Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 (arutelu ja probleemid) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 742, 743, 744, 745, 746, 747  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.01.2020 11:36:29 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Mihkel., ma haldan kordi rohkem kui 40 juba vaid Win10 masinat ja näen pidevaid probleeme.
Küll, aga, on tänapäevane inimene oma kiires elutempos suutlik igasugustest ebamugavustest pidevalt mööda vaatama ja nendega ära harjuma.
Samas kui küsida ja rääkida, siis hakkab objektiivselt asju suutvate inimeste suust tulema "nojah, seda küll" jne. stiilis asju. Subjektiivsemate "tõest-kinni-hoidjate-suust" tuleb "no kui tihti sa seda ikka teed" või "kellel seda üldse vaja on" vmt. vabandusi-õigustusi icon_biggrin.gif
Ise suudan ka kõigega hakkama saada, ent näen pidevalt, kuidas võiks mõistlikum siiski olla.

Win10 idiootsust saab demonstreerida kahe terminiga:
1) Settings
ja kuhu lõpuks alatasa ikkagi välja jõuad
2) Control Panel

Seejuures on CP mugavam ja mõistlikuma ülesehitusega. Settings duubeldab ja käsib mööda menüüsid sajas kohas surfata + ei tööta isegi mitme samaaegse aknana korraga (vb. modimisega saab, ei ole hakanud).

Windows 10 töötab, ent no, mis Windows see on icon_lol.gif


Aga nimeta neid probleeme täpsemalt. Võibolla tõesti ma puutun ka nendega kokku, lihtsalt ei näe enam oma silmaklappidega neid probleemidena. Pigem ma olen seisukohal, et tituleeritakse probleemideks asjad mis on win7'st erinevad. Ja ärge tulge raiuma, et win7'ga on 0 probleemi, oli seal ka küllalt probleeme ja supporti lõppemisega tuleb neid juurde.

Kuigi ok, settings menüü idiootsusega olen tõesti nõus, aga cpanel töötab jätkuvalt hästi ja minul isiklikult sellega probleemi pole. Tavakasutaja jaoks, nagu mainitud, on tõesti settings menüü täiesti piisav.

laurx kirjutas:
Mihkel. kirjutas:
Ise sa tõid märdile argumendiks, et "sul pole hallata kontoritäit inimesi". Minul on. Teiste osside kõrval win masinaid umbes 40. Ühel nendest win7, ülejäänud on win10. Töötegevused on enamat kui veebis brausimine ning igapäevaselt OS'iga seonduvaid probleeme pole. Seega:

Mihkel. kirjutas:
laurx kirjutas:
Jah, teil kahel töötab, seega mõtlevad kõik ülejäänud oma probleemi välja.


Võtame teistpidi siis, sul ei tööta, järelikult mõtled oma probleemi välja. icon_lol.gif


sõltub kuidas see sul üles on ehitatud. palju sa deployd, kas sul on KMS. kui sul on 40 masinat, mis individuaalselt on vaja näppida peale mingi asja hapuks minekut.. või deployd wim e.


Ei kasuta wim deploy ega KMS, ilmselt oleks elu veel lihtsam kui kasutaks neid. Ausaltöeldes peaks it tech ise omale otsa vaatama kui asjad koguaeg "hapuks" lähevad. Hetkel tuleb võibolla üks juhtum meelde kus oli vaja tõesti reinstall teha masinale kuna midagi oli tuksis. Muul juhul tuleb clean install uue masinaga/äärmisel juhul kasutaja vahetusega ja asjad töötavad.

Ühtlasi ärge unustage kuidas ilmselt samad inimesed sõdisid 7 vastu kui xp support lõpetati. icon_wink.gif Tuleb lihtsalt ajaga kaasas käia. Kui MS siiani 3.1 suppordiks, siis istuksite selle otsas?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.01.2020 12:11:52 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Märt. kirjutas:
Lihtkasutaja jaoks piisab "Sätted" modimiseks küll ja veel. "Juhtpaneel" on edasijõudnutele, paljud lihtkasutajad sellest ei teagi.
Samas, iga "Sätted"alajaotises on olemas otselink "Juhtpaneeli" vajalikku kohta.


Ja täiesti tavalistel kasutajatel vajalike asjade tegemisel jõuab tihti ikkagi Control Panelisse icon_wink.gif.
Mis on need asjad mida (pidevalt) seadistama peab? Mõtlen et ma pole kodus vast peale 10 paigaldamist kordagi tundnud selle järgi vajadust, samuti tööl, kus masin tuli eelseadistatuna, pole ka nagu vajadust midagi ringi seadistada tundnud. icon_rolleyes.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 30.01.2020 12:43:17 vasta tsitaadiga

Mihkel. kirjutas:
...

Ühtlasi ärge unustage kuidas ilmselt samad inimesed sõdisid 7 vastu kui xp support lõpetati. icon_wink.gif Tuleb lihtsalt ajaga kaasas käia. Kui MS siiani 3.1 suppordiks, siis istuksite selle otsas?
Ise ilmselt mitte aga paljud kliendiarvutid võiksid w3.11-ga tõepoolest töötada tänapäevani, jäänuks hulga uuemasse opsüssi ümberportimist tegemata ja nende portimistööde asemel oleks midagi muud teinud...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 30.01.2020 13:40:20 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
Mihkel. kirjutas:
...

Ühtlasi ärge unustage kuidas ilmselt samad inimesed sõdisid 7 vastu kui xp support lõpetati. icon_wink.gif Tuleb lihtsalt ajaga kaasas käia. Kui MS siiani 3.1 suppordiks, siis istuksite selle otsas?
Ise ilmselt mitte aga paljud kliendiarvutid võiksid w3.11-ga tõepoolest töötada tänapäevani, jäänuks hulga uuemasse opsüssi ümberportimist tegemata ja nende portimistööde asemel oleks midagi muud teinud...


Tööd tehti siiski enamasti DOS-is. Alles 95 muutis veidi asja.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 30.01.2020 13:54:55 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Mnator kirjutas:
Mihkel. kirjutas:
...

Ühtlasi ärge unustage kuidas ilmselt samad inimesed sõdisid 7 vastu kui xp support lõpetati. icon_wink.gif Tuleb lihtsalt ajaga kaasas käia. Kui MS siiani 3.1 suppordiks, siis istuksite selle otsas?
Ise ilmselt mitte aga paljud kliendiarvutid võiksid w3.11-ga tõepoolest töötada tänapäevani, jäänuks hulga uuemasse opsüssi ümberportimist tegemata ja nende portimistööde asemel oleks midagi muud teinud...


Tööd tehti siiski enamasti DOS-is. Alles 95 muutis veidi asja.
tahad vist öelda, et wnt/w2k muutsid midagi märgatavamalt
w95/98 olid nii kohutavalt ebastabiilsed, et nende sihtotstarve oli selgelt kodu+mängud
ja see dos töö ---- siinses mahajäänud banaanias püsis dos paratamatult au sees kuna polnud raha paremaks, tuleta paremini meelde seda aega
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 30.01.2020 16:54:42 vasta tsitaadiga

98 (SE) oli täitsa stabiilne. Siiski istus DOS-i otsas. Aga siiski oli Office ja sõbrad juba olemas. 3.1 all sai Writerit kasutatud.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 30.01.2020 17:49:26 vasta tsitaadiga

Severe Errors icon_lol.gif icon_wink.gif icon_lol.gif

ja üleüldse praeguse teema nimi on win 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
6kantv6ti
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2013




sõnum 30.01.2020 18:08:16 vasta tsitaadiga

M$ võiks teha win 7.1, või siis service pack 1 for win7. Tänase seisuga oleks ma nõus mingi 10€ juurde maksma windowsi paranduse eest, win10 on täielik õudukas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.01.2020 18:17:53 vasta tsitaadiga

6kantv6ti, Win7 juba omab SP1 ja isegi mitteametlikku SP2 (tehniliselt MS ei nimetanud seda kunagi SP2 aga see võtab kokku terve hulga uuendusi). Seega see mida sina soovitad peaks siis olema SP3.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
6kantv6ti
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2013




sõnum 30.01.2020 18:22:34 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
6kantv6ti, Win7 juba omab SP1 ja isegi mitteametlikku SP2 (tehniliselt MS ei nimetanud seda kunagi SP2 aga see võtab kokku terve hulga uuendusi). Seega see mida sina soovitad peaks siis olema SP3.


Põhimõte on sama, aga tänan parandamise eest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 30.01.2020 19:23:02 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
Ise ilmselt mitte aga paljud kliendiarvutid võiksid w3.11-ga tõepoolest töötada tänapäevani

Maardus üks väike ehituskaupade pood kasutab praegugi DOS-süsteemi lao- ja müügiarvestuses.
Teises poes on kasutuses paks vihik ja kaardiga maksta ei saa, müüjateks kaks 70pluss vanadaami.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karlakass
HV vaatleja
Karlakass

liitunud: 06.11.2017




sõnum 30.01.2020 20:25:51 vasta tsitaadiga

Welcome to tomorrow!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.01.2020 22:16:28 vasta tsitaadiga

Karlakass kirjutas:
Welcome to tomorrow!


Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karlakass
HV vaatleja
Karlakass

liitunud: 06.11.2017




sõnum 30.01.2020 23:29:22 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Karlakass kirjutas:
Welcome to tomorrow!


Spoiler Spoiler Spoiler


Sa krabasid mu mõtte lennult. Thx! Aga mis sa teed kui on ka selliseid inimesi, kes ongi nagu nad on ja tee või tina, ei taha uuendustega kaasa minna.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hitimees
Kreisi kasutaja


liitunud: 04.03.2003




sõnum 31.01.2020 01:15:50 vasta tsitaadiga

oli palju häda kui xp ja 2000 tugi ära lõppes.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.01.2020 14:51:38 vasta tsitaadiga

Mihkel., kuivõrd ma ei tööta Microsoftis, siis ma ei jäta neid pobleeme omale süsteemselt meelde.
Me oleme Win7 teemas, nimeta mulle sealseid probleeme. icon_biggrin.gif
Pigem hakkas kujundus jne. kohati jalgu jääma.

adminid peaks omale otsa vaatma kui Win10 update kasutajate personaalsed failid ära kustutab, jmt.? ma ei saa aru... tundub üpris mõttetu suga jageleda, kuivõrd teemadega kursis olevana sa sellist juttu ei räägiks.
Clean installi ja rätsepa kombel asjad peale installides saab tagada küll hea toimimise, ent ajuvabadust jagub OS-is piisavalt ning aeg-ajalt uuendatakse end ka katki icon_biggrin.gif.

Kordal veelkord: ma tulin XP-lt rõõmuga 7 peale üle, 0 probleemi oli. See on mingi hea soe müüt, a'la kõiki kritiseerijaid Delfi kommentaatoriks nimetamise tase icon_biggrin.gif.
Alati on neid, kes kallistavad oma vanu asju, ent minu ja paljude puhul veel ei ole tuimalt nendega tegemist, vaid probleemid on sisulised ja reaalsed.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.01.2020 15:48:20 vasta tsitaadiga

Sama ka siin. XP pealt läksin esimesel võimalusel ära. Miskipärast see mulle kunagi ei meeldinud. Vista jooksis mul üsna kenasti, kuna mul oli tolle aja kohta kõva 25k (krooni icon_smile.gif ) maksev arvuti. Win7 peale läksin kah kohe üle, kuna see oli Vista Perfected thumbs_up.gif

Seega jah see müüt ei pea paika, et samad inimesed kes kunagi XP peale edasi jäid ja Win7 kirusid nüüd sama teevad Win7 peal istudes ja Win10 kirudes. Kindlasti neid on aga vaevalt neid enamus on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.01.2020 16:27:41 vasta tsitaadiga

Xp ja varasemad on hetkel endiselt kasutuses ja nende ajal saadud teadmised kuluvad ära. Makstakse ka korralikult
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.01.2020 17:16:16 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Xp ja varasemad on hetkel endiselt kasutuses ja nende ajal saadud teadmised kuluvad ära. Makstakse ka korralikult


Kuskil mingis spetsiifilises kohas kindlasti. Hetkeseisu ei tea, aga pikka aega peale toe lõppu jooksid ju isegi paljud pangaautomaadid veel XP peal. Ega see OS tõesti kohe katki ei lähe kui kell kukub.
Samas uuemal tarkvaral kaob mingil ajal win 7 tugi ära ehk igapäevaselt seda ikka kasutada ei saa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 31.01.2020 17:22:41 vasta tsitaadiga

tsitaat:

adminid peaks omale otsa vaatma kui Win10 update kasutajate personaalsed failid ära kustutab, jmt.?

Jah. Olen palju versiooniuuendusi teinud ja pole õnnestunud sellist olukorda isegi mitte tekitada.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.01.2020 17:29:40 vasta tsitaadiga

Märt., mingi uuendusega win10 tegi küll seda sigadust. Aga ainult siis, kui my documents jms. kaustad ei olnud vaikimisi asukohas ehk keskmist kodukasutajat see bugi väga ei puudutanud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 31.01.2020 17:36:02 vasta tsitaadiga

napoleon, mul ja hallatavatel masinatel on kõigil C: OS ning rakendused ja D: kasutaja failid. Ei juhtunud midagi.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.02.2020 12:42:08 vasta tsitaadiga

tiirP kirjutas:
Nõuanded stiilis "olen õnnelikus abielus 30a. Ma ei tea, ilmselt ei oska sa naisi valida" ei aita kedagi edasi ning pole ka mingistki küljest abistavad. Kolige oma mulaga vabasse mikrofoni :idea:
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.02.2020 18:12:07 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Sama ka siin. XP pealt läksin esimesel võimalusel ära. Miskipärast see mulle kunagi ei meeldinud. Vista jooksis mul üsna kenasti, kuna mul oli tolle aja kohta kõva 25k (krooni icon_smile.gif ) maksev arvuti. Win7 peale läksin kah kohe üle, kuna see oli Vista Perfected thumbs_up.gif

Seega jah see müüt ei pea paika, et samad inimesed kes kunagi XP peale edasi jäid ja Win7 kirusid nüüd sama teevad Win7 peal istudes ja Win10 kirudes. Kindlasti neid on aga vaevalt neid enamus on.


Vista jätsin vahele, kuna see oli perfi mõttes kohutav icon_biggrin.gif
Longhorn sai valmis 7-ga

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 01.02.2020 19:12:09 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Sama ka siin. XP pealt läksin esimesel võimalusel ära. Miskipärast see mulle kunagi ei meeldinud. Vista jooksis mul üsna kenasti, kuna mul oli tolle aja kohta kõva 25k (krooni icon_smile.gif ) maksev arvuti. Win7 peale läksin kah kohe üle, kuna see oli Vista Perfected thumbs_up.gif

Seega jah see müüt ei pea paika, et samad inimesed kes kunagi XP peale edasi jäid ja Win7 kirusid nüüd sama teevad Win7 peal istudes ja Win10 kirudes. Kindlasti neid on aga vaevalt neid enamus on.


Vista jätsin vahele, kuna see oli perfi mõttes kohutav icon_biggrin.gif
Longhorn sai valmis 7-ga


Ei pea paika longhorn oli eraldi toode MS andis longhorni meestele kinga ja arendati ruttu 7 valmis vista põhjal. Longhoni arendus sai otsa betaga mis oli isegi parem kui windows 7 tollel ajal. Longhorni arendus oli otsas kui terve tiim kinga sai. Longhornist windows seitset ei tulnudki.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 (arutelu ja probleemid) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 742, 743, 744, 745, 746, 747  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.