Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 465, 466, 467  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2024 14:39:22 vasta tsitaadiga

Ma sain sellise kirja:

tsitaat:

Hea klient!


Elisa vabandab siiralt! Tehnilisi häireid tuleb kahjuks ette ning kahetusväärselt tekkis 6.03 hilisõhtul Elisa võrgus sisemine seadmerike. Antud rike tekitas 6.03 õhtul häired mobiilse interneti ning osaliselt ka teleteenuse ja mobiilkõne kasutamisel. Osaliselt esines rikke järelmõjusid 7.03 hommikul. Palume klientidel, kes tunnetavad täna mobiilse interneti või 4G ehk VoLTE kõnede tegemisel häireid, teha oma mobiiltelefonile taaskäivitus, mis kiirendab kliendile teenuse toimimise taastumist.


Vabandame veelkord ning kinnitame, et meie eksperdid panustavad alati maksimaalselt tehniliste häirete ennetamisse.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 08.03.2024 12:49:20 vasta tsitaadiga

Enne totaalset riket oli nett kohutavalt aeglane. 20 mega tuli nagu läbi EDGE ühenduse icon_lol.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005




sõnum 09.03.2024 11:26:09 vasta tsitaadiga

Keegi teab kas Elisal 5G SA mode peaks ka töötama? Ma sedasi ei saa üldse signaali. Seadmest peab olema 4G+5G sees ja NSA mode, mis siis nagu aru saan kasutab 4G infrat... SA modega peaks 5G Core tech olema või midagi sellist.
Igatahes ootasin tunduvalt suuremaid kiiruseid. Signaali test näitab kõik 100%... mast on otsenähtav aga kiirused on 160Mbps alla ja 40Mbps üles ainult..eeldasin et 5G'ga tuleb ikka üle 300Mbpsi. Tegemist muidugi maakohas asuva mastiga et siin vb mingite madalamate sagedustega saatjad et kaugemale leviks?

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004




sõnum 09.03.2024 13:40:21 vasta tsitaadiga

xpander kirjutas:
Keegi teab kas Elisal 5G SA mode peaks ka töötama? Ma sedasi ei saa üldse signaali. Seadmest peab olema 4G+5G sees ja NSA mode, mis siis nagu aru saan kasutab 4G infrat... SA modega peaks 5G Core tech olema või midagi sellist.
Igatahes ootasin tunduvalt suuremaid kiiruseid. Signaali test näitab kõik 100%... mast on otsenähtav aga kiirused on 160Mbps alla ja 40Mbps üles ainult..eeldasin et 5G'ga tuleb ikka üle 300Mbpsi. Tegemist muidugi maakohas asuva mastiga et siin vb mingite madalamate sagedustega saatjad et kaugemale leviks?


Aga vaata cellmapper.net lehelt. Aga üldiselt maapiirkonnas 700MHz sagedus kasutusel ja sealt just suuri kiiruseid ei tule.

_________________
- censored -
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 234
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005




sõnum 09.03.2024 13:59:29 vasta tsitaadiga

mega kirjutas:


Aga vaata cellmapper.net lehelt. Aga üldiselt maapiirkonnas 700MHz sagedus kasutusel ja sealt just suuri kiiruseid ei tule.


Tänud. Cellmapper lehel näitab et 3300-3799mhz on ka täitsa olemas. 700mhz on ka muidugi.
Pole 5G telefoni millega testida muidugi et kas just täpselt siia ulatab aga kurat otse nähtavus mastiga ja linnulennult alla 2km mast ning antenn/ruuter on katusel ilusti suunatud. Kahjuks seadistustest tundub et ei saa vägisi suurema sageduse peale suruda vaid võtab automaatselt...
Eks ma proovin siis Elisaga ühendust võtta.

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2024 23:30:46 vasta tsitaadiga

5G SA (Standalone) teenust ei ole veel. Võrgu ettevalmistused käivad, sellest tulenevalt ka mastid cellmapperi kaardil.
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005




sõnum 11.03.2024 13:55:21 vasta tsitaadiga

VeixES kirjutas:
5G SA (Standalone) teenust ei ole veel. Võrgu ettevalmistused käivad, sellest tulenevalt ka mastid cellmapperi kaardil.


Ahaa. Tänud info eest! thumbs_up.gif Eks siis ootame.

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rainisk
Kreisi kasutaja
rainisk

liitunud: 24.10.2005




sõnum 06.04.2024 15:35:34 vasta tsitaadiga

Mis see Elisa ongi nii haiglane või on minul ainult probleeme, tahaks selle tv teenuse lõpetada aga ei ole isegi sellist kohta iseteeninduses kus seda teha saab.
_________________
★ ★
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.04.2024 15:42:06 vasta tsitaadiga

Ei saa vist jah. Aga midagi üllatavat seal pole, liitumine on kõigil vaid paari hiireklikiga, aga lõpetamiseks pead alustuseks Annikaga kaklema ja kui temast mööda saad kuidagi, siis keegi ütleb kuidas see protseduur käib.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 06.04.2024 16:03:07 vasta tsitaadiga

Sõnum tuli jah iseteenindusest saata ja siis x päevi hiljem helistati, et oi miks tahate lõpetada. Ma viimane kord panin veel ekstra teenuse lõpetamise kuupäeva ka aga ikka virutati see 3 päeva arvele otsa kuni lõpuks teenindaja helistas. See oli viimane piisk karikasse ja nõudsin ka oma isikuandmete töötlemise lõpetamist. Minu jaoks seda firmat pole olemas
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rainisk
Kreisi kasutaja
rainisk

liitunud: 24.10.2005




sõnum 06.04.2024 16:21:03 vasta tsitaadiga

Teine debiilsus on see seadmete väljaost, miks ma peaks seda jama välja ostma kui ma nende teenust ei soovi enam.
Jube roheline ettevõtte. Keegi kuidagi saanud tagastada asjad ilma et välja peaks ostma?

_________________
★ ★
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.04.2024 16:27:15 vasta tsitaadiga

rainisk, seal on vahe kas rent või järelmaks. Rendiseadme saad vabalt tagastada. Järelmaksu puhul ei peagi müüja neid tagasi võtma.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rainisk
Kreisi kasutaja
rainisk

liitunud: 24.10.2005




sõnum 06.04.2024 19:10:10 vasta tsitaadiga

Nad ei pakugi 5G seadme renti icon_lol.gif
Täiesti kloun ettevõte. Selle klounaadiga lõpetan küll igasugused suhted.

_________________
★ ★
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005




sõnum 11.04.2024 18:41:09 vasta tsitaadiga

Suht klounaad on see jah.
Sai siin märtsi alguses 5G võetud. Enne seda oli nende 4G mis toimis suht koht normilt. Mast on alla 2km linnulennult otse nähtavausega. Signaalid head aga iga natukese aja tagant kukuvad kiirused 60Mbps peale, nagu aint 1 layer oleks aktiivne. Restarti seda antenni nagu debiil et mõneks ajaks kiirused 250Mbps jälle toimiks.
Mulle topiti ka see TV teenus kaasa. Ma pole hullemat saasta varem näinud. Esiteks pole TVst midagi vaadata aga kogu see elisa "elamus" on kohutav läägiv asi...
oeh... rant over...

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.04.2024 10:42:12 vasta tsitaadiga

250 küll, aga palju upp on?
_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.04.2024 10:51:29 vasta tsitaadiga

xpander kirjutas:
Suht klounaad on see jah.
Sai siin märtsi alguses 5G võetud. Enne seda oli nende 4G mis toimis suht koht normilt. Mast on alla 2km linnulennult otse nähtavausega. Signaalid head aga iga natukese aja tagant kukuvad kiirused 60Mbps peale, nagu aint 1 layer oleks aktiivne. Restarti seda antenni nagu debiil et mõneks ajaks kiirused 250Mbps jälle toimiks.
Mulle topiti ka see TV teenus kaasa. Ma pole hullemat saasta varem näinud. Esiteks pole TVst midagi vaadata aga kogu see elisa "elamus" on kohutav läägiv asi...
oeh... rant over...

Mis masti all oled ja mis 5g sagedus levib? Või mis kraadi(suuna) all oled masti suhtes?

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005




sõnum 12.04.2024 18:32:45 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
250 küll, aga palju upp on?


40 kõigest.
Spoiler Spoiler Spoiler


VeixES kirjutas:

Mis masti all oled ja mis 5g sagedus levib? Või mis kraadi(suuna) all oled masti suhtes?


eNB ID F751E - LTE, Edelas.
Cellmapperis pole 5G andmeid väga kirjas veel. 700mhz tundub see olevat kuhu connectib. 3500 on ka seal masti, aga vist veits jääb teise suunda vms.
Mul pole 5G telefoni et cellmapperis täpsemalt hetkel kaardistada.

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.04.2024 18:51:13 vasta tsitaadiga

Kõlab imelikult aga vaata kas saad ruuterist network mode 5G NSA asemel panna 4G auto vms, äkki niimoodi stabiilsem.
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005




sõnum 12.04.2024 19:35:47 vasta tsitaadiga

VeixES kirjutas:
Kõlab imelikult aga vaata kas saad ruuterist network mode 5G NSA asemel panna 4G auto vms, äkki niimoodi stabiilsem.


Jah nii saab panna aga mis kasu sellest 5Gst siis on üldse. siis on 4G kiirused ehk ~100Mbps. 4G only, auto ja 5G only saab valida. 5G only eeldab SA mode mida veel ei ole. Seega väga valikuid pole. Probleem tundub olevat selles, et lampi kukub 5G kiht maha ja peab antenni restartima, et see tagasi tuleks. Jääb nagu aint ühe 4G kihi peale tiksuma vms, kuigi antenni seadistuste alt näitab et ühendus on kõikides kihtides.. Eks ma uurin edasi..vb mingi segaja kuskil mis nalja teeb.

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ailai
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2022




sõnum 12.04.2024 19:52:57 vasta tsitaadiga

Pikaaegne Elisa klient. Naernud nalju Qgsm-Tele2 levi kohta. Võtsin prooviks Tele2 kõnekaardi avastasin, et Tele2 levi ja 4G kiirus mul kodus parem, kui Elisal. Pärnus Tele2-l 5G olemas Elisal pole. Elisa tõstab hinda min. 1x aastas. Mingid paketivahetustasud. Eriline naerukoht oli see, kui Telia kliendid said esimest korda elus hinnatõusuteate ja teatasid, et nüüd lähevad Elisasse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 12.04.2024 19:57:02 vasta tsitaadiga

ailai, igi vanad paketid saidki hinnatõusu. Minu paketti pole 2.a keegi näppind.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 15.04.2024 17:41:08 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
ailai, igi vanad paketid saidki hinnatõusu. Minu paketti pole 2.a keegi näppind.


Mul ka 2021a leping, aga seda juba mitu korda muudetud ja hinda viimase aastaga 2x vähemalt tõstetud.

Aga nüüd naljatilgad viskavad mu kõrgema hinnaga paketi peale , põhjenduseks et viimase aja hinnatõusud ja neti kaitse jms, all veel kkrjas et paragrahv see ja too.
Väga tore JOKK skeem küll, alles paar kuud tagasi oli hinnatõus + km %.
Vaatasin nende pakette siis, 2senti kõrgema hinnaga neil pmst sama pakett olemas, aga mulle keevitavad 7€ otsa. Samas peaks mul klienditeenindusega kokkulepitud 2a leping Augustini kehtima. Isegi meili ei saadetud, huvipärast klõpsisin iseteeninduse postkasti.
Mis sa teed, 2x kallimaks tõusnud hind viimase ajaga, ok inflatsioon jms Aga lihtsalt tagaselja ilma meili/sms teavituseta 7€ veel otsa lükata on ikka paras ....
Ilma mõtlemata kolin ümber, vahet pole kas mujal tuleb rohkem maksta!
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.04.2024 17:44:43 vasta tsitaadiga

aga kuhu sa kolid? eestis pole ei netti ega pakkujaid
_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




see post läheb kustutamisele sõnum 15.04.2024 17:59:18 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
ailai, igi vanad paketid saidki hinnatõusu. Minu paketti pole 2.a keegi näppind.


Spoiler Spoiler Spoiler


Puhtalt muust huvist, kas su tööandja teavitas sind palgatõusust, küsisid ja said selle ajavahemiku jooksul?
Kui mitte, siis on kommentaar igati selge.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 16.04.2024 10:46:34 vasta tsitaadiga

No tavaliselt tõstetakse baashinda, aga sinu hind jäetakse samaks.
Küll mida Telia tegi oli paketi lõpetamine ja sulle uue määramine, siis tähtajaline ei kehti muul juhul kui sul on tähtajaline kohustus.
Ehk võta mõni 0% kampaania koos lisasoodustusega ja keegi ei näpi su lõpphinda.
Telia saatis teateid, et hind tõuseb, aga minu hinda nad muuta ei saa icon_lol.gif
Kurb küll...


Vael kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
ailai, igi vanad paketid saidki hinnatõusu. Minu paketti pole 2.a keegi näppind.


Mul ka 2021a leping, aga seda juba mitu korda muudetud ja hinda viimase aastaga 2x vähemalt tõstetud.

Aga nüüd naljatilgad viskavad mu kõrgema hinnaga paketi peale , põhjenduseks et viimase aja hinnatõusud ja neti kaitse jms, all veel kkrjas et paragrahv see ja too.
Väga tore JOKK skeem küll, alles paar kuud tagasi oli hinnatõus + km %.
Vaatasin nende pakette siis, 2senti kõrgema hinnaga neil pmst sama pakett olemas, aga mulle keevitavad 7€ otsa. Samas peaks mul klienditeenindusega kokkulepitud 2a leping Augustini kehtima. Isegi meili ei saadetud, huvipärast klõpsisin iseteeninduse postkasti.
Mis sa teed, 2x kallimaks tõusnud hind viimase ajaga, ok inflatsioon jms Aga lihtsalt tagaselja ilma meili/sms teavituseta 7€ veel otsa lükata on ikka paras ....
Ilma mõtlemata kolin ümber, vahet pole kas mujal tuleb rohkem maksta!


indrpo kirjutas:


Puhtalt muust huvist, kas su tööandja teavitas sind palgatõusust, küsisid ja said selle ajavahemiku jooksul?
Kui mitte, siis on kommentaar igati selge.

icon_lol.gif no anna abi...
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 465, 466, 467  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.