Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 442, 443, 444 ... 465, 466, 467  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ahoioi
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2017




sõnum 26.05.2021 14:26:54 vasta tsitaadiga

Ei tea, kuidas nüüd on, aga siis kui mul oli veel piiratud mahuga pakett, mahu lõppedes sai ainult Elisa lehele lisamahtu ostma. Ma korra aastavahetuse eel ostsin lisa ja kütsin edasi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robis00
HV vaatleja

liitunud: 25.01.2011




sõnum 04.06.2021 23:13:56 vasta tsitaadiga

Kas 800mhz on "band 20"? Tahan ruuterit kindlale sagedusele lukustada ja infost soovitati seda sagedust, pidi ressurssi olema.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007




sõnum 04.06.2021 23:20:40 vasta tsitaadiga

robis00 kirjutas:
Kas 800mhz on "band 20"? Tahan ruuterit kindlale sagedusele lukustada ja infost soovitati seda sagedust, pidi ressurssi olema.


B3 1800 MHz
B7 2600 MHz
B20 800 MHz

Aga kui Sa lukustad ühe sageduse peale, siis arvesta, et Elisa lülitab öösel osa sagedusi välja, seega Sul kukub ühendus siis maha.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robis00
HV vaatleja

liitunud: 25.01.2011




sõnum 04.06.2021 23:38:11 vasta tsitaadiga

ksuuk kirjutas:
robis00 kirjutas:
Kas 800mhz on "band 20"? Tahan ruuterit kindlale sagedusele lukustada ja infost soovitati seda sagedust, pidi ressurssi olema.


B3 1800 MHz
B7 2600 MHz
B20 800 MHz

Aga kui Sa lukustad ühe sageduse peale, siis arvesta, et Elisa lülitab öösel osa sagedusi välja, seega Sul kukub ühendus siis maha.


Öeldi, et kõrgemad lülitatakse välja. 800mhz pidi koguaeg sees olema. Eks proovin ära. Ruuteriks Elisast ostetud "termos" nende teenusega ja hetkel vaatan System monitoring>LTE status ja seal frequency band 1 ja bandwith 15mhz
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
surender007
HV kasutaja
surender007

liitunud: 13.09.2002




sõnum 05.06.2021 23:21:37 vasta tsitaadiga

B1 2100Mhz, ehk vana hea 3G on nüüd 4G-s.
800 peale lukustamine võib anda uplinki kiirust juurde aga downlingis kindlasti kaotad. Lukustamisega kaotad sageduste liitmise funktsionaalsust.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005




sõnum 06.06.2021 11:06:37 vasta tsitaadiga

surender007 kirjutas:
B1 2100Mhz, ehk vana hea 3G on nüüd 4G-s.
800 peale lukustamine võib anda uplinki kiirust juurde aga downlingis kindlasti kaotad. Lukustamisega kaotad sageduste liitmise funktsionaalsust.

Termosel saab vist kahte sagedust ka valida?
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robis00
HV vaatleja

liitunud: 25.01.2011




sõnum 06.06.2021 13:41:08 vasta tsitaadiga

avax kirjutas:
surender007 kirjutas:
B1 2100Mhz, ehk vana hea 3G on nüüd 4G-s.
800 peale lukustamine võib anda uplinki kiirust juurde aga downlingis kindlasti kaotad. Lukustamisega kaotad sageduste liitmise funktsionaalsust.

Termosel saab vist kahte sagedust ka valida?


Vist isegi rohkem. Vähemalt linnukesi saab küll rohkem panna. Paigaldasin ta päris kõrgele maast nii umbes 12m, kahekorde maja, lisaks pööningul saab keskel vabalt püsti seista. Ruuter katuse harjast 2 m kindlasti üle. Aga levi ikka pendeldab ühe kahe pulga vahel kolmest, kord LTE siis LTE +. Asukohaks Uusküla, Kauksi ja Alajõe vahel, Kauksi mast nii umbes 6 km kaugusel. Paigaldamise päeval sain kiiruseks üle 40 mbit aga nüüd jamab
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.06.2021 17:27:22 vasta tsitaadiga

robis00, elisa on enda termose softi ära nudinud ja lukustamine ei ole võimalik
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robis00
HV vaatleja

liitunud: 25.01.2011




sõnum 06.06.2021 18:03:27 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
robis00, elisa on enda termose softi ära nudinud ja lukustamine ei ole võimalik


Mille lukustamine täpsemalt, sageduse v masti....? Lukustasin band 20ne peale ja seal ta püsib hetkel aga vahet pole levi ikka jamab.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.06.2021 19:11:26 vasta tsitaadiga

umm, kuidas sa termosel lukustasid? viska screenshotte vms
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005




sõnum 06.06.2021 22:18:01 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
umm, kuidas sa termosel lukustasid? viska screenshotte vms

Lihtne:




Võibolla Tele2 on nudinud softi?
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
surender007
HV kasutaja
surender007

liitunud: 13.09.2002




sõnum 06.06.2021 23:54:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Vist isegi rohkem. Vähemalt linnukesi saab küll rohkem panna. Paigaldasin ta päris kõrgele maast nii umbes 12m, kahekorde maja, lisaks pööningul saab keskel vabalt püsti seista. Ruuter katuse harjast 2 m kindlasti üle. Aga levi ikka pendeldab ühe kahe pulga vahel kolmest, kord LTE siis LTE +. Asukohaks Uusküla, Kauksi ja Alajõe vahel, Kauksi mast nii umbes 6 km kaugusel. Paigaldamise päeval sain kiiruseks üle 40 mbit aga nüüd jamab


Proovi termost maja erinevate külgedel, et jääks maja sein seljatagust katma. Siis ei hakka kusagilt lambi suunast levi püüdma. Kui ei aita siis pead Zyxel LTE7480-M804 seadme elisast välja võluma. Sellel vähe parem suuna tundlikus.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2021 00:11:14 vasta tsitaadiga

Sükslit paigaldati vaid ttja ga. Termose ja süksli peamine erinevus ongi selles, et termos on "ring" ja süksel "suund".
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robis00
HV vaatleja

liitunud: 25.01.2011




sõnum 07.06.2021 09:13:23 vasta tsitaadiga

surender007 kirjutas:
tsitaat:
Vist isegi rohkem. Vähemalt linnukesi saab küll rohkem panna. Paigaldasin ta päris kõrgele maast nii umbes 12m, kahekorde maja, lisaks pööningul saab keskel vabalt püsti seista. Ruuter katuse harjast 2 m kindlasti üle. Aga levi ikka pendeldab ühe kahe pulga vahel kolmest, kord LTE siis LTE +. Asukohaks Uusküla, Kauksi ja Alajõe vahel, Kauksi mast nii umbes 6 km kaugusel. Paigaldamise päeval sain kiiruseks üle 40 mbit aga nüüd jamab


Proovi termost maja erinevate külgedel, et jääks maja sein seljatagust katma. Siis ei hakka kusagilt lambi suunast levi püüdma. Kui ei aita siis pead Zyxel LTE7480-M804 seadme elisast välja võluma. Sellel vähe parem suuna tundlikus.

selleks et maja sein jääks midagi katma vaja termos madalamale lasta siis jälle levi si.. . väike mõte on kuskilt vana "satipann" sebida ja sellega katta. peab mõtlema vähe. päris suur ettevõtmine, tõstuk vaja rentida jne.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2021 09:50:19 vasta tsitaadiga

avax kirjutas:
Leinö kirjutas:
umm, kuidas sa termosel lukustasid? viska screenshotte vms

Lihtne:




Võibolla Tele2 on nudinud softi?


mis softi versioon on?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005




sõnum 12.06.2021 01:24:18 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
avax kirjutas:
Leinö kirjutas:
umm, kuidas sa termosel lukustasid? viska screenshotte vms

Lihtne:




Võibolla Tele2 on nudinud softi?


mis softi versioon on?


Current Software Version : B2368_V100R001C00SPC101

Ehk siis algne - ega Elisa või keegi seda ju uuendama ei kipu.
Oskab bridge olla, aga tõenäoliselt see soft turvaaukudega kui uskuda Huawei enda CVE-d.

Küsimus: keegi NAT loophole ehk pinhole NAT võimekust oskab ära kasutada termosel?
Alternatiiv on muidugi bridge mode, aga igaks juhuks uurin.
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.08.2021 18:15:46 vasta tsitaadiga

Infoks järgnev jutt.
Sai läbi telefoni soodushinnaga (6€) pakett netti 6GB Eestis/2GB EU-s. Täishind, mis kehtima hakkas, on 10€.
Saatsin Iseteenindusest päringu, et kas oleks võimalik soodushinnaga jätkata. Vajadusel lepiks väiksema netimahuga, piisab 2GB Eestis/EU-s.
Tuli vastus, et OK, teeme teile soodustuse pooleks aastaks, paketi tingimused jäävad samaks. Hinnaks see pool aastat 8€.
Kirjutasin neile vastu/andsin infot, et ilma soodustuseta pakuvad Diil ja Tele2 7€ eest mulle täiesti sobivaid pakette. Üks neist Eestis/EU-s 2GB, teine isegi 3GB. Teie aga teete mulle soodustuse (ja ainult pooleks aastaks) hinnaga 8€ paketile, mida mul pole netimahtu silmas pidades vaja. Toonitasin, et mul pole ju mõtet jääda nende kliendiks, kui nad mulle Diilist või Tele2-st odavamat paketti ei paku.
Vaikus...
Kuhu on kadunud personaalsed pakkumised? Arvestamine teiste teenusepakkujatega, nendega konkureerimine? Või oleneb see klienditeenindaja hetke tujudest, kas ta midagi normaalset/arvestatavat hakkab pakkuma või mitte?
Elisa tegelikult (ja ma loodan et seda loeb keegi Elisast) laseb hetkel üldse endale "jalga". Milleks alustada 6GB netiga telefonile? Miks mitte pakkuda alates 1/2GB pakette, mis tegelikult on valdavale enamusele piisav? Palju on telefonis videote vaatajaid, online mängude mängijaid, muusika kuulajaid? Pakun et 9 inimest, ok laseme latti alla: täiskasvanutest 8 inimest 10-st ei tee seda ja neile on 6GB overkill...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 10.08.2021 18:23:01 vasta tsitaadiga

Päev otsa surfata ja läheb kenasti 1GB ära. Aga pane number liikuma ja helistab sulle kohe veits kangem myygiinimene. Oleneb muidugi mis pakett sul varem olnud on. Mulle pakuti 30gb, 6.99 kuus ja lisaks nutikella. Olin selleks hetkeks Elisas vist mingi 6 aastat jutti olnud 12-25 eur pakettidega ja vist kolm-neli telefoni ostnud
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007




sõnum 10.08.2021 19:32:51 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
Infoks järgnev jutt.
Elisa tegelikult (ja ma loodan et seda loeb keegi Elisast) laseb hetkel üldse endale "jalga". Milleks alustada 6GB netiga telefonile? Miks mitte pakkuda alates 1/2GB pakette, mis tegelikult on valdavale enamusele piisav? Palju on telefonis videote vaatajaid, online mängude mängijaid, muusika kuulajaid? Pakun et 9 inimest, ok laseme latti alla: täiskasvanutest 8 inimest 10-st ei tee seda ja neile on 6GB overkill...


Hinnapoliitika juures on imelik see, et ilma internetita pakett oli vist kui mitte sama hinnaga, siis umbes 50 senti soodsam ainult. Aga Sinul äkki tasuks võtta siis hoopis piiramatu mahu aga piiratud kiirusega pakett, hind peaks ka soodsam olema.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.08.2021 21:38:51 vasta tsitaadiga

Paras kliendivägistamine käib, jah. Vahel helistab jälle mingi tibikene ja kukub moekamat paketti pähe määrima. IT-inimesena muidugi lõbus neid argumente kuulata, kui aega on. "Kas te saadate peamiselt emaile või vaatate ka videot?" Ma olen vahel öelnud, et ma käisin juba Nokia 6110-ga netis, siis kui see veel uus oli, aga see määratlus kipub teisel pool üsna ähmaseks jääma...

Mul ei kulu ka telefonis kuus üle paari giga, kui just suuremat hotspoti kasutamist ette ei tule.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.08.2021 11:30:06 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
... Aga pane number liikuma ja helistab sulle kohe veits kangem myygiinimene. Oleneb muidugi mis pakett sul varem olnud on. Mulle pakuti 30gb, 6.99 kuus ja lisaks nutikella. Olin selleks hetkeks Elisas vist mingi 6 aastat jutti olnud 12-25 eur pakettidega ja vist kolm-neli telefoni ostnud

Nii oligi... icon_smile.gif Üha "kõrgema leveliga" haldurid helistasid, kuni lõpuks sain "põhibossi" vastu, kelle ka ära "killisin". Nagu oleks arvutimängu mänginud, üsna jabur tundus mõnes mõttes. Muidugi "killisin" ka enda ära, pole peale rohkem kui 10 aastat enam Elisa klient. Ja paketid olid sellel ajal kõige "lahjemad", ostnud polnud midagi. Ei tea miks nad nii võitlesid seekord minu "hinge" pärast, aga hea pakkumine oli lõpuks. Tunduvalt parem kui esialgne soovitud 6€ jätkamine. Meeldetuletuseks - alguses pakuti sellele vastu 8€ ja seda ainult 6 kuuks... icon_lol.gif
Aga infoks teistele, hetkel tundub hea aeg olevat tingimisteks, põmst saab üsna uskumatuid diile, kui panete numbri liikuma.
Elisale - ärge "senditilgutamisega" üle pingutage, tulistate ise endale jalga. Liiga pikaks on teil see protsess venitatud. Mina suhtlesin/helistasin lõpuks vähemalt 3 erineva inimesega, vb oli neid isegi 4. No liiga palju oli. Lühendage see lüli 2-le ja tulemused on paremad tulevikus...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 15.08.2021 11:30:28 vasta tsitaadiga

Kui sa tabad selle ära, et neil on sind vaja, mitte sinul neid, siis oled jõupositsioonil. Paljud aga lasevad endale kohe pähe istuda või ongi tänu järelmaksudele mingi mõttetu 19 eurose paketi otsas kaks aastat...
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007




sõnum 15.08.2021 11:45:54 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:

Nii oligi... :) Üha "kõrgema leveliga" haldurid helistasid, kuni lõpuks sain "põhibossi" vastu, kelle ka ära "killisin".


Elisa -l on pakettidega mingi veidrus. On mitu liitumist, erinevate (kõigil pole piiramatut netti vaja) pakettidega, üks numer oli mul enda poolt suletud. Avasin selle, aga seda hea hinna ja tingimustega paketti, mis numbril enne oli, enam valida ei saanud. No palusin siis Elisa -l panna see piiramatu pakett, mis ühel teisel liitumisel juba aastaid on. Elisa väitis, et seda paketti ei pakutavat enam, seetõttu ei saa seda valida. No aga kui see on mul ühel liitumisel, st ma ju seda kasutan, siis tõstke see ka teisele liitumisele. Lõpuks siis peale pikka vaidlust andmebaasis tehti ühe kirje muutus ja asi hakkas tööle.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetu mees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003




sõnum 15.08.2021 12:22:16 vasta tsitaadiga

10ka eest annavad "kõrgema leveliga kollid" pikema jututa kõik piiramatu ja kingi kauba peale. Pole erilist mõtet mingeid muid pakette kaubelda minu meelest. Kingi võid kasvõi maha müüa ja hea kingi puhul kasutad sisuliselt tasuta teenust.
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 516
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007




sõnum 15.08.2021 12:24:38 vasta tsitaadiga

Mõttetu mees kirjutas:
10ka eest annavad "kõrgema leveliga kollid" pikema jututa kõik piiramatu ja kingi kauba peale. Pole erilist mõtet mingeid muid pakette kaubelda minu meelest. Kingi võid kasvõi maha müüa ja hea kingi puhul kasutad sisuliselt tasuta teenust.


Mis tähtajatu piiramatu paketi saab kümneka eest? Ütle selle paketi nimi ja sisu?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 442, 443, 444 ... 465, 466, 467  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.