Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 (arutelu ja probleemid) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 745, 746, 747  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.04.2008 07:05:23 vasta tsitaadiga

daddo kirjutas:
ot:
Jääb minu jaoks arusaamatuks, et mis paneb inimesi pimesi jooksma mingi uue OS-i peale, mis võtab ilmselt jälle kaks korda enam ressurssi kui eelmine, aga mille kohta keegi ei oska öelda, mida ta eelmisest versioonist kaks korda rohkem, -paremini teeb... Ja kes ei suuda asja kaine mõistusega võtta, see peab ostma MS niššitoote, mille parim enne on möödas vähem kui kahe aastaga.


Minu kaastunne teile icon_smile.gif

Minu kaastunne sulle tagurlik inimene thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 08.04.2008 07:33:39 vasta tsitaadiga

Windows 7 In 2010, Microsoft says.
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
daddo
HV kasutaja
daddo

liitunud: 30.11.2002




sõnum 08.04.2008 07:38:22 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Minu kaastunne sulle tagurlik inimene thumbs_up.gif


Tagurlik? Sellepärast, et ma pole mingi tarbimishull? Muideks, minu kommentaar käis pigem selle windowsi kui nähtuse vastu, mitte kellegi isiku. Seega palun ka sul ja ka kõigil teistel mitte isiklikuks minna. Aga kui tahad diskuteerida, siis palun valgusta mind just selle küsimuse vallas, mis ma oma eelneva kommentaari offtopicu tagide vahele pistsin: ... mida ta eelmisest versioonist kaks korda rohkem, -paremini teeb.... Ehk mis oleks see reaalne põhjus, miks üks tavaline arvutikasutaja peaks muudkui kahe aasta tagant uusi operatsioonisüsteeme ostma. Kas OS on nagu king, mis väikseks jääb? Räägi näiteks enda näitel, eeldusel, et sa oled XP vahetanud vista vastu: mis sul oleks siiamaani tegemata, kui oleksid siiamaani XP kasutaja...

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 08.04.2008 07:42:59 vasta tsitaadiga

I wanna suck a cute candy, thats what vista is.
Ei jää üle kui ainult oodata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ossa
HV kasutaja


liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.04.2008 08:23:02 vasta tsitaadiga

Väga hea, saab selle Vista värgi ilmselt vahele jätta, kui mõttetu icon_lol.gif
Raha oskab MS teenida- kui inimesed ei taha XP pealt uuele OSile üle minna , siis sunnime minema icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.04.2008 08:33:52 vasta tsitaadiga

daddo kirjutas:
Räägi näiteks enda näitel, eeldusel, et sa oled XP vahetanud vista vastu: mis sul oleks siiamaani tegemata, kui oleksid siiamaani XP kasutaja...

XP poile ma enam aastaid kasutanud.Tegu on ajaloo prügikasti kuuluva tootega.Toon oma posti XP vs Vista teemast.Ääremärkusena võin lisada,et kasutan samuti vähemalt pooli neid featuure:
tomorrow kirjutas:
arm2004 kirjutas:
tomorrow kirjutas:
lammas kirjutas:
Samas ega vist Vista ongi natukene rumalamatele (loe: tavakasutajatele) mõeldud.

Mis jutt see selline on? icon_mad.gif icon_rolleyes.gif

äkki tood välja mida Vista oskab aga XP ei oska? silmailu ehk dumbuser'i rõõmu jätaks välja...


*Mobility Center
*Power Settings

*Autoplay põhjalik konfigureerimine(XP-s vist ainult Group Policy kaudu.Oskan mõlemat kasutada aga milleks teha keerulist ja aeglaselt kui saab lihtsalt ja kiirelt?)
*Jama eemaldatud boot screenilt.Hui mul vaja logokesi vaadata bootides icon_rolleyes.gif
*Loogilisem CP ülesehitus(see küll puhtalt minu arvamus)
*64bit Vista (U)EFI boot support(asi mida XP ei toeta ega hakkagi toetama)
*DX10(10.1). (Sorry...ma ei pidanud ju silmailu mainima icon_smile.gif )
*Superfetch
*Readyboost
*Integreeritud WU(pole enam vaja brauserit käima tõmmata.Palju mugavam minu meelest)
*Natural language+Voice recognition (jälle ühed thumbs_up.gif asjad)
*Stabiilsem.Vähem kokkujoksmisi mis mõjutavad kogu süsteemi tööd.Ühe komponendi kokkujooksmine ei põhjusta kogu OS-i kokkujooksmist.Kokkujooksnud programm restardib.isegi Exploreri kokkujooksmine järel jääb kõik stabiilseks.
Lihtsam diagnoosida võimalike vigade põhjuseid ja jälgida süsteemi stabiilsust(tõuse ja langusi kuupäevalise täpsusega)
*Võimalus muuta erinevate programmide helitaset
*Snipping Tool
*Start menüü otsing
*copy/delete/cut mingeid faile siis vea korral saab faile skippida. XP lihtsalt peatab kogu kopeerimise.
*Pole vaja hakata kümneid CD-sid sisse lükkama pärast clean installi.Vista leiab internetist ise vajalikud driverid.
*Game explorer
*Parental control
*Bitlocker(tõsi...mitte kõikidele vista versioonidele)
*Kiirem vista installiaeg(olen algusest lõpuni installinud profiiliarvutil 16 minutiga)
*Võimalus laadida drivereid installi ajal suvaliselt meedialt.XP toetab ainult floppyt ja vist ka CD-d icon_rolleyes.gif
*Blue-Ray support
*Mitmetuumalise protsessori ressursside parem haldus
*Tunduvalt paremad Backup võimalused
*Network and Sharing Center
*Parem turvalisus.(Vistal on esimese aasta jooksul avastatud palju vähem turvaauke kui XP-l esimese aasta jooksul...siin võib muidugi vaielda selle üle,et MS pole lihtsalt teatanud vigadest.Vistaga arvutid jäävad tihtipeale puutumatuks rünnakute ees mis murravad XP.Nt tihtipeale kui antakse mingi viiruse vms hoiatus siis XP on hoiatuses sees.Vista mitte.Ja asi pole selles,et seda ei mainita....arvutiturbefirmad on väga täpsed ohtude kirjeldamisel)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.04.2008 08:56:27 vasta tsitaadiga

vitsa idee sarnaneb pitem omal ajal välja antud ME (Millennium Edition) iga: kuulutati/leiti see Y2K teema, millega väideti, et seni toiminud w98 mida ka kaks korda välja anti ja NT ( mis peaks siiamaale 1 stabiilsemaid aknaid olema oma lihtsuses )peale aastat 2000 enam ei toimi ( tulid ka emaplaadid nt millel oli kiri "year 2000 compilant) oleks vaja millegagi asendada, võeti fat32 l toimiv 98, kirjutati sinna mõned featuurid mis sarnanevad w2k ga ( manage nt. ) ja pandi purki. suured tootjad müüsid ME ga kaste päris palju, tegelikkuses oli tegemist ühe äärmiselt " sinise asjaga" mis aga kummalisel kombel toimis kooslustes, mis " normaalse rauamehe pähe hästi ei mahtunud" ISe sai ka paarile väga kummalsiele rauajupile see peale aetud.. Samamoodi nagu ME oli toores ja w98st / NT st suurema resursinõudlikkusega, on hetkel ka vitsa sama katkine küna, mis ilmselt elab tänu M$ i ja suurte tootjate nagu HP ( kõik me teame neid õnnetute halasid stiilis " ma tahan oma paviljunni pealt vitsa minema saada ja ikspee sinna panna" ). W7 peaks tulema olukorras, kus kasutajatele on juba sunnitud peale vastava raua ostmine ja nad vitsaga " uusi asju" kasutama harjutatud. KOdukasutajatele anti XP home ka sutsu enne kätte kui profesionaalidele w2k asemele XP d andma hakati. ME ja W2K peaksid siiamaale veel arenduses olema. "Meie Maja " umbes tuhandest tööjaamast on nüüdseks 98% XP peale kolinud, mõned masinad kannavad endas veel w2k d ja ilmselt utiliseeritakse ka sellega. (mingil hetkel võrqutajas leidis aset sellelaadne sõnavõtt)

X64asjadele täielikult ilmselt ei saa veel niipea üle minna, kuna 64 bitiga otse opereerivaid programme ei tohiks veel väga palju olla..

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vladimir
HV kasutaja
vladimir

liitunud: 03.09.2004




sõnum 08.04.2008 09:46:53 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:

XP poile ma enam aastaid kasutanud.Tegu on ajaloo prügikasti kuuluva tootega.Toon oma posti XP vs Vista teemast.Ääremärkusena võin lisada,et kasutan samuti vähemalt pooli neid featuure:



Isiklik arvamus neist featuuridest:

*Mobility Center - ei tea, mis see on, pole aega otsida.
*Power Settings
- läpaka võimsustarvet jms majandab Notebook Hardware Control
*Autoplay põhjalik konfigureerimine(XP-s vist ainult Group Policy kaudu.Oskan mõlemat kasutada aga milleks teha keerulist ja aeglaselt kui saab lihtsalt ja kiirelt?) - XP Powertoys majandab sellega. Lühialt, kõik on kinni keeratud.
*Jama eemaldatud boot screenilt.Hui mul vaja logokesi vaadata bootides icon_rolleyes.gif - sisselogimisakna ettetulekul vajutan kas korda Tabi, sisestan parooli, vajutan Enter
*Loogilisem CP ülesehitus(see küll puhtalt minu arvamus) - Kui CP tähendab Control Panelit, siis minu arust on see XP-s küllalt loogiline.
*64bit Vista (U)EFI boot support(asi mida XP ei toeta ega hakkagi toetama)
*DX10(10.1). (Sorry...ma ei pidanud ju silmailu mainima icon_smile.gif ) - pole suurem asi mängur, rakendustarkvara aknaid suudab ka DX5 kuvada
*Superfetch - ei tunne puudust
*Readyboost - Ei tea, millega tegu, hetkel pole ka aega otsida.
*Integreeritud WU(pole enam vaja brauserit käima tõmmata.Palju mugavam minu meelest) - WU-d nagunii ei kasuta (don't fix that ain't broken)
*Natural language+Voice recognition (jälle ühed thumbs_up.gif asjad) - kõnetuvastus jms ei ole mulle (julgen väita, et ka 90% tavainimestest) tarvilik
*Stabiilsem.Vähem kokkujoksmisi mis mõjutavad kogu süsteemi tööd.Ühe komponendi kokkujooksmine ei põhjusta kogu OS-i kokkujooksmist.Kokkujooksnud programm restardib.isegi Exploreri kokkujooksmine järel jääb kõik stabiilseks.
Lihtsam diagnoosida võimalike vigade põhjuseid ja jälgida süsteemi stabiilsust(tõuse ja langusi kuupäevalise täpsusega) - ka XP-s ei ole ühe programmi kokkujooksmine katastroof. BSOD-d olen vaid ühe korra näinud, restardin läpakat paar korda nädalas, kui sedagi. Lauaarvuti (sajandivahetuse ront) jookseb non-stop kuid.
*Võimalus muuta erinevate programmide helitaset - Windowsis ja mujal igasugu tilinad üldse kinni keeratud, ennast häirivad need väga.
*Snipping Tool - Ei tea, millega tegu, hetkel pole ka aega otsida.
*Start menüü otsing - tundub asjalik, aga üldiselt kulub mul start menüüst vajaliku leidmine kiiresti (installeeritud kümneid programme).
*copy/delete/cut mingeid faile siis vea korral saab faile skippida. XP lihtsalt peatab kogu kopeerimise. - asjalik
*Pole vaja hakata kümneid CD-sid sisse lükkama pärast clean installi.Vista leiab internetist ise vajalikud driverid. - XP leiab samuti ise kõik draiverid. Kui vaja midagi muuta, siis läpaka draiverid kõik ühe plaadi peal.
*Game explorer - pole suurem asi mängur
*Parental control - pole lapsi icon_biggrin.gif Ning kui oleks, siis tabalukkude asemel eelistan selgitustöödicon_wink.gif
*Bitlocker(tõsi...mitte kõikidele vista versioonidele) - Ei tea, millega tegu, hetkel pole ka aega otsida.
*Kiirem vista installiaeg(olen algusest lõpuni installinud profiiliarvutil 16 minutiga) - maksimaalselt kord aastas paar tundi oodata, kuni opsüs installeerub ei ole ju palju
*Võimalus laadida drivereid installi ajal suvaliselt meedialt.XP toetab ainult floppyt ja vist ka CD-d icon_rolleyes.gif - asjalik
*Blue-Ray support - kas siis XP-ga ei saagi blu-ray seadet kasutada? icon_eek.gif
*Mitmetuumalise protsessori ressursside parem haldus - kõlab asjalikult.
*Tunduvalt paremad Backup võimalused - varundamiseks lükkan plaadi masinasse, põletan vajalikud asjad, ja vsjoo
*Network and Sharing Center - XP-l on analoogne asi, nimega Network Connections, kust saab võrgundust hallata
*Parem turvalisus.(Vistal on esimese aasta jooksul avastatud palju vähem turvaauke kui XP-l esimese aasta jooksul...siin võib muidugi vaielda selle üle,et MS pole lihtsalt teatanud vigadest.Vistaga arvutid jäävad tihtipeale puutumatuks rünnakute ees mis murravad XP.Nt tihtipeale kui antakse mingi viiruse vms hoiatus siis XP on hoiatuses sees.Vista mitte.Ja asi pole selles,et seda ei mainita....arvutiturbefirmad on väga täpsed ohtude kirjeldamisel) - turvalisus on lõppkokkuvõttes siiski klaviatuuri ja tooli vahel. Lollikindlaid asju pole olemas, sest lollid on uskumatult leidlikud;)

Kõik see on minu isiklik arvamus ning põhjused, miks Vista ei tõmba, ja keegi teine ei pruugi sellega nõustuda.

Mis puutub Windows 7 -sse, siis - elame-näeme, kas on rahakotiraudade paotamist väärt, või lihtsalt tegu feisslihvti ja paari-kolme lisandunud asjaga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.04.2008 10:36:07 vasta tsitaadiga

vladimir kirjutas:
tomorrow kirjutas:

*Autoplay põhjalik konfigureerimine(XP-s vist ainult Group Policy kaudu.Oskan mõlemat kasutada aga milleks teha keerulist ja aeglaselt kui saab lihtsalt ja kiirelt?) - XP Powertoys majandab sellega. Lühialt, kõik on kinni keeratud. -Kas mitte Powertoys pole tasuline lisa?
*Superfetch - ei tunne puudust -Sa ei taha,et OS laeks su tihedaminikasutatavad programmid eelnevalt mällu ja seetõttu avaks need kiiremini? icon_eek.gif .
*Võimalus muuta erinevate programmide helitaset - Windowsis ja mujal igasugu tilinad üldse kinni keeratud, ennast häirivad need väga. - Ma ei pidanud silmas tilinaid aka errori vms helisid.Pidasin silmas,et nt Mediaplayeris jms heli mängivas/salvestavas rakenduses on erinevad helitasemed
*Start menüü otsing - tundub asjalik, aga üldiselt kulub mul start menüüst vajaliku leidmine kiiresti (installeeritud kümneid programme). Start menüü otsing otsib kogu indeksi soovi korral läbi.Tegu pole ainult start menüüs esindatud asjade otsimisega nagu nimi võiks viidata.
*Parental control - pole lapsi icon_biggrin.gif Ning kui oleks, siis tabalukkude asemel eelistan selgitustöödicon_wink.gif - Kohe näha,et sul lapsi pole.Tänapäeva noored panevad nurga taga savu kah.Mingi arvutiga seotud reegli rikkumine on nende jaoks kökimöki
*Kiirem vista installiaeg(olen algusest lõpuni installinud profiiliarvutil 16 minutiga) - maksimaalselt kord aastas paar tundi oodata, kuni opsüs installeerub ei ole ju palju -Paar tundi? icon_eek.gif .No paar korda astas kannataks ehk isegi ära.Mina näiteks panen vista peale vähemalt kord kvartalis.Enamasti tihedaminigi.Samuti on kiire install oluline nt siis kui kutsutakse tehnik koju,et ta OS-i peale paneks(enamus inimesi ise ei oska).Tehnikul ju tunnitasu jookseb ja mida kiiremini install läheb seda parem kliendile.
*Tunduvalt paremad Backup võimalused - varundamiseks lükkan plaadi masinasse, põletan vajalikud asjad, ja vsjoo -veab sul siis.Nt mul vaja iga kuu varundada palju rohkem kui paarile DVD-le mahub
*Network and Sharing Center - XP-l on analoogne asi, nimega Network Connections, kust saab võrgundust hallata -Vistas tavainimestele palju lihtsamaks tehtud asi.Võimalikke vigu lihtsam diagnoosida ja parandada.Rääkimata paremast layout-st
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.04.2008 10:48:25 vasta tsitaadiga

mulle meeldib see "Problem Reports and Solutions"
tihti pakub otselingi probleemi lahendamiseks, sa ei pea ise hakkama netist õiget lahendust või draiverit otsima

draiverite pagas on ka mitmekordselt Vista kasuks thumbs_up.gif

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 08.04.2008 11:07:49 vasta tsitaadiga

vladimir, sinu vastuste järgi võib öelda et sa oled XP endale selgeks saanud ja kardad iga hinna eest midagi uut juurde õppida
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.04.2008 11:12:31 vasta tsitaadiga

Ok ma siinkohal lõpetan OT ja küsin:
Keegi seda esimest Milestone 1 buildi näppinud on siin?.Igatahes see mulle meeldib,et gadgetid on nüüd exploreris jooksvad.Muidugi on see ka osalt halb.Raudselt suudab mõni gadget exploreri kokku jooksutada alguses icon_lol.gif .Mis muud M1-s oli?.See MC gadget pole küll midagi erilist.

M2 peaks kuulu järgi tulema nüüd Aprill/Mai
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 08.04.2008 12:43:53 vasta tsitaadiga

Mina isiklikult usun seda väidet (ja loodan, et see ka tõesti nii on), et Windows 7 saab olema OP-süsteem, millega vana DOS-i ja NT taagad ja ristsugutised, nagu Xp ja Vista, lõplikult ajalukku kaovad.
Olen arvutimaailmas kasvanud koos Win-iga, alates ajastust Win2.0 ning siiani on väga tore leida nii XP kui Vista seest DOS ja NT-ajastu faile või koode icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.04.2008 13:50:03 vasta tsitaadiga

tahanteada, mida sa täpsemalt nende failide/koodide all silmas pead?

Windows XP omab tähtsamaid MS-DOS 8.0 tuumikfaile ainult ja muud midagi icon_rolleyes.gif

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 08.04.2008 14:38:00 vasta tsitaadiga

tahanteada, miks peaks siis väga ajama peale uusi failinimesid vanade asemele ?
siis sa karjuks ju veelgi rohkem et näe idioot microsoft, iga versiooniga muudab kõik käskude nimed ümber
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.04.2008 14:51:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mina näiteks panen vista peale vähemalt kord kvartalis.Enamasti tihedaminigi

õpi kloonima. saad kiiremini. kogu koini teed ühe korra läbi ja edasist muudad vastavalt muutunud " kasutajaprofiilile" pole vahet, mida kloonid, kas w98t v6i vistat. vistale kulub kirjutatavat meediat ainult rohkem.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.04.2008 14:59:39 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
tsitaat:

Mina näiteks panen vista peale vähemalt kord kvartalis.Enamasti tihedaminigi

õpi kloonima. saad kiiremini. kogu koini teed ühe korra läbi ja edasist muudad vastavalt muutunud " kasutajaprofiilile" pole vahet, mida kloonid, kas w98t v6i vistat. vistale kulub kirjutatavat meediat ainult rohkem.

Põhjus miks ma üldse nii tihedalt reinstallin on see,et nt eemaldan mingi featuuri.Lisan midagi vista image-sse ja siis on vaja testida/katsetada kuidas see mõjub jne.Nt tuleb uus vLite build välja.Pakin vista image lahti ja hakkan tweakima.Pärast siis veel (G)ImageX-ga omakorda jne.Seetõttu kloonimine pole minu jaoks.Kui nt oleks vaja töötavat süsteemi kohe teisel kõvakettal katsetada siis küll thumbs_up.gif .Muide mul läheb install keskmiselt 16-17 minutit ja kogu süsteem on confitud ~35 minutiga.Algusest lõpuni thumbs_up.gif .Pealegi kuidas see ütlus oligi:Ise tehtud-Hästi tehtud või siis isetegemine on rõõm vms icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.04.2008 17:20:05 vasta tsitaadiga

pigem " kui koeral pole midagi teha, siis ta lakub mune. " see ütlus läheb edasi ka aga edasine ei puutu asjasse. " ne mešai mašinu rabotat".
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v1per
HV kasutaja


liitunud: 09.07.2004




sõnum 08.04.2008 18:08:23 vasta tsitaadiga

Naljakas lugeda, kuidas aero p***d üritavad vägisi kõigile selgeks teha kui hea ja tore see vista ikka on, et ta on ikka nii täiuslik ja kui kellelgi mingi viga esines, siis on see tema enda või arvuti viga - vahest võib-olla ongi, aga paljudel juhtudel siiski mitte ja siinkohal ei loe see, et teil on vista ideaalselt toiminud. Mäletan täpselt, et siis kui vistat veel väljas polnud olid enamus seisukohal, et seda junni nemad küll kunagi ei puutu (ei räägi kellestki konkreetselt, vaid üldiselt). Olen ise ka Vista ära proovinud ja mulle ta ei meeldinud. Kasutajaliides on nõme, uuendatud navigeerimine ei kõlba kusagile, asi ikka väga ebamugavaks suudetud teha ja kõik muud tilu-lilud jätavad ka täiesti külmaks. Ma ei välista, et ma kunagi seda süsteemi kasutama ei hakka, kunagi olen ma ilmselt juba sunnitud seda tegema, et mitte ajale päris jalgu jääda, aga praegu ajab XP minu asjad veel ideaalselt ära.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 08.04.2008 18:18:05 vasta tsitaadiga

Tegelikult meil on vista teema, xp versus vista teema, siin peaks spekulatsioon käima tulevase windowsi kohta mitte vista versus other. Nojah, eks mu väitele annab vastu ka vaielda. Kui navigatsioon ja network haldamine sama kamm on siis tänks ei.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 08.04.2008 18:20:22 vasta tsitaadiga

v1per, siis iilmselt tuleb Windows 7 sulle veelgi suurema pettumusena.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.04.2008 18:20:23 vasta tsitaadiga

Miks kõik Microsofti teemad Xp vs Vista vaidluseks muutuvad?
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 08.04.2008 18:25:47 vasta tsitaadiga

gan3b, sest rahvas ei julge Vistat proovida, kuna XPd kasutanud pikka aega...
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 08.04.2008 18:28:31 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
gan3b, sest rahvas ei julge Vistat proovida, kuna XPd kasutanud pikka aega...
No niipalju kui ma laimu loen on ikka kui isiklikest kogemustest... teoretiseerida oleks puhtidiootsus, aga no kes vistat ei kasuta ja selle vastane on, ei saa idioot olla.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.04.2008 18:52:23 vasta tsitaadiga

v1per kirjutas:
Naljakas lugeda, kuidas aero p***d üritavad vägisi kõigile selgeks teha kui hea ja tore see vista ikka on, et ta on ikka nii täiuslik ja kui kellelgi mingi viga esines, siis on see tema enda või arvuti viga...

Ma olen p*** kuna mul pole midagi 21 sajandi kasutajaliidese vastu oma arvutis? icon_eek.gif .Tohohh.Parem pange mind punasesse raamatusse siis.Mine tea - varsti suren äkki välja icon_lol.gif .Mis vigadesse puutub siis enamasti ongi vead ju tooli ja kuvari vahel.Vahel ka arvutis(Vana ront vms).Ma pole näinud veel mingit sellist viga Vista all mis sunniks mind tõsiselt Vistast loobuma.Muidugi on pisivigu või bug-e aga kus neid poleks?.Teadmiseks,et esimest korda proovisin Vistat siis kui see oli Beta 2.Vot siis oli asi paras n*** jah.Aga alates RC1 olen kasutanud juba igapäevaselt ja ei saa midagi ette heita.Kiire,ilus.Töö saan tehtud.Mängud mängitud jne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 (arutelu ja probleemid) mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 745, 746, 747  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.