Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 (arutelu ja probleemid) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 743, 744, 745, 746, 747  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.02.2020 18:26:57 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Sama ka siin. XP pealt läksin esimesel võimalusel ära. Miskipärast see mulle kunagi ei meeldinud. Vista jooksis mul üsna kenasti, kuna mul oli tolle aja kohta kõva 25k (krooni icon_smile.gif ) maksev arvuti. Win7 peale läksin kah kohe üle, kuna see oli Vista Perfected thumbs_up.gif

Seega jah see müüt ei pea paika, et samad inimesed kes kunagi XP peale edasi jäid ja Win7 kirusid nüüd sama teevad Win7 peal istudes ja Win10 kirudes. Kindlasti neid on aga vaevalt neid enamus on.


Vista jätsin vahele, kuna see oli perfi mõttes kohutav icon_biggrin.gif
Longhorn sai valmis 7-ga

Vista oli hea - kui sul oli tolle aja kohta tipparvuti. Paraku enamusel polnud ja see+tootjate võimetus teha draivereid andiski tulemuseks väga halva kasutuskogemuse.
Margus kirjutas:
rmc kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Sama ka siin. XP pealt läksin esimesel võimalusel ära. Miskipärast see mulle kunagi ei meeldinud. Vista jooksis mul üsna kenasti, kuna mul oli tolle aja kohta kõva 25k (krooni icon_smile.gif ) maksev arvuti. Win7 peale läksin kah kohe üle, kuna see oli Vista Perfected thumbs_up.gif

Seega jah see müüt ei pea paika, et samad inimesed kes kunagi XP peale edasi jäid ja Win7 kirusid nüüd sama teevad Win7 peal istudes ja Win10 kirudes. Kindlasti neid on aga vaevalt neid enamus on.


Vista jätsin vahele, kuna see oli perfi mõttes kohutav icon_biggrin.gif
Longhorn sai valmis 7-ga


Ei pea paika longhorn oli eraldi toode MS andis longhorni meestele kinga ja arendati ruttu 7 valmis vista põhjal. Longhoni arendus sai otsa betaga mis oli isegi parem kui windows 7 tollel ajal. Longhorni arendus oli otsas kui terve tiim kinga sai. Longhornist windows seitset ei tulnudki.

Sul on asjad segi nagu puder ja kapsad. Longhorn tuli ENNE Vistat mitte pärast. Kuna sellega ei oldud rahul, siis mingil hetkel tehti reset ja arendati Vista. 7 arendati algusest peale Vista põhjal. See arendus läks väga sujuvalt. Win7 ma usun on MS ajaloos ka enim avalikult väljastatud ISO-sid saanud reliis. Pean silmas igasugu beta jms testimiseks mõeldud väljalasked. Kunagi oli mul kettal selline pilt:
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.02.2020 22:39:13 vasta tsitaadiga

longhornist siis sel juhul vistat ei saanudki, Minul peaks olema longhornid kuskil ilmselt enam pole alles. See oli kõvasti parem kui vista sel juhul kuna ma sain neid longhorni betasid kui ka vista ma ise kasutasin vistat kui tuli ja siis uuendasin arvuti kui seitse tuli. Kuna samas arvutis oli longhorn kiire ja mitte nagu vista veniv ollus. Vista ei olnud ka paha kui korralik arvuti oli. See asi toimus imo ikka ammu kõike ei jõua meeles pidada.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bilderberg
HV kasutaja
Bilderberg

liitunud: 26.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.02.2020 23:15:01 vasta tsitaadiga

List of Microsoft codenames
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.02.2020 23:46:16 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
longhornist siis sel juhul vistat ei saanudki, Minul peaks olema longhornid kuskil ilmselt enam pole alles. See oli kõvasti parem kui vista sel juhul kuna ma sain neid longhorni betasid kui ka vista ma ise kasutasin vistat kui tuli ja siis uuendasin arvuti kui seitse tuli. Kuna samas arvutis oli longhorn kiire ja mitte nagu vista veniv ollus. Vista ei olnud ka paha kui korralik arvuti oli. See asi toimus imo ikka ammu kõike ei jõua meeles pidada.

Liigenda palun teksti, näiteks punktidega ja suurtähtedega lauseid moodustades. Mitte muhvigi ei saa praegu aru, mida öelda on tahetud icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.02.2020 12:37:14 vasta tsitaadiga

Tomorrow, 7 jooksnuks tipparvutil paremini kui Vista icon_razz.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.02.2020 17:06:41 vasta tsitaadiga

rmc, Absoluutselt aga 2006 aastal polnud seda kusagilt võtta veel icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003



Online

sõnum 03.02.2020 21:20:35 vasta tsitaadiga

Läksin w 10 peale üle, noh vana massin ka, aga tõesti ei pidanud närvikava vastu, tegin dualboot massina linuxiga. thumbs_up.gif
_________________
dell somm ding mi poi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.02.2020 10:40:08 vasta tsitaadiga

Ma ei tea kas see on minust kuid windows 7 peal on mängud im sujuvamad siledamad silmale kui windows 10ne peal sai läbi urruka confitud windows 7 sõõma z390 usb 3.1 ma ei tea kui seda nägin koli või windows 7 peale tagasi.
Ei ole mia veel sellist sujuvat mänguelamust näinud windows 10ne peal. 10ne peal kõik paistab jerky silmale.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 05.02.2020 10:54:54 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
Ma ei tea kas see on minust kuid windows 7 peal on mängud im sujuvamad siledamad silmale kui windows 10ne peal sai läbi urruka confitud windows 7 sõõma z390 usb 3.1 ma ei tea kui seda nägin koli või windows 7 peale tagasi.
Ei ole mia veel sellist sujuvat mänguelamust näinud windows 10ne peal. 10ne peal kõik paistab jerky silmale.
aga milles probleem?
jäta üks arvuti puhtalt mängimiseks ja las seal olla w7
kui sealtkaudu kahtlastes kohtades internetis ei kolla ja e-teenuseid tarbid ka kuskil teises masinas, siis võib nii töötada lasta kuni arvuti tõesti füüsiliselt üles ütleb
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.02.2020 14:50:29 vasta tsitaadiga

Kus antud õpetus oligi leitav, et sai win7 viia üle win10 peale?
Tuli mingi fail enne formatit win7 kaustast võtta ja siis ennem kui win10 võrku lubada tuli fail kuhugi kausta kopeerida
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 11.10.2007




sõnum 05.02.2020 15:17:10 vasta tsitaadiga

Kui Windows 7 võti olemas, siis pole vaja mingit faili kopeerida. Teed puhta 10 sama versiooni (pro/home) paigalduse ja sisestad selle käigus 7 võtme.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.02.2020 15:24:06 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10046707#10046707
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 05.02.2020 16:04:04 vasta tsitaadiga

Lihtlabane upgrade selga ja ongi olemas.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.02.2020 16:07:26 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Kui Windows 7 võti olemas, siis pole vaja mingit faili kopeerida. Teed puhta 10 sama versiooni (pro/home) paigalduse ja sisestad selle käigus 7 võtme.


Nii toimib ainult pro'ga. Home võtit 10 installikas ei söö ja tuleb teha kas upgrade (peale mida saab soovi korral clean installi teha w10'le) või eeldatavasti töötab ka napoleoni lingis olnud laurxi õpetus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 11.10.2007




sõnum 05.02.2020 16:13:03 vasta tsitaadiga

Mihkel., aitäh info eest, jätan meelde. Siiani on jah W7-d kõik Prod ette sattunud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.02.2020 20:00:30 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
Ma ei tea kas see on minust kuid windows 7 peal on mängud im sujuvamad siledamad silmale kui windows 10ne peal sai läbi urruka confitud windows 7 sõõma z390 usb 3.1 ma ei tea kui seda nägin koli või windows 7 peale tagasi.
Ei ole mia veel sellist sujuvat mänguelamust näinud windows 10ne peal. 10ne peal kõik paistab jerky silmale.


võtad teise kandja ja teed kahe kettaga dualbooti. tahad mängida, lased rese ja w7 üles, tahad teha id kaardiga asju, resed w10 sse, kettad on omavahel nähtavad.

home olen selle järgi teinud. töötas küll.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.02.2020 22:41:42 vasta tsitaadiga

dual boot jah. Kui isu tekib hakkan m2 peale kolima SDDsid hakkab jääma üle ilmselt alla 500 enam ei vaata. Steam istub 1tb ssd peal see leiab harva kasutust ei viitsi enam sealt midagi osta. Enamus on ikkagi mmod eks need ka tahavad midagi saada. Linuxi urri ma küll ei hakka torkima liigapalju confimist kõik mida vaja seal ei funka ja terminalis ei viitsi möllata. Eks vanust ole ka juba isud muutuvad. Windows on ikkagi nobrainer olgu se 7 või 10 ikkagi kõige lihtsam kasutada igapäevaselt. Ma HDD tükke ei kasuta ammust ajast esimene ssd eol on 2023 need samsungid peavad hästi vastu ma olen neid juba hea 5-6 aastat kasutanud. Loobusin raudklotsidest juba ammau 1tb ssd omalajal oli 300 ringis. Kui mul z97 kast sai laotud kokku oli kohe ka plaanis isu SSD järgi. Need on terve aja vastu pidanud. Ilmselt peaksid veel kui vähem kasutada ja panna nad lihtsal midagi hoidma mida vaja ei lähe.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2020 09:34:11 vasta tsitaadiga

First Extended Security Updates Are Out for Windows 7, Windows Server 2008 R2 SP1, and Windows Server 2008 SP2
https://wccftech.com/first-esu-security-updates-are-out-for-windows-7/

Ja nagu arvata oli on bypass juba olemas:
https://forums.mydigitallife.net/threads/bypass-windows-7-extended-security-updates-eligibility.80606/
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2020 10:02:39 vasta tsitaadiga

Ja mis siis saab kui vales järjekorras peaksid peale pressima. Eriti siis kui veel ei tea 1 update on ok seal ei saa valesti minna ilmselt see command paneb õiges järjekorras peale.
Mingi teema selle järjekorraga on.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2020 10:05:16 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
First Extended Security Updates Are Out for Windows 7, Windows Server 2008 R2 SP1, and Windows Server 2008 SP2
https://wccftech.com/first-esu-security-updates-are-out-for-windows-7/

Ja nagu arvata oli on bypass juba olemas:
https://forums.mydigitallife.net/threads/bypass-windows-7-extended-security-updates-eligibility.80606/
Spoiler Spoiler Spoiler

Jajah... ma ei kiirustaks nende uuenduste pealekütmisega: https://www.bleepingcomputer.com/news/microsoft/windows-server-2008-servers-don-t-boot-after-kb4539602-update/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2020 10:26:53 vasta tsitaadiga

Jep varem olid Win7 uuendused suht stabiilsed. Nüüd kus on vaja veenda kasutajaid Win7 hülgama on äkitselt iga kuu bugised uuendused? Kokkusattumus? Yeah right icon_lol.gif
Viimased ametlikud uuendused keerasid osadel taustapildi mustaks. Nüüd boot probleemid esimeste ESU uuendustega. Järgmine kuu ilmselt ei lähe arvuti käimagi või lendab juppideks icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2020 11:32:56 vasta tsitaadiga

Ei-ei, kustutab kasutajate dokumentide kaustad, thumbs_up.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2020 21:27:18 vasta tsitaadiga

Printimise ja shared keerab ka peeti
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.02.2020 11:12:54 vasta tsitaadiga

Saaga jätkub: https://wccftech.com/fsf-hard-drive-to-microsoft-to-copy-windows-7-source-code/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 18.03.2020 11:52:33 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Jep varem olid Win7 uuendused suht stabiilsed. Nüüd kus on vaja veenda kasutajaid Win7 hülgama on äkitselt iga kuu bugised uuendused? Kokkusattumus? Yeah right icon_lol.gif
Viimased ametlikud uuendused keerasid osadel taustapildi mustaks. Nüüd boot probleemid esimeste ESU uuendustega. Järgmine kuu ilmselt ei lähe arvuti käimagi või lendab juppideks icon_razz.gif


"Need viimased ametlikud uuendused" on 2020-01 Preview of Monthly Quality Rollup? Sellepärast see polegi optional update'i ja preview staatusest kaugemale liikunud?

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 (arutelu ja probleemid) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 743, 744, 745, 746, 747  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.