Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 (arutelu ja probleemid) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 745, 746, 747  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 08.04.2008 21:20:43 vasta tsitaadiga

mikk36: Aga miks Sa arvad, et ma mõne Win-i peale karjunud olen 8) Olen töötanud rõõmsalt ja sõbralikult kõigi Win-i versioonidega - alates Win2.0-st ja NT-st kuni Vistani välja. Ja ma olen väga pikki aastaid isegi kõigi poolt põlatud WinMe-ga töötanud thumbs_up.gif

Asi on selles suhtes lihtne, et vanal Nõuk. ajal koolis käies õpetati meid nii, et kui tuleb midagi uut, siis ei raisata aega halamisele ja nutmisele, vaid õpitakse uus ära ja kogu lugu... icon_wink.gif
Ehk siis - kui on vaja Mac-i õppida, siis õpitakse Mac ära, kui on vaja - õpitakse uue süsteemilahendusega Windows 7 ära.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 08.04.2008 21:40:25 vasta tsitaadiga

tahanteada, aga miks ei või siis programmide ja käskude nimed samaks jääda ?
enamustel opsysidel jäävad ju käsud samaks läbi versioonide icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
daddo
HV kasutaja
daddo

liitunud: 30.11.2002




sõnum 09.04.2008 07:56:20 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:

Põhjus miks ma üldse nii tihedalt reinstallin on see,et nt eemaldan mingi featuuri.Lisan midagi vista image-sse ja siis on vaja testida/katsetada kuidas see mõjub jne.Nt tuleb uus vLite build välja.Pakin vista image lahti ja hakkan tweakima.Pärast siis veel (G)ImageX-ga omakorda jne.


tomorrow kirjutas:

Ma olen p*** kuna mul pole midagi 21 sajandi kasutajaliidese vastu oma arvutis?


Vaata, nii tädi Maalid ja ka näiteks mina kasutan operatsioonisüsteemi kasutajaliidest mingi rakendusprogrammi käivitamiseks. Me ei eemalda sellest mingit featuuri (icon_eek.gif miks peaks see üldse ideaalse operatsioonisüsteemi puhul vajalik olema?), me ei lisa midagi vista imagesse ja seejärel ei testi, sest me pole developerid (sest windows pole platvorm, kus lõppkasutaja saab midagi osi juures arendada). Uutest väljatulekutest huvitab meid vaid ehk turvaparandustega rakendusprogrammid. (G)ImageX on meile võõras termin... ja mis peamine: mis iganes see ei teeks, me vist ei tunne temast isegi puudust.

d3t kirjutas:
gan3b, sest rahvas ei julge Vistat proovida, kuna XPd kasutanud pikka aega...

"Vistat proovida" saab vaid võõras arvutis. Enda arvutisse on see võimalik osta. Ja ma (ja võimalusel enamus tavalisi arvutikasutajaid) ostavad asja, mida nad vajad, mitte ei osta, et proovida. Seda siis igas eluvaldkonnas, mitte ainult operatsioonisüsteemi puhul. Enamus operatsioonisüsteeme on tavakasuataja jaoks vajaliku funktsionaalsuse juba eelmiste versioonidega saavutanud. Kõikide uute versioonidega kaasatulev on vaid tilulilud, mis ongi need "proovimisargumendid" ja ei midagi enamat.
Võtame näiteks need mitmed helitugevused eri rakendustes. Vaatame asja tagantpoolt: nimelt on inimene selline huvitav olend, et ta suudab suhteliselt ainult ühte helivoogu kontsentreeruda at time. Me ei suuda kuulata paralleelselt mitut raadiot korraga, meie lemmikbändi plaati ei kuula me nii, et paneks kõik 14 lugu korraga mängima, isegi kahte ei pane korraga. Me ei vaata telekat nii, et ühe pildi juures kuulame mitme kanali heli. Ja meile ei meeldi, kui ruumisolijad kõik korraga räägivad - isegi siis, kui osad karjuvad teistest üle ja osad vaid sosistavad. Ehk me jõuama sinnamaani välja, et kas see sama featuur on vistas nüüd selline, milleta elu edasi elada ei saa, või ongi pigem selline, et proovimise asi.

Kogu selle teema juures huvitaks mind tänaste XP-de ja Vistade kasutajate feature requestid, ehk nende nägemus funktsioonidest, mille puudumine tänasel päeval isegi Vistast pärsib tõsiselt nende (loe: enamuse tavaliste arvutikasutajate) arvutikasutust. Või ei suuda hetkel keegi sõnadesse panna, et mis vajaka jääb, aga kui Windows 7 järgmiste viledega välja tuleb, siis on need jälle sellised, milleta elu ette ei kujuta? Sellisel juhul te küll ei vali, mida sööte, vaid sööte, mida ette söödetakse.

Andestage mulle mu pragmaatiline lähenemine asjale.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ossa
HV kasutaja


liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.04.2008 07:57:21 vasta tsitaadiga

Seda enam, et kahe aasta pärast on win7 väljas, ei näe praegu küll mingit mõtet Vista peale uuendada icon_eek.gif Milleks icon_question.gif Et aidata Billi icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 09.04.2008 08:10:25 vasta tsitaadiga

ossa kirjutas:
Seda enam, et kahe aasta pärast on win7 väljas, ei näe praegu küll mingit mõtet Vista peale uuendada icon_eek.gif Milleks icon_question.gif Et aidata Billi icon_eek.gif
kui paljud üldse vahetavad välja OS'i olemasoleva arvuti peal ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ossa
HV kasutaja


liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.04.2008 08:12:49 vasta tsitaadiga

Ja et kui ostad uue arvuti, siis on kohe vaja vahetada või icon_eek.gif
Minu arust saab ka teistmoodi-kasvõi helistad , ütled, et uuendasid riistvara, vaja uuesti oma XP käima saada icon_rolleyes.gif


viimati muutis ossa 09.04.2008 08:14:09, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.04.2008 08:13:00 vasta tsitaadiga

suurtes kontorites ei käi asjad nii, et " oh, äge, värviline OS, saadame n+300 töötajat alates homsest seda " proovima".. raua ekspluatatsiooniperiood tööjaamade tasemel on 3 ehk isegi 4 aastat ja 3 aastat tagasi ostetud masinale, milles siis " kaasaegsed 256mb RAM " on ja olemasolevat rakendust koos tekstiredaktoriga vedada jaksab, ei hakka keegi mõistlik inimene "prooviks" mingit asja peale ajama. kodukasutajad võivad pirada ja oma kodumasinas igast sodoomiat harrastada aga see jääb ilmselt ka antud juhul kodukasutajatele, kes peaksid proovima natukese kaugemale oma pira/pealesunnitud vitsa/ jms sodomistlikust vaatenurgast kaugemale n2ha.
kahe aasta pärast juhtub nii, et juba praegusel hetkel töötav kontorikooslus mis tööjaamadesse XP on kenasti tööle saanud, pannakse kasutajad " kohustuslikus korras " valiku ette, et " davai parnij, meil on nüüd juba kaks põlvkonda os e, te nüüd lihtsalt PEATE seda uut kellade ja viledega asja kasutama hakkama... ja tädi maali, kes siiamaale on arvanud, et "kontori sisenetti saab ta lugeda sinise "e" või " mingi oranzi sinisekirju asja alt" vahib kaks nädalat lõug lõunas ekraani ja mõtleb, et peaks töölt ära minema, kuna " kuri itimees on kõik vajalikud asjad ära peitnud"

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ossa
HV kasutaja


liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.04.2008 08:17:43 vasta tsitaadiga

laurx, õigus sul on thumbs_up.gif
töötan isegi küllalt suures firmas ja keegi pole mõelnud ka , et peaks Vistale üle minema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 09.04.2008 08:21:07 vasta tsitaadiga

daddo, nimeta mulle os kus päris lõpptarbija saab seda ossi arendada... icon_question.gif
Parimal juhul saab seda teha ikkagi ainult mõni edasijõudnud huviline või otseselt arendustöö tegija. Ja ka Win puhul ei pea see mitte vähimalgi määral MS palgalehel olema /ehki pole võimatu, kui eduka töö puhul MS ühendust võtab ja enda juures tööd pakub nagu Sysinternals töövahendite tegijaga juhtus). Vahe tõmbamine, et kus on puhas rakendusprogramm ja mis on opsüssi osa, selle edasiarendus on muidugi väga keeruline küsimus. Parem/selgem näide ehk on kettadefragmenteerijad, kus MS lihtsalt ostis ühe vana Diskeeperi versiooni ja sulatas ja arendab seda edasi win osana.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.04.2008 08:21:46 vasta tsitaadiga

ossa, siinse keskkonna " kallutatus" kodukasutaja poole on ju vaja kuidagi tasakaalustada.. ennegi on " käkkraamat-õhk" jt tibividina-iluvidinad " äriklassi hulka ja kontoritööks sobivateks liigitatud, mis teha..
mikk36, meie vahetasime w2k kaks aastat tagasi pooltel masinatel majas välja, kuna saime XP corporate key ja " kloonide värskenduse protsessi käigus" tulnuks office 2k3 le üleminekul masinad niikuinii üle teha.

W7 või mis iganes ta ka on, asja pele läheme llõpuks niikuinii üle. selleks ajaks on kodukasutajad oma entusiasmist ziljon PSOD i error respondinguga saatnud, need on kenasti ehk isegi läbi näritud, tehtud järeldused ja viidud need mingi SP na os i sisse icon_smile.gif raud on oma loomuliku arenguga kenasti kaasa tulnud, rauatootjad on oma toodetele kenasti toimivad tüürlid valmis kudunud ja kontori ei jää üle muud kui jääle kasutada midagi, mis on saanud valmis ja proovida kodukasutajatele selgeks teha, miks ei ole mõistlik segada töötavat masinat..

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!


viimati muutis laurx 09.04.2008 08:25:52, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.04.2008 08:24:30 vasta tsitaadiga

daddo kirjutas:
"Vistat proovida" saab vaid võõras arvutis. Enda arvutisse on see võimalik osta.

30 päeva saad proovida, vajadusel seda aega pikendadagi...

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ossa
HV kasutaja


liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.04.2008 08:28:18 vasta tsitaadiga

Ja kuna firmadel (enamusel) pole mingit huvi Vista vastu ongi MSi poolt ainuke võimalus oma uusi OP süsteeme vajalikul hulgal müümiseks sunniviisiliselt, ehk visata XP prügikasti icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 09.04.2008 08:40:26 vasta tsitaadiga

Niipalju siin tarkpäid koos ongi. Suured firmad nagu ilmselt sina laurx, töötad saavad Vistat proovida peale kõnet Microsofti juba. Ning tavakasutaja saab Vistat näppida kodulehel http://www.vistatestdrive.com/

daddo, ei taha kuri olla, aga oletame et sa kuulad muusikat, üsna kõvasti, msn tagataustal teatab sõnumi saabmumisest, sihuke kõll, et väga häiriv on. Vistas määrad aga msnile ja teistele hoiatustoonidele eraldi helitaseme, ning ongi vaska icon_wink.gif

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 09.04.2008 08:43:32 vasta tsitaadiga

d3t, peabki olema "kõll", et sa lausa röögatad ja hetkegi viivitamata tormad vaatama, mis jama sulle taas msn-i laekus icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 09.04.2008 08:43:54 vasta tsitaadiga

ossa kirjutas:
Ja et kui ostad uue arvuti, siis on kohe vaja vahetada või icon_eek.gif
Minu arust saab ka teistmoodi-kasvõi helistad , ütled, et uuendasid riistvara, vaja uuesti oma XP käima saada icon_rolleyes.gif
on sul kallis retail wini litsents ?
OEM'i ei või uue arvuti peal kasutada
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 09.04.2008 08:59:15 vasta tsitaadiga

oehh... tahaks ka käpad M1 külge saada, kõik räägivad, et hea ja hea, aga tahaks ise ka proovida icon_razz.gif

igaljuhul olen viinud ~10 üle 50aastast inimest XP pealt vista peale ja tagasi ei taha neist mitte ükski (keegi siin rääkis enne midagi tädi Maalist)... ja kes viriseb selle üle, et Vista ilus kasutajaliides on paha, siis 98 vs. XP-ga on ju sama lugu... minge tagasi kiviaega, Win 3.1 peale ja siis olge õnnelikud edasi icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ossa
HV kasutaja


liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.04.2008 09:16:57 vasta tsitaadiga

mikk36, mille kohta öelda uus arvuti icon_question.gif Võib alati öelda, et täiendasin vana icon_rolleyes.gif
Oma kogemusest võin öelda, et ostsin Vista, proovisin enda arvutil-ei meeldinud ja kuna plikale panin kokku uue, siis läks see minu arvutilt sellele ja piisas vaid telefonikõnest icon_wink.gif
Milleks siis kohe kiviaega, kas peab iga mõttetu uuendusega kaasa minema-selles on küsimus icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 09.04.2008 09:21:56 vasta tsitaadiga

mikk36: Väike OT, aga minul näiteks on kunagi ostetud "kallis" XP Profi Retail. Oli omal ajal küll suur väljaminek, kuid olen väga rahul - kuna erinevatele masinatele XP OEM-i ostes, oleks tänaseks päevaks kogusumma ületanud kindlasti 10 000EEK-d.

Nii, et iga kord ei saa sugugi öelda, et kallis investeering osutub aja lõikes ka kalliks kuluartikliks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.04.2008 09:43:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Suured firmad nagu ilmselt sina laurx, töötad saavad Vistat proovida peale kõnet Microsofti juba

icon_lol.gif
EV as

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 09.04.2008 10:08:53 vasta tsitaadiga

ossa kirjutas:
mikk36, mille kohta öelda uus arvuti icon_question.gif Võib alati öelda, et täiendasin vana icon_rolleyes.gif
Oma kogemusest võin öelda, et ostsin Vista, proovisin enda arvutil-ei meeldinud ja kuna plikale panin kokku uue, siis läks see minu arvutilt sellele ja piisas vaid telefonikõnest icon_wink.gif
Milleks siis kohe kiviaega, kas peab iga mõttetu uuendusega kaasa minema-selles on küsimus icon_biggrin.gif
see, et see sinu jaoks mõttetu on ei tähenda et see kõigi jaoks mõttetu on
see, et kas OEM edasi kehtib või ei oleneb litsentsitingimustest ja vahetatavast riistvarast
fakt on aga see, et kui sa ostad uue arvuti vana asemele, siis enam vana OEM'i sa kasutada ei saa

tahanteada, õigesti oled teinud thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
daddo
HV kasutaja
daddo

liitunud: 30.11.2002




sõnum 09.04.2008 10:47:38 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:

30 päeva saad proovida, vajadusel seda aega pikendadagi...


No nii masohist ma õnneks pole, et ma hävitaks toimiva arvuti operatsioonisüsteemi, et siis ehku peale panna ainult 30 päeva töötav OS, et siis tõdeda, et käia välja raha... või halvemal juhul mõelda, et krt, miks ma 30 päeva tagasi nii loll olin, et toimiva arvuti rikkusin... LiveCD võimalust ju teatavasti Windows platvormil vist nagu pole...

d3t kirjutas:
daddo, ei taha kuri olla, aga oletame et sa kuulad muusikat, üsna kõvasti, msn tagataustal teatab sõnumi saabmumisest, sihuke kõll, et väga häiriv on. Vistas määrad aga msnile ja teistele hoiatustoonidele eraldi helitaseme, ning ongi vaska icon_wink.gif


No vanasti ja mina ka praegu olen saanud sellega nii hakkama, et messengeri soundid on hoopis ära keelatud ja piisab visuaalsest vilkumisest. Aga kui muusika kuulamine on prioriteet (klapid peas; heli valjusus on väga suur parajasti), siis on üldse patt lasta mingil messengeril kaasa prääksuda (seda siis ka muusikast vaiksemalt). Vastupidises olukorras, kui muusika kuulamist ei naudi ja see on vaid taustaks - no siis pole see messengeri prääks ka mitte mingine probleem. Võib ju hüpoteetiliselt mõelda, et varsti sisaldavad hiired vibra mootorit ja saaks messengeri sellega siduda. Ja kui Windows x seda kunagi toetama peaks hakkama, võib ka mõni seda eluliselt oluliseks featuuriks pidada. Minu silmis on aga eluliselt oluline featuur arvuti juures hiir ise.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.04.2008 11:02:34 vasta tsitaadiga

daddo, kes rääkis hävitamisest? lase teisele partitsioonile Vista peale ja korras. kui hakkab meeldima, siis ostad omale poest litsentsi, sisestad key ja kasutad sama versiooni edasi!

pealegi praegu ei näe ma enam mingit mõtet XP OEM litsentsi osta. Vista Business OEM ja Ultimate OEM on XP Pro-ks downgradetavad. kui tuleb kunagi tahtmine Vistat kasutada, siis ei pea hakkama uuesti ostma.


tegelt ma ei saa üldsegi aru, miks Windows 7 teemas Vista/XP arutlus käib icon_neutral.gif

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 09.04.2008 11:31:10 vasta tsitaadiga

sest win 7 teema tehti liiga vara icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.04.2008 11:38:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:

LiveCD võimalust ju teatavasti Windows platvormil vist nagu pole...

windows PE , millest tehtud hiunnik asju nagu miniPE.

tsitaat:

kuulamine on prioriteet

audiofiilil on masina küljes korralik helikaart koos korraliku helisüsteemiga, mida saab / võib dubleerida ka selle saastaga, mis masina küljes on + mingid pisikesed k6llipiiksud kuskil monitori küljes. " musamängimise proge nt winamp" suhteb välise kaardiga ja saadab oma signaalid sinna, muu teema kasutab seda pisikest piiksumist.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!


viimati muutis laurx 09.04.2008 11:40:18, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
daddo
HV kasutaja
daddo

liitunud: 30.11.2002




sõnum 09.04.2008 11:39:51 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:

tegelt ma ei saa üldsegi aru, miks Windows 7 teemas Vista/XP arutlus käib icon_neutral.gif


No selles mõttes, et see ka Windows 7-ga seotud, et küsimus on, kas sinna on reaalselt midagi väga fundamentaalset lisada või see saab ka olema lihtsalt järjekordne niššitoode.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 (arutelu ja probleemid) mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 745, 746, 747  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.