Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Kruusimäe peab pealinna veebilehte käpardlikuks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
julmu
HV kasutaja
julmu

liitunud: 20.12.2004




sõnum 21.03.2008 17:15:27 vasta tsitaadiga

bbbb kirjutas:
mingi erakondlik loosung. ja sellist üllitist peaks siis heaks pidama? ja muide küsiks vastu, et kes me? kas sinna hulka kuuluvad ka need kes maksu maksavad ja oma raha eest seda jama peavad lugema?
doh.gif Lõppu on ju kirjutatud, et Tallinna Linnaplaneerimise Amet (mis muideks ei tegele ei veebilehe arendamise ega teede parandamisega)
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
daddo
HV kasutaja
daddo

liitunud: 30.11.2002




sõnum 21.03.2008 17:32:49 vasta tsitaadiga

Mulle meeldib, et veebilehe ülemises paremas nurgas on sekunditäpsesega kell, mis aga seisab icon_biggrin.gif
Ikka jube kasulik teada, et leht laaditi näiteks 21.03.2008 16:30:09

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
plugger
Kreisi kasutaja


liitunud: 06.06.2002




sõnum 21.03.2008 17:46:07 vasta tsitaadiga

1,6 milljonit selle käki eest, vaatasin tükk aega lehel ringi ja see on minu arvamuse kohaselt tunduvalt kehvem kui eelmine lehekülg oli. Paistab lausa mingi algaja käki moodi välja. Mozillaga ei tööta isegi menüüd korralikult, fondid on nii kuis juhtub suurustega jne.
Ühesünaga iga vähegi veebindust jagav inimene ei ostaks sellist asja 16 tuhhi eest ka vast mitta. 1,6 milli on sellise soperdise eest ikka astronoomiliselt ülemakstud summa. Nii kehva lehe saab vastu võtta keegi vist tõesti ainult seetuttu, et saaks erakonnaliikmete vahel pappi jagada.

_________________
------------
IMHO


viimati muutis plugger 21.03.2008 17:52:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 21.03.2008 18:22:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:

bbbb kirjutas:
mingi erakondlik loosung. ja sellist üllitist peaks siis heaks pidama? ja muide küsiks vastu, et kes me? kas sinna hulka kuuluvad ka need kes maksu maksavad ja oma raha eest seda jama peavad lugema?
Lõppu on ju kirjutatud, et Tallinna Linnaplaneerimise Amet (mis muideks ei tegele ei veebilehe arendamise ega teede parandamisega)

kirjutagu siis midagi asjalikku. või nõudku oma lehe tegijalt seda. erakondlikku propagandat pole erilist soovi lugeda. ja üldse see avaleht. mingi imelik frame "kellena" ja ma ütleks, et sealt puudub valik "olen maksumaksja".
milleks veel seda linnavolinike otsingut vaja on??? icon_eek.gif http://www.tallinnlv.ee/aktalav/aktal.asp?frame=/aktalav/main?action=yksused ja veel sünniaasta järgi (ja mitte ainult, sisestada tuleb kuupäev, kuu ja aasta- kui sa seda kõike nii täpselt tead siis kas pole loogiline, et tead ka seda inimest isiklikult... ja on teda siis vaja otsida?) icon_lol.gif pöörake tähelepanu ka disainile... väga kole (otse öeldes sitaroheline). huvitav kas keegi kontrollib ka tegija firma töö kvaliteeti? siit me näeme kes palka said aga me ei näe mis tööd nad tegid: http://www.tallinnlv.ee/aktalav/aktal.asp?frame=/aktalav/main?action=yksused nagu näha on asi tehtud väga kavalaks- ei saa anda konkreetset linki. on ainult pealehe link.

_________________
on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 21.03.2008 18:26:30 vasta tsitaadiga

Ise ei sooviks midagi head üelda..
Võttis kõvasti aega ,et harjuda vana lehega.. (mis tegelikult ei olenud nii väga hullgi.
Uuus leht on aga lihtsalt masendav.
Laurikre:.

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
julmu
HV kasutaja
julmu

liitunud: 20.12.2004




sõnum 21.03.2008 18:32:39 vasta tsitaadiga

bbbb kirjutas:
kirjutagu siis midagi asjalikku. või nõudku oma lehe tegijalt seda. erakondlikku propagandat pole erilist soovi lugeda. ja üldse see avaleht. mingi imelik frame "kellena" ja ma ütleks, et sealt puudub valik "olen maksumaksja".
milleks veel seda linnavolinike otsingut vaja on??? icon_eek.gif http://www.tallinnlv.ee/aktalav/aktal.asp?frame=/aktalav/main?action=yksused ja veel sünniaasta järgi (ja mitte ainult, sisestada tuleb kuupäev, kuu ja aasta- kui sa seda kõike nii täpselt tead siis kas pole loogiline, et tead ka seda inimest isiklikult... ja on teda siis vaja otsida?) icon_lol.gif pöörake tähelepanu ka disainile... väga kole (otse öeldes sitaroheline). huvitav kas keegi kontrollib ka tegija firma töö kvaliteeti? siit me näeme kes palka said aga me ei näe mis tööd nad tegid: http://www.tallinnlv.ee/aktalav/aktal.asp?frame=/aktalav/main?action=yksused nagu näha on asi tehtud väga kavalaks- ei saa anda konkreetset linki. on ainult pealehe link.

Paraku on tallinlased valinud endale sellise linnavalitsuse ja seaduse järgi on kõik JOKK. Proovi järgmistel valimistel kedagi muud valida.
"olen linnakodanik" on põhimõtteliselt sama, mis "olen maksumaksja"
tallinnlv.ee leht on juba ammu olemas ja on sõltumatu tallinn.ee lehest.
Disain on maitse asi, aga väljend "sitaroheline" on küll hirmutav. Peaksid arsti poole pöörduma, kui su väljaheited sellist värvi on.

plugger kirjutas:
Mozillaga ei tööta isegi menüüd korralikult, fondid on nii kuis juhtub suurustega jne.

Millist Mozilla versiooni kasutad?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002




sõnum 21.03.2008 18:37:19 vasta tsitaadiga

tsitaat:

nagu näha on asi tehtud väga kavalaks- ei saa anda konkreetset linki. on ainult pealehe link.

Copy Link Location on abiks icon_wink.gif

_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 21.03.2008 18:46:18 vasta tsitaadiga

Pidin ka ükskord jahmatusega busside sõiduplaani seal menüüde rägastikus ükskord otsima. Vanal lehel tegin vist paar klõpsu ja olemas. Aga noh, Tallinna juhtimise teemal ei tasu nagu eriti midagi öelda ju. Asi sarnaneb rohkem mingi Kohtla-Järvega kui normaalse linnajuhtimisega icon_wink.gif (Kuigi ma olen veidike kallutatud rääkija, kuna see paks rasvane onu seal eesotsas juba tekitab minus kui noores mõistlikult mõtlevas inimeses külmavärinaid.)
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 21.03.2008 19:18:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Proovi järgmistel valimistel kedagi muud valida.

jah seda küll, muide ma juba läinud valimistel valisin kedagi muud...
tsitaat:

"olen linnakodanik" on põhimõtteliselt sama, mis "olen maksumaksja"

kas ikka on? või vastupidi kas maksumaksja on linnakodanik?
tsitaat:

Disain on maitse asi, aga väljend "sitaroheline" on küll hirmutav. Peaksid arsti poole pöörduma, kui su väljaheited sellist värvi on.

tegemist on nagu sa isegi aru saad lihtsalt antud veebilehte läbiva värvitooniga. Sitaroheline on midagi sarnast nagu sitapruun. ja kui värvitooni nimetusse lisatakse eesliides sita- siis tähendab see seda, et tegu pole puhta tooniga. on sees mingit pruuni varjundit...
tsitaat:
tallinnlv.ee leht on juba ammu olemas ja on sõltumatu tallinn.ee lehest.

kas ikka on sõltumatu? ei tundu küll sedamoodi...

_________________
on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 21.03.2008 19:45:16 vasta tsitaadiga

Kas see on siin mingi üldine mood kiruda igat uut asja? Tuli XP kasutajad kirusid. Tuli Vista, kasutajad kiruvad. Tuli Tallinna veeb 2.0 kasutajad kiruvad. Kõik uus paistab pähh olevat. Selge see et enamus veebilehti riigi poolt on ülemakstud (üle miljoni selle eest) kui oleks saanud ka paarisaja tuhandega asja ära teha. Veebileht ise on ju igati mõnus, ning erinevalt vanast saidist ka minujaoks kergem kasutada. Vaadake ringi sisult väga sarnane leht on lihtsalt pisut ümber tõstutud ja tehtud mugavamaks.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
julmu
HV kasutaja
julmu

liitunud: 20.12.2004




sõnum 21.03.2008 19:56:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:
kas ikka on sõltumatu? ei tundu küll sedamoodi...

Aadress on erinev, kujundus on erinev, sisu on erinev. Lehe kujunduse autorid peaksid samuti erinevad olema.
Võimalik, et sisu autorid on samad. Linn on kindlasti sama.

Kuna arutelu peaks käima aadressil tallinn.ee asuva veebilehe, mitte Tallinna linnavalitsuse kohta, siis sinu näited tunduvad mulle teemavälised.

Muidugi on võimalik, et hoopis mina olen teemast valesti aru saanud, ja see on midagi stiilis "Tallinn ja Keskerakond".
Sellisel juhul võib siin teemas jah rääkida teeaukudest, tallinnlv.ee lehest ja oma keskerakondlasest naabrimehe koerast, kes öösiti valjusti haugub ja magada ei lase.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 21.03.2008 20:34:22 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kuna arutelu peaks käima aadressil tallinn.ee asuva veebilehe, mitte Tallinna linnavalitsuse kohta, siis sinu näited tunduvad mulle teemavälised.

Muidugi on võimalik, et hoopis mina olen teemast valesti aru saanud, ja see on midagi stiilis "Tallinn ja Keskerakond".
Sellisel juhul võib siin teemas jah rääkida teeaukudest, tallinnlv.ee lehest ja oma keskerakondlasest naabrimehe koerast, kes öösiti valjusti haugub ja magada ei lase.

tundub mullegi nii. aga millest me siis siin rääkima peaksime? nii see ju on. keskerakond&tallinn+keskerakonna tellitud (ja otsustatud, et just see on sobiv viis ning lahendus esitada veebis Eesti pealinna Tallinnat ja just sellist lehte on vaja inimestele kes raha maksavad riigikassasse ning, et need inimesed on rahul antud lehega juba ette) küsimus ongi selles, et antud asi on ühe mütsiga löödud ja viib välja populismini (a'la meie tegime, meie teame jne+ohtralt mõttetut loba- kes pagan need meie siis on? Naši või?). kui meid huvitavad sõiduplaanid siis miks mitte kasutada originaali: http://soiduplaan.tallinn.ee/index.php muide pole ju minuarust asi Tallinna lehel mitte välimuses või selles mis 2.0 versiooni kasutatakse vaid sisus...

_________________
on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003




sõnum 21.03.2008 20:45:07 vasta tsitaadiga

Üsna kole näeb see uus välja küll icon_eek.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
julmu
HV kasutaja
julmu

liitunud: 20.12.2004




sõnum 21.03.2008 20:45:37 vasta tsitaadiga

Minu meelest on see artikkel Kruusimäe arvamusega sama populistlik kui Tallinna leht.
Selle asemel, et tõsiselt analüüsida tallinn.ee puudusi tavakasutaja seisukohast, kirub ta lihtsalt Keskerakonda, et Postimehe lugejate (kellest kommentaaride järgi otsustades suurem osa Keskerakonda ei salli) poolehoidu võita.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004




sõnum 22.03.2008 04:33:49 vasta tsitaadiga

täitsa mõttetu leht, ennem oli nii ,et sai ilusti oma sõiduplaanid ära vaadata(kaardilt) ja siis sai planeerida ,et kui vaja ümber istuda siis, mis kell mingi buss läheb ja kus peatused on, nüüd on kõigepealt tegu ,et see kaart ülesse leida ja siis see uus süsteem on nii imelik, et pidime infosse helistama ja küsima kus see vana versioon üleval on, see on vahemalt loogiline.
_________________

3D Portfolio
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
julmu
HV kasutaja
julmu

liitunud: 20.12.2004




sõnum 22.03.2008 05:15:29 vasta tsitaadiga

Kui tahad midagi kaardilt otsida, siis on tõesti raske selle peale tulla, et klikkida menüüs "Otsin" olevale valikule "Kaardilt". icon_rolleyes.gif
Ja link vanale versioonile on avalehel alles kolmandas lõigus icon_sad.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
earthbeat
HV kasutaja
earthbeat

liitunud: 12.04.2006




sõnum 22.03.2008 13:25:11 vasta tsitaadiga

Masendav... Mul on kuradi Edkarist kõrini...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 22.03.2008 14:18:35 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Kas see on siin mingi üldine mood kiruda igat uut asja? Tuli XP kasutajad kirusid. Tuli Vista, kasutajad kiruvad. Tuli Tallinna veeb 2.0 kasutajad kiruvad. Kõik uus paistab pähh olevat. Selge see et enamus veebilehti riigi poolt on ülemakstud (üle miljoni selle eest) kui oleks saanud ka paarisaja tuhandega asja ära teha. Veebileht ise on ju igati mõnus, ning erinevalt vanast saidist ka minujaoks kergem kasutada. Vaadake ringi sisult väga sarnane leht on lihtsalt pisut ümber tõstutud ja tehtud mugavamaks.

Pigem on asi selles, et inimene harjub kõigega ja sellised monopolistlikud asutused nagu Microsoft (ja ka näiteks Tallinna Linnavalitsus) ei tunne tarvidust midagi "paremini" teha nii kaua kui nende "kaupa ostetakse". Ja veebileht ei ole mingil juhul mõnus. Menüünavigatsioon EI SOBI veebilehele (kuni Google ei tule ja millegi geniaalsega vastupidist ei tõesta).

_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 22.03.2008 14:21:49 vasta tsitaadiga

Tegelt kui viriseda tahaks siis selleüle et veebistandardeid ei jälgita oleks imo ainus...
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 22.03.2008 14:54:59 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Tegelt kui viriseda tahaks siis selleüle et veebistandardeid ei jälgita oleks imo ainus...
Ja 800k lehe puhul ei ole see mitte normaalne?!?
Kommentaarid: 157 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FurattoShutsuryoku
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2005




sõnum 22.03.2008 17:20:25 vasta tsitaadiga

andsin paarile inimesele võrrelda kes ei olnud vana lehte kunagi näinud, kuid ikka arvasid et vana leht tunduvalt parem. Et asi ei ei ole lihtsalt selles et see uus on, paras käkk ikka on ka.
Endale käib närvidele et menüü avaneb nii kuradi kaua, vähemalt sekund ikka, selle ajaga mul juba kannatus katkend ja hiir kuskil mujal juba.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 22.03.2008 18:25:23 vasta tsitaadiga

maatriks, ma ei tea mul jäi ikka 300 piiresse.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004




sõnum 22.03.2008 19:02:05 vasta tsitaadiga

julmu kirjutas:
Kui tahad midagi kaardilt otsida, siis on tõesti raske selle peale tulla, et klikkida menüüs "Otsin" olevale valikule "Kaardilt". icon_rolleyes.gif
Ja link vanale versioonile on avalehel alles kolmandas lõigus icon_sad.gif


ei ei, on vaja vaadata just kuhu maani mingi buss läheb ja siis omakorda vaadata viimase peatuse infot, et mis bussid sealt edasi lähevad ja mis kell.

_________________

3D Portfolio
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 22.03.2008 23:58:51 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
maatriks, ma ei tea mul jäi ikka 300 piiresse.
Ma mõtlesin 800 000krooni, nii palju nad vist juba kulutanud?
Kommentaarid: 157 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2008 00:12:39 vasta tsitaadiga

Erasmus kirjutas:
Endale käib närvidele et menüü avaneb nii kuradi kaua, vähemalt sekund ikka, selle ajaga mul juba kannatus katkend ja hiir kuskil mujal juba.

Soovitan närviarstiga konsulteerida icon_neutral.gif
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Kruusimäe peab pealinna veebilehte käpardlikuks mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.