Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Rauafoorum »  ATi9250+ uus RAM: Win jookseb kokku või restart. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Zebra
HV kasutaja
Zebra

liitunud: 18.03.2004




sõnum 27.01.2008 23:09:56 ATi9250+ uus RAM: Win jookseb kokku või restart. vasta tsitaadiga

Ostsin uue ATi 9250 video kaardi ja 2x512 Kingston RAM. Ning nüüd iga mingi aja tagant jookseb arvuti kokku nii, et ainus võimalus tagasi tööle saada, on pistikust juhtme välja võtta ja tagasi panna (reset nuppu pole). Mida kauem arvuti enne seda välja lülitatud oli, seda kauem ta pärast töötab. Üks kord peale tagasi tööle panemist andis Windows teade, et jooksis kokku mälu pärast ja peaks kontrollima panema. Konrollisin ära: vahest annab et MATS+ (vms) on viga sees. Aadressid on erinevad. Samas, videokaart on päris kuum, eriti see metallist osa (arvan, et kuhu jahutus pannakse võin on see heatsink?) - lause kõrvetab. Ning mõni kord, kui kokku jookseb, et ekraanil mingi lilla ruutudest riba või ülenisti. Mängimisel tavaliselt teeb restardi, Windowses aga töötamisel (web, Office) jääb lihtsalt rippuma.

Kaart ei toeta (nii palju kui mina otsisin) ei clockimst (et väiksemaks panna core ja memory), ega digitaalset temperatuuri mõõtmist.

Milles võiks viga olla?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 28.01.2008 10:40:26 vasta tsitaadiga

Zebra: Sinu enda tekstis on Sinu küsimuse vastus:

Läheb kuumaks ja "ruuduliseks" - ehk siis liialt lahja jahutus icon_wink.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 28.01.2008 10:43:00 vasta tsitaadiga

miski vendike "system fan " pistikusse ja selle kuuma asja peale puhuma" abiksnt viimsi saastakast UHU kiirliim. saab mitesobivuse korral lahti ka murda.
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Kui aega on, võin u 100km kaugusele kuhu post hästi ei käi, ära tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zebra
HV kasutaja
Zebra

liitunud: 18.03.2004




sõnum 28.01.2008 20:10:03 vasta tsitaadiga

Nii palju, kui ma uurisin, on see kaart nii lahja, et teoreetiliselt ei vaja jahutust. Samas, mul on mitte tower, vaid lapik, ja seal pole, momendil, kuhugi jahutust peale panna.
Kui aga tekib soov leida, kuidas ma ventikat valin? kas see System fan on mingi konkreetne?

Sorry - raudvara suhtes olen täiesti null icon_sad.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Rauafoorum »  ATi9250+ uus RAM: Win jookseb kokku või restart.
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.