Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Rauafoorum »  Arvuti teeb käimapanemisel restarti? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kevikkk
HV vaatleja
kevikkk

liitunud: 20.04.2008




sõnum 20.04.2008 08:53:57 Arvuti teeb käimapanemisel restarti? vasta tsitaadiga

Lülitan arvuti sisse, kõik korras, logib windowsi sisse ja siis teeb restardi ja nii uuesti ja uuesti ja lõpmatuseni vist. Kuid samas vahepeal läheb ilusti käima, probleem algas peale viimast puhastust, kontrollisin, et kondekad on kõik korras. Ja proovisin nii, et võtsin ühe hd tagant ära ja opi oma jätsin ja siis töötab aga restardi probleem on ikka. Oskab keegi aidata või on keegi seda kogenud? Nüüd proovisin veelkord üle ja tundub, et asi ongi selles, et kahte kõvaketast ei saagi ühendada, et milles probleem on, kas kõvakettas või toiteplokis?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
walwur
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.09.2006




sõnum 20.04.2008 09:15:18 vasta tsitaadiga

Üldiselt palju variante,kaku ka muu riistvara välja mis ei sega win bootimist ja proovi,pane teine ketas ja lase sinna süsteem peale.Miski ju peab põhjus olema.Omal oli kunagi selline juhus et võtsin masinast välja kirjutaja ja hiljem panin tagasi,ja hakkas restarti tegema lambist.Põhjus oli et ilmselt sai staatilist ja oligi plate pekkis.Tee biosele ka reset igaks juhuks.Ketastega nii et vaata et kaabeldus õieti.Yhesõnaga katsetamist jätkub icon_neutral.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 20.04.2008 09:30:17 vasta tsitaadiga

Suure tõenäosusega toiteplokk on poolpidune ja ei suuda masinat tööle jooksutada 8)
Ehk siis - toiteka kondekad on oma mahtuvuse ära kaotanud või siis on mõni alaldusdiood lekkes vms.

Soovitav on selline toide enne välja vahetada (või ära lappida), kui ta Su kõvakettad või emaplaadid Taevasesse IT-Paradiisi "lennutab".
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Rauafoorum »  Arvuti teeb käimapanemisel restarti?
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.