Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Mida teha kui Vistaga sülearvutile ei saa XP-d installida... [LAHENDUS] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2007 20:21:31 Mida teha kui Vistaga sülearvutile ei saa XP-d installida... [LAHENDUS] vasta tsitaadiga



veakood: 0x0000007B


"Probleem" seisneb selles, et uuemad sülearvutid on Inteli 965 või 4-seeria chipset-iga ("Mobile Intel 965 Express Chipset Family" või "Mobile Intel 4 Series Express Chipset family") ja nende kõvakettakontroller on vaikimisi AHCI/SATA mode-s (tihti ei ole BIOS-is võimalust, et kõvakettakontrollerit IDE mode-sse panna). Windows XP-d installides kõvaketast ei leita, kuna plaadil ei ole uut Inteli AHCI/SATA draiverit sees. Seega tuleb see installiplaadile integreerida, seda järgnev õpetus hõlmabki:


Mida läheb vaja:

- Windows XP installiplaat
- Inteli AHCI/SATA draiver
- nLite


Ettevalmistus:

1. Kopeeri Windows XP installiplaat arvutisse
(mina tegin nii nagu pildil - Copy ja siis Paste Desktopi peale)




2. Tõmba nLite -> http://www.nliteos.com ja paki see fail lahti
(soovitavalt Self extracting archive versioon, kuna see ei vaja installeerimist)

3. Tõmba uusimad Inteli AHCI/SATA draiverid -> http://downloadmirror.intel.com/17882/eng/IATA89ENU.exe (ver. 8.9.0.1023 - 6,77MB)
ja paki need lahti käsuga: IATA89ENU.exe -a -p C:\Intel\



NB! Vajalikud draiverid asuvad Driver alamkaustas (C:\Intel\winall\Driver\)




Draiveri integreerimine

1. Ava nLite (nlite.exe) ja näita ette, kus asub eelnevalt kõvakettale kopeeritud Windows XP installiplaat:











Insert -> Single driver ja brausi selle faili peale C:\Intel\winall\Driver\iaAHCI.inf (see, mis sai eelnevalt lahti pakitud)



Vali need kolm (hoia CTRL klahvi all):
Intel(R) ICH7M/MDH SATA AHCI Controller
Intel(R) ICH8M-E/M SATA AHCI Controller
Intel(R) ICH9M-E/M SATA AHCI Controller










Võib genereerida ka ISO faili (Create Image -> Make ISO) ja selle hiljem näiteks Nero-ga plaadile kirjutada...

NB! Enne Vista asendamist XP-ga veendu, et sinu sülearvutile oleks kõik XP draiverid saadaval!
Eelkõige helikaarti (Realtek, SoundMax, Conexant) ja mõneti ka juhtmega võrgukaarti draiverid.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."


viimati muutis SKG 26.08.2009 23:55:56, muudetud 34 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anton
HV veteran


liitunud: 17.07.2002




sõnum 23.12.2007 20:37:53 vasta tsitaadiga

No nii saab ketta leitud ja XP kuidagi peale. Sellega mured ei lõpe. Näiteks HP Paviljon tüüpi läpakatel annab alles XP drivereid otsida. Audio jne käimasaamine ei lähe niisama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2007 20:41:58 vasta tsitaadiga

Anton kirjutas:
No nii saab ketta leitud ja XP kuidagi peale. Sellega mured ei lõpe. Näiteks HP Paviljon tüüpi läpakatel annab alles XP drivereid otsida. Audio jne käimasaamine ei lähe niisama.

jah, sest uued Vistaga sülearvutid pole üldse XP jaoks disainitudki... sellepärast ei paku tootjad ka tuge selles osas.

kui peaks olema USB floppy-seade käepärast siis saaks kah XP-d lihtsamalt installida...

aga HP puhul soovitan teha nii, et otsida Vista draiverid nende kodukalt üles ja siis nende järgi hakata ostima vastavaid XP draivereid

- kui chipset ja video on Inteli omad, siis need saab nagunii Inteli kodukalt uusimad alati
- kui video on NVIDIA oma siis tasub vaadata sinna -> http://www.laptopvideo2go.com
- kui audio on Realtek, siis selle saab nende kodukalt (HD Audio driver)
- võrgudraiverid on üldjuhul kas Intel, Broadcom, Marvell või Realtek

jne... kes otsib see leiab icon_smile.gif

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."


viimati muutis SKG 23.12.2007 20:51:49, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2007 20:50:13 vasta tsitaadiga

mehaanic kirjutas:
kas läbi usb või välise flopi ei saa neid draivereid peale? (mingi usb driveri teema hakkas kuskil silma)

saab, olen teinud

USB floppy-seade maksab poes ~300 EEK
http://www.ordi.ee/EPood/Product.aspx?MC=KOMP&IC=1510&ItemID=1510-1002 (mujalt saaks ka soodsamalt ilmselt...)

draiveritediskett tuleb luua selle utiliidi abil: http://downloadmirror.intel.com/14849/eng/f6flpy32.zip

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 23.12.2007 21:05:50 vasta tsitaadiga

Skeptik: V2ike t2psustus - see, kas on Xp draiverid olemas, s6ltub tootjast!
N2iteks Dellil on t2iesti Xp tugi olemas.


Postitatud mobiililt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2007 21:32:07 vasta tsitaadiga

Lukksepp kirjutas:
Skeptik kirjutas:
Lukksepp kirjutas:
Skeptik kirjutas:
Lukksepp kirjutas:
loll küsimus vahele, et kus kohas ma sata driverid võtan? äkki keegi pakub lingi?

esimeses postis on link antud, aga no topelt ei kärise siis icon_lol.gif
http://downloadmirror.intel.com/14848/eng/iata78_enu.exe

aga see ju intelile või mis? aru ma ei mõista icon_rolleyes.gif

jep, kõik on õige. laptopi kiibistik ongi Inteli oma ju. icon_wink.gif

küsin siis veel vähe,et kas mingi amd <b>variant</b> on ka olemas?

protsessoriga ei ole siin pistmist...

aga AMD prosedega läpparid on kõik minu teada NVIDIA chipsetiga ja nendega sellist probleemi Windowsi installimisel ei esine minu teada... icon_rolleyes.gif

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2007 22:26:23 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Skeptik: Sul oli eespool juttu "välise flopiseadme kasutamisest".

Siit väike lisaküsimus, et kui mul on U3-toega mälupulk, kas siis on ka veel ikkagi flopit vaja. Teoreetiliselt ei tohiks olla flopi vajadust, kuna samad failid saab USB-pulgale panna.

Tänud juba ette vastuse eest 8)

ei, minu teada oskab XP F6 meetodil draivereid ainult floppy pealt võtta...
Vistaga saab võtta sealt kust hing ihaldab icon_biggrin.gif

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.12.2007 01:51:34 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Skeptik: Ma pidasin muidu silmas seda õpetust, mille kohaselt põletatakse USB-Pulgale Flopi ISO ja tulemusena saadakse näiteks Flopina võrdväärselt buutiv USB-Pulk.

Ehk siis, kui on nagunii pöördumine USB-Flopi seadme poole, siis peaks arvuti analoogselt ka failide võtmiseks pöörduma.

see on hoopis teine asi. sellega luuakse lihtsalt USB-mälupulgale bootsector, mitte floppyga võrdväärne USB-mälupulk.
F6-ga saab XP puhul draiverid laadida ainult (USB-)floppy seadmelt.

---

ja ametlikult on toetatud ainult need kolm seadet:

USB\VID_03EE&PID_6901 Mitsumi
USB\VID_057B&PID_0000 Y-E Data; Sony part number 09K9835
USB\VID_0644&PID_0000 TEAC; IBM option part number 27L4226, FRU 05K9283

need on i386 folderis TXTSETUP.SIF failis kirjas, aga neid saaks ise ka täiendada... näiteks lisada:

USB\VID_03F0 &PID_2001 HP
USB\VID_054C &PID_002C Sony
USB\VID_057B &PID_0001 Y-E Data
USB\VID_0409 &PID_0040 NEC
USB\VID_0424 &PID_0FDC SMSC

jne...

plug and play id koos mudelinimega

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.12.2007 08:21:18 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et Skeptik peaks näpunäidet täiendama Intel 945GM/PM (ICH7M) tsipile vajaliku draiveri lisamise juhu näol, siiski paljud seni müüdavad arvutid kasutavad just seda mitte uuemat 965-e (ICH8M). Tulevad muidu 945 omanikud, kes kasutasid 965 draiverit "niuniu, tegin õpetuse järgi aga ei tööta, tsipp on 945" icon_smile.gif

Aga jah, Paavianide audio paavianide audioks. Vana AC97-ga oli asi lihtne, panid draiverid peale ja töötas aga HD Audio vajab ennem Microsofti UAA (Universal Audio Architecture) patchi (KB888111) installimist, et device manager üldse teadvustaks endale, et mingi helikaart arvutis on. Realteki draiveritel on see patch tavaliselt kaasas, teiste kohta ei oska öelda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.12.2007 12:55:59 vasta tsitaadiga

samamoodi võiks küsida, et miks kuradi pärast panna omale masinasse seda pooltoorest vitsajunni, kui on olemas juba peaaegu töötav XP.. vastus: maitse asi! ja kes siin seletavad et " intelile on vaja draivereid aga amd le ei ole", siis asi ei ole protsessori platvormis vaid konkreetses sata kontrolleris, mis emaplaadile topitakse. ja sarnaselt võib teha omale nlite iga installika, mis omab "kõiki vajalikke draivereid" selle integrate menüü kaudu topid sisse ka muu värgi mida muidu kuskilt plaadilt eraldi haukama hakkama peaks. õpetust võiks vaadata natuke laiemalt kui ainult konkreetse inteli sata asja integreerimist.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Butcher
HV kasutaja
Butcher

liitunud: 22.08.2002




sõnum 24.12.2007 13:04:49 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:

see on hoopis teine asi. sellega luuakse lihtsalt USB-mälupulgale bootsector,


ehk siis ...? kuidas see lihtsalt käib
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 02.08.2002




sõnum 24.12.2007 13:11:46 vasta tsitaadiga

õpetus muidu OK, aga pole mina veel näinud läpparit, millel seda SATA native modet muuta ei saaks...
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Teip
HV veteran
Teip

liitunud: 10.11.2001




sõnum 24.12.2007 20:57:11 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
õpetus muidu OK, aga pole mina veel näinud läpparit, millel seda SATA native modet muuta ei saaks...

mina olen - acer extensa 4220
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.12.2007 21:18:16 vasta tsitaadiga

Siinkohal võiks ka ära öelda, et kui teil on ASUS S96S, Z96J või S96J baseeruv sülearvuti, siis BIOS-is peaks olema SATA reziimi muutmise säte (valikutega Compatible ja ACHI, sätte enda täpset nime ei mäleta) olemas. Kui ei ole, siis tuleks BIOSi uuendus läbi viia ning saab ajada ilma õpetuseta läbi...

Need arvutid esinevad minu teada selliste nimede all:
ML N770
Ordi 7296B
Desknote B670
AcmeBook AB55-Z96S

Välja näeb selline...
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 02.08.2002




sõnum 24.12.2007 22:03:13 vasta tsitaadiga

okei...veel üks miinus siis odavklassile :p
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raido357
HV veteran

liitunud: 25.09.2002




sõnum 24.12.2007 22:26:55 vasta tsitaadiga

http://forum.notebookreview.com/showthread.php?t=165319 // palun, häid jõule icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2007 01:19:33 vasta tsitaadiga

kalevipoeg kirjutas:
Aga ikkagi ma ei suutnud aru saada, kas AMD 690G/V, AMD Hammer vajab ka draivereid? (Emaplaadi kiip AMD 690G/V, AMD Hammer).

me räägime siin sülearvutitest... icon_razz1.gif
d3t kirjutas:
Miks kuradima päralt sellist saasta nagu XP üldse tahta peale toppida kui olemas Vista!?

nii lollid väljaütlemised võiks teinekord enda teada jätta icon_wink.gif
siLc kirjutas:
Ma arvan, et Skeptik peaks näpunäidet täiendama Intel 945GM/PM (ICH7M) tsipile vajaliku draiveri lisamise juhu näol, siiski paljud seni müüdavad arvutid kasutavad just seda mitte uuemat 965-e (ICH8M). Tulevad muidu 945 omanikud, kes kasutasid 965 draiverit "niuniu, tegin õpetuse järgi aga ei tööta, tsipp on 945" icon_smile.gif

Inteli 945 chipsetiga läpparitel pole kettakontroller vaikimisi AHCI/SATA mode-s! Sellepärast pole vaja neile ka seda õpetust. Pealegi see töötaks ka ICH7 peal, kuna Inteli AHCI draiver on neil ju sama icon_razz1.gif
Kõik uued läpparid, mis on T7100, T7300, T7500, T7700 jne prosedega (ehk siis Socket P ja 965 chipset), neile on see õpetus mõeldud.
wirx kirjutas:
õpetus muidu OK, aga pole mina veel näinud läpparit, millel seda SATA native modet muuta ei saaks...

eks sa vaata siis uute HP-de BIOS-i, seal saab muuta a la ainult kellaaega ja kuupäeva. icon_razz.gif
Butcher kirjutas:
Skeptik kirjutas:

see on hoopis teine asi. sellega luuakse lihtsalt USB-mälupulgale bootsector,


ehk siis ...? kuidas see lihtsalt käib

DISKPART-iga või siis näiteks sellega: HP USB Disk Storage Format Tool

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."


viimati muutis SKG 25.12.2007 01:32:01, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teip
HV veteran
Teip

liitunud: 10.11.2001




sõnum 25.12.2007 01:28:14 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
okei...veel üks miinus siis odavklassile :p

muide selle aceri koha pealt vaidleks küll vastu - hind on ikka väga hea - 6435 eeki 14,1 tolli ja pluss 150 eeki 15,4 tolli. paar nädalat oli üks näppida ja tekkis tõsine küsimus, et milleks ma olen koguaeg 3-4x kallimaid asju ostnud, uskumatult palju läpakat selle vähese raha eest, vastupidavusest ei oska muidugi rääkida (nüüd läks hevijuuseri kätte, eks saab näha), samas võib sihukesi iga aasta tagant uue osta ja vana kusagile unustada kui vaja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 25.12.2007 17:15:53 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
kalevipoeg kirjutas:
Aga ikkagi ma ei suutnud aru saada, kas AMD 690G/V, AMD Hammer vajab ka draivereid? (Emaplaadi kiip AMD 690G/V, AMD Hammer).

me räägime siin sülearvutitest... icon_razz1.gif

Ma polegi öelnud, et mul lauaarvuti on icon_rolleyes.gif

_________________
Arbeit macht frei.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mehaanic
Aeg Maha 2a
mehaanic

liitunud: 22.02.2004




sõnum 25.12.2007 17:21:07 vasta tsitaadiga

selle teema võib kasulike näpukate alla tõsta thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2007 17:33:19 vasta tsitaadiga

mehaanic kirjutas:
selle teema võib kasulike näpukate alla tõsta thumbs_up.gif

Sealt liikus see siia juba kuna tegemist on väga läpakate-spetsiifiline asjaga icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.12.2007 01:26:48 vasta tsitaadiga

kalevipoeg kirjutas:
Skeptik kirjutas:
kalevipoeg kirjutas:
Aga ikkagi ma ei suutnud aru saada, kas AMD 690G/V, AMD Hammer vajab ka draivereid? (Emaplaadi kiip AMD 690G/V, AMD Hammer).

me räägime siin sülearvutitest... icon_razz1.gif

Ma polegi öelnud, et mul lauaarvuti on icon_rolleyes.gif

AMD 690 chipseti puhul võis seda lihtsalt eeldada icon_smile.gif

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
praxe
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2003




sõnum 26.12.2007 19:07:58 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
Anton kirjutas:
No nii saab ketta leitud ja XP kuidagi peale. Sellega mured ei lõpe. Näiteks HP Paviljon tüüpi läpakatel annab alles XP drivereid otsida. Audio jne käimasaamine ei lähe niisama.

jah, sest uued Vistaga sülearvutid pole üldse XP jaoks disainitudki... sellepärast ei paku tootjad ka tuge selles osas.

kui peaks olema USB floppy-seade käepärast siis saaks kah XP-d lihtsamalt installida...

aga HP puhul soovitan teha nii, et otsida Vista draiverid nende kodukalt üles ja siis nende järgi hakata ostima vastavaid XP draivereid

- kui chipset ja video on Inteli omad, siis need saab nagunii Inteli kodukalt uusimad alati
- kui video on NVIDIA oma siis tasub vaadata sinna -> http://www.laptopvideo2go.com
- kui audio on Realtek, siis selle saab nende kodukalt (HD Audio driver)
- võrgudraiverid on üldjuhul kas Intel, Broadcom, Marvell või Realtek

jne... kes otsib see leiab icon_smile.gif


täna panin ise oma hp-le xp peale. ennem vaatasin kõik driverid valmis, et peale installi kohe olemas oleks pluss siis müürid, viirusetõrjed jne.
masin on pavilion dv6202, amd prosega ja nvidia go 6150 kaardiga.

hp kasutajate foorumis on üks tore tegelane Cheryl G, kes on vist sadu kordi vastanud xp driverite teemal küsijatele. lingid driverite asukohaga kõik vastustes olemas. mina kasutasin tema õpetust üks-ühele ja olen tulemusega väga rahul. masin on oma poolteist korda kiirem kindlasti ja driverid kõik olemas.
panen siia ühe lingi, mille järgi mina tegin. foorumist leiavad abi ka inteli prosega hp omanikud - seal tema vastuseid neile ka küllaga.

http://forums11.itrc.hp.com/service/forums/bizsupport/questionanswer.do?threadId=1187436
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kpihus
Kreisi kasutaja
kpihus

liitunud: 14.04.2003




sõnum 27.12.2007 07:57:45 vasta tsitaadiga

pavilioniga maadlejaile veel selline nipp, et kui õige draiver on olemas, aga selga minna ei taha, siis aitab draiveri inf failis pci devaisi ID muutmine õige vastu. Õige ID leiad siit: Devide manager -> parem klõps devicel -> properties -> Details
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anton
HV veteran


liitunud: 17.07.2002




sõnum 29.12.2007 00:17:40 vasta tsitaadiga

Sain ka lõpuks Paviljon DV 9500 (dv9690en) kuidagi XP-ga käima. Sealhulgas ka näpujäljelugeja ja palju muud kama. Aga probleemid jäid. Heli jäi ikkagi kuidagi"kokutama". Samuti jäid probleemseks ka: OHCI Compliant IEEE 1394 Host Controllers, Intel(R) 82801 PCI Bridge 2448, Intel(R) ICH8 Family SMBus Controllers - 283E ja Mobile Intel(R) PM965/GM965/GL960 Express PCI Ex... driverid. Aga "väljastpoolt" vaadates paistis nagu töötaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Mida teha kui Vistaga sülearvutile ei saa XP-d installida... [LAHENDUS] mine lehele 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.