Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  atlas kodu püsiühendus 256kb sec aga täna tõmbab 300mb sek tõestus siin märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
MeoR
HV veteran


liitunud: 07.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2003 01:40:21 atlas kodu püsiühendus 256kb sec aga täna tõmbab 300mb sek tõestus siin vasta tsitaadiga

link :: http://www.cyber.pri.ee/kiirusetest/kiirus500.htm?25136

icon_eek.gif mul atlas kodu püsiühendus seega 256kb sec aga täna tõmbab 300mb sek tõestus siin
KaS KELLELGI VEEL SELLINE ASI ATLAS KODU KASUTAJATEST?????????
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lindremant
Kreisi kasutaja
Lindremant

liitunud: 06.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2003 01:44:28 vasta tsitaadiga

Kus see tõestus on?
Ja ta võis sul ju testi cachest teha.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2003 01:45:03 vasta tsitaadiga

irf....see mingi ET häire, neid ennemgi juhtunud nagu olen kuulnud....PS! selle lingi järgi ütleb siiski enda kiiruse palju sa sel korral said mitte sinu kiiruse icon_sad.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MeoR
HV veteran


liitunud: 07.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2003 02:21:35 vasta tsitaadiga

see ei ole mingi häire!!kella 19.00 saati kiiruseks torus 300kb, aga uppimine aeglane umber 16kb ja tõmbab downloadi ka umbes sinna kanti, kes soovid screenerit võin saata mailile ehk tõestab midagi.Mu eesmärt pole duusata tahaks teada kas olen ainus või on keegi veel kellel kiirus ebanormaalne???
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MeoR
HV veteran


liitunud: 07.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2003 12:58:01 vasta tsitaadiga

see on kiirusetesti screenshot.vaadake ja imestage icon_biggrin.gif
www.hot.ee/meor/Kiirus.bmp
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lindremant
Kreisi kasutaja
Lindremant

liitunud: 06.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2003 13:02:40 vasta tsitaadiga

Pannud siis vähemalt jpg.
Kiirustest kiirustestiks, aga kas reaalselt kuskilt ftp-st ka kiiremini alla laeb.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MeoR
HV veteran


liitunud: 07.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2003 17:43:55 vasta tsitaadiga

www.hot.ee/meor/kiirus2.bmp
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 02.03.2003 17:45:27 vasta tsitaadiga

öeldi, et tee jpg
_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asassin
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2002




sõnum 02.03.2003 17:54:38 vasta tsitaadiga

Kle mis temp see -8C sul on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
panic
Kreisi kasutaja
panic

liitunud: 28.01.2003




sõnum 02.03.2003 18:42:37 Re: atlas kodu püsiühendus 256kb sec aga täna tõmbab 300mb sek tõestus siin vasta tsitaadiga

MeoR kirjutas:
icon_eek.gif mul atlas kodu püsiühendus seega 256kb sec aga täna tõmbab 300mb sek tõestus siin
KaS KELLELGI VEEL SELLINE ASI ATLAS KODU KASUTAJATEST?????????


300MB/s ?!??!?!?!?!?!
sa oled kindlalt ainuke

_________________
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Loom
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2002




sõnum 02.03.2003 19:13:50 vasta tsitaadiga

ET mehed näevad ja keeravad kohe kinni.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaze
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2003 19:26:20 vasta tsitaadiga

Mul on näiteks ASUM-i püsikas ja lubatud kiirus on 512kbit/s aga vahepeal läheb oma 3 mb sek kanti.... icon_eek.gif wierrrrd
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
escucha
HV veteran
escucha

liitunud: 30.12.2002




sõnum 02.03.2003 20:00:21 vasta tsitaadiga

hui saab nii palju kätte ju...mul koduga on rekord näiteks aint 250 icon_evil.gif

ja tglt on selle mõõtmisega värk nii et seal lehel olles refreshi vajutades saab ullult suure tulemuse olenevalt su arvuti tasemest muidugi icon_wink.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crash
HV vaatleja

liitunud: 27.02.2003




sõnum 03.03.2003 00:11:47 vasta tsitaadiga

heh mul se kodut88 eelane ja jagatud yhendus. mingi 6 inimese peale 512kb. kiirusetest n2itab tavaliselt kusagil nii 230-280 kbit/s toru kiirus on ~30 kb. loogiline?
_________________
parim tegevus unetutel öödel on lambaid ja nende poste lugeda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MeoR
HV veteran


liitunud: 07.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2003 00:18:33 vasta tsitaadiga

Teema võib sulgeda!Peale restarti kiirus endine.. 30kb Jäid vähemalt ilusad mälestused ja täis kõvaketas icon_confused.gif
temeratuur tuli realONE playeriga.
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2003 00:38:45 vasta tsitaadiga

tehke kiirusetest era ja siis vajutage seal refreshi, vot siis tuleb alles kiirus icon_eek.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lindremant
Kreisi kasutaja
Lindremant

liitunud: 06.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2003 01:26:10 vasta tsitaadiga

MeoR kirjutas:
Teema võib sulgeda!Peale restarti kiirus endine.. 30kb Jäid vähemalt ilusad mälestused ja täis kõvaketas icon_confused.gif
temeratuur tuli realONE playeriga.

nüüd kahetsed elu lõpuni et, restarti tegid icon_razz1.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Novembre
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 03.03.2003 11:05:21 vasta tsitaadiga

MeoR kirjutas:
www.hot.ee/meor/kiirus2.bmp

Kas torusse on mingid user name ja psw tekkinud? icon_eek.gif Ja, et rahvas kasutab NAV icon_cry.gif .
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3nthal
HV kasutaja
M3nthal

liitunud: 08.02.2003




sõnum 03.03.2003 11:43:00 vasta tsitaadiga

Novembre kirjutas:

Kas torusse on mingid user name ja psw tekkinud? icon_eek.gif Ja, et rahvas kasutab NAV icon_cry.gif .


see on ju hot.ee serveri user ja mis NAV'il viga on?

_________________
oooo
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Juss71
HV kasutaja


liitunud: 10.08.2002




sõnum 03.03.2003 15:54:35 vasta tsitaadiga

MeoR kirjutas:
see on kiirusetesti screenshot.vaadake ja imestage icon_biggrin.gif
www.hot.ee/meor/Kiirus.bmp

Mul pidevalt näitab nii.Kiirus torust u. keskmisekt 250 kilobaiti sekundis.Ja maksan selle eest 42 krooni icon_razz.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MeoR
HV veteran


liitunud: 07.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2003 23:32:19 vasta tsitaadiga

sul on vedanud rohkem kui mul.Ei saa aru mis NAV siia puutub icon_eek.gif
Arvan et ei oleks sunnitud olnud restarti tegema kui nett poleks kreisistunud.Kohati katkes nagu, avasid lehe siis ütles "et mees kle connecti internetti"...Algul oli mõte et proovin ära kas kiire nett jääb niimoodi pärast rest püsima, kiusatus sihuke oli suur, löögi andis just see katkev nett mis umbes kell 16.00 pättust tegema hakkas ja kindlasti ka täis hdd. thumbs_up.gif Kui võimalus kindlasti kasutage sellist juhust ära!hoidke mulle PÖIALT et järgmine nädalavahetus asi korduks.
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2003 21:54:20 vasta tsitaadiga

mul starman starlight (512 kb) jagatud kahepeale...ja mul on pidevalt mingi 600kb/s icon_confused.gif icon_eek.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
panic
Kreisi kasutaja
panic

liitunud: 28.01.2003




sõnum 05.03.2003 01:37:54 vasta tsitaadiga

nja.
ma kiiruse üle ei kurda.
link :: ja pole ka põhjust

_________________
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Chaze
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2003 08:15:49 vasta tsitaadiga

panic kirjutas:
nja.
ma kiiruse üle ei kurda.
link :: ja pole ka põhjust


Kle PANIC ma panin tähele,et asud Pärnus! Tekis üks küsimus-mis ühendus sul sellise kiiruse annab Pärnus?
Tahaksin endale kah sellise... icon_lol.gif
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MeoR
HV veteran


liitunud: 07.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2003 18:17:19 vasta tsitaadiga

see kiirus on liiga suur. icon_eek.gif
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2003 18:32:57 vasta tsitaadiga

Irw noh mul starlight ja kiirus on selline, et üldse ei kipu kurtma icon_wink.gif : Hull kiirus
_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toivoku
HV veteran
toivoku

liitunud: 20.03.2002




sõnum 05.03.2003 18:38:05 vasta tsitaadiga

nii moodi võivad kõik teha ju icon_biggrin.gif
_________________
roogi räime.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 7 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2003 18:40:45 vasta tsitaadiga

irw mina ei teinud midagi muud peale kiiruse testi icon_biggrin.gif 8) icon_rolleyes.gif icon_wink.gif thumbs_up.gif
_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2003 18:41:50 vasta tsitaadiga

No shit..sama asi siin
Sinu süsteem: 37090.9 kbit/s Riba tuleks liiga pikk, seepärast seda ei näidata
Ilma naljata icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MeoR
HV veteran


liitunud: 07.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2003 09:48:16 vasta tsitaadiga

kas sa maksad oma püsika eest vastvat hinda?

keytron kirjutas:
No shit..sama asi siin
Sinu süsteem: 37090.9 kbit/s Riba tuleks liiga pikk, seepärast seda ei näidata
Ilma naljata icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3nthal
HV kasutaja
M3nthal

liitunud: 08.02.2003




sõnum 09.03.2003 15:35:54 vasta tsitaadiga

ja jah, f5 nupp on vist abiks testimisel?
_________________
oooo
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
billtuk007
HV kasutaja
billtuk007

liitunud: 16.02.2003




sõnum 09.03.2003 17:52:10 vasta tsitaadiga

nõnda on mul ka varem olnud
_________________
PSN: el_kapitanz
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elitegamer
HV kasutaja
Elitegamer

liitunud: 24.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2003 23:54:32 vasta tsitaadiga

vajutage refreshi ja voila!..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MeoR
HV veteran


liitunud: 07.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2003 08:36:17 vasta tsitaadiga

F5 kohe 50000kb njah....Aga asi võiks olla ikka aususe peale icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
talituli
HV kasutaja
talituli

liitunud: 15.02.2003




sõnum 13.03.2003 17:28:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:

vajutage refreshi ja voila!..

http://www.hot.ee/talituli/kiirus.jpg
ilus asi icon_smile.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thunderz
Kreisi kasutaja
thunderz

liitunud: 04.02.2002




sõnum 15.03.2003 02:18:18 vasta tsitaadiga

MeoR kirjutas:
see kiirus on liiga suur. icon_eek.gif
on jah liiga suur , ma ise nii palju ei saanud : http://www.hot.ee/thunderz/kiirusetest68000.JPG
nali naljaks , aga niipalju tuli tegelikult ka : http://www.hot.ee/thunderz/netikiirusetest.JPG
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
panic
Kreisi kasutaja
panic

liitunud: 28.01.2003




sõnum 15.03.2003 03:41:44 vasta tsitaadiga

toivoku kirjutas:
nii moodi võivad kõik teha ju icon_biggrin.gif

panic kirjutas:
nja.
ma kiiruse üle ei kurda.
link :: ja pole ka põhjust

mina tegin ausalt
ma ei teadnudki enne seda f5 nuppu
heh ma saan selle f5 'ga vähem isegi.

_________________
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MeoR
HV veteran


liitunud: 07.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2003 12:01:56 vasta tsitaadiga

ehk räägid palju su kuumaks on?
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
panic
Kreisi kasutaja
panic

liitunud: 28.01.2003




sõnum 15.03.2003 13:03:29 vasta tsitaadiga

150kr 8)
_________________
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 15.03.2003 15:11:53 vasta tsitaadiga

mul on atlas kodutöö (512kb/s )- 64KBs see on jagatud d-linkiga 2heks imeshist tõmmates on kiirus tavaliselt 66-70KBs kuigi max on 64 icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif niisiis kas ma hakkan mingit trahvi kiiruse yltamise eest maksma vä ?
_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rastafari
HV Guru
Rastafari

liitunud: 24.06.2002




sõnum 15.03.2003 17:56:47 vasta tsitaadiga

Mina olen oma kodutöö kiiruseks saanud kuni 880 kbit/s.
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 511 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 432
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  atlas kodu püsiühendus 256kb sec aga täna tõmbab 300mb sek tõestus siin
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.