Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Super Mario märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
CoperniK
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2003




sõnum 08.09.2003 23:30:06 Super Mario vasta tsitaadiga

Vaadake ja meenutage....kunagi sai ise seda mängu pelatud.....
PS...kõllid valjemax icon_wink.gif
http://www.nata2.info/humor/flash/mario.swf
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2003 00:04:46 vasta tsitaadiga

Hmmz...kus sa elanu oled, see nagu suht iidne asi ja läbi käinud igalt poolt. Ma küll ei tea kas otseselt HV's post selle jaoks olemas aga igastahes üldiselt ammu nähtud asi ka kuskilt siit mööda linke...kuigi jah.....see vana aeg oli minu jaoks 97 kui ma veel seda mängisin, siis parasjagu noor kah sellex icon_lol.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2003 00:08:47 vasta tsitaadiga

Minu arust see on siit läbi käinud.

Ja kui ka ei ole, siis kõik on seda näinud.

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2003 07:25:34 vasta tsitaadiga

Mina ei olnud icon_redface.gif... suht head hääled olid küll icon_razz.gif.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2003 07:28:01 vasta tsitaadiga

Ma ka ei olnud näinud, aga ei viitsind lõpuni vahtida, kuna seal ei olenud midagi huvitavat. icon_mad.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2003 07:44:35 vasta tsitaadiga

irw, see oli ikka hea nali icon_lol.gif . Kes kunagi seda pela mänginud saavad naljast aru. Muide endal vedeleb kuskil kapi põhjas see sama junn (nintendo 8bitine konsool) ning see sama mäng on kah olemas icon_smile.gif
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taiko
Kreisi kasutaja
Taiko

liitunud: 23.06.2002




sõnum 09.09.2003 09:55:54 vasta tsitaadiga

vana teema jah, aga mõned head killud ses asjas ikkagi on
_________________
#hinnavaatlus.ee - HV Unofficial Chat
- JAVA - CGI - IRC -
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tinasõdur
HV kasutaja
tinasõdur

liitunud: 14.04.2003




sõnum 09.09.2003 20:42:15 vasta tsitaadiga

Peris Koom, ise ple küll näinud aga lahe icon_lol.gif
_________________
Minu moto: "Mis ei tapa, teeb tugevaks..."
Kui ei aita, siis..."...Jalg näkku, jutt muutub..."
Solvamine mõjub kui hoop kõhtu
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeathCommando
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2003




sõnum 09.09.2003 21:45:57 vasta tsitaadiga

vana asi.. ammu nähtud...
aga hia on naljakaid asju jälel meelde tuletada:P

_________________
Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2003 21:52:23 vasta tsitaadiga

vot üle pika aja midagi väga haiget ja naljakat.
hääled olid jah kuramuse hästi kohati järgi tehtud.
vanad head ajad tulid meelde.

mis aastatel see 8-bitine nindento konsool pop oligi?
mäletan et hiljem tuli 16bitisele konsoolile kah super mario ja blablabla veel hunnik erinevaid versioone mängust.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2003 21:56:05 vasta tsitaadiga

irw mul oli see must kompu kandiliste pultidega..sellele oli igast lahedaid kassette..minged 9999 mängu..seal oli sellest "tava"mariost igast versioone ..nt jookse ja hüppad ja saad lennata..jne..oli veel ka mingi versioon kus sai enamusi tegelasi valida (printsess,seen,luigi,mario) ja siis said igast porgandeid maast välja tõmmata ja visata....siis mingi mario doktor - pidid batsille tapma...u nagu tetris or smt....
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TechZone
HV kasutaja
TechZone

liitunud: 15.05.2003




sõnum 09.09.2003 22:00:52 vasta tsitaadiga

irwe.. nu see oli kõva asi ,eriti hea oli muusika selle taga icon_razz.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AsTeR
HV kasutaja
AsTeR

liitunud: 31.12.2002




sõnum 10.09.2003 09:03:55 vasta tsitaadiga

eriti hea oli see musa icon_lol.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jarmo
HV kasutaja
Jarmo

liitunud: 04.04.2003




sõnum 10.09.2003 18:09:38 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
irw mul oli see must kompu kandiliste pultidega..sellele oli igast lahedaid kassette..minged 9999 mängu..

mul oli mingi kassett, millel oli oma 10000000 mängu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tobi
HV vaatleja


liitunud: 06.08.2003




sõnum 10.09.2003 20:12:27 vasta tsitaadiga

16 bitise shilitoniga sai seda mängitud vist jah. Hääled olid ikka väga mõnusalt järgi tehtud icon_biggrin.gif
Ajas naerma küll

_________________
"Maitse asi", ütles kukk ja nokkis sitta


viimati muutis tobi 13.09.2003 12:51:27, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 10.09.2003 23:27:27 vasta tsitaadiga

Njaa, see 8 bitine oli popp 80'ndate lõpus ja 90'ndate alguses. Viimati sai isegi siis tõsiselt mängitud, head mälestused sellest. Kui kellelgi vedeleb seesama aparaat ja omab ka mario bros 2'te, ning on nõus sellesamase kompoti mingi raha või muu käibevahendi eest loovutama, oleks huvitatud küll. Toonitagem, et mario bros 2, see oli midagi tunduvalt enamat kui 1 ja 3 osa.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2003 07:37:54 vasta tsitaadiga

Kellel huvi, siis netist saab neid mario mänge tõmmata (legaalseid), on nintendo emulaator olemas + eraldi pc jaoks mario.

viimati muutis IceUul 15.09.2003 14:06:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.09.2003 08:15:15 vasta tsitaadiga

Täielik õudus. Lõpuni ei viitsind vaadata.
Aga omal ajal sai seda Mariot ikka vääga palju mängitud icon_wink.gif
Kõik maailmad on suht-koht peas.

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2003 10:16:49 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
Täielik õudus. Lõpuni ei viitsind vaadata.
Aga omal ajal sai seda Mariot ikka vääga palju mängitud icon_wink.gif
Kõik maailmad on suht-koht peas.

irw @ lõpuni ei viitsind vaadata icon_lol.gif
See asi kestab alla kahe minuti icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[Pec]
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2003 21:28:00 vasta tsitaadiga

Mina polnud ka varem näinud icon_redface.gif
aga musa oli küll hea icon_razz.gif vanad head ajad tulid meelde icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

_________________
www.kolkbeer.ee
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2003 23:01:32 vasta tsitaadiga

tänan iceuul ! need mängud on super! ma siin kohe 3 tundi pelasin neid...eriti meeldisid mari&yoshi ja mario2...lihtsalt SUPEr...mario on parim thumbs_up.gif
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[Valts]
HV kasutaja
[Valts]

liitunud: 09.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2003 00:18:25 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
Njaa, see 8 bitine oli popp 80'ndate lõpus ja 90'ndate alguses. Viimati sai isegi siis tõsiselt mängitud, head mälestused sellest. Kui kellelgi vedeleb seesama aparaat ja omab ka mario bros 2'te, ning on nõus sellesamase kompoti mingi raha või muu käibevahendi eest loovutama, oleks huvitatud küll. Toonitagem, et mario bros 2, see oli midagi tunduvalt enamat kui 1 ja 3 osa.



endal vedeleb siin üks 16bitine icon_eek.gif
Pealekauba veel mega-über kassett 99999999 mänguga icon_lol.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeathCommando
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2003




sõnum 14.09.2003 00:32:31 vasta tsitaadiga

[Valts] kirjutas:

endal vedeleb siin üks 16bitine icon_eek.gif
Pealekauba veel mega-über kassett 99999999 mänguga icon_lol.gif


kus on 7 erinevat peli ja siis akkavad korduma

endalgi selline apparaat ja kassett olemas.. ja siis veel mingi 10 kassetti "viisakate" pelidega...
mingi aasja vastu samuti nõus vahetama:D

_________________
Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aq
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2003




sõnum 15.03.2005 18:43:44 vasta tsitaadiga

Ma mõtlesin, et kumba teemasse lisada, kas FLASH linkide alla või siia, aga kuna see on natuke lähedasem teemale, siis siin aadressil on veel üks variant Super Mariost, mida kummaski teemas ei tohiks veel esinenud olla:

http://207.44.238.114/historiamario.swf

NB! See natuke "täiskasvanumate" inimeste rida, lastele mitte näidata :D
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
K_
HV kasutaja
K_

liitunud: 22.07.2004




sõnum 15.03.2005 20:33:43 vasta tsitaadiga

Aq kirjutas:
Ma mõtlesin, et kumba teemasse lisada, kas FLASH linkide alla või siia, ..................näidata icon_biggrin.gif
ROFL....olin oma 5 minti siruli maas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MozMan
HV vaatleja
MozMan

liitunud: 14.02.2005




sõnum 15.03.2005 20:55:45 vasta tsitaadiga

Aq kirjutas:
NB! See natuke "täiskasvanumate" inimeste rida, lastele mitte näidata icon_biggrin.gif

ROFL, mu 5 a. tütar kes just paar päeva tagasi enda jaoks minu vana 16 bitise nintendo avastas tuli just see hetk üle mu õla piiluma tuttavate helide peale kui printsess põlvili vajus... beer_yum.gif

_________________
* "Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe."

* Albert Einstein
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oraff
HV veteran
Oraff

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2005 21:12:59 vasta tsitaadiga

Minu oma pole küll nii hea kui viimane, aga siiski http://www.ebaumsworld.com/mariosplat.html Ahjaa, muide selle esimese tausta(muusika) on teinud selline lahe punt nagu group x thumbs_up.gif
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kerc1
HV vaatleja

liitunud: 27.02.2005




sõnum 18.03.2005 22:03:30 vasta tsitaadiga

mismoodi ma saan seda mängida Windows Xp-ga...?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2005 22:44:54 vasta tsitaadiga

nähtud asi.. esimene kord oli päris koom ikka 8)
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zsz
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2004




sõnum 19.03.2005 19:43:36 vasta tsitaadiga

supermario Linuxi-analoog superTux on ka suht tore ja nostalgiline.
Aga kuna originaal-mario on konsooli peal palju-palju kordi läbi mängitud, siis tundus natuke lihtne.

_________________
Seven dolphins were harmed in the process of making this post.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kerc1
HV vaatleja

liitunud: 27.02.2005




sõnum 19.03.2005 21:52:48 vasta tsitaadiga

mismoodi ma saan seda mängida Windows Xp-ga...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2005 22:50:56 vasta tsitaadiga

kerc1 kirjutas:
mismoodi ma saan seda mängida Windows Xp-ga...

Otsi kuskilt netist super-nintendo/nintendo emulaator, sellele on ka saada just see originaalne mario.
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RIH0
HV kasutaja
RIH0

liitunud: 02.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2005 02:55:16 vasta tsitaadiga

Vaatasin ka siin neid videosi ja vanad head ajad tulid meelde, mil sai seda videomängu ikka nädalavahetused läbi vahest vennaga kahekesi piinatud, et adapter hakkas kärssa välja ajama. Eriti tore oli Super Mario puhul see koht, kust sai lõpmata palju elusi koguda, mis võimaldas seda mängu peaagu nõrkemiseni pelada icon_redface.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trainspot
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2005 18:52:08 vasta tsitaadiga

kerc1 kirjutas:
mismoodi ma saan seda mängida Windows Xp-ga...


olen aastate jooksul paljusid emulaatoreid katsetanud ja parim neist on siiamaani Zsnes. win32 versioon töötab probleemideta ka XP all ja kui õigesti ära konfida on võimeline väga ilusat pilti näitama ka vanemate arvutite puhul.

saite mängudega leiab googlest ilusti näiteks märksõnaga "snes roms"
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeathCommando
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2003




sõnum 22.03.2005 19:26:21 vasta tsitaadiga

ma kasutan Jnes 'i icon_wink.gif
_________________
Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 23.03.2005 16:34:21 vasta tsitaadiga

oi nood vanad 8 bitised mängud on head. megaman eriti.
ja muuseas, kui keegi teab, kus sai onlines mängida toda mängu http://www.geocities.com/neko4pda/reviews/nes/x9.jpg
battle cityt siis. olen otsinud aga enam ei leia.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeathCommando
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2003




sõnum 23.03.2005 20:19:20 vasta tsitaadiga

http://www.hot.ee/vgames/BATLCITY.zip icon_smile.gif
ptv icon_razz.gif

_________________
Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 24.03.2005 11:49:38 vasta tsitaadiga

Mul on kusagil CD peal 50 mega eest nesi mänge icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kerc1
HV vaatleja

liitunud: 27.02.2005




sõnum 24.03.2005 12:59:01 vasta tsitaadiga

mis moodi ma saan seda Jnes-i kasutada?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2005 13:01:38 vasta tsitaadiga

Lased käima ja siis lähed selle emulaatori sees ja näitad koha kätte, kus mänga asub. Vist oli nii. Vanasti oli NETI kaudu ka võimalik eestikeelset infot selle värgi kohta leida.
http://www.hot.ee/vgames/
http://www.hot.ee/akmowgli/gameboyweb/
http://www.zone.ee/kert1000/

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Schumi
HV kasutaja
Schumi

liitunud: 09.03.2008




sõnum 28.11.2009 15:12:32 vasta tsitaadiga

Super Mario on ülekõige! Raske on öelda, kui palju neid on mängitud! Ütleme nii, et mõned lapsepõlve eredaimad mälestused seostuvad Marioga.
SNES-i lülitan veel praegugi aeg-ajalt teleri taha, et Mariot originaalis mängida (olemas on Super Mario All-Stars, milles siis SMB, SMB: The Lost World, SMB2 ja SMB3).
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SxxX11
HV vaatleja

liitunud: 25.11.2007




sõnum 05.12.2009 23:36:27 vasta tsitaadiga

Schumi kirjutas:
Super Mario on ülekõige! Raske on öelda, kui palju neid on mängitud! Ütleme nii, et mõned lapsepõlve eredaimad mälestused seostuvad Marioga.
SNES-i lülitan veel praegugi aeg-ajalt teleri taha, et Mariot originaalis mängida (olemas on Super Mario All-Stars, milles siis SMB, SMB: The Lost World, SMB2 ja SMB3).


+1 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 10.12.2009 10:50:49 vasta tsitaadiga

Online on ka võimalik neid mänge mängida.

http://www.nintendo8.com/

või

http://www.1980-games.com/us/old-games/nintendo/nintendo-games.php

Kui näiteks ei tohi installida ja see on keelatud.

Minu lemmik Super Marioks jääb ikka SMB3

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Super Mario
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.