Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  Linuxiga 3G mobiiltelefon vaid 1100 krooni eest märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
olavsu1
külaline






sõnum 04.02.2008 16:17:31 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:

aga mis keelab areneda?

Käibemaks on oluline sissetulekuallikas riigile.
Võimsad tarbijaühiskonnad nagu Jaapan ja USA võivad seda endale lubada.


see aga tähendab seda, et Riik ei jõua IIAL sinna kui Ansip oma loosungis lubas. need kohad, kus inimestele jäetakse rohkem raha alles arenevad eest ära. ei usu, et nad loorberitele puhkama jäävad.

meie tee: kari väga vaeseid ja käputäis väga rikkaid. kadumisele määratud...


pealegi: inimene ei tohi januneda kulla järgi, sest rikkus tuhmistab mõistust (jaapani aukoodeks)
tagasi üles
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 04.02.2008 16:44:40 vasta tsitaadiga

Ühest küljest õhuke riik oleks tore, aga kes garanteerib, et tarbijale kättejäänud lisaraha ei rända välismaale, kas siis kasvanud tarbimise/impordi näol või kasvõi lihtlabase turismi kaudu. Rääkimata riigipoolsest panusest üldise elukvaliteedi parandamisse (infrastruktuur, tervishoid, haridus jne.) Ja kas sa peaksid õigustatuks seda, et miljonär maksab 1,18 miljonilise auto eest edaspidi 1,05 miljonit - riigil jääb saamata tervelt 130 000 EEK. Miljonärid hõõruksid muidugi käsi. Maks luksuskaupadele? Ka selles pole midagi uut, IMO Jaapanis see juba toimib. Kuid kuidas siis vedada piiri tarbekaupade ja luksuskaupade vahel, mida erinevalt maksustada? Ülikeeruliseks ja kalliks läheb sellise süsteemi administreerimine.

Muuseas ei tohiks unustada ka unustada jaapanlaste suhteliselt suuri kulutusi eluasemetele.

_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 04.02.2008 18:31:19 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
[rant]Mis kuradi asi on nutitelefon? Kes sellise totaka (poolteise)sõnaühendi peale tuli üldse??? Nuttev telefon? Segane telefon (ingl.k. nutty - segane)? Nutphone - pähkel/muttertelefon? Nutikas telefon? Pigem nimetaks klapiga moblasi üldse bananaphone - banaanofon.[/rant]

Nutt = taip, arusaamine. Tunne eesti keelt. Jah, nutikas telefon.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olavsu1
külaline






sõnum 04.02.2008 18:50:43 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Ja kas sa peaksid õigustatuks seda, et miljonär maksab 1,18 miljonilise auto eest edaspidi 1,05 miljonit - riigil jääb saamata tervelt 130 000 EEK.


jah, kui see auto on toodetud siin. import autodel on selliseljuhul rõve kaitsetoll. selleks et inimesed eelistaks kodumaist toodangut.

Tanel kirjutas:
Kuid kuidas siis vedada piiri tarbekaupade ja luksuskaupade vahel, mida erinevalt maksustada?


luksuskaubad on kõik need, ilma milleta sa saad elatud.

Tanel kirjutas:
Ülikeeruliseks ja kalliks läheb sellise süsteemi administreerimine.


kui see oleks nii poleks seda seal loodudki.

Tanel kirjutas:
Muuseas ei tohiks unustada ka unustada jaapanlaste suhteliselt suuri kulutusi eluasemetele.


kõrge hind on vaid ameerika stiilis superluks majadel.

lihtsurelikule mõeldud tornmajas tuleb korter kõvasti odavam kui meil eestis. mulle kõlbaks ka tatami kõrkjamatt põrandal magada, see on soe ja pehme icon_smile.gif tuttav japs kurtis, et korterid on eestis väga kallid.
tagasi üles
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 04.02.2008 18:54:31 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kui see oleks nii poleks seda seal loodudki.

Jaapani vana kõrgkultuuri ja Eesti korruptsiooni ja poliitilist lehmakauplemist kõrvutades ei pea ma võimalikuks, et Eestis õnnestuks kehtestada maks luksuskaupadele ilma suurema "sõjata".

_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olavsu1
külaline






sõnum 04.02.2008 20:23:21 vasta tsitaadiga

asukoht 34°43'10.61"N 137°17'37.15"E eestissegi on vaja samasugust asja.


Tanel kirjutas:
tsitaat:

kui see oleks nii poleks seda seal loodudki.

Jaapani vana kõrgkultuuri ja Eesti korruptsiooni ja poliitilist lehmakauplemist kõrvutades ei pea ma võimalikuks, et Eestis õnnestuks kehtestada maks luksuskaupadele ilma suurema "sõjata".


vot see on jah probleem. samas ma olen kuulnud, et mingi luksusmaks on olemas.

Kong Fu-zi ja Meng-zi tarkused ei meeldi siin mitte igaühele. aukoodeks on ka tundmata maa.

aukoodeksit järgides selleni poleks jõutudki.

milline äriühendus kasumi tagajamise asemel teenust teeb?

edit vigade parandus oli.
tagasi üles
jaanus007
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2003




sõnum 05.02.2008 06:03:06 vasta tsitaadiga

vägisi jääb kasutaja olavsu1 jutust mulje, et kõik, mis Jaapanis, on hea:). võib-olla tõesti, ei ole endal olnud au seda riiki külastada. samas kutsun inimesi (ka eelkõnelenut) üles Eesti asja ajama. kui ainult pläkutada, siis ei lähegi paremaks. kasvõi taneli mainitud stiilis - iivet tõsta:).
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 05.02.2008 11:08:01 vasta tsitaadiga

jaanus007 kirjutas:
vägisi jääb kasutaja olavsu1 jutust mulje, et kõik, mis Jaapanis, on hea:). võib-olla tõesti, ei ole endal olnud au seda riiki külastada. samas kutsun inimesi (ka eelkõnelenut) üles Eesti asja ajama. kui ainult pläkutada, siis ei lähegi paremaks. kasvõi taneli mainitud stiilis - iivet tõsta:).


ei ole siis või? kuigi sahker mahkerit tehakse seal ka. kuid selle eest on karmimad karistused.

sa vaata vaid mida nad teevad.


taneli stiil sobib neile kellel sissetulek üle 20k jaksab lapsele muretseda asju millega ta halba varju ei jää, kui on alla 3k siis pole nagu mõtet, mina ei taha et minu lapsi mõnitatakse samamoodi nagu mõnitati mind isa vaesuse pärast. ei olnud siis superloksu peres ei ole praegu ka. kuid just need ja nende headus kihistab (majanduslikult kehvemate solvamine, mõnitamine jne) lapsi laseaias.
tagasi üles
nordere
HV kasutaja
nordere

liitunud: 01.08.2007




sõnum 05.02.2008 12:36:08 vasta tsitaadiga

Mitte kuskil ei ole kerge, olavsu.

Tõsi, meie riik on kaugel ideaalsest. Aga vaadates, mis 15 aastage toimunud on, olen mina uhke. Aga minevikku ei maksa pikalt passida.

Mina olen nõus veel valu ja vaeva nägema. Kui näen seniseid ja paremaid tulemusi.

Kui murdun(d), siis Euroopa Liidus uksed lahti. Mul poleks probleemi Soome lippu lehvitada ja nende jäähokimatšil hulludes kaasa elada. Kui tean, et ma siin endast kõik andsin. Ja ikka meie poliitikuid s**apeadeks pidama jäin.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.02.2008 13:02:14 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:

taneli stiil sobib neile kellel sissetulek üle 20k jaksab lapsele muretseda asju millega ta halba varju ei jää, kui on alla 3k siis pole nagu mõtet, mina ei taha et minu lapsi mõnitatakse samamoodi nagu mõnitati mind isa vaesuse pärast. ei olnud siis superloksu peres ei ole praegu ka. kuid just need ja nende headus kihistab (majanduslikult kehvemate solvamine, mõnitamine jne) lapsi laseaias.

Pane laps kohe noorest peast trenni, usu mind, tugevat ja treenitud (ühtlasi ka enesekindlamat) last ei mõnita keegi. icon_wink.gif Samas eks muidugi seegi maksab natuke.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
STX
HV vaatleja

liitunud: 01.02.2004




sõnum 05.02.2008 13:18:43 vasta tsitaadiga

kas kogu see kammajaa käib telefoni kohta ? püsigem ikka teemas
_________________
lähed, tuled aga paigale ei jää...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.02.2008 13:57:57 vasta tsitaadiga

STX kirjutas:
kas kogu see kammajaa käib telefoni kohta ? püsigem ikka teemas

Kiskus tõesti väga OT-ks. Aga telefoni kohta on nagu eespool kõik juba öeldud... Katsuda seda ilmselt niikuinii kunagi ei õnnestu. icon_smile.gif
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 05.02.2008 15:01:29 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Katsuda seda ilmselt niikuinii kunagi ei õnnestu. icon_smile.gif


nii kaua jah kui operaatorid omavahel hinnasõda peavad ja muud asjad soiku jätavad. krt võtku igasugust asjatut kemplemist, see on nii mõttetu.

tsitaat:
Pane laps kohe noorest peast trenni, usu mind, tugevat ja treenitud (ühtlasi ka enesekindlamat) last ei mõnita keegi. icon_wink.gif


juba kogetud ja Inazō Nitobe raamatust loetud värk. kartma hakatakse. oma arust tegelesin ainult võimlemisega.
tagasi üles
taurip
HV kasutaja
taurip

liitunud: 10.02.2007




sõnum 11.02.2008 19:48:00 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
Nutitelefon = räme tõlge keeleteadlastelt jällegist icon_mad.gif
Tegelikkuses Smartphone aka. taibutelefon icon_razz.gif
Teemasse ka
Hea telefon küll aga meie silmad näevad seda asja praegu ja viimast korda selle pildipealt thumbs_up.gif
Vidin on mõeldud väikestele kollastele inimestele ja nende turgudele,mitte et neil seal neid jubinai juba uputaks aga ....
icon_idea.gif


peaks ju siiski olema vaba turg, ehk ta ikka ka siia jõuab, kui ostjaid ka oleks. Ja tõlge sobib mulle küll, ei ole minu jaoks midagi nutust.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 12.02.2008 10:43:45 vasta tsitaadiga

ot:
Tegelikult tuleks mingi üldine maailma asjadest arutamise alafoorum või siis vabamikrofoni miskine teema luua. Suht vähe on IMO neid teemasid kus jutt ei kisu filosoofiliseks või maailma/Eesti üle arutlevaks

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 12.02.2008 10:45:55 vasta tsitaadiga

Lotharius, aga aruta siin palju süda lustib icon_razz.gif
_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 12.02.2008 10:56:20 vasta tsitaadiga

Hiinas ja Indias valitsevad turgu hoopis CDMA systeemid - modemid ja telefonid, kuna CDMA korral pole vaja sellist antennir2gastikku kui mobiilv6rkude korral.

Postitatud mobile device
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  Linuxiga 3G mobiiltelefon vaid 1100 krooni eest mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.