peale värsket installi on start menüüs TikToki ikoon, siis on midagi mu silmis väääga valesti.


Millisel Windowsi installil on out of the box tiktoki ikoon?

Dirty Harry kirjutas:

Kui tööl oli palju videokõnesid, siis paar tundi, heal juhul napilt kolm ning aku tühi Windowsiga läpakaga (korralik äriklassi masin).


Peremees kasutas ikka selle sajandi läpparit või sai töökoha poolt ära ruunatud akuga vraki? Äriklassi läpparid peavad kõigil tootjatel 10+ tundi töökoormust any day of the week ja tegid seda juba aastal 2017, kui mu töö poolt antud Dell kestis ~11 tundi ühtejutti töötegemist.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.04.2022 21:46:49 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Äriklassi läpparid peavad kõigil tootjatel 10+ tundi töökoormust any day of the week ja tegid seda juba aastal 2017, kui mu töö poolt antud Dell kestis ~11 tundi ühtejutti töötegemist.


Kui su töö seisneb ainult Teamsi kõnedes ja veebis asuvat vormide või RDP kasutamises, siis võib-olla tõesti. icon_rolleyes.gif
Ning pole ka selle koha pealt Mäkk sugugi parem, ma suudan oma M1Pro akul kah 3’me tunniga pildi tasku saada, teatud asju tehes.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.04.2022 18:08:41 vasta tsitaadiga

Dirty Harry kirjutas:
Võrdlen seda, mis mul võrrelda on. 2019. aasta tipp-mäki pealt läksin 2020. aasta kõige lahjema mäki peale üle. See hüpe oli meeletu. Peale seda pole mingit huvi ka vaadata teiselepoole aeda, kuna kasutajakogemus on meeletult hea ja kõrvalt nähtud 2022. aasta windowsiga aparaadid ei erine mu silmis varasematest märkimisväärselt. Aga jällegi - ei hakka kedagi ümber veenma, ei suuda ausalt üteldes oma ükskõiksust vaos hoida.

EDIT: pealegi on see niikuinii õunade ja apelsinide võrdlemine, sest M!'ga käib kaasas ka palju selle jaoks optimeeritud tarkvara. Seega ongi väga palju asju tehtud uutmoodi, mille tulemuseks on siis muuhulgas kõvasti pikem aeg, mille jooksul saab arvutit aku pealt kasutada. Millalgi jäi silma, et ThinkPad X13s peaks tulema ARM'iga, saab näha, kuidas see koos ARM64EC'ga töötab. Loodan parimat.


Mhmh, st. võrrelda võib, ent tuleb teadvustada, et ei pruugi päris 1:1 võrdlus olla.

Apple-i enda prosede osas pole halba öelda - väga hästi on õigetele asjadele keskendutud ning toimib, v.a. mängimise osa on veel endiselt puudulik vs. Win, ent see pole elusees ka primaarturg.
Justnimelt perf ja selle juures akukestvus on suurepärane.

Win masinate puhul tasub vaadata-võrrelda pigem AMD protsessoritega isenditega.

Aga mulle meeldib su ohjeldamatu ükskõiksus, mul polegi kahtlust, et sa suruda ei taha, lihtsalt täpsustan veidi. Mul sama seis suht.

Scart, Win10 installil on pre-installed äpishortcutid TikTok-i, Minecrafti, jne.
Pole päris tervikäpid, a miskit sinnapoole ikkagi.
Märgiks veel ära, et pole vaja tõmmelda. Kirjuta oma postitus ära ja siis sõnasta neutraalseks ümber icon_lol.gif

Akukasutuse osas olen üpris nõus, et tavalisema WORKloadi puhul kestab vabalt terve päeva isegi mu igivana ultrabook kui ma aku välja vahetaks, samas a'la mängu joostes ta seda ei tee.
Samas Apple-i M-prosede asja vaadates, siis tundub, et nad on väga hästi ka tugevama tegevuse akukestvust paremaks saanud, ilmselt just läbi programmide optimeerimise.

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.04.2022 18:16:29 vasta tsitaadiga

Ega sellest jah enne aru ei saa, kui ise järgi ei proovi.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 03.04.2022 18:37:35 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Scart, Win10 installil on pre-installed äpishortcutid TikTok-i, Minecrafti, jne.


Pole elu sees näinud ja W11'l pole mitte midagi taolist sees icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Mac või PC mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 52, 53, 54  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.