Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Uudised »  Pressiteated »  Creative’lt uued helikaardid professionaalsetele mänguritele märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
rodi
HV kasutaja
rodi

liitunud: 26.08.2004




sõnum 26.05.2008 14:58:56 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif teema on hea
_________________
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 26.05.2008 15:04:38 vasta tsitaadiga

miks sa siis üritad MX seeriat mängurihiirtega võrrelda mänguomaduste poolest ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fatal1ty
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2006




sõnum 26.05.2008 16:47:09 vasta tsitaadiga

mul endal G5, see G5 on jube mugav minul kaes, olen nats razerit ka proovinud, aga midagi j44b puudu, kuid ma tahan ikkagi v6ta razeri jargmiseks.
nats eemale teemast, sai siis proovida fatal1ty headseti ja siis seda razeri barracuda headseti, fatal1ty omaga kui mangid siis kui team ts voi ventrillos midagi raagib lahingu ajal siis on jube kehv aru saada mida ta ütles mulle nüüd, ma ytlen seda et endal heli vaga hea sellel razeril, kuid 4-5 tundi jarjest mangida ei ole see minule, fatal1ty oma on nii kerge ja mugav mul peas et, ta yldse ei sega mind.
ja saan selle headsetiga mangida kas voi 8 tundi jutti ilma mingi probleemita.

_________________
jou mis värk on
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004




sõnum 26.05.2008 23:11:48 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
FPS mängudes loeb ainult hiir, muu mitte sittagi. Muu kraamiga saad enda e-peenist pikendada ainult.

shocking.gif
nah kirjutas:
über gamer ...vs cheater ... kumb võidab?

nobocheateri vastu jalaväelasena crysises: miinid, snaiper, rusikad, leekkuulid, moar. Ehk siis: pead asetama ta olukorda, kus pede ei jõua reageerida.
mambo10 kirjutas:
Vaidleks pisut jällegi vastu, see edge, mida need pro kaardid annavad on umbes 0,00001% mängija skillist, kui just sedagi. Mitte ükski normaalne mängija ei kasuta neid pro jubinaid ja ega hakka ka tõenäoliselt kasutama ( kui hakkavad siis mitte just skilli pärast, mida need "annavad"). Ise olen eluaeg ac97'ga mänginud ja pole mitte kusagil hätta jäänud icon_smile.gif

Mina olen igati ebanormaalne mängija ja oman tänu sellele ning skillile juurdeandvale pro rauale igasuguse vanarauda kiitva normaalse mängija ära kui hing täis läheb. Ainuke põhjus, miks veel edetabelites pole, on spordi jälestamine ja piiritu laiskus kombineerituna traditsioonilise salaami/juustu ja ohtra õllega klaveri taga. (Näiteks Starcraftis olen omanud isegi neid, kes suutsid kaks korda rohkem klikke tekitada.) Elu peab ikka mönuga võtma. beer_yum.gif
TammikSi kirjutas:
enamus neis kasutab kas x-fi'd voi razer't...

aint narr või vana koer kes uusi trikke enam ei õpi, ei kasuta parimat kui võimalus on ja enamgi veel, crysise lendurmängijad kasutavad klaveri asemel tihti joystick-i, see annab säherduse skilli, et suudad lennata tunnelis helikopteriga kui vaja.
ufo56 kirjutas:
kui sul pole ikka taktikalist mõtlemist, ette aimamist kus vastane võis liikuda, reaktsiooni, liikumis osavust, siis pole sittagi teha oma über 1337 klappide/helikaardi hiire või millega tahes.
Ka kõige viimane pidur saab überrauaga paremad tulemused kirja kui lihtinimese oma kasutades. Ma ütleks isegi, et überraud ongi piduritele. icon_biggrin.gif
tomorrow kirjutas:
No peab ikka sitt hiir siis ..... MX1000 pole kunagi keset sessiooni tühjaks saanud
ei kasuta seda hiirt enam , sest väga tüütuks läks mängu käigus aku tühjenemine, pluss liiga kumer kiireks klõbistamiseks....nüüd kogub kapi otsas tolmu

Fatal1ty kirjutas:
heli vaga hea sellel razeril, kuid 4-5 tundi jarjest mangida ei ole see minule

njah, razeril on ka mõned puudused, pärast viit tundi tahad klappe peast võtta ja kui köhatad mikrisse, siis tahavad seda teha kaasmängijad. Mikker on küll neetult tundlik, ma viimasel ajal olen selle lükanud suu juurest hoopis täitsa eemale, et teisi säästa.

_________________
"The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."



.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.05.2008 23:23:52 vasta tsitaadiga

ot:
Miks käib helikaardi teemas mitmekümne postituse jägu hiiremöla?

_________________
Kommentaarid: 354 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 295
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004




sõnum 26.05.2008 23:28:43 vasta tsitaadiga

Üks hetk kirjutas:
ot:
Miks käib helikaardi teemas mitmekümne postituse jägu hiiremöla?


arutame erinevate näidete varal, kas see uus helikaart on mõttetu rahakulutus või ei ? icon_redface.gif

_________________
"The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."



.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fatal1ty
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2006




sõnum 27.05.2008 10:20:06 vasta tsitaadiga

vastan siis uuesti kui sul on hetkel razeri helikaart voi x-fi voi siis mingi muu k6rgklassi sound, sellisel juhul pole vaja seda küll osta, neil kaartitel küll eriti vahet pole, kui kui sul on vanem helikaart integreeritud voi siis nt audigy 2 siis on küll m6tet osta seda uut, sest sellisel juhul on vahe margata.
aga ikka vastavalt vajadusele.
ok teema labi nüüd, mulle aitab 3 paeva kaib see jant siin juba mul icon_evil.gif

_________________
jou mis värk on
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.05.2008 10:54:36 vasta tsitaadiga

Ahh mis te iiremehrd siin targutate - profimängja käest saaksite nagu tuppasittund kass isegi siis kui too kasutab MS kuuliga hiirt ja teie latest&greatest überdeathhäämor zorgomoroth 10 000 dpi mouse of power +2'te icon_lol.gif Ja samamoodi on lugu ka helikaartidega. Ei ole mõtet tuua võrdlust klikiaegane versus see viimane sõna vaid nõks allapoole vs. viimane sõna ja pole vahet huiatki või eelmise X-Fi fätääliti pro'ga saab koguaeg surma aga kui see nüüd sisse visata siis pwnib kõiki ve? icon_lol.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.05.2008 11:17:32 vasta tsitaadiga

Auron, nõus su jutuga. Teid selliseid kes kiidate oma x-fi fätälitit ja muid asju saate prode käest ikka suhu icon_lol.gif
Mul ainuke natuke parem asi on mx518 , kõrvaklapid on noname. Ja mängin ikka väga hästi icon_biggrin.gif

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 27.05.2008 11:26:23 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
...saate prode käest ikka suhu icon_lol.gif

ufo56 kirjutas:
...Ja mängin ikka väga hästi icon_biggrin.gif

..aga saad prode käest ikka suhu icon_lol.gif .Mõttetu vaidlus ju icon_rolleyes.gif .Küsimus polnud selles,et mingi asi inimese paremaks mängijaks muudaks...küsimus oli kvaliteedis.Noname klappide ja normaalsete midrange klappide vahel on korralik vahe.X-Fi ja onboard sound vahel on vahe.Rullikuga hiire ja razeri vahel on vahe jne...
Me võiksime siin 2.a veel vaielda icon_rolleyes.gif .Uudis loetud.Teema lukku icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.05.2008 11:32:49 vasta tsitaadiga

pange jah lukku ära icon_biggrin.gif ega siit midagi tarka ei tule icon_biggrin.gif
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fatal1ty
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2006




sõnum 27.05.2008 15:55:40 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
ufo56 kirjutas:
...saate prode käest ikka suhu icon_lol.gif

ufo56 kirjutas:
...Ja mängin ikka väga hästi icon_biggrin.gif

..aga saad prode käest ikka suhu icon_lol.gif .Mõttetu vaidlus ju icon_rolleyes.gif .Küsimus polnud selles,et mingi asi inimese paremaks mängijaks muudaks...küsimus oli kvaliteedis.Noname klappide ja normaalsete midrange klappide vahel on korralik vahe.X-Fi ja onboard sound vahel on vahe.Rullikuga hiire ja razeri vahel on vahe jne...
Me võiksime siin 2.a veel vaielda icon_rolleyes.gif .Uudis loetud.Teema lukku icon_exclaim.gif


taitsa n6us sinuga, m6ni otsib vist jah imerelva siit thumbs_up.gif

_________________
jou mis värk on
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
atari_
HV kasutaja
atari_

liitunud: 09.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.05.2008 00:33:46 vasta tsitaadiga

ehk siis.
lo-end noname asjadel ja midrange kraamil on vahe sees (sildade taktis sirisev int heli vs audigy), sealt üles poole on lihtsalt hype(audigy vs x-fi fatal1ty), mis enam oluliselt midagi juurde ei anna.

_________________
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.05.2008 12:15:27 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
X-Fi ja onboard sound vahel on vahe.Rullikuga hiire ja razeri vahel on vahe jne...
Ahh mis sa keerutad icon_biggrin.gif Ükski enesest ja klientidest lugupidav firma ei võrdle ega reklaami oma toodet paremana kiviaegsest vaid paremana nö. kõigist teistest momendil turuolevatest toodetest. Ehk siis natud juhul võrreldes "tavalise" X-Fi'ga.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 29.05.2008 11:33:48 vasta tsitaadiga

Läbu lukku foorumlaste palvel.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Uudised »  Pressiteated »  Creative’lt uued helikaardid professionaalsetele mänguritele mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.