Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  Microsoft otsib tudengeid oma meeskonda märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
texmex5
HV vaatleja

liitunud: 27.03.2003




sõnum 06.05.2008 16:26:12 Microsoft otsib tudengeid oma meeskonda vasta tsitaadiga

Microsoft kutsub tudengeid oma meeskonda

11 Eesti tudengit on juba kandnud rahvusvahelist tiitlit Microsoft Student Partner (MSP) ja kõik on pidanud seda suurepäraseks kogemuseks. Nüüd on taas kõigil tehnoloogia ja disaini erialade üliõpilastel võimalik kandideerida Microsofti partnertudengiks. Avalduste esitamine kestab 12. maini. Loe praeguste MSPde arvamusi ja laadi ankeet siit www.mug.ee/msp

Hindamatud enneolematud kogemused

Microsofti Eesti esinduse juhi allkirjaga soovituskiri, kõik MS tooted, hulgaliselt koolitusi ja sertifitseerimisvõimalus on ainult mõned näited MSPde privileegidest.
Kui fännad uusi tehnoloogiaid, tahad ennast arendada ja uusi teadmisi teistega jagada, otsid põnevaid väljakutseid ning kasulikke kontakte tulevaseks karjääriks, siis võib sinust saada järgmine MSP.

Loe kõige kohta lähemalt www.mug.ee/msp

Ma olen MSP alates Novembrist ja minu arvates on see väga hea tiitel. Mõni annab hunniku raha ja saad osta ühe asja. MSP tiitel annab hirmus palju erinevaid võimalusi, millest tuleb vaid kinni haarata! Soovitan kindlasti kandideerida icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  Microsoft otsib tudengeid oma meeskonda
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.