|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
12.03.2007 16:50:50
|
|
|
| Kas teil niiväga kulub asi, et kilesi vaja?
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
12.03.2007 19:07:37
|
|
|
| puna kirjutas: |
| Kas teil niiväga kulub asi, et kilesi vaja? |
Iga ekraan läheb ajapikku kriimuliseks, kui telefoni mobiilikotis ei hoia. Parem kasutada kilesid, kui pärast ekraani poleerima hakata, päris uueks seda enam ei saa.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
12.03.2007 19:12:04
|
|
|
Kaua sa tel kasutad, et seda pärast kasutada ei näe?
Omal miski 5kuud vana ja pole häda midagi.
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
12.03.2007 19:22:15
|
|
|
| puna kirjutas: |
Kaua sa tel kasutad, et seda pärast kasutada ei näe?
Omal miski 5kuud vana ja pole häda midagi. |
Telefoni sain novembris, üleeile võtsin ära originaalkile, mis jõudis päris kriimuliseks kuluda ja hakkas maha kooruma. Ekraani kate ise peab kindlasti kauem vastu, kasutada näeb küll, aga mikrokraapse tekib küll. Ära ei tapa, aga värske on IMO ikka parem. Millalgi müün maha ja siis on täiesti puhas ekraan kindlasti plussiks.
Tagaküljel on see läikiv osa kaamera ümber nõrk koht. Sellega toetub telefon lauale ja kulub. Peaks aeg-ajalt Displexiga poleerima.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oviar
HV vaatleja

liitunud: 02.08.2002
|
13.03.2007 09:58:33
|
|
|
Ei õnnestu siiamaani pleieri valikutest mälukaardilt (arvutist adapteri abil laetud) muusikakausta valida. Pole sellist võimalust - on ainult värskenda ja uuenda, kuid mälukaardile ei saa kusagilt.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aksel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2002
|
13.03.2007 10:03:05
|
|
|
proovin siis veel juhatada
Meediumid/Pleier/Valikud(vasak klahv)/Esitamise valikud/ Muusika allikas - peaks olema memory disc ja sealt annad talle ette siis mälukaardil oleva soovitud kausta
_________________ rohkem liha riigile |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oviar
HV vaatleja

liitunud: 02.08.2002
|
13.03.2007 10:33:09
|
|
|
| Tänan. Kuidas saaks valida ühe kausta (valib terve mälukaardi korraga ja kaustadeni ei ole valikut. Ütleb lihtsalt, et muusika allikas on mälukaart -nt 1GB. Palade valikutest on ainult "kõik palad".
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aksel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2002
|
13.03.2007 12:35:11
|
|
|
| oviar kirjutas: |
| Tänan. Kuidas saaks valida ühe kausta (valib terve mälukaardi korraga ja kaustadeni ei ole valikut. Ütleb lihtsalt, et muusika allikas on mälukaart -nt 1GB. Palade valikutest on ainult "kõik palad". |
Siin jään hätta...tõenäoliselt mängibki kõiki palasid, mis mälukaardil.
_________________ rohkem liha riigile |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oviar
HV vaatleja

liitunud: 02.08.2002
|
13.03.2007 14:15:30
|
|
|
Tänan sellegi poolest.
Kas keegi on proovinud telefoni alumisest pesast muusikat mujale (võimu) lasta. Lammutasin ühe HDS-3 ära, kuid ei tea täpselt kuhu ühendada (monona tuli küll välja).
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
13.03.2007 15:21:11
|
|
|
| oviar kirjutas: |
Tänan sellegi poolest.
Kas keegi on proovinud telefoni alumisest pesast muusikat mujale (võimu) lasta. Lammutasin ühe HDS-3 ära, kuid ei tea täpselt kuhu ühendada (monona tuli küll välja). |
kas spets juhet kaasas ei olnud? mu 5500 on handsfree juhe 3,5mm pistikuga ja lisanuppudega lugude vahetamiseks. pistiku leian siis võin üles kirjutada tel.pistiku ja 3,5mm stereo ühendused.
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
13.03.2007 20:40:06
|
|
|
| oviar kirjutas: |
| Tänan. Kuidas saaks valida ühe kausta (valib terve mälukaardi korraga ja kaustadeni ei ole valikut. Ütleb lihtsalt, et muusika allikas on mälukaart -nt 1GB. Palade valikutest on ainult "kõik palad". |
Mälukaardil olevaid kaustu saab valida, kasutades kaustades sobramiseks vasakut ja paremat nooleklahvi. Paremale vajutus avab kausta ja vasakuga saab eelmisesse tagasi. Navigeerid soovitud kaustani (kogu muusika, ühe albumi) ja keskmise valikuklahviga valid kausta.
Seda meetodit saab kasutada ka galeriis surfates, kaustu-faile ümber tõstes ning kui on vaja kaamerale või diktofonile teine kaust valida.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
13.03.2007 21:48:22
|
|
|
| oviar kirjutas: |
| Kas keegi on proovinud telefoni alumisest pesast muusikat mujale (võimu) lasta. Lammutasin ühe HDS-3 ära, kuid ei tea täpselt kuhu ühendada (monona tuli küll välja). |
ei leia ühtegi lahtist pistikut ja pesa sees multimeetri juhtmega surkides ei tea mis kontakti täpselt puudutad hetkel.
aga juhtme pealkiri on ad-45 ja kui nokia kiri on pistikul sinu poole ning metall konksud sinust eemale siis vasakul on järjest 3 kontaktid, kahtlustaks et need on heli jaoks? teises servas veel 6tk, need ilmselt nuppude jaoks. hds-3 ei ole stereo? või ei ole vasakul neid 3 kontakti?
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oviar
HV vaatleja

liitunud: 02.08.2002
|
13.03.2007 22:33:47
|
|
|
Tänan Scorps. Sellest oli kasu. Ehk teistelegi!
Sõber soovis minu telefonist enda omasse "autoriseeritud" helinatooni "Agency" (saata kuidagi ei saa), sellepärast mässangi selle heliväljundiga. Kas keegi teab ehk paremat programmi arvutisse läbi helikaardi salvestamiseks. Kasutasin kunagi Creative WaweStudio 4.6 ,kuid praegu ei taha see millegi pärast salvestada!
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
14.03.2007 02:02:42
|
|
|
| oviar kirjutas: |
Tänan Scorps. Sellest oli kasu. Ehk teistelegi!
Sõber soovis minu telefonist enda omasse "autoriseeritud" helinatooni "Agency" (saata kuidagi ei saa), sellepärast mässangi selle heliväljundiga. Kas keegi teab ehk paremat programmi arvutisse läbi helikaardi salvestamiseks. Kasutasin kunagi Creative WaweStudio 4.6 ,kuid praegu ei taha see millegi pärast salvestada! |
Kui on soov handsfree ümber ehitada, et kõrvaklappe, võimu või arvutit järgi ühendada, on mõistlik klappide asemele joota (või lasta nt Tevalos joota, kui ise ei oska) 3,5 mm pesa. Piltidega juhised leiate aadressilt www.stewartb.com/nokia-mod .
Autoriõigustega kaitstud helinaid, eriti veel midi faile, tasuks aga enne lindistama asumist Googlest otsida. Kirjutad agency.mid, vajadusel jutumärkides ja mõningase otsimise järel peaks leidma küll. Postitan praegu telefoniga ja ei viitsi ise otsima hakata, linki nagunii anda ei saaks.
Lindistamiseks on muidu lihtne töökindel ja mugav programm Super MP3 Recorder Pro (Google abiks). Stuudio jaoks ta mõeldud pole, aga lihtsamad vajadused rahuldab ära küll.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oviar
HV vaatleja

liitunud: 02.08.2002
|
14.03.2007 09:22:29
|
|
|
Tänud Scorps asjalike nõuannete eest.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ffw
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
14.03.2007 17:02:34
|
|
|
| ffw kirjutas: |
Vahepeal tahtsin endalegi seda muretseda, kuid siis nägin seda elusast peast. jubedaimad nupud mida näinud olen! aga omadustelt täitsa viks asjandus! |
tundub et mul on sõnadesöömis nädal käsil... sai natuke näpitud seda musta isendit, ning avastasin, et polegi jubedad nupud, vaid sigamugavad olid hoopis.
kui on see nn standby menüü aktiivne siis vist peaks tekkima nende peale minekuga ikooni nimetus, aga telefonil tekkisid mustad kastid. selle vist peaks ravima softi uuendus. USB kaablit neil vst kaasas ostes pole?
_________________
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
its2cold
HV veteran
liitunud: 13.03.2006
|
14.03.2007 18:18:02
|
|
|
| ffw kirjutas: |
| ffw kirjutas: |
Vahepeal tahtsin endalegi seda muretseda, kuid siis nägin seda elusast peast. jubedaimad nupud mida näinud olen! aga omadustelt täitsa viks asjandus! |
tundub et mul on sõnadesöömis nädal käsil... sai natuke näpitud seda musta isendit, ning avastasin, et polegi jubedad nupud, vaid sigamugavad olid hoopis.
kui on see nn standby menüü aktiivne siis vist peaks tekkima nende peale minekuga ikooni nimetus, aga telefonil tekkisid mustad kastid. selle vist peaks ravima softi uuendus. USB kaablit neil vst kaasas ostes pole? |
Kaablit ei ole jah.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
174 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
14.03.2007 20:50:33
|
|
|
| ffw kirjutas: |
| ffw kirjutas: |
Vahepeal tahtsin endalegi seda muretseda, kuid siis nägin seda elusast peast. jubedaimad nupud mida näinud olen! aga omadustelt täitsa viks asjandus! |
tundub et mul on sõnadesöömis nädal käsil... sai natuke näpitud seda musta isendit, ning avastasin, et polegi jubedad nupud, vaid sigamugavad olid hoopis. |
Nupud võiks olla sügavama käiguga, siis oleks mugavam. Head suured on nad küll, aga tunnetus jääb lahjaks. 6230'ga sai oluliselt kiiremini kirjutada.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
15.03.2007 09:35:57
|
|
|
| its2cold kirjutas: |
| Kaablit ei ole jah. |
eriline kokkuhoiupoliitika neil. 6270 ja 5500 ja e70 küll on kaasas. siis ei ole 1gb kaardist ka mingit tolku ju, no sd-adapteriga saab kasutada muidugi.
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
27.03.2007 06:35:34
|
|
|
Ega ei ole kuidagi võimalik seada äratust nii, et ta kohe maksimumvolüümil lõugama hakkaks? Väga vastik on, et alguses vaikselt mängib ja vaikselt kõvemaks läheb. Eile vajutasin seda vaikset möla vist kümneid kordi kinni, intervall oli pandud 6 minuti peale ja pildi lõi selgeks hoopis sissetulev kõne, kui aeg oli 1,5 tundi edasi läinud ja äratus endiselt korduse peal...
Vanad plärisevad äratuskellad on ikka kõige paremad. Kahju ainult, et neil kordusalarmi võimalust pole, tuleb mitu tükki panna
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
its2cold
HV veteran
liitunud: 13.03.2006
|
27.03.2007 08:46:02
|
|
|
| .Scorps. kirjutas: |
Ega ei ole kuidagi võimalik seada äratust nii, et ta kohe maksimumvolüümil lõugama hakkaks? Väga vastik on, et alguses vaikselt mängib ja vaikselt kõvemaks läheb. Eile vajutasin seda vaikset möla vist kümneid kordi kinni, intervall oli pandud 6 minuti peale ja pildi lõi selgeks hoopis sissetulev kõne, kui aeg oli 1,5 tundi edasi läinud ja äratus endiselt korduse peal...
Vanad plärisevad äratuskellad on ikka kõige paremad. Kahju ainult, et neil kordusalarmi võimalust pole, tuleb mitu tükki panna  |
A eks sa muuda äratuse toon ära . Näiteks selline asi peaks päris hästi äratama: http://four.fsphost.com/its2cold/yapyapyap.mp3
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
174 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
29.04.2007 02:46:53
|
|
|
Keegi teab mõnda programmi, mis võimaldaks parooli alla privaatseid märkmeid kirjutada?
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raid0
HV veteran

liitunud: 01.02.2004
|
27.06.2007 19:18:37
|
|
|
| Rahakott on ju olemas telefonis, sinna saab märkmeid teha minumeelest, parooliga on ka veel kaitstud.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
27.06.2007 23:59:35
|
|
|
| Raid0 kirjutas: |
| Rahakott on ju olemas telefonis, sinna saab märkmeid teha minumeelest, parooliga on ka veel kaitstud. |
6233'l seda kahjuks enam ei ole
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sulomile
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2007
|
29.06.2007 00:01:28
|
|
|
Minu oma on pea aasta vana juba, sai tene soetatud kohe, kui välja tuli. Reklaami järgi aku iga üle nädala, aga kestis päeva-kaks. Käis siis garantiis ära ja seal öeldi, et akuga kõik on korras.,ei tohi kasutada ainult neid flash pimenduspilte. Need panevat akule kohe vuugi.Kui need välja lülitasin ja kõik säästureziimid sisse-aku kestab normaalse rääkimise juures nädala ja BT on ka sees.
_________________ Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
29.06.2007 02:21:55
|
|
|
| sulomile kirjutas: |
| Minu oma on pea aasta vana juba, sai tene soetatud kohe, kui välja tuli. Reklaami järgi aku iga üle nädala, aga kestis päeva-kaks. Käis siis garantiis ära ja seal öeldi, et akuga kõik on korras.,ei tohi kasutada ainult neid flash pimenduspilte. Need panevat akule kohe vuugi.Kui need välja lülitasin ja kõik säästureziimid sisse-aku kestab normaalse rääkimise juures nädala ja BT on ka sees. |
Täitsa imeaku sul Mul ei pea üle kahe päeva ka siis, kui peaaegu üldse telefoni ei kasuta. Tootjate poolt antud kestvusi ei vaevu ma enam vaatamagi, nende numbrite järgi kestavad kõik telefonid minimaalselt kaks nädalat ja toovad köögist õlut ja kotlette ka, kui vaja on. Pimenduspildid kui akusööjad unustasin kohe ära, toitesäästja ja puhkereziim on mõlemad sisselülitatud. Ostan vist varsti uue aku ja loodan, et peab paremini. Vana las jääb tagavaraks.
Sa muidu akusid natukeseks ära ei taha vahetada? Tahaks proovida, kas asi on akus või hoopis telefonis.
EDIT: damn, sa asud ju Rakveres.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karlson
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2006
|
30.06.2007 00:45:12
|
|
|
mul ka aku peab nädala ilusti vastu.Öösel on muidugi väljas.
_________________ M:Pistikuid automakkidele.Ka pakkuda sahtleid cd boxidele.Küsi lisa!Võtan vastu audiokassette(autos on kassettmakk!) |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aksel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2002
|
30.06.2007 09:42:41
|
|
|
kah pea aasta nüüd vana ja 4-5 päeva peab aku vastu küll. Öösel sees ja rääkimist kah parasjagu ikka.
_________________ rohkem liha riigile |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dst
HV kasutaja
liitunud: 09.04.2005
|
24.07.2007 16:54:33
|
|
|
| .Scorps. kirjutas: |
Ega ei ole kuidagi võimalik seada äratust nii, et ta kohe maksimumvolüümil lõugama hakkaks? Väga vastik on, et alguses vaikselt mängib ja vaikselt kõvemaks läheb. Eile vajutasin seda vaikset möla vist kümneid kordi kinni, intervall oli pandud 6 minuti peale ja pildi lõi selgeks hoopis sissetulev kõne, kui aeg oli 1,5 tundi edasi läinud ja äratus endiselt korduse peal...
Vanad plärisevad äratuskellad on ikka kõige paremad. Kahju ainult, et neil kordusalarmi võimalust pole, tuleb mitu tükki panna  |
Et äratuskell röögiks, siis pane HF külge ja äratuse tooniks raadio... Peale seda kuula mingit raadiot.. vali jaam, mida tahad äratuseks... ja heli soovitan keerata põhja, peale seda lülita raadio välja ja magama Mind äratab see alati... natuke tülikas, et peab HF-ga jamama, aga äratab 100%
Akuga ise veel suht rahul... telefon paari kuu pärast aasta vana ja aku hoiab 4 - 5 päeva.
A veel tahaks küsida, mis tarkvara vahe on 6233-l ja 6300-l? 6300-l märkasin telefoni seadetes, et võib läbi gprs-i tarkvara vist uuendada.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
25.07.2007 06:54:24
|
|
|
dst, tänud hea soovituse eest
Aku ostan vist uue ja praeguse jätan tagavaraks.. Ei tea, kas lihtsalt ebaõnnestunud isend või on suhteliselt intensiivne kasutamine ja sellest tulenev igaöine laadimine aku ära kurnanud.
Leidsin ühe mooduse, kuidas heli veel kõvemaks saada. Tuleb lükata kõik ekvalaiseri sliderid üles, neljanda võiks sealt ühe astme võrra allapoole tuua, kuna see sagedus paistab kõlarid kõige rohkem plärisema ajavat. Mugav, kui mõnd vaiksemat lugu kuulata ja volüümist puudu jääb. Valjemate MP3'de ajal peaks aga tavalise seade tagasi panema, muidu ruunab liigselt kõlareid või klappe.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
03.10.2007 23:06:24
|
|
|
Tere,
Sai eile enda 6230i välja vahetatud 6233 vastu. Olen täitsa rahul. Ekraan selge ja suurem , välimus ka stiilne ja hea kohe numreid valida. Heli ok, kellad viled ka ok.
ainus "defekt" mis mind häirib on see aktiivne ootereziim. Nimelt fondid on väga karvased ja kehv lugeda/ebameeldiv kasutada. Muidu menüüdes ja abitekstides on ok, just selles aktiivses ootereziimis on nad jube karvased. Proovisin taustapilti muuuta, ei miskit.Tegin selleks puhuks isegi tavalise tumesinise tausta, ei midagi. Softi update tegin ka ära, sai isegi usb kabla ostetud selleks puhuks ja backup tegemiseks. Ma mudugi leidsin selle featuuri alles siis ülesse, kui update olin ära teinud, vb algse softiga oli ok. Igatehes kas teil ka sama jama? Googlest ka miskti tarka ei leidnud. Vb on teil mingi idee/lahendus?
Ahja, teemasid olen ka erinevaid proovinud, ei miskit
Muidu tundub igate ok föön ja akugi peab peale esimest laadimist veel vastu kuigi räägitud omajagu ikka. 3G kvaliteet vastas ka täiesti ootustele ja ei katkunudki. Super pilti ei oodanud ja asi sai mis teisel pool on/toimub
_________________ Asju saab kah teisiti teha! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
04.10.2007 01:47:39
|
|
|
Kas tarkvara uuendades tuleb andmetest backup teha või jäävad nad alles?
Ostsin muidu umbes 1,5 kuud tagasi uue aku, kuna vana ei pidanud enam päevagi. Ka uus ei pea isegi minimaalselt kasutades mitte kuidagi üle kahe päeva, nii et ei tea, võib-olla lihtsalt õnnetu juhus.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
04.10.2007 08:49:25
|
|
|
| .Scorps. kirjutas: |
Kas tarkvara uuendades tuleb andmetest backup teha või jäävad nad alles?
Ostsin muidu umbes 1,5 kuud tagasi uue aku, kuna vana ei pidanud enam päevagi. Ka uus ei pea isegi minimaalselt kasutades mitte kuidagi üle kahe päeva, nii et ei tea, võib-olla lihtsalt õnnetu juhus.  |
Ei jää alles, tuleks ja mõistlik oleks ennem teha backup, kui usb juhet pole, saab ka üle sinihamba:) Irda ka mudugi. No vaatame kuidas minu akuga lood. Soovitan siiski ka softi uuenduse ära teha, kui pakutakse.
_________________ Asju saab kah teisiti teha! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaieke
HV vaatleja
liitunud: 23.03.2007
|
14.11.2007 14:45:55
|
|
|
Kui Nokia 6233 annab koguaeg sellist errorit "Võrk ei võimalda infosõnumite vastuvõtmist", kuhu ma peaksin linnukese panema, et see error ära kaoks, koormab muidu niisama mobiili.
Kaie
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sulomile
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2007
|
14.11.2007 15:45:28
|
|
|
Keela ära võrguteadete vastuvõtt-sõnumid-infosõnumid:välja
_________________ Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shook
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2003
|
14.02.2008 16:06:33
|
|
|
Kas keegi teab kuidas saaks sellel telefonil diplay brightnessi näppida Orig seadetes seda pole
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
its2cold
HV veteran
liitunud: 13.03.2006
|
14.02.2008 17:01:22
|
|
|
| Ei saagi...
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
174 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
05.03.2008 23:17:53
|
|
|
| Peale tarkvara uuendamist 5.43 pealt 5.60 peale (uusim) on 640x480 resoga videod (15fps) telefonis vaadates jõnksutama hakanud. Iga 4-5 sekundi tagant jõnksutab mahamängimisel. Kas teil on ka selline asi esinenud?
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|