praegune kellaaeg 19.06.2025 08:18:32
|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
autor |
|
-Re-Flex-
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2005
|
25.08.2008 15:42:09
bluetooth car kit BCK04 tööle saamisega probleem! |
|
|
Sai sõbra käest selline asi saadud link
ja proovides seda siis ei leidnud telefon kuidagi bluuethootihga seda junni üles...Tean noo palju ,et tööle läheb see keskimist nuppu all hoides ja siis hakkab sinine tuli vilkuma ja rohkemat ei oska ma midagi sellega teha Asjal on ainult üks väljundi auk kuhu käib mikrofoni juhe(kuigi kaasas on ka mingi 6-7cm pikk antenni laadne asi mis läheb ka sinna auku) kuid ei oska ei anntenni ega selle sinihamba jublaga midagi teha...Kas asi on katki ,et telefonid ei leia seda üles või tuleb seal veel ennem midagi teha?Äkki kellelgi on kogemusi või on kokku puutunud varem sellega!
|
|
Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
tagasi üles |
|
 |
markynmark@hot.ee
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2003
|
25.08.2008 20:26:14
|
|
|
Kasutusjuhend ütleb, et hoia helistamise klahvi all 5 sekundit, siis kuuldub piiks ja aktiveeritakse bluetooth otsing ning sinine led hakkab vilkuma. Paaritamise parool on 0000.
Nii toimivad enamus seadmed, kui ikka ei toimi, siis võibolla ongi asjal midagi viga. Paistab mingi hiina toode vist.
_________________ M: Uus printer-scanner-koopiamasin, Nokia HF |
|
tagasi üles |
|
 |
-Re-Flex-
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2005
|
26.08.2008 15:32:17
|
|
|
ega ei taha toimida jah...jah hoidsin keskimist nuppu all...hakkas sinine led vilkuma...kuid ikka ei midagi...:S Hiinakas jah rsk
|
|
Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
tagasi üles |
|
 |
markynmark@hot.ee
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2003
|
|
tagasi üles |
|
 |
|
lisa lemmikuks |
|
|
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
|
|
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
|