Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Fujitsu-Siemens ventika küsimus! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
hatifnat
HV vaatleja

liitunud: 08.01.2008




sõnum 08.01.2008 22:59:00 Fujitsu-Siemens ventika küsimus! vasta tsitaadiga

Paar kuud tagasi ostsin FS AMILO Pa 1538 arvuti. Ja sihuke jama, et algusest peale arvuti ventikas teeb sihukest rõvetat pininat, seda isegi siis kui töötab kõige madalamate pöörete peal. Ega kellelgi ei ole sama arvutiga kogemust, et kas see pinin on terve seeria viga või lihtsalt minu arvuti praak, et kas ma üldse hakkan garantii jorssidega maadlema minema. icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toivos
Kreisi kasutaja
toivos

liitunud: 13.04.2004




sõnum 09.01.2008 16:51:53 vasta tsitaadiga

Milleks siis kohe maadlema. Vii Fujitsu Servicesse ja kurda muret.
_________________
Taastan datat katkistelt ketastelt ja katkistelt Flash(USB) mäludelt. Nüüd ka katkistelt SSD ketastelt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 09.01.2008 17:04:12 vasta tsitaadiga

Tean et ühel oli sama asi LifeBook S7020 arvutiga. Services öeldi, et nii peabki.
Närvi ajas pinina juures see veel, et pidevalt sujuvalt muutub vastavalt sellele mida teed.
Näiteks avad IE siis viuuuuuu... icon_razz1.gif
Kopa viskas nii ette, et pani lõpuks mingi orgi ventika vahele. Läpakas on tulikuum ja vahel ka kärsakas aga ~pool aastat töötas, enam mitte. icon_razz1.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toivos
Kreisi kasutaja
toivos

liitunud: 13.04.2004




sõnum 09.01.2008 22:12:46 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Tean et ühel oli sama asi LIFEBOOK S7020 arvutiga. Services öeldi, et nii peabki.
Närvi ajas pinina juures see veel, et pidevalt sujuvalt muutub vastavalt sellele mida teed.
Näiteks avad IE siis viuuuuuu... icon_razz1.gif
Kopa viskas nii ette, et pani lõpuks mingi orgi ventika vahele. Läpakas on tulikuum ja vahel ka kärsakas aga ~pool aastat töötas, enam mitte. icon_razz1.gif
Siin lõhnab-naised saunas rääkisid!!!
_________________
Taastan datat katkistelt ketastelt ja katkistelt Flash(USB) mäludelt. Nüüd ka katkistelt SSD ketastelt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hatifnat
HV vaatleja

liitunud: 08.01.2008




sõnum 10.01.2008 20:02:15 vasta tsitaadiga

See arvuti on ostetud k- arvutisalongist. Seega, ma arvan, et kui ma ta tagasi viin, siis ei tehta temaga eriti midagi. Umbes öeldakse, et peabki nii ja kõik. Aga kui ma ta FS salongi viin, kas nemab seal kohapeal ka garantiiga tegelevad?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teccha
HV vaatleja
Teccha

liitunud: 19.10.2007




sõnum 10.01.2008 20:44:40 vasta tsitaadiga

K saluunist saadetakse ta ka sinna kus garantiid teostatakse, sest K enam minu teada ei paranda midagi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toivos
Kreisi kasutaja
toivos

liitunud: 13.04.2004




sõnum 10.01.2008 23:04:15 vasta tsitaadiga

hatifnat kirjutas:
See arvuti on ostetud k- arvutisalongist. Seega, ma arvan, et kui ma ta tagasi viin, siis ei tehta temaga eriti midagi. Umbes öeldakse, et peabki nii ja kõik. Aga kui ma ta FS salongi viin, kas nemab seal kohapeal ka garantiiga tegelevad?
Astu läbi Akadeemia tee 21G. Kui veab, vahetatakse vent kohe ära.
_________________
Taastan datat katkistelt ketastelt ja katkistelt Flash(USB) mäludelt. Nüüd ka katkistelt SSD ketastelt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Fujitsu-Siemens ventika küsimus!
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.