Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  TrendNet'i arusaamatud ühendused märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
raid
HV vaatleja


liitunud: 28.02.2003




sõnum 20.03.2003 03:07:35 TrendNet'i arusaamatud ühendused vasta tsitaadiga

Mure selles, et millegipärast näitab mu ruuteri konfimise lehel Session Listi all olev tabel nagu jookseks koguaeg ca 20-50 TCP ühendust. Enamus minu jaoks täiesti tundmatute portide kaudu, kuid osad ka läbi 80nda. Sellised andmed on ka siis, kui ükski netti kasutav programm ei tööta ning millegipärast on need lambiühendused ainult minu arvutiga, mitte aga naabri omaga.
Oskab keegi arvata milles asi on?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nuhk
Kreisi kasutaja
nuhk

liitunud: 15.12.2001




sõnum 20.03.2003 09:37:20 vasta tsitaadiga

Vaata Adaware'ga ja antiviirusega oma masin üle - igasugu saast kipub ka omapead netti ronima. Trendneti karbi enda poolt algatatud ühendusi ei ole ma sattunud veel nägema, kuigi nende karpidega üksjagu tegemist olnud. Kui porti 53, siis on tavaliselt dns-iga tegemist, windooza otsib ise ka teinekord oma võrku mööda maailma taga - p.135,139,445... võimalusi kui palju. Kui kõik programmid kinni on, siis porti 80 väljuvad asjad on tavaliselt saast - igasugu lop.com'id, doubleclick jms. Juba masina käivitamisel tõmmatakse taustal protsessid käima ja need siis omaette toimetavadki. AdAware leiab neist suurema osa üles ja laseb ka välja rookida. Windoozas on miljoon auku, kuhu kõikvõimalik tripper ennast ära peidab icon_razz.gif Kui on 2000/XP, siis mittevajalikud serviced on ka abiks kinni keerata.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raid
HV vaatleja


liitunud: 28.02.2003




sõnum 20.03.2003 10:31:34 vasta tsitaadiga

Tegemist on tõesti XP SP1ga, kuid adaware´iga juba masin kontrollitud ja viirusetõrje ka peal. Kas see, et naabri masin ei paista mõttetuid ühendusi tegevat võib olla tingitud sellest, et mul SP1-ga tal mitte?
TrendNeti kohta niipalju, et kuu aega tagasi sai üks karp napilt enne garantiiaja lõppu välja vahetatud, kuna ainus mis ta teha suutis oli mingid 100 TCP ja 100 UDP ühendust.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nuhk
Kreisi kasutaja
nuhk

liitunud: 15.12.2001




sõnum 20.03.2003 10:43:23 vasta tsitaadiga

raid kirjutas:
Tegemist on tõesti XP SP1ga, kuid adaware´iga juba masin kontrollitud ja viirusetõrje ka peal. Kas see, et naabri masin ei paista mõttetuid ühendusi tegevat võib olla tingitud sellest, et mul SP1-ga tal mitte?
TrendNeti kohta niipalju, et kuu aega tagasi sai üks karp napilt enne garantiiaja lõppu välja vahetatud, kuna ainus mis ta teha suutis oli mingid 100 TCP ja 100 UDP ühendust.
Ei oska vastata, XP-d ei kasuta ja pole ka plaanis - ehk keegi teine teab?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.03.2003 10:50:04 vasta tsitaadiga

... nu selles on ju väga lihtne selgusele jõuda, tiri endale n. see:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=22847
... võib ka olla, et millegi pärast jäävad need ühendused lihtsalt
rippuma, kuigi juba ammu katkenud, kui otsingut kasutad, siis
leiad nii mõnadagi huvitavat selle Trendneti seebika kohta ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  TrendNet'i arusaamatud ühendused
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.