Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  WWW »  domeeni registreerimise alternatiiv godaddy-ile märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 07.04.2008 18:35:42 domeeni registreerimise alternatiiv godaddy-ile vasta tsitaadiga

Otsisin foorumist teemasid, kus oleks juttu domeeni registeerimisel ka teistest suurtest teenusepakkujatest peale GoDaddy.com mis on viimasel ajal reklaamipakkumistega mind üsna vihale ajanud. Foorumist leidsin sellised aadressid kui enom.com, kuid see tundub olevat edasimüüjatele. Soovitati ka eurodns.eu kuid selle hinnad on eurodes suuremad kui godaddy-l dollarites ning seetõttu liialt kallis.
Ma oskan ka ise otsingut kasutada ja seepärast ärge saatke mind kusagile edasi otsima, vaid rääkige oma kogemustest teiste teenusepakkujatega. Esimene kriteerium, et domeeniga ei peaks kaasa ostma kettapinda (hetkel otsin nimede hoidmise kohta). Lisaks veel sellised asjad: kas domeeni saad päris oma nimele, kas on aegumise meeldetuletus, kergelt muudetavad DNS kirjed ja muud üksikasjad, mis vajalikud paarikümne domeeni haldajale.
Tänan tähelepanu eest.

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aq
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2003




sõnum 07.04.2008 18:46:15 vasta tsitaadiga

Mina olen kasutanud ka Dotsterit, kuid ei oska küll kuidagi siin ülemäära kiita. Kirju saadab vähem, kui GoDaddy, kuid ikkagi saadab... Muidu probleeme ei ole nagu olnud, hinnad on "sellised nagu on", analüüsi teinud pole.
http://www.dotster.com/
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gnoom
HV veteran

liitunud: 12.12.2003




sõnum 09.04.2008 00:45:24 vasta tsitaadiga

olen ligi 6 aastat kasutanud äriliste otstarvetega domeenide jaoks sellist kohta nagu www.namesystem.com. väga hea ja kiire support, reklaami ja muu pahnaga ei tülitata. uuesti regamist tuletavad juba aegsasti meelde. igatahes olen rahul.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 09.04.2008 02:03:12 vasta tsitaadiga

Minul on kõik oma ~10 domeeni name.com all. Hinnad on seal üsna mõistlikud, DNS kirjete muutmine on lihtne. Nende vabade nimede otsing on üks parimaid, mida kohanud olen. Meeldib ka võimalus lisada domeenile google'i teenused, nagu näiteks veebiehitaja, mis võimaldab saada domeenile sisu ilma hostingut omamata. Üsna promo-tekst tuli, aga pole midagi teha. Mulle meeldib. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 09.04.2008 07:19:08 vasta tsitaadiga

ise hoian endal gandi.net-is. pole viitsinud hindasid teistega võrdlema hakata aga minujaoks täitsa sobivad.
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 09.04.2008 18:04:07 vasta tsitaadiga

limp kirjutas:
ise hoian endal gandi.net-is. pole viitsinud hindasid teistega võrdlema hakata aga minujaoks täitsa sobivad.


ossavanat*ra.. 15 taala + käibemaks... nutune, nutune icon_biggrin.gif poole rohkem, kui mõistlik maksta oleks...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 09.04.2008 20:57:13 vasta tsitaadiga

dno, mis see teeb siis 150 krooni aasta, alla 50 sendi päev... imo pole see küll kallis
minuteada need hinnad sinna kanti jäävad ka, ja see 20-30 krooni hinnavahet mind küll kuhugi teise teenusepakkuja juurde ei vii. jätan need paar õllet ostmata ja kõik

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  WWW »  domeeni registreerimise alternatiiv godaddy-ile
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.